Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaczepka w autobusie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
199 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Ciekawej krytyki wspolczesnje psychologii, psychoterapii dokonal wybitny psycholog i psychiatra brytyjski RAJ PERSAUD, polski tytul jego ksiazki to: "Pozostać przy zdrowych zmysłach".


Na polskim poletku podobnej analizy dokonal Witkowski w Zakazanej Psychologii.
W czesci 1 ktora czytalem pojechal glownie po Freudzie i psychoanalizie, troche mniej niestety po NLP.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Pieknie po Freudzie, pojechal w powiesci "Wspólny pokój” Zbigniew Uniłowski. Jeden z bohaterow budzi sie i opowiada, ze cala noc snila mu sie piekna cipka... I dodal, ze to nieomylny znak, ze powinien... kupic sobie.... nowa szafe.

K_P
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
No widzicie, myliłem się, jesteście oczytani, tylko czekaliście na mnie, żebym się zjawił na tym forum i wskazał wszystkie fałsze. Dziękuję. :P
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
W wiekszosci przypadkow kolesie sa slomianymi twardzielami.

Dzisiaj rano jade sobie samochodem dostawczym wokol leszna po drodze gruntowej. W nocy ostro popadalo to kaluze staly wszedzie a droga dziurawa. No i mijam jakiegos kolesia z zimnym lokciem wystawionym, szyba otwarta na full. Pech chcial ze akurat jak sie miajlismy byla spora dziura no i kolesiowi w jego corsie wpadlo troche wody do srodka. Zrobilem to nieumyslnie. Stalo sie. Dziury, woda i on opuszczona szyba. Patrze gosc zawraca. Mysle sobie ze pomylil droge ale nie on gaz dod echy i zajezdza mi droge. Wysiada wkurzony i od razu przez otwarta szybe strzal w moja strone. Zrobilem unik do tylu. Musnal mnie po wlosach. Koles zaczal sie drzec na mnie. Spokojnie odpialem pas, wysadlem z samochodu i powiedzialem "koles teraz zbierzez wpierdol. warto bylo?". Gosc sie spalil calkowicie. Lapy mu sie zaczely trzasc. Uderzylem mu przed nosem piescia w otwarta dlon (swoja) na straszaka i bylo po zawodach. Spierdzielal do swojej corsy krzyczac ze wezwie policje. Zera adrenaliny, glupi usmiech i spokojna deklaracja ze koles ma wpierdol. Poskutkowalo. Prawie zawsze skutkuje. Zreszta ja spokojny czlowiek jestem ;)

Kiedys nosilem ze soba szczeke bokserska i jak ktos wyskakiwal z tekstem to nic nie mowilem tylko oscentacyjnie zakladalem ochraniacz i pokazywalem rekoma zeby zaczynal. Skutkowalo zawsze.

Itosu

PS. Raz tylko na wiosne w jednym z klubow nadzialem sie na 10 kolesi. Czesc miala noze. Obiecali mi ze nie wroce do chaty w jednym kawalku. Bylo groznie. Poszlo o panne (byla laske jednego z nich). Wtedy mialem przyspieszony puls przyznaje.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
ach Itosu, nie dośc, ze silny i odważny to jeszcze przystojny ( "laska jednego z nich")

jakby mi 10 gości wyskoczyło z nożami to zsikałbym sie w majtki, a tu proszę - ledwie przyspieszony puls 8)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
jak dorosne, chce byc jak itosu :D
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
ej chlopaki bez smiechu. dopoki bylem w klubie moglem spokojnie kombinowac jak sie z tego wywinac. nic nie upiekszalem. bylo jak bylo. a co do kobiet to po to chodze na imprezy zeby sobie potanczyc. to normalne ze czasami sie trafi kilku lysych adoratorow. moj blad percepcyjny ze wczesniej tego nie zauwazylem. ale no dobra posmiejcie sie :)

Itosu

PS. jeszcze na koniec gwoli scislosci potanczyc z laska w klubie nie znaczy ja przeleciec ;)

PPS. Mort była laska to była a nie aktualna. w swoim zyciu umawiales sie jedynie z pannami ktore w swoim nieskazitelnym dziewictwie nigdy wczesniej nie byly w zwiazku z innym facetem? :) jesli tak to nie zazdroszcze ;)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
po prostu zazdrościmy ci, że jestes supermanem, a my nie :(

...masz łysych adoratorów...ok to już było naprawde ostatni raz :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

ach Itosu, nie dośc, ze silny i odważny to jeszcze przystojny ( "laska jednego z nich")

jakby mi 10 gości wyskoczyło z nożami to zsikałbym sie w majtki, a tu proszę - ledwie przyspieszony puls 8)


Przepraszam ja nosze slipy lub bokserki ... jak wygladaja meskie majtki ? :D


pozdrawiam
WhD
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Majtki – rodzaj bielizny okrywającej zwykle genitalia, krocze i pośladki. Dawniej słowo to oznaczało również spodnie męskie.

a reszta, to kwestia podgrup ... jak juz chcemy byc tacy zlosliwi... ;)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
i tu mnie masz. Bazowałem na mojej pamieci i starych encyklopediach PWN (ksiazka). Z racji tego, ze nie moge znalezc dowodow online na swoja teze wiec odszczekuje .... na razie ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
i przez was czytam teraz na wikipedii o historii bielizny... :roll:
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
I znowuż dyskurs zszedł w krzaki, czy raczej w okolice genitalne.

Takie są prawa uniwersum :roll:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

I znowuż dyskurs zszedł w krzaki, czy raczej w okolice genitalne.

Takie są prawa uniwersum :roll:


krzaki = owlosione okolice genitalne. :) a powaznie jaki mod taka moderka (a raczej jej brak).
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Mort, daj spokoj - jak na podstawie artykulow w GW tworzysz sobie opinie o psychologach, czy w zasadzie o czymkolwiek to ja juz nie mam pytan. Zreszta spory offtop sie zrobil.



no i kto miał racje dark? ;P
sam profesor J stwierdza:

Ja nie jestem górą i nie czuję się żadnym wygranym. Przegraliśmy wszyscy bez wyjątku: matka, ojciec, a najbardziej Kuba - podsumowuje profesor.
  • 0

budo_artiss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

i przez was czytam teraz na wikipedii o historii bielizny... :roll:

Jak to mówią - każda okazja jest dobra by dowiedzieć się czegoś nowego :D
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Mort, daj spokoj - jak na podstawie artykulow w GW tworzysz sobie opinie o psychologach, czy w zasadzie o czymkolwiek to ja juz nie mam pytan. Zreszta spory offtop sie zrobil.



no i kto miał racje dark? ;P
sam profesor J stwierdza:

Ja nie jestem górą i nie czuję się żadnym wygranym. Przegraliśmy wszyscy bez wyjątku: matka, ojciec, a najbardziej Kuba - podsumowuje profesor.


Echhh i co ma to znaczyc? Wkleiles mi jedno zdanie z gazetki i masz juz racje? Powodzenia zycze jak z taka latwoscia lykasz kit mediow.
A tak przy okazji odnosnie twojej ulubionej gazety - kiedys byc artykul o tym jak wszyscy pija we wsi. Nazywal sie "czekajac na sobote" czy jakos tak. GW obsmarowala wies jako bande degeneratow ktorzy na bezrobociu chleja i czekaja tylko az w sobote otworza jedyna dyskoteke zeby moc sie tam wyszalec. Podrazylem temat i dotarlem do wypowiedzi ludzi z tej wsi ktorzy zdementowali poruszone tam problemy. Tzn faktycznie niektorzy nie robili nic tylko pili ALE to byla mala ilosc wybranych osob a patologia jak wiadomo zdazy sie wszedzie. Problem w tym ze GW nastawila sie na poczytny skandal i przedstawila obraz upadlej wsi dla ktorej juz nie ma ratunku, takiej naszej swojskiej sodomy i gomory. Ludzie pisali ze to bzdura, ze wies sie rozwija a patologia to raptem pare rodzin w parotysiecznej wsi. Padaly nazwiska itp, wszystko sie zgadzalo.
No ale taki mort mialby juz wyrobione zdanie i mialby racje. Juz nie chce mi sie kontynuowac tego offtopu.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
ja tobie również gratuluję pochopnego wyciągania wniosków ;P

zacytoweanie czegoś oznacze, ze jest to moje ulubione żródło informacji???!!

poza tym to akurat nie był fragment artykułu tylko przytoczona wypowiedż ojca dziecka

poza tym polecam czytanie ze zrozumieniem- nigdzie nie stanałęm po stronie ojca, ani matki- ( a po stronie matki stoi GW)

uważam, że niezaleznie od wiarygodności artykułu- oboje rodzice dali d...py- wypowiedź ojca tylko to potwierdza

artykuł- od ktorwego wszystko sie zaczęłó jest bardzo stronniczy - np jako fakty ustalone przez sąd podaje fragmenty wypowiedzi ojca i matki- którzy siłą rzeczy przedstawiają wersję niekorzystną dla drugiej strony

Dark ty masz chybna problem z przyznaniem się do błędu i z myśleniem typu- "jak ktos się ze mną nie zgadza to jest przeciwko mnie"

jesli chodzi o mnie to staram się być obiektywny i nie stoje po zadnej ze stron- podobnie nie jestem zwolennikiem GW, Rzeczpospolitej- choć czytam obie

jesli juz musisz mnie z jakąś gazetą identyfikować to poprosze przekrój.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie
Zdaje sie ze probowales mi cos udowodnic i ci nie wyszlo... :wink:
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczepka w autobusie

Zdaje sie ze probowales mi cos udowodnic i ci nie wyszlo... :wink:


tylko ci się zdaje :wink: przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój post...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024