Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_pqar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
Poszukuję koszulki/rashguarda na treningi, coś co trzyma temperaturę, odprowadza wilgoć i jest w miarę trwałe (tak by wytrzymało przynajmniej jeden sezon 4-5 treningów w tygodniu). Coś w stonowanych kolorach, najlepiej białe/czarne, logo producenta może być, ale jakieś delikatne. Nie interesuje mnie marka tylko funkcjonalność, dlatego pytam się Was, może możecie mi coś polecić?

Przeglądałem kilka najpopularniejszych marek, ale ich design raczej nie przypadł mi do gustu, nie potrzebuje nic co służy do lansowania się, tylko do codziennych treningów; natomiast przeglądając oferty niektórych marek widać przerost formy nad treścią.


Drugie pytanie to jak dbać o odzież z tkanin technicznych? Można to normalnie prać, suszyć? Co z treningami dzień po dniu, może lepiej zakupić od razu dwie sztuki?
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
Under Armour
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
Dołączona grafika

PROTECT THIS HOUSE!

jesli treningi codziennie, to wygodniej jest miec dwie, mysle. ja piore w pralce na ustawieniu "recznie".
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
Wiecie gdzie można dostać rashguardy Vitamins&Minerals? Ciężko je znaleźć- albo niedostępne rozmiary, albo inne problemy wszędzie widzę. ;-)
  • 0

budo_pqar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
@Tremere @novocaine

Wielkie, ogromne dzięki, dokładnie o coś takiego mi chodziło. Jeszcze jedno pytanie, tego typu odzież by dobrze działać musi pewnie ściśle przylegać do ciała. Czy to znaczy że powinienem kupić o rozmiar mniejszą niż normalnie, czy są one ciut mniejsze niż normalna rozmiarówka?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
a macie jakies doswiadczenia z rashami pitbula badz manto bo mam te dwa do wyboru w bardzo niskiej cenie i sie waham czy warto i ktore.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna

@Tremere @novocaine

Wielkie, ogromne dzięki, dokładnie o coś takiego mi chodziło. Jeszcze jedno pytanie, tego typu odzież by dobrze działać musi pewnie ściśle przylegać do ciała. Czy to znaczy że powinienem kupić o rozmiar mniejszą niż normalnie, czy są one ciut mniejsze niż normalna rozmiarówka?

Tak muszą mocno przylegać, rozmiarówke mają swoją więc patrz na cm (najlepiej chyba w klacie) a nie na to czy to M, L czy XL. A najlepiej jak masz możliwość to przymierz.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
uzywam manto i nike.... Choc te ostatnie do lekkiej atletyki chyba, ale sie super sprawdzaja.
K_P
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna

@Tremere @novocaine

Wielkie, ogromne dzięki, dokładnie o coś takiego mi chodziło. Jeszcze jedno pytanie, tego typu odzież by dobrze działać musi pewnie ściśle przylegać do ciała. Czy to znaczy że powinienem kupić o rozmiar mniejszą niż normalnie, czy są one ciut mniejsze niż normalna rozmiarówka?


hmm ciezko mi powiedziec, bo normalnie nosze XL ktore sa lekko przyzude. UA nosze L. wiec tak jak pisze ludee, trzeba patrzec na rozmiarowke.
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna

tego typu odzież by dobrze działać musi pewnie ściśle przylegać do ciała. Czy to znaczy że powinienem kupić o rozmiar mniejszą niż normalnie, czy są one ciut mniejsze niż normalna rozmiarówka?

Jak ja kupowałem swojego UA to po prostu sprawdziłem tabelkę z rozmiarami (na mmaniaku), zmierzyłem u siebie obwód w klacie i wyszło mi, że potrzeba mi rozmiaru "M". Pasuje idealnie i taki sposób kupowania polecam. "L"-ka "L"-ce nierówna, co producent to inne wymiary.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
ryu, ja mam pb i hayabuse (do tego jeszcze fight quest bodajże), porownywalne jakosciowo, trwaly nadruk, polecam.
  • 0

budo_pqar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Rashguard/odzież termiczna/odzież techniczna
Komfort ćwiczenia w koszulce super, gdy ją zobaczyłem pomyślałem że za nic się w nią nie wbiję, ale dzięki temu idealnie przylega do ciała.

Dzięki wszystkim za rady.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024