Skocz do zawartości


Zdjęcie

Materiały szkoleniowe DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_fidley
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Materiały szkoleniowe DVD
Witam.
Czy znacie jakieś wydawnictwo (najlepiej polskie) które wydaje materiały szkoleniowe związane ze sztukami walki? Głownie zależny mi na szkoleniach DVD ale wydawnictwa literackie też chętnie poznam.
  • 0

budo_pqar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Materiały szkoleniowe DVD
Kiedyś jednym z największych wydawnictw wyspecjalizowanych w sztukach walki było "Budo-sport", sam mam kilkanaście ich książek z ery przedinternetowej. Natomiast jeśli zależy Ci na dobrych szkoleniówkach, szukaj ich u źródła czyli wydawców lub na e-bay'u. Tak nowości jak i wielu starszych ale wartościowych rzeczy nie dostaniesz na naszym rynku, nigdy nie zostały przetłumaczone i raczej już nie zostaną.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Materiały szkoleniowe DVD
Przeważnie to są indywidualne inicjatywy np :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

czy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Materiały szkoleniowe DVD
Każdy zabijaka z UFC ma swoją serię DVD gdzie omawia charakterystyczne cechy swojego stylu. Najlepsze na kuli ziemskiej i prawdopodobnie we Wszechświecie są jednak filmiki Basa Ruttena, bo nie tylko zawierają niezwykle cenne i istotne uwagi, nie tylko są bardzo pragmatyczne to jeszcze do tego zajebiaszczo śmieszne.

Mówię oczywiście o suplementacji DVD, bo gdybym ja potrafił te wszystkie rzeczy, których działanie rozumiem i widziałem na ekranie, to bym był mistrzem wszystkich federacji, wszystkich wag i wszystkich formuł.

Trzeba iść na trening i się spocić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024