Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

goreek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kreatyna
dobra wiec tak cwicze juz dosyc dlugo i mam pytanie do kogos kto naprawde sie na tym zna i nie chce zebys odpowiadal ktos kto przeczytal pare postow na forum i mysli ze jest znawca tylko ktos kto troche uczyl sie w tym kierunku. Mianowicie chce wziasc kreatyne mam troche fatu na brzuchu ale to po zimie. i chce wiedziec jaka kreatyne lepiej wziasc, czy podczas brania kreatyny mozna uprawiac inne sporty w tym aeroby, czy jak wezme kreatyne bede mial diete to fat z brzucha mi zniknie czy nie?? i czy kreatyna slozy tylko przyrostowi masy?? bo masy i tak mam duzo 95kg/180cm w okolicach klatki i ramian przedramion i nog nie mam tluszczu. tylko troche na brzuchu sie nazbieralo. PROSZE O PROFESJONALNĄ ODPOWIEDZ. KRÓTKO CZY NIC NIE ZASZKODZI JEZELI BEDE BRAL KREATYNE Z DIETA I CWICZENIAMI NA REDUCJIE, CZY KREATYNA POMOZE I CZY NIE WYRZUCE KASY W BLOTO.
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna
kreatyna działa w ten sposób, że zwiększa wydolność energetyczną komórki. Więc nie jest tylko na przyrost masy. Sportowcy z dziedzin tlenowo-wydolnościowych tj sprinterzy,wioślarze itp także zażywają kreatynę .
Możesz dodać do ćwiczeń aeroby. Nic nie bd przeszkadzać.
Co do wyboru kreatyny to jeśli bardzo boisz się "napuchnięcia" to zamiast mono kup sobie kre alkaine,jabłczan,czy ester kreatyny.

I jeszcze jedno. Sama kreatyna nie spali fatu,co najwyżej spowolni katabolizm mięśni, więc tak jak pisałeś najważniejsza jest dieta i ćwiczenia aerobowe no i oczywiście wytrwałość :)
  • 0

 

 


goreek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna
myslalem o jablczanie ale to moj pierwszy cykl i chyba wezme mono
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna
Możesz wziąć mono. Ja brałem na 1-szy raz i byłem zadowolony, chociaż jabłczan nie wiele się różni efektywnością, więć wybierz to co najekonomiczniej wychodzi.
Polecam kreatyne z vitalmaxa, natomiast odradzam z hi-teca. Jadłem i coś tam dała ale z vitala na 1000% lepsza i tańsza.
  • 0

 

 


Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna
Ja Ci polecam Mono na pierwszy raz, pozniej stopniow coraz mocniejsza forme az jesli nie bedzeisz odczuwal dobrych efektow: stacki :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024