Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
W Knurowie powstaje główna baza Wschodnio-Europejskiej Federacji Yoshinkan Aikido rozmachem i zapleczem nie mającej sobie równej w tej części europy.
Kompleks składać się będzie z dwóch poziomów.

Na pierwszym poziomie mieścić się będą:

1) tradycyjne dojo japońskie ( 80m²)
2) sala treningowa ( 80m²)

Tradycyjne dojo japońskie i sala treningowa przedzielone będą składaną ścianą, którą w razie potrzeby można będzie złożyć i w ten sposób uzyska się jedną salę o wymiarach 160m².

3) sala fitness ( 55m²) ze sprzętem min. orbiterki, bieżnie, rowerki, twistery i zestawem przyrządów siłowych do treningów kompleksowych (12 maszyn)
4) gabinet odnowy biologicznej
5) gabinet masażu
6) gabinet kosmetyczny
7) recepcja
8) szatnia dziecięca

Na poziomie niższym mieścić się będą:

1) szatnie z kompleksem prysznicowym
2) restauracja
3) sala konferencyjna

Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki „ WEFYA” liczyć będzie ponad 600m² powierzchni w budynku i ok. 500m² terenu przylegającego do budynku. Dodatkowo kompleks posiada dostęp do parkingu na 150 samochodów. Od czerwca rusza także ogródek piwny, który zlokalizowany będzie na terenie kompleksu.

W Rodzinnym Centrum na dzień dzisiejszy odbywać się będą zajęcia z :

1) Aikido Yoshinkan
2) Aerobik
3) Zumba
4) Shinkendo
5) Kickboxing
6) Joga
7) Taniec Towarzyski i Latino
8) Grappling

Prawdopodobnie w Rodzinnym Centrum odbywać się będą kursy językowe a także wykłady o kulturze i historii Japonii. Od 09.2012r w Centrum odbywać się będzie także dystrybucja biletów na mecze KS Górnik Zabrze.
W przyszłości na terenie Centrum planowane jest utworzenie ogródka japońskiego.

Na terenie budynku ( drugi poziom) mieści się Kraina Zabaw, z którą będziemy ściśle współpracować.

Rodzinne Centrum otwarte będzie poniedziałek- sobota od godz. 8 do godz. 22.
Przewidujemy system karnetowy na pojedyncze zajęcia, zajęcia w karnecie wybranym przez klienta, karnety open i wiele innych ofert. Oczywiście dla osób, które już są z nami przewidujemy duże zniżki.

Pierwszą wielką imprezą przeprowadzaną na terenie Centrum będzie seminarium szkoleniowe z senseiem Kewinem Blokiem.

W przyszłości przewidujemy organizację na terenie Centrum min. seminariów szkoleniowych ze sztuk i sportów walki, szkolenia dla firm, bale sylwestrowe i karnawałowe.

Istnieje jeszcze na dzień dzisiejszy możliwość wynajmu sali bądź sal na zajęcia grup zorganizowanych lub osób prywatnych. Chcielibyśmy także organizować seminaria szkoleniowe różnych federacji sportów lub sztuk walki

Poszukuję także:
- trenerów personalnych
- instruktorów w innych dziedzinach
- rehabilitantów

kontakt pod numerem 513 740 787- Michał Wachowicz
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Która to już Federacja Yoshinkan w Polsce? 2? 3? :roll: Ja znam teraz dwie: Europejską i Wschodnio-Europejską. Czy jeśli federacja W-E obejmuje tylko wschodnią Europę (i to nie całą jak wynika z mapki na stronie www), to będzie podlegać Europejskiej, która z nazwy obejmuje Europę w całości? ;-)

Tak czy inaczej, gratuluję rozmachu i życzę powodzenia.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
U nas, jak i u Was Wodzu, ci dostatek organizacji, federacji, a co jedna, to europejska, światowa, międzygalktyczna (tą nazwę ja rezerwuję), liczy się ładna nazwa i polot :)

Michał życzę powodzenia i czekam na fotki. ;-)
Z Sośnicy nie rezygnujecie chyba?
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Witajcie, nazwa jak nazwa, przejęta z dawnych zamiarów dużej grupy instruktorów ze Śląska. Największym jej orędownikiem był Aleksander Kozlowski ze Lwowa, a w związku z naszą ścisłą współpracą nazwa pozostała. Ja także jestem wielkim entuzjastą współpracy Polsko-Ukraińskiej ( choćby ostatnie negocjacje prowadzone przeze mnie by sprowadzić do Zabrza 4-krotnego przedwojennego mistrza Polski w piłce nożnej Pogoń Lwów na towarzyski mecz piłkarski Górnik Zabrze- Pogoń Lwów w ramach festynu Polsko-Ukraińskiego, 1-2.06.2012r)więc nazwa dla mnie jak najbardziej wskazana. Z tego co się orientuję istnieje na Śląsku 5 organizacji Yoshinkan Aikido ( no chyba, że o jakiejś nie słyszałem), z jednymi współpracujemy z innymi nie, jak to w życiu.
Nie podlegamy żadnej federacji a już tym bardziej Europejskiej.
Oczywiście nie rezygnujemy z naszego ośrodka w Sośnicy, nie po to włożyłem tam pięć lat mojego życia by teraz pasować.
Tak jak wspomniałem zaprasza do współpracy wszystkie federacje.
Dzięki za wsparcie bo faktycznie inwestycja jest potężna, ale wygrywa ten co ryzykuje.
Pozdrawiam Michał
  • 0

budo_nakazawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

U nas, jak i u Was Wodzu, ci dostatek organizacji, federacji, a co jedna, to europejska, światowa, międzygalktyczna (tą nazwę ja rezerwuję), liczy się ładna nazwa i polot :)

Michał życzę powodzenia i czekam na fotki. ;-)
Z Sośnicy nie rezygnujecie chyba?


Uważaj bardzo proszę Danielu na swój język i nie używaj naszej nazwy "Europejska" bez powodów gdyż nie mamy nic wspólnego, ani z Panem Wachowiczem (nic więcej na razie tutaj nie dodam bo znowu musiałby Szczepan zamknąć temat), ani z Tobą i za bardzo nie życzę sobie tego. Wymyśl sobie nazwę jaką chcesz i nie musisz nic komentować. Organizacja, którą założyłem nosi nazwę Uczniowski Klub Sportowy "Europejska Federacja Yoshinkan Aikido", która jest zarejestrowana w Urzędzie Miasta Zabrze pod koniec 2007 roku i jest kontynuacją mojej działalności na rzecz rozwoju Aikido (brytyjskiego odłamu Shudokan i potem Yoshinkan Aikido trwającej od 1994 roku). Adres naszego klubu to: Zabrze, ul. Leśna 63, NIP 648-265-23-35, Regon 240811907. Nasza nazwa wiąże się zakresem naszej współpracy z podobnymi organizacjami lub klubami na terenie Europy łącznie z Ukrainą gdzie mam wielu przyjaciół od wielu lat zanim szanowni Panowie w ogóle się tam raczyli wybrać.

Federacja jak pisałem liczy 15 dojo na terenie Śląska i Zagłębia, jest jedynym przedstawicielem Yoshinkan Hombu Dojo Tokio w Polsce i większość moich instruktorów posiada trochę większe doświadczenie i staż niż Ty z całym szacunkiem więc bardzo Ciebie proszę wykaż się odrobiną pokory i szacunku i nie wypowiadaj się na nasz temat skoro nie masz takiej potrzeby. Pozwól, że sam będę pilnował naszego dobrego imienia.


Pozdrawiam Serdecznie.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Nie kłócić mi się tu. Ja tylko zapytałem niewinnie ;-)
  • 0

budo_nakazawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

Nie kłócić mi się tu. Ja tylko zapytałem niewinnie ;-)


Ale kij w mrowisko, Lechu wkładasz nieświadomie.
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Ja o Centrum a tu znów kłótnie. Założyłem ten temat by mówić o powstającym projekcie, który mam nadzieję będzie wizytówką polskiego Aikido Yoshinkan. Wiem, że w naszej polskiej małostkowości i zazdrości panuje powszechny pogląd by osoby, które swoją pracą próbują wznieść się ponad ten stan ściągać w dół. Bardzo was Panowie proszę o kłótnie w innych tematach a nie tutaj. Przez długi czas byłem poza tym wszystkim i spokojnie pracowałem nie tykany przez nikogo i życzeniem moim jest by stan ten nie uległ zmianie.
Dziękuję za życzenia Daniel, mam nadzieję, że spotkamy się w Centrum byś mógł sam ocenić jak to wszystko wygląda.

Wracając do tematu czy ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł by urozmaicić program oferowany przez Rodzinne Centrum?

Na marginesie my także jesteśmy przedstawicielem Aikido Yoshinkan Hombu Dojo - ale proszę o niekontynuowanie tego tematu w tym wątku.
  • 0

budo_nakazawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

Ja o Centrum a tu znów kłótnie. Założyłem ten temat by mówić o powstającym projekcie, który mam nadzieję będzie wizytówką polskiego Aikido Yoshinkan. Wiem, że w naszej polskiej małostkowości i zazdrości panuje powszechny pogląd by osoby, które swoją pracą próbują wznieść się ponad ten stan ściągać w dół. Bardzo was Panowie proszę o kłótnie w innych tematach a nie tutaj. Przez długi czas byłem poza tym wszystkim i spokojnie pracowałem nie tykany przez nikogo i życzeniem moim jest by stan ten nie uległ zmianie.
Dziękuję za życzenia Daniel, mam nadzieję, że spotkamy się w Centrum byś mógł sam ocenić jak to wszystko wygląda.

Wracając do tematu czy ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł by urozmaicić program oferowany przez Rodzinne Centrum?

Na marginesie my także jesteśmy przedstawicielem Aikido Yoshinkan Hombu Dojo - ale proszę o niekontynuowanie tego tematu w tym wątku.


Oczywiście, przepraszam.
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Dziękuję.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

U nas, jak i u Was Wodzu, ci dostatek organizacji, federacji, a co jedna, to europejska, światowa, międzygalktyczna (tą nazwę ja rezerwuję), liczy się ładna nazwa i polot :)

Michał życzę powodzenia i czekam na fotki. ;-)
Z Sośnicy nie rezygnujecie chyba?


Uważaj bardzo proszę Danielu na swój język i nie używaj naszej nazwy "Europejska" bez powodów gdyż nie mamy nic wspólnego, ani z Panem Wachowiczem (nic więcej na razie tutaj nie dodam bo znowu musiałby Szczepan zamknąć temat), ani z Tobą i za bardzo nie życzę sobie tego.


Ale masz telnet do nadinterpretacji. "u nas "(czyt. Yoshinkanowców) myślałem że to oczywiste.
Nigdzie nie pisałem że Twoja, Michała i moja organizacja mają coś wspólnego ze sobą, skąd Ty w ogóle taką bzdurę wymyśliłeś?
Chociaż Michała organizacja i moja współpracowała na organizowanym przez Michała pokazie WOŚPu już dwa razy.

Napisałem że jest dużo organizacji yoshinkanowskich, bo tak jest, chyba nie zaprzeczysz? I o co Tobie chodzi? Skończ mi cały czas z wycieczkami personalnymi wylatywać i żeby chociaż były jakieś bardziej aluzyjne czy wysokich lotów, ale już mi się komentować nawet ich nie chce, tym bardziej że w tym temacie jesteśmy gośćmi poniekąd Michała, ma cierpliwość na pstrym koniu jeździ jak już pisałem.
Napisałem że "liczy się ładna nazwa i polot" bo tak jest, co tutaj masz obraźliwego, kto gdzie godzi w Twoje dobre imię czy Twojej organizacji?
Tym bardziej że dodałem emotę która miała sygnalizować że nie pisze poważnie!

Chwytasz się byle słówka żeby tylko zainstalować się z kryptoreklamą swojej organizacji według mnie.
Grześku z szacunkiem ale co kogo tutaj obecnych interesuje gdzie jest zarejestrowana Twoja organizacja?
Ten temat ma tytuł "Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki" więc jeżlei nie jesteś zaproszony przez Michała do prowadzaenie w tym centrum zajęć, informacje o swojej organizacji pisz w temacie który Ty stworzyłeś, a nie baw się napisze to po raz wtóry w kryptoreklamę.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

Wracając do tematu czy ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł by urozmaicić program oferowany przez Rodzinne Centrum?


Stary taką ofertę przedstawiłeś, że nam oje oko jedynie basenu brakuje :)
Rezygnujecie z tej Sośnicy? mam nadzieję że nie, bo do Knurowa mam o wiele dalej.

i oczywiście jak tylko będzie okazją to z chęcią odwiedzę ;-)
  • 0

budo_nakazawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Rozumiem Daniel, ale też wiedz, że czasami "wbijasz celowo szpilę" i sam dobrze o tym wiesz. Przepraszam, za zaśmiecanie i gratuluję Michał naprawdę ze szczerego serca. Powodzenia.
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Przepraszam ale czytając ten wątek mam wrażenie że Pan Daniel bardzo delikatnie lecz bardzo skutecznie uprawia politykę "tu szpila tam szpila a może bedzie wija" z całym szacunkiem konkurencja to zdrowa rzecz.
Adam Gryszczyk
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Przepraszam ale czytając ten wątek mam wrażenie że Pan Daniel bardzo delikatnie lecz bardzo skutecznie uprawia politykę "tu szpila tam szpila a może bedzie wija" z całym szacunkiem konkurencja to zdrowa rzecz.
Adam Gryszczyk
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
sorki skserowało mi się :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
to znak by w tym Rodzinnym Centrum otworzy także punkt ksero :)
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
a ja mam wrażenie że strasznie jesteście przewrażliwieni na swoim punkcie... ciekawe czemu
trzeba zluzować poślady i sie nie irytować o byle co :) ;-)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Daniel, jak wcześniej napisałem z Sośnicy nie rezygnuję za dużo tam pracy włożyłem no i nie ma co ukrywać te dojo stanowi trzon naszej organizacji. Na dzień dzisiejszy trenuje tam ponad 90 osób, sama grupa dorosła liczy ponad 20 osób. Więc jest tam potencjał.
Co do basenu to raczej nie ma szans, ale jakieś małe jacuzzi w przyszłości czemu nie:) myślałem o saunie ale koszty są nieproporcjonalne do zysków.
Adamie zawsze twierdziłem, że nic tak nie motywuje człowieka do pracy jak konkurencja, oczywiście uczciwa i zdrowa prowadzona tylko na polu naszej działalności.
Dziękuję Grzegorz za życzenia.
Z najnowszych wiadomości na terenie Centrum będzie strefa darmowego wi-fi.
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
poślady lepiej mieć spięte nigdy nie wiadomo kto od tyłu uderzy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024