Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_nakazawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki

(...) przepraszam wszystkich, że muszą czytać takie rzeczy (...)

Nie ma za co. Te posty mogą być cenną przestrogą dla każdego, kto rozważałby ćwiczenie z wami. Skąd inaczej wiedziałby, że jesteście pieniaczami, a swoje stopnie zdobywaliście w podejrzanych okolicznościach. Piszcie dalej.


Mocne słowa drogi kolego, kto jest pieniaczem ten jest, a stopnie "kupowaliśmy na allegro podobnie jak jak Ty", chyba, że brałeś na eBayu ? ;-) Pozdrawiam. Ile osób trenuje z Tobą lub w twoim dojo jeśli takowe posiadasz ? Wolno zapytać bo może nasi ludzie zaczną trenować u Ciebie i chciałbym im to zaproponować ? Dotychczas prócz, krótkich ripost nie koniecznie na temat i wścibskość, która pozwala Tobie "wnikać" w problemy innych nic o Tobie, tajemniczy nie wiemy. Kto tutaj jest pieniaczem ? ;-)
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Panowie Wesołych Świąt i dodam tylko tyle jestem instruktorem u Grzegorza bo jest dobry w tym co robi , ćwiczyłem Marcinie z Tobą techniki miecza i też było fajnie po jaki gwint te wpisy lepiej chodżmy na piwo jeszcze raz Wesołych Świąt wszystkim ;-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Nie zmieniać tematu, więcej pomyj proszę :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
mod on
Prosze dyskutowac na temat. To jest ostatnie ostrzezenie, nie tylko wytne do kosza posty ale i poleca ostrzezenia i bany.

mod off

  • 0

budo_sentiel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Savageland

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Heh...
Tak to jest jak się pisze posta i nie sprawdza przed wysłaniem, czy nie pojawiły się kolejne... :oops:
  • 0

budo_magda.a
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Śledzę ten temat od początku jak się pojawił ale zarejestrowałam się tutaj dopiero teraz i tylko dlatego,że mam już dość czytania jakiejś DURNEJ rozmowy.LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ ! Z całym szacunkiem, ale jak macie ochotę wyzywać się słownie lub na jakieś chore pojedynki - Wasza sprawa, ale sorry stwórzcie sobie osobny temat. Nikogo nie interesują Wasze potyczki polityczne bądź nie, a już na pewno nie w tym temacie. Przypominam, iż jest to temat dotyczący RODZINNEGO CENTRUM REKREACJI, SPORTÓW I SZTUK WALKI "WEFYA" ! Jestem zażenowana poziomem części polskiego Yoshinkanu....porażka.. jak nie macie co robić a macie za dużo siły i energii to zapraszam do remontu Centrum, w najbliższym czasie będzie burzona ściana na dolnym poziomie, może pojedynek kto więcej wyburzy? :]
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Witaj Magda,
Dobrze że kolejna niewiasta zawitała na forum, bo ktoś z zewnątrz je czytający, patrząc na ilość facetów tutaj piszących, jeszcze gotów pomyślec że Aikido to sport dla prawdziwych męźczyzn :)
Magda wrzućcie jakieś może fotki z Centrum, ja nie zxa bardzo mam do Was po drodze, a chętnie zobaczę jak się gospodarzycie;) dojo już jest oddane do użytku?
Jeżeli nie wiesz jak wrzucać fotki na forum, to Ci mogę napisać ;)

p.s. krążą ploty na mieście że się pojawisz na tym stażu śląskim o którym jest mowa tutaj na vortalu :)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
No remont idzie całą parą, powoli kończymy oddawać 1 poziom, mam nadzieję, że do końca następnego tygodnia będzie wszystko skończone. Magda lekko się zdenerwowała, ale ma rację, przecież także prosiłem by nie używać tego tematu do wylewania swoich żółci na wszystko wokół. Każdy chce sobie przypisać pierwszeństwo, kto zaczął, kto rozpowszechnił, kto jest wielki i wspaniały. Tylko zapominamy, że to ludzie nas będą oceniać i historia. Jest takie polskie powiedzenie, mężczyznę poznajemy po tym jak kończy a nie jak zaczyna, pamiętajcie o tym Marcinie i Grzegorzu. Pamiętajmy także, o tym, co często nam ucieka i bardzo rzadko jest tu przytaczane, pełnimy dużą rolę w procesie wychowawczym młodego człowieka. Zamoyski mawiał, taka Rzeczpospolita będzie, jakie jej młodzieży chowanie, a jak my wychowujemy młodzież naszą gdy tylko prywata, kłótnie i wylewane pomyje. Nic nie wyciągamy z naszej historii i ciągle aktualne jest powiedzenie Potockiego "Polak przed i po szkodzie głupi" . Tylko proszę pozwólcie tym, co chcą pracować by robili to w spokoju. Magda proponuje Wam pojedynek przy ścianie, ja proponuję coś innego. Od lat realizuję wraz z osobami z naszej federacji projekt treningów świetlicowych. Na chwilę obecną uczęszcza na nie ok 50-60 dzieciaków z rodzin patologicznych z Zabrza i Gliwic, macie dużo czasu i energii? zapraszam do programu, każda pomoc się przyda. Problem jest tylko taki, że robimy to za darmo, względnie z dotacji miejskich ( tylko Zabrze) a przecież łatwiej jest usiąść przed komputerem i marnować energię na spory i doszukiwać się w prywacie racji, które tak naprawdę nic nie znaczą. Ostatni cytat " kiedy śmieję się jedno dziecko, śmieję się cały świat" zgadnijcie kto to powiedział, jak już dojdziecie do tego, przemyślcie sobie co jest naprawdę ważne w naszym życiu. Michał Wachowicz, tylko 2 DAN, żaden jedyny przedstawiciel Aikido Yoshinkan na Polskę, pedagog, nauczyciel i wychowawca, Osu.
  • 0

budo_magda.a
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Drogi Kiodzie :)
Dojo już jest oddane do użytku ponad 2 tygodnie, więc ćwiczymy i rozwijamy naszego ducha Aiki :) co do zdjęć to bardzo chętnie dodam kilka fotek jak tylko zrzucimy zdjęcia z aparatu bo na to jeszcze doba zbyt krótka...
A jeśli chodzi o remont to dzisiaj zostały wyburzone dwie ściany w łazience, aby powstała "prywatna" jak to mówią szatnia dla dzieciaków i została przyklejona jedna część wykładziny w sali :) jutro planujemy skończyć z wykładzina i zabrać się za malowanie siłowni.

Na seminarium się wybieram oczywiście ale jak tylko sił starczy bo Centrum pochłania je w duuuużych ilościach ;)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
mod on
Nakazawa i Sentiel, jestescie o wlos od bana. Jeszcze jeden post nie na temat i najpierw zakaz pisania na 3 miesiace a jak nie pomoze to ban na stale.
mod off

  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Michale gratulacje!!!!! Na prawdę jestem pełna podziwu:) ehhh....jak będziesz potrzebował jakiejś recepcjonistki czy coś to dawaj znać, bo ja ciągle szukam pracy:)
Powiedz mi czy w wakacje będą treningi kicka?
Ja już Aikido mam za sobą, ale chętnie w końcu wybiorę się do Ciebie na trening:)
Resztę pozostawiam bez komentarza:)
pozdrawiam,
Gosia N- siostra pana N :)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Witaj
wiesz recepcjonistki owszem będę potrzebował, ale niestety nie na cały etat i na pewno nie od razu, ale jakby co będę pamiętał o Tobie. Co znaczy, że treningi Aikido już masz za sobą? nie prowadzisz już dzieciaków w Gliwicach? na trening do siebie oczywiście zapraszam. Z tego co się orientuję treningi kickboxingu będą także w wakacje.
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
No niestety z różnych powodów zostałam pozbawiona przyjemności trenowania z dzieciakami no i jakoś chęć na treningi minęła. Już nic mnie w życiu nie zaskoczy i żadne zachowanie również:) Teraz zajęłam się już w pełni kickiem...nawet stoczyłam już jedną walkę:) Macie gdzieś jakąś rozpiskę treningów?:)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Cóż takie jest życie, nie wszystko od nas zależy. Rozpiski Kickboxingu pełnej jeszcze nie mam, ale z całą pewnością treningi odbywać się będą rano i wieczorem. Treningi ruszają od najbliższego poniedziałku. Trenujesz jeszcze w Sośnicy?
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Nie, już nie w sośnicy....teraz w Gliwicach ale niestety w wakacje zajeć nie maja:( Bardzo zainteresowałeś mnie tym, że treningi będą rano:) napisz jeszcze proszę o jakich kosztach mówimy:)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Treningi będzie prowadził Grzegorz Sobieralski w ramach swojego klubu Fight Club Knurów, koszt w sumie niewielki ok 70zł za miesiąc. Przy niewielkiej dopłacie do karnetu także siłownia do dyspozycji.
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
no cena fajna:) czekam na terminarz zajęć:) Wrzućcie jakieś foty z Waszego centrum:)
  • 0

budo_michał.w
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
Dzisiaj weszliśmy z malowaniem w siłownię, kończą powoli nam remontować i w końcu weszliśmy z remontem w dolną kondygnację. Od dziś powstają szatnie dolne, mam nadzieję, że na początek maja zdążymy z całym remontem. Co do zdjęć powrzucam jak wszystko będzie gotowe, po co pokazywać Wam remont.
  • 0

budo_shairin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
róbcie foty róbcie....można będzie później podziwiać różnicę między przed i po oraz kawał dobrej roboty przez Was wykonany:)
  • 0

budo_magda.a
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powstaje Rodzinne Centrum Rekreacji, Sportów i Sztuk Walki
taak.. a roboty jeszcze jest w cholerę....ale co? MY nie damy rady? MY ? ;-) a tak poważnie to zaczyna się klarować już troszkę, dzisiaj została wykafelkowana toaleta dziecięca na pierwszym poziomie i drugi poziom bardzo poszedł do przodu.Panowie skuli 3/4 byłych łaźni więc lada dzień przebijać będziemy się do toalet :) ale sobotnich treningów już nie mogę się doczekać... no i oczywiście tego piwka ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024