Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skazany na trening...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_pashunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska B

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Thinspoon, wciąż ćwiczysz tym programem? Jak efekty? Jak szybki progres?
Głównie interesują mnie mostki. Zawsze imponowali mi zapaśnicy z ich robieniem mostka ze stojaka, już nie mówiąc o sile grzbietu więc postanowiłem spróbować program z tej książki.
Napisz parę słów jak znajdziesz chwilę.
pzdr
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...

Mam kolejne pytanie. Autor pisze ze gdy dojdzie sie do 10 powtorzen w serii nalezy dodac kolejna wiec jesli zaczynam od 1 seri po 6 powt. to po dojsciu do 1 s po 10 powt. kolejnego dnia robienia cwiczen powinienem robic 2 serie po 6 powt. ???
Mam nadzieje ze w miare jasno wszystko wyjasnilem . Przepraszam za brak polskich liter ,ale pisze z telefonu :/

Pozdrawiam Kacperro


Dla mnie ciut niejasno ;]
Podaj strony w którym jest napisane to co piszesz : )
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Dobra,trochę pomyślałem i oto co wymyśliłem: )
Przede wszystkim jak byś podał jakie ćwiczenie masz na myśli i który krok to byłoby łatwiej mówić o jakimś przykładzie,no ale do rzeczy.
Ogólnie rzecz ujmując jak robisz próg początkowy to w drugim, w który robisz dwie serie nie ma znaczenie od ilu zaczniesz, rób jak najwięcej byle to były idealne technicznie powtórzenia.(choć oczywiście raczej starałbym się nie robić mniej niż ilość powtórzeń jaką wykonywałem w pierwszym kroku).Tak ja to rozumiem.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Miałem drobną przerwę od skazańca i od ruchu w ogóle. Wróciłem, ale tym razem jadę od zera.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Chłopaki jest już skazany na trening 2 tylko wersja po angielsku bo po polsku nie wyszła Tutaj link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
A czy uwzględniono niedozwoloną suplementację dostępną za murem?
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Nie wiem ale nasuwa mi się teraz inne pytanie na które z racji mojego angielskiego a raczej jego braku sam sobie odpowiedzi nie znajdę...
Mianowicie, wiadomo coś więcej o autorze? Np. siedział w więzieniu itd.czy mamy do czynienia ze zwykłym marketingiem?
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Siedział podobno 19 lat w San Quentin State Prison za narkotyki.
  • 0

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...

Siedział podobno 19 lat w San Quentin State Prison za narkotyki.

W internecie można napisać wszystko :) Obstawiam, że trochę marketingu się tam znalazło.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Może nie 19 lat a 19 miesięcy. Nie siedział a był klawiszem. I nie w więzieniu a w poprawczaku :)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
podobno charls bronson napisał w więzieniu kilka książek o ćwiczeniach na małej przestrzeni ;p a wiem, że ten facet naprawdę parę lat swojego życia przesiedział w więzieniu ;] wsumie można rozgraniczyć ;] pare lat przesiedział w celi a kilkanaście w izolatce ;p
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
Jak ktoś posiada pierwszą część Skazanego to może się zainteresować że ostatnio pojawiła się druga.

Dołączona grafika

tak na szybkiego bo dopiero zaczynam czytać,wolałbym żeby autor poszedł w stronę Treningu siłowego Lafay'a,czyli że po pierwszej książce zrobić drugą część książki w której były by odpowiedzi na pytania które się nasunęły po przeczytaniu pierwszej książki.Tutaj Wade(?) skupił się na zupełnie nowych ćwiczeniach,np.przedramię,kark itd.,trening stawów,jakiś super tajny sekret(jeszcze nie wiem jaki),coś o odżywianiu i treningu w pace żelastwem.To tak w wielkim skrócie.Na razie,po przeczytaniu parudziesięciu stron jestem średnio zadowolony,mam nadzieję że jak przejdę do opisów treningów to będę mógł napisać coś pochlebnego.Aha,już widziałem takie kwiatki jak 8 kroków w treningu łydek :lol:

Ps."Siła dla ludu" też się pojawiła,ale nie mam to się nie wypowiadam na jej temat.

Dołączona grafika
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
"sile dla ludu" kupilem. przeczytalem. jestem bardzo zadowolony jak ze wszytskich ksiazek pavla. ksiazka poswiecona wytlumaczniu czym jest naprawde sila i jak ja trenowac.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
uwielbiam ksiazki PT. sa naprawde sensowne. no moze poza marketingowymi zwrotami typu gimme a hundred comrade :) ciekawi mnie jednak jakie on ma wyniki silowe. nigdzie nie moglem znalezc nic poza tym ze jest rkc masterem

I
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
on sie pojawia w ksiazkach Ferrisa podlaczony do roznego sprzetu, mysle ze w 4h body cos bedzie o tym.
Nie jestem pewien czy to jest najlepszy coach jak ktos pracuje w stylu uderzanym - co on jednak sam zaznacza gdziestam.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...

Nie jestem pewien czy to jest najlepszy coach jak ktos pracuje w stylu uderzanym - co on jednak sam zaznacza gdziestam.


bo uderzacze nie potrzebuja zadnej "silowni" ;)
Miałem racej na mysli ogolne koncepce PT, ze sa dobre od strony atletyki silowej

I
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...

Miałem racej na mysli ogolne koncepce PT, ze sa dobre od strony atletyki silowej

A niewatpliwie
czesc z tych jego zasad - np. ciagle napiecie, przeklada sie na uderzanie slabo, chociaz mysle ze 90% ludzi cwiczacych style uderzane amatorsko tez skozysta.
za to mysle ze na style chwytane i grappling ogolnie - co tez jest ciescia karate mam nadzieje:) - przeklada sie git:)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Skazany na trening...
ja mysle ze trening PT najbardziej przeklada sie na bycie zdrowym silnym mezczyzna. i to jest wlasnie najwiekszy benefit jaki mozna osiagnac trenujac jego metodami ;) bokserzy nie zyskuja prawie nic, uderzacze innych styli podobnie, graplerzy i zapasnicy zyskuja ale zeby taka metodyke wplesc w trening SW trzeba miec wiedze i wyczucie zeby jednym treningiem nie zaprzepascic drugiego...

I
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024