Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
No bo ktoś zawsze wpierdol zebrać musi ;) Tacy też są potrzebni, bo gdyby wszyscy byli świetni to by nikt nie był ;) (że zacytuję Syndroma)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

No bo ktoś zawsze wpierdol zebrać musi ;) Tacy też są potrzebni, bo gdyby wszyscy byli świetni to by nikt nie był ;) (że zacytuję Syndroma)


Jak ktos sie wystawia ze swoim zalosnym poziomem na odstrzal, to niewiele juz mozna zrobic.
Wszyscy Polacy na tych filmikach zaprezentowali zenujacy poziom, totalne nieprzygotowanie do walki.
Lepiej juz jechac na wycieczke do Wiednia i pominac ten epizod karate, albo siedziec w domu i sie zbroic.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
ale Wyborowa, jak oni to lubią to nam nic do tego, nie ma sensu komentować ;)

Chłopaki ćwiczą rekreacyjnie a pojechali na zawody zawodowców. to tak jak ja bym z tobą miał w knockdown walczyć.
Wbrew pozorom z takiego wpierdolu zebranego, też można wiele wyciągnąć ;)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Siara oszczędz wstydu - pokaż mi te nokauty z Warny ? bo oglądełem wszystkie walki polaków i nie widziałem. Brandon Matushima karate do 2010 roku napewno jest expertem od karate kan.

Proszę mnie nie mylić z kimś innym bo to chyba twoja taktyka by wszystko zwalać na tego senseia z Konina. Bo mnie to obraża na co sobie niczym nie zasłużyłem mam przynajmniej taką nadzieję ja to ja on to on.
A tak przy okazji nokaut to nie tylko walnięcie w głowę i zgon to także wyeliminowanie przeciwnika przez nie zdolność do dalszej walki filmiki bardzo proszę na tym widać kilku Polaków i ich walki (mocno walczyli o czym było głośni z winem na impezie po zawodach gdyby tyle nie gadali to by się nikt nie dowiedział ale oprócz głowy do alkoholu mają tez duże języki pobili w tej kwestii – alkoholu – nawet rosjan).
Zreszą nie mi ich osądzać pokazli co potrafią i ważne ze na samych ME podczas walk wyszli na matę by reprezentować nasz kraj za co mam do nich wielki szacunek wielki OSU dla nich.
http://www.youtube.com/watch?v=CrTX5cNhBrM&feature=player_embedded#at=22
A tak przy okazji chyba nie oglądałeś walk Polaków tylko Rosjan bo ja oglądałem i widziałem np. nokaut poprzez hizageri na głowę, shita na brzuch, maegeri na brzuch po którym poszło kolano ale tu się nie dziwię bo ten zawodnik miał kłopoty ze stawem kolanowym a dziwię się tylko dlaczego trener kadry wiedząc o jego dolegliwości wziął go na ME w skutek czego mogło to doprowadzić nawet do kalectwa. (pierwszy nokaut 1minuta 21sekunda filmiku)
A tak przy okazji nikogo nie bronię bo to nie było moim zamiarem i jeżeli moja postawa została tak odebrana to przepraszam zależy mi tylko by to forum pisało o dwóch stronach medalu i nie chce mi się wierzyć że ludzie których poznałem i których znam już dość długo zrobili i robią to o co ich się tu na tym forum posądza.
Zresztą widzę że cała ta dyskusja nie ma sensu gdyż i tak każdy spisał już nowy kan na straty a szkoda bo trenują tam fajni ludzi otwrci na nowe doświadczenia i współprace ja osobiście wybieram się na ich turniej do Zagórowa by osobiście porozmawiać i poznać prawdę o tym co się stało z ich strony nie tylko z netu i od starego kanu.


oszczędz wstydu siara jak tam po egzaminie ?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

ale Wyborowa, jak oni to lubią to nam nic do tego, nie ma sensu komentować ;)

Chłopaki ćwiczą rekreacyjnie a pojechali na zawody zawodowców. to tak jak ja bym z tobą miał w knockdown walczyć.
Wbrew pozorom z takiego wpierdolu zebranego, też można wiele wyciągnąć ;)


tak.... mozna wyciagnac...
czerwone kozy z nosa polamanymi palcami.

zgadzam sie ze nie ma co komentowac. o co do masochistycznych sklonnosci, to kazdy robi to co lubi. wroca do Polski i beda uczyc jak godnie przegrywac. :)
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Siara oszczędz wstydu - pokaż mi te nokauty z Warny ? bo oglądełem wszystkie walki polaków i nie widziałem. Brandon Matushima karate do 2010 roku napewno jest expertem od karate kan.

Proszę mnie nie mylić z kimś innym bo to chyba twoja taktyka by wszystko zwalać na tego senseia z Konina. Bo mnie to obraża na co sobie niczym nie zasłużyłem mam przynajmniej taką nadzieję ja to ja on to on.
A tak przy okazji nokaut to nie tylko walnięcie w głowę i zgon to także wyeliminowanie przeciwnika przez nie zdolność do dalszej walki filmiki bardzo proszę na tym widać kilku Polaków i ich walki (mocno walczyli o czym było głośni z winem na impezie po zawodach gdyby tyle nie gadali to by się nikt nie dowiedział ale oprócz głowy do alkoholu mają tez duże języki pobili w tej kwestii – alkoholu – nawet rosjan).
Zreszą nie mi ich osądzać pokazli co potrafią i ważne ze na samych ME podczas walk wyszli na matę by reprezentować nasz kraj za co mam do nich wielki szacunek wielki OSU dla nich.
http://www.youtube.com/watch?v=CrTX5cNhBrM&feature=player_embedded#at=22
A tak przy okazji chyba nie oglądałeś walk Polaków tylko Rosjan bo ja oglądałem i widziałem np. nokaut poprzez hizageri na głowę, shita na brzuch, maegeri na brzuch po którym poszło kolano ale tu się nie dziwię bo ten zawodnik miał kłopoty ze stawem kolanowym a dziwię się tylko dlaczego trener kadry wiedząc o jego dolegliwości wziął go na ME w skutek czego mogło to doprowadzić nawet do kalectwa. (pierwszy nokaut 1minuta 21sekunda filmiku)
A tak przy okazji nikogo nie bronię bo to nie było moim zamiarem i jeżeli moja postawa została tak odebrana to przepraszam zależy mi tylko by to forum pisało o dwóch stronach medalu i nie chce mi się wierzyć że ludzie których poznałem i których znam już dość długo zrobili i robią to o co ich się tu na tym forum posądza.
Zresztą widzę że cała ta dyskusja nie ma sensu gdyż i tak każdy spisał już nowy kan na straty a szkoda bo trenują tam fajni ludzi otwrci na nowe doświadczenia i współprace ja osobiście wybieram się na ich turniej do Zagórowa by osobiście porozmawiać i poznać prawdę o tym co się stało z ich strony nie tylko z netu i od starego kanu.


Ptasiek, jacy fajni ludzie?? Jakie otwarcie na nowe doświadczenia i WSPÓŁPRACE :?: Jakie stare czy nowe kan?? Kyokushin Kan było jedno! i zostało rozpierdolone przez trójkę ludzi, a prym w tym wiódł Siara z Konina! Uwierz mi że on nie był otwarty na współpracę z organizacją której był członkiem, zrobił krecią robotę, bo zamarzył o własnej organizacji i władzy, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo plewy zostały oddzielone od ziarna, a nowe kan, jak ty to nazywasz, to popierdółka!
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Oto nowe lepsze kan, nawet nie bardzo chce się to komentować...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ptasiek i jak po tych zawodach? Dowiedziałeś się prawdy?
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Oto nowe lepsze kan, nawet nie bardzo chce się to komentować...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ptasiek i jak po tych zawodach? Dowiedziałeś się prawdy?

I znów polityka i zbieranie "papierów". Te wszystkie podziekowania. Jasne, ja wiem, ze jak człowiek coś zrobi to lubi być doceniany, ale te wszystkie podziękowania burmistrzów i innych przedstawicieli władz to mi zajeżdża na kampanię przedwyborczą, a ja okropnie nie lubię jak wszędzie "pcha" sie polityka.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
kim jest ta blondi co sidzi okrakiem na krześle i czeka na koś ? ,a Ci sędziowie to chyba ludzie siary z konina czy inowrocławia. Zobaczycie ,że siara z konna zrobi rewolucje w polskim karate. A wicie czemu nie było innych klubów kaz z Czaplinka , Wrocławia czy Krakowa -słychać o podziałach wewnątrz i opozycji Krakowa wobec poczynaną Konina
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Sandokan
pisz wyraźnie, za przeproszeniem, bo z tego bełkotu nic nie można zrozumieć.
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

kim jest ta blondi co sidzi okrakiem na krześle i czeka na koś ? ,a Ci sędziowie to chyba ludzie siary z konina czy inowrocławia. Zobaczycie ,że siara z konna zrobi rewolucje w polskim karate. A wicie czemu nie było innych klubów kaz z Czaplinka , Wrocławia czy Krakowa -słychać o podziałach wewnątrz i opozycji Krakowa wobec poczynaną Konina


Sandokan chyba spotkał się z Wyborową i tak mu jakoś swobodnie poszły palce po klawiaturze :wink: , no ale szło się domyślić co miał na myśli ale to dość ciekawe co napisałeś, niby jeden team a już rozłamy? Co będzie dalej, czas nam pokaże... :-)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
czepiacie się jak psiego g---na. Dla mnie siara to fenomen karate i jego ludzie. Z nikogo stał się głównym rozgrywającym w polskim kyokushin kan karate i załatwił 1000% lepszych od siebie mistrzów kan w Polsce. Jaki z tego morał ?
  • 0

budo_loso_sam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
że lepszy jest shotokan? :)
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

czepiacie się jak psiego g---na. Dla mnie siara to fenomen karate i jego ludzie. Z nikogo stał się głównym rozgrywającym w polskim kyokushin kan karate i załatwił 1000% lepszych od siebie mistrzów kan w Polsce. Jaki z tego morał ?


Że g...no zawsze utrzymuje się na powierzchni, ale w końcu utonie, a tym fenomenem jak to nazwałeś, to bym się tak nie ekscytował, bo już zaczynają się rozgrywki wewnętrzne w nowym lepszym kan, jak co nie którzy to nazwali, a raptem ile istnieją?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

czepiacie się jak psiego g---na. Dla mnie siara to fenomen karate i jego ludzie. Z nikogo stał się głównym rozgrywającym w polskim kyokushin kan karate i załatwił 1000% lepszych od siebie mistrzów kan w Polsce. Jaki z tego morał ?


Że g...no zawsze utrzymuje się na powierzchni, ale w końcu utonie, a tym fenomenem jak to nazwałeś, to bym się tak nie ekscytował, bo już zaczynają się rozgrywki wewnętrzne w nowym lepszym kan, jak co nie którzy to nazwali, a raptem ile istnieją?



Rex tremendae Majestatis! :!:
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Rex tremendae Majestatis! :!:


Wyborowa, no co Ty, królu złoty 8)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Rex tremendae Majestatis! :!:


Wyborowa, no co Ty, królu złoty 8)


tak, krolu zloty, spusc galoty za piec zloty....

inaczej mowiac - jaja opadaja... :)
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Wyborowa, zająłeś się układaniem wierszyków, czyżby zbrakło Ci merytoryki?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Wyborowa, zająłeś się układaniem wierszyków, czyżby zbrakło Ci merytoryki?


yaro, spytaj shihan Jeremicza czemu pociagnal za spluczke?
bedziesz mial odpowiedz na Twoja "merytoryke".
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Nie trzeba być mistrzem dedukcji, dlaczego Shihan tak zrobił, jak już wcześniej wspominałem, plewy zostały oddzielone od ziarna i dobrze się stało. Każdy idzie w takim kierunku, który odpowiada mu najbardziej i tego należy się trzymać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024