Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

taak.. a roboty jeszcze jest w cholerę....ale co? MY nie damy rady? MY ? ;-) a tak poważnie to zaczyna się klarować już troszkę, dzisiaj została wykafelkowana toaleta dziecięca na pierwszym poziomie i drugi poziom bardzo poszedł do przodu.Panowie skuli 3/4 byłych łaźni więc lada dzień przebijać będziemy się do toalet :) ale sobotnich treningów już nie mogę się doczekać... no i oczywiście tego piwka ;-)



Lubię to:)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Dziś dzień wolny, tzn dla nas, bo pracownicy pracują dalej. Dziś skończona zostanie szatnia- zostanie już tylko ją pomalować, wyłożyć gumolit, wstawić wyposażenie i mam nadzieję w środę będzie do dyspozycji w Centrum. Ciągle trwają prace na dole. Dziś także wykończone zostaną drzwi w korytarzach a także wykonana na wymiar lada do recepcji. Powoli, powoli zbliżamy się do końca remontu ;-)
  • 0

budo_magda.a
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Do końca remontu I poziomu dopiero :]
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
No pozostały już prawdziwe ostatki, jutro kładziemy wykładziny w szatni dziecięcej i w siłowni i czas powoli zacząć generalnie sprzątać. Dziś kupiłem także bieżnię i rowerek-to chyba koniec zakupów, na chwilę obecną znajdować się tam będzie 17 maszyn, na początek wystarczy. Już dziś zapraszam na zajęcia od 7 maja, dni otwarte 12-13.05.2012r w programie pokazy Aikido, Kickboxingu, pokazowe zajęcia z Fitnesu, Jogi, Zumby, Tańca. Przyjadą piłkarze Górnika Zabrze, od sierpnie w naszym Centrum odbywać się będzie także oficjalna sprzedaż biletów na mecze. Dla pierwszych 50 nowych osób miesięczne karnety na siłownię, zajęcia Aikido i Jogi za 50zł. Sprzedaż rusza 7.05.2012r w Centrum bądź pod numerem telefonu 513 740 787.
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Z nowości ( wykładzina nie położona bo jak to w remontach bywa trzeba było robić inne rzeczy) ale najprawdopodobniej w Centrum do dyspozycji będzie trener personalny i dietetyk. Ponadto odbywać się będą trzy treningi dla grup w siłowni na sprzęcie do treningu obwodowego. Dwie grupy bez limitu wiekowego ( 1 trening przy muzyce irlandzkiej) i jedna grupa dla osób powyżej 45 roku życia.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Michał sprawdź koniecznie na Youtube "LipDub" jakiegoś uniwersytetu. Świetny pomysł na promocję takiego przedsięwzięcia jakim się zajmujesz. Będzie zanczyło więcej niż tysiąc słów ;-) Jakbyś potrzebował jakiś świrów do przebierania to daj znać, tych ci u nas dostatek;] Ajeżeli się zdecydujesz to koniecznie podkreśl jakoś pomysłodawcę :)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
haha, świetna ta z Jagiellonki, dla Ciebie rezerwacja roli zielonego ludzika :) ( Jagiellonka, ok 1 min filmu). Oczywiście podkreślimy , że to twój pomysł ( będziesz chodził z dużą tablicą z ogłoszeniem, to ja miałem ten zajebisty pomysł, jak ci się podoba kopnij mnie w du....) :)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Ty Michał pierwej miej tam baczenie cobym to ja Ciebie po rzyci nie zdzielil ;-)
To ja Ci od serca taki fajny pomysl zapodaje, a Ty mi tak oto pięknym za nadobne odplacasz? :evil:
Po za tym to Twój osrodek i za shreka sam se rob, nawet ci z uroda bliżej :)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Kolego drogi to przecież od serca było i w pełnej szczerości intencji, zresztą sam zaproponowałeś udział w przedsięwzięciu, a tu nagle chcesz mnie kopać ( a ja widziałem w tym kopaniu Cię w duu... gwoźdź programu, główną atrakcję dnia) przy której bym się troszkę zareklamował z ośrodkiem:roll: i jeszcze mnie obrażasz porównując moją urodę do shreka :nie: nieładnie. Ale dalej proponuję Ci to rolę, no chyba, że wolisz siedzieć nad basenem by ludzie rzucali piłeczką w otwór a jak trafią to masz kąpiel :)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Michał w starości najbardziej boję sie tego ze będąc w Twoim wieku zatrace wyczucie, poczucie dobrego smaku, gustu i humoru ;-)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
hehe, riposta cięta jak brzytwa, nie wychodzisz z wprawy Daniel. Dobra koniec żartów na swój temat, wiesz nie chcę Cię denerwować przed zabiegiem :) wracając do samego pomysłu, idea świetna, tylko w realizacji widzę problem. Wariatów jak sam napisałeś będzie dużo, Ty, ja i już jest dwóch, a jak będzie dwóch to i będzie i trzech ( wystarczy, że Kamilowi powiemy, że będzie mógł sobie pobiegać z kataną) ale zorganizowanie czegoś takiego to bardzo duże przedsięwzięcie logistyczne. Na tej pracy tzn, kręcenie klipów podobnie jak i pewnie cała reszta nie znam się, nie mówiąc już o braku sprzętu i środków na to. No chyba, że Ty masz pomysł jak to zorganizować?
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
kamere mogłabym skołować:)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Mamy trzech wariatów i kamerę :) 12-13.05.2012 otwarcie Centrum, roboty w cholerę, ale powoli się to wszystko klaruje. Zostało jeszcze dwa tygodnie, mam zapewnienie firmy remontowej, że zdążą na czas z remontem szatni. Na I poziomie już ostatki tzw wykończeniówki, najdalej w poniedziałek przenosimy do siłowni maszyny, także w poniedziałek stolarz będzie montował w szatni dziecięcej ławki i wieszaki. Jesteśmy w trakcie podpisywania umów z Browarami Górnośląskimi na ogródek piwny, kompanią Coca-Cola na wyposażenie Centrum w ich produkty, w poniedziałek mam spotkanie z dystrybutorem kawy. Tak więc na terenie Centrum będzie można napić się ( oczywiście po treningu :) coli, powerade, soków cappy, kropli beskidu, fanty, sprite, kawy, herbaty i oczywiście piwa ( lane Łomża i Śląskie, butelkowe- Warka, Lech, Tyskie, Warka Strong).
  • 0

budo_magda.a
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
No i ruszyliśmy :) zapowiada się bardzo dobrze :) fajne zainteresowanie i dużo sprzedanych karnetów -oby tak dalej ;) szatnie jeszcze musimy dopieścić troszkę ale już część męska działa w najbliższych dniach damska też zostanie oddana do użytku i panowie nie będą musieli się dzielić z paniami swoimi szatniami :) zapraszam na zajęcia z: Krav Magi, Grapplingu, Shinkendo, Aikido, Kickboxingu, Fitnessu, Jogi, Tańca dla dzieci no i oczywiście siłowni :) grafik oraz cennik chwilowo na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bądź informacje pod tel: 513-740-787 / 797-186-490.
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
czekam na rozpiskę kicka:) powiedzcie mi jeszcze proszę czy umieścicie mapkę jak się do was dostać komunikacją miejską?:)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Oj dawno nie pisałem ale pracy dużo no i Euro ( wczorajszy kac trzyma mnie nadal- od razu zaznaczam, że piłem mało, zwyczajnie nie było czego oblewać). Centrum już pracuje, powoli idziemy do przodu. Od otwarcia trochę się pozmieniało, nawet koncepcja zagospodarowania dolnego poziomu. Odstąpiliśmy od pomysłu utworzenia tam restauracji, postanowiliśmy dalej rozwijać centrum sportowe. Na chwilę obecną funkcjonują tam szatnie, 1.07 rusza gabinet masażu z fotelem masującym, skafandrami do masażu limfatycznego. W następnym tygodniu rusza remont pomieszczeń przeznaczonych dla szkoły tańca. W sierpniu otwarte zostanie jeszcze jedno biuro. Pozostałe pomieszczenia planujemy przeznaczyć na sauny i stworzyć jeszcze jedną siłownię. Ciągle poszukujemy kogoś do wynajęcia pomieszczenia na I poziomie. Działa już bezprzewodowy internet. Istnieje także możliwość indywidualnego wynajmu sal.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Michał tych fotek z ośrodka i jakiś filmików z treningów w nim się nie doczekamy? :)
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Bądź wyrozumiały!! Euro jest:D
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Uwierz mi, że sam ich jeszcze nie mam, ale na dniach porobimy fotki i umieszczę je na forum, zresztą byś kiedyś przyjechał Daniel- fotki nie oddadzą atmosfery miejsca :)
  • 0

budo_magda.a
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Zapraszamy do polubienia: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :cool:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024