Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaczepka w autobusie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
199 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Pogadacie jak Was w autobusie zaczepi banda profesorów psychologii...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Chyba ich dzieci jak dorosna :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
mort, przypomne ze ja odnioslem sie tylko do tej madrosci:

natomaist o wiarygodności psychologów najlepiej świadczy sprawa tegochłopca z gdańska, ktoremu rodzice psychologowie urżadzili niezłe piekło.


dalej juz wiadomo.
  • 0

budo_ytrewq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
osobiście nie biłem się na ulicy , ale często byłem świadkiem różnych konfrontacji
wnioski z nicH:
muszę również przyznać że pewność siebie - taka spójna nie sztuczna z luzem, naturalnośćią jest w stanie rozjebać mentalnie wielu liderów, i psychicznie złamać powodując zaniechanie walki.
- pierwsze sekundy eskalacji fizycznej, zaskoczenie i szybkość są decydujące
- postawienie się liderowi na prawdę działa w większośći
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

osobiście nie biłem się na ulicy , ale często byłem świadkiem różnych konfrontacji
wnioski z nicH:
muszę również przyznać że pewność siebie - taka spójna nie sztuczna z luzem, naturalnośćią jest w stanie rozjebać mentalnie wielu liderów, i psychicznie złamać powodując zaniechanie walki.
- pierwsze sekundy eskalacji fizycznej, zaskoczenie i szybkość są decydujące
- postawienie się liderowi na prawdę działa w większośći


sprawa w tym, ze o pewnosci siebie to w kazdym poradniku, nawet jedno zdaniowym przezytasz. Problem jak to okazac, gdy naprawde nie czujesz sie pewny siebie?

w zeszlym tyg w Wawie, przy alei jerozolimskiej (scisle centrum ) probowali mnie napasc 5 razy w przeciagu 20 8O . trenowalem kilka lat, akcji na ulicy tez mialem pare, ale nie czulem sie pewnie (obce otoczenie, pare stow w portfelu, zmeczenie 2 nocami bez snu).
Udalo sie ujsc bez szarpanki, 3x w nogi, raz dres z panna co sie szamotal, to olalem i raz 2 drechow pol metra ode mnie. mialem wode, napilem sie z nimi na winklu i rozladowalem napiecie.

Nie wiem czy przy ost. razie zagralem dobrze, ale nie bylo wielu opcji manewru i zakonczylo sie jedynie strata paru lykow wodki.
w kazdym badz razie wracam do piwa bo sie grzeje :lol:


p.s a sorry to temat busowy, a ja pije na kwadracie :?
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

probowali mnie napasc 5 razy w przeciagu 20

Co to jest "przeciąg 20"? 20 minut?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Nie wiedzialem, ze ja na takim Bronxie mieszkam :D
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
spierdalac on bronxu
bronx to spoko dzielnica
czesto tu wracalaem o 2 nad ranem z nj z treningow i zadnych problemow (a mieszkalem i w miejscach jak korwa na filmach XD)
jak cos to mozecie sobie jechac po brooklynie
:)
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Co to jest "przeciąg 20"? 20 minut?

min :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Zaminowali Aleje Jerozolimskie... kurwa, a ja mam w empku książkę odebrać :(
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
tzn. co tam na alejach ?
  • 0

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Dla mnie z kolei jazda autobusem to nieraz porządne źródło nerwów. Całkiem często bowiem zdarza mi się widzieć typków, którzy robią bajzel w tym autobusie i albo już zakłócają porządek, albo do tego zmierzają swoim zachowaniem. Nie jestem twardzielem, ani specjalnie odważny tez nie jestem, za to mam zakorzenione poczucie sprawiedliwości i nie potrafię przejść obojętnie nad chamstwem, bo mi trudno potem w lustro spojrzeć. Gdy ktoś głośno słucha muzyki w autobusie działa to na mnie jak płachta na byka, bo uważam to za akt agresji wobec współpasażerów. Nie dziwi też, że debile słuchający głośno muzyki nigdy nie mają dobrego gustu muzycznego. Problem w tym, że rzadko się grzecznie słuchają na upomnienia słowne, co grozi eskalacją konfliktu.
Inny przypadek to pijani najczęściej kolesie szukający partnerki do rozmowy i chamskiego podrywu. Ostatnio kilka dni temu zwróciłem solidnie uwagę takiemu kolesiowi napastującemu dziewczynę w autobusie. Większe i silniejsze ode mnie waginy unikające starć w autobusie z powodu "konsekwencji" olewają pomoc choćby najbardziej bezbronnej niewiaście w takiej sytuacji.

Do czego zmierzam to to, że Ci sami ludzie, którzy narzekają na "znieczulicę" i brak wsparcia ze strony współpasażerów w konfilktowych sytuacjach, paradoksalnie pewnie w dużej mierze w podobnych sytuacjach sami wynajdują setki wytłumaczeń dlaczego warto unikać zwarcia słownego czy fizycznego.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Do czego zmierzam to to, że Ci sami ludzie, którzy narzekają na "znieczulicę" i brak wsparcia ze strony współpasażerów w konfilktowych sytuacjach, paradoksalnie pewnie w dużej mierze w podobnych sytuacjach sami wynajdują setki wytłumaczeń dlaczego warto unikać zwarcia słownego czy fizycznego.


bo wiekszosc ludzi to slabeusze ktorzy za biurkiem spedzaja cale zycie. taki koles dostanie wpierdol od 13letniego gimnazjalisty. ostatnio rozmawialem z wlascicielem jednej firmy. gosc po 60tce ale taki z jajami. kiedys boksowal, biegal, podnosil ciezary. gosc powiedzial wprost ze kiedys dorosli mieli wiecej szacunku na ulicy wobec lobuzerii tylko dlatego ze bylo to pokolenie z czasow wojny i po prostu byli twardsi. zaden dorosly wtedy sobie nie pozwolil zeby mu 18-20letni gowniarz podskakiwal. dzisiaj wszyscy chca czuc sie bezpiecznie ale jednoczesnie boja sie na kazdym rogu o swoje dupsko.

Itosu
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

...gosc powiedzial wprost ze kiedys dorosli mieli wiecej szacunku na ulicy wobec lobuzerii tylko dlatego ze bylo to pokolenie z czasow wojny i po prostu byli twardsi. zaden dorosly wtedy sobie nie pozwolil zeby mu 18-20letni gowniarz podskakiwal. ...

A woda kiedyś była bardziej mokra, trawa zieleńsza, kobiety ładniejsze, samochody szybsze...
Im człowiek starszy w tym jaśniejszych barwach widzi mu się świat młodości.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

sprawa w tym, ze o pewnosci siebie to w kazdym poradniku, nawet jedno zdaniowym przezytasz. Problem jak to okazac, gdy naprawde nie czujesz sie pewny siebie?

A jak krzyczysz (w Gdyni) do kibiców Arki że Gdynia to miasto debili to Ci nie brakuje pewności? :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
oczywiście że to jest prawda, pokolenie z czasów wojny miało respekt bo to byli żołnierze i byle szczyl ich nie pobil na przystanku
teraz jest pokolenie "biznesowe" które boi sie wyjść po zmroku bo oberwie od dzieciaka, któremu akurat się nudzi
plusem czasów wojny jest to ze wykształcają charakter z którym potem wychodzi się na ludzi a nie na cioty, współcześne dominuje ten drugi biegun
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

A jak krzyczysz (w Gdyni) do kibiców Arki że Gdynia to miasto debili to Ci nie brakuje pewności? :)


pewności siebie nie, ale raczej wyobraźni
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

A jak krzyczysz (w Gdyni) do kibiców Arki że Gdynia to miasto debili to Ci nie brakuje pewności? :)



On krzyczy "Arka Gdynia kurwa świnia" i wtedy pewności ma więcej :D
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

oczywiście że to jest prawda, pokolenie z czasów wojny miało respekt bo to byli żołnierze i byle szczyl ich nie pobil na przystanku
...


Ależ oczywiście, jeden w drugiego bohaterowie i supermeni, każdy urodził się z Virtuti Militarii...
Proponuję lekturę takiej ksiązki jak "Zły" Leopolda Tyrmanda - dobrze opisuje warszawską chuliganerię lat pięćdziesiątych. Ewentualnie pocztać stare gazety, także pomaga.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie


A jak krzyczysz (w Gdyni) do kibiców Arki że Gdynia to miasto debili to Ci nie brakuje pewności? :)


pewności siebie nie, ale raczej wyobraźni

Wyobraźni to zabrakło kibolom którzy chłopaków po tekście Kazamy zaatakowali :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024