Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
oj po prostu dobrze dostał, każdemu może się zdarzyć
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
kim jest ten prztłuszczony sędzia co godzine myślał na ostatnim filmie aby wskazać ippon?

Sprawa jasna egzamin przeprowadził mistrz z Iranu , to chłopcy są dumni,że zdali. :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

To tylko do dopełnienia obrazu:


sie czepiasz BSE, do 27 sekundy nawet mu dobrze szlo.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Sprawa jasna egzamin przeprowadził mistrz z Iranu , to chłopcy są dumni,że zdali. :)

Kij tam skąd on jest, ważne jaki jest.
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Mógł się pospieszyć... A ze ippon idzie po wazari (czas), to inna rzecz ;)
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
czepianie sie - Golota krocej walczyl a malo kto chcialby sie z nim zmierzyć nawet gdyby nog mogl uzywac ;)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No widzisz rosjanie mają zespoły zawodowe ,a reszta się tylko bawi w kyokushin i nie powinno być tak ,że dopuszcza się zawodowe zespoły do walk. A zawody w Austrii to niewypał co widać na filmach. Ilość startujących obsada sędziów arabska i wspaniały egzamin polskiej elity kan na 3 dany. Pełna komercha karatre na wysokim poziomie, :cry:
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Sprawa jasna egzamin przeprowadził mistrz z Iranu , to chłopcy są dumni,że zdali. :)

Kij tam skąd on jest, ważne jaki jest.


Sweden, Brandon Denito, BC. 6-dan.
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Na kazdych zawodach sa tego typu walki, lacznie z M.S. kazdej organizacji.
Ktos musi przegrac aby ktos mogl wygrac. Wystep w zawodach duzej rangi to zawsze ogromny krok do przodu w karierze kazdego zawodnika. Podczas zawodow wlasnie bardzo wyraznie mozna zauwazyc jakies niedociagniecia w wyszkoleniu, czy to techniczne czy wytrzymalosciowe czy inne. Moze to byc trudne do wychwycenia podczas walk w dojo.
Czesto tez zdarza sie ze podczas zawodow zawodnik dopiero pokazuje wszystkie swoje mozliwosci i zaskakuje wszystkich.

Powyzej pokazani byli na zawodach i podjeli ryzyko wiec nalezy im sie pochwala, nastepnym razem napewno bedzie klepiej.
Podsmiewac sie jest bardzo latwo szczegolnie znad klawiatury.
15 pazdziernika sa M.E. IKO MATSUSHIMA na Wegrzech, dla chetnych znajda sie miejsca w turnieju zapraszam, moga reprezentowac Polske bez wzgledu na organizacje do ktorej naleza, zainteresowanychn prosze o kontakt, jest rowniez mozliwosc reprezentowania U.K.
Tak wiec specjalnie sedecznie zapraszam wygadanych czlonkow tego forum.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Sprawa jasna egzamin przeprowadził mistrz z Iranu , to chłopcy są dumni,że zdali. :)

Kij tam skąd on jest, ważne jaki jest.


Sweden, Brandon Denito, BC. 6-dan.


hehehehhehehe Sweden od 3 lat jak emigrował z Iranu po treningach judo :wink:

Fajnie ,że chłopcy się realizują i udowadniają ,że całe teraz karate tu wielka pupa i dany nic nie znaczą. Grupy czy chudy, stary czy młody za odpowiednie koneksje i kasę może mieć w każdym stylu papierek na dany. Ciekaw co na to stare środowisko z kan , które opuścił statek pod nazwą szalupa Royama. Jeżeli sensei Więckowski ma być liderem nowego kan to ciekawi mnie kto będzie prowadził sprawy szkoleniowe kata i kumite ? Swoją drogą zobaczycie ,że niebawem dołączą się do nich nowe kluby i wartościowi ludzie bo na takie klocki jest zapotrzebowanie.

Ps. W goglach Brandon figuruje do 2010 roku jako 5 dan IKO Matushima :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



to sie nazywa turystyka karate. bierzesz role statysty w turnieju, wypelniacza luk czasowych i ja grasz najlepiej jak potrafisz.
chlopaki pojechali, porobili zdjecia, zwiedzili miasto Mozarta, Straussa i Beethovena, popisali pierdoly na facebooku i tyle. a karate? krotki epizod w calej wycieczce. troche bolesny, ale jakas cene trzeba zaplacic.
  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



to sie nazywa turystyka karate. bierzesz role statysty w turnieju, wypelniacza luk czasowych i ja grasz najlepiej jak potrafisz.
chlopaki pojechali, porobili zdjecia, zwiedzili miasto Mozarta, Straussa i Beethovena, popisali pierdoly na facebooku i tyle. a karate? krotki epizod w calej wycieczce. troche bolesny, ale jakas cene trzeba zaplacic.




Wyborowa, tak jak potrafisz mnie wkurzyć na tym forum, tak w tym temacie się w pełni z tobą zgadzam. Ciekawe co dalej? Gdzie kolejne zawody, bo za dużego wyboru to nie mają, no i kto na nie pojedzie? Ta trójka którą mogliśmy obejrzeć w Austrii? Za wielu zawodników nie wystawią, bo kogo będzie stać na taką turystykę, co z resztą ludzi ćwiczących w tych klubach?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Bo akurat w kwestii karate sportowego to ciężko o lepszego speca jak Wyborowa, zjadł na tym chłop zęby ;)

Ale co do samych walk, i cóż takiego, że dostali? Cóż takiego?
Ktoś przegrać musi żeby wygrać mógł ktoś, walczyli i szacun i tyle, koniec tematu.

Kyokushin się mocniej ze swoimi teraz bije, niż kiedyś atakował inne style
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Kyokushin się mocniej ze swoimi teraz bije, niż kiedyś atakował inne style

Bo lepszy swój wróg niż obcy :)
  • 0

budo_ptasiek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pojechali, bo chcieli pokazać się, że tez coś potrafią nie wyszło mówi się trudno stara kadra kanu też nic specjalnego nie pokazała na ME w Warnie większość oprócz jednego zawodnika chyba zaliczyła nokauty.
Tutaj trójka chłopaków pojechała by się sprawdzić nie wyszło każdy czasem przegrywa weźmy pod uwagę, że nie są oni kadrą narodową tylko normalnymi chłopakami, którzy ćwiczą kyokushin. A kadra ze starego kanu tez specjalnie nic nigdy nie wywalczyła no może w kata 3 miejsce na ME, ale jeśli chodzi o walki to nawet z eliminacji nie wychodzili. Jeżeli chodzi o skald to był Brandon Denito, Zeljko Micakovic oraz jakiś Rosjanin, ale niestety nazwiska nie znam. Brandona widziałem w akcji to bardzo dobry technik oraz zawodnik, co jak usłyszałem pokazał na ostatnim obozie Fukushima w Japonii. Z tego, co wiem jest bardzo wymagający oraz precyzyjny, jeżeli chodzi o kyokushin. I przykro mi z tego powodu, że ludzie w Polsce go tak w Internecie oczerniają jak mają coś do niego niech mu to powiedzą prosto w twarz zresztą tyczy się to też innym ludzi z Kanu, jeżeli ktoś ma coś do nich to niech pokaże że ma odwagę i powie im swoje pretensje prosto w twarz a nie oczerni ich w necie, bo to zwykłe tchórzostwo i chamstwo nic więcej.
Jeżeli chodzi o moje pochodzenie to z Konina nie pochodzę znam tylko tych ludzi obecnie ćwiczę w Gdańsku, ale zawadziłem też o Toruń oraz Bydgoszcz a urodziłem się w Warszawie to tak dla wiadomości ciekawskich ;) .
Wielki szacun dla tych chłopaków, że chcieli tam walczyć pomimo tego, że przyjechała kadra Rosji i Bułgarii a jak wiadomo oni wymiatają wszystko i wszystkich. Temu jednemu nawet dobrze szło no, ale co zrobić, wychaczył lołka i po zawodach. Ale i tak wielki szacun, ponieważ z tego, co wiem, co mi się obiło o uszy było to zawody dość mocno obsadzone zawodnikami ze światowej czołówki.

A tak przy okazji wszytkie walki można zobaczyć na tej stronie:

http://kyokushinkan.at/index.php/at/component/content/article/58

  • 0

budo_yaro 75
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN
Ptasiek, czego się tak napinasz? Bronisz ludzi, których sam do końca chyba dobrze nie poznałeś, ci ludzie mieli powiedziane prosto w twarz co się myśli o ich postępowaniu, ale spłynęło to po nich jak po kaczce, bo trzeba spełniać swoje chore ambicje idąc choćby po trupach. Nawiasem mówiąc jak na gościa nie związanego z tą organizacją, jesteś bardzo dobrze zorientowany w sytuacji i stoisz za nimi murem, a większość ludzi tu piszących doskonale zna tych gości i wie jak postępują, uwierz mi że nie do końca w porządku...
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Obejrzałem walki kilku innych zawodników z obecnego kan na Vienna open.
Kto dopuścił tych chłopaków do walk na zawodach takiej rangi?
Czym ta osoba/osoby się kierowały? Przecież to narażanie tych ludzi na ciężki uszczerbek na zdrowiu w walkach z zawodnikami takiej klasy jak np.Abdurashidov.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pojechali, bo chcieli pokazać się, że tez coś potrafią nie wyszło mówi się trudno stara kadra kanu też nic specjalnego nie pokazała na ME w Warnie większość oprócz jednego zawodnika chyba zaliczyła nokauty.
Tutaj trójka chłopaków pojechała by się sprawdzić nie wyszło każdy czasem przegrywa weźmy pod uwagę, że nie są oni kadrą narodową tylko normalnymi chłopakami, którzy ćwiczą kyokushin. A kadra ze starego kanu tez specjalnie nic nigdy nie wywalczyła no może w kata 3 miejsce na ME, ale jeśli chodzi o walki to nawet z eliminacji nie wychodzili. Jeżeli chodzi o skald to był Brandon Denito, Zeljko Micakovic oraz jakiś Rosjanin, ale niestety nazwiska nie znam. Brandona widziałem w akcji to bardzo dobry technik oraz zawodnik, co jak usłyszałem pokazał na ostatnim obozie Fukushima w Japonii. Z tego, co wiem jest bardzo wymagający oraz precyzyjny, jeżeli chodzi o kyokushin. I przykro mi z tego powodu, że ludzie w Polsce go tak w Internecie oczerniają jak mają coś do niego niech mu to powiedzą prosto w twarz zresztą tyczy się to też innym ludzi z Kanu, jeżeli ktoś ma coś do nich to niech pokaże że ma odwagę i powie im swoje pretensje prosto w twarz a nie oczerni ich w necie, bo to zwykłe tchórzostwo i chamstwo nic więcej.
Jeżeli chodzi o moje pochodzenie to z Konina nie pochodzę znam tylko tych ludzi obecnie ćwiczę w Gdańsku, ale zawadziłem też o Toruń oraz Bydgoszcz a urodziłem się w Warszawie to tak dla wiadomości ciekawskich ;) .
Wielki szacun dla tych chłopaków, że chcieli tam walczyć pomimo tego, że przyjechała kadra Rosji i Bułgarii a jak wiadomo oni wymiatają wszystko i wszystkich. Temu jednemu nawet dobrze szło no, ale co zrobić, wychaczył lołka i po zawodach. Ale i tak wielki szacun, ponieważ z tego, co wiem, co mi się obiło o uszy było to zawody dość mocno obsadzone zawodnikami ze światowej czołówki.

A tak przy okazji wszytkie walki można zobaczyć na tej stronie:

http://kyokushinkan.at/index.php/at/component/content/article/58

Siara oszczędz wstydu - pokaż mi te nokauty z Warny ? bo oglądełem wszystkie walki polaków i nie widziałem. Brandon Matushima karate do 2010 roku napewno jest expertem od karate kan.
  • 0

budo_ptasiek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Siara oszczędz wstydu - pokaż mi te nokauty z Warny ? bo oglądełem wszystkie walki polaków i nie widziałem. Brandon Matushima karate do 2010 roku napewno jest expertem od karate kan.

Proszę mnie nie mylić z kimś innym bo to chyba twoja taktyka by wszystko zwalać na tego senseia z Konina. Bo mnie to obraża na co sobie niczym nie zasłużyłem mam przynajmniej taką nadzieję ja to ja on to on.
A tak przy okazji nokaut to nie tylko walnięcie w głowę i zgon to także wyeliminowanie przeciwnika przez nie zdolność do dalszej walki filmiki bardzo proszę na tym widać kilku Polaków i ich walki (mocno walczyli o czym było głośni z winem na impezie po zawodach gdyby tyle nie gadali to by się nikt nie dowiedział ale oprócz głowy do alkoholu mają tez duże języki pobili w tej kwestii – alkoholu – nawet rosjan).
Zreszą nie mi ich osądzać pokazli co potrafią i ważne ze na samych ME podczas walk wyszli na matę by reprezentować nasz kraj za co mam do nich wielki szacunek wielki OSU dla nich.
http://www.youtube.com/watch?v=CrTX5cNhBrM&feature=player_embedded#at=22
A tak przy okazji chyba nie oglądałeś walk Polaków tylko Rosjan bo ja oglądałem i widziałem np. nokaut poprzez hizageri na głowę, shita na brzuch, maegeri na brzuch po którym poszło kolano ale tu się nie dziwię bo ten zawodnik miał kłopoty ze stawem kolanowym a dziwię się tylko dlaczego trener kadry wiedząc o jego dolegliwości wziął go na ME w skutek czego mogło to doprowadzić nawet do kalectwa. (pierwszy nokaut 1minuta 21sekunda filmiku)
A tak przy okazji nikogo nie bronię bo to nie było moim zamiarem i jeżeli moja postawa została tak odebrana to przepraszam zależy mi tylko by to forum pisało o dwóch stronach medalu i nie chce mi się wierzyć że ludzie których poznałem i których znam już dość długo zrobili i robią to o co ich się tu na tym forum posądza.
Zresztą widzę że cała ta dyskusja nie ma sensu gdyż i tak każdy spisał już nowy kan na straty a szkoda bo trenują tam fajni ludzi otwrci na nowe doświadczenia i współprace ja osobiście wybieram się na ich turniej do Zagórowa by osobiście porozmawiać i poznać prawdę o tym co się stało z ich strony nie tylko z netu i od starego kanu.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWE KOLORY PASÓW, nowe wymagania ... NOWY KYOKUSHIN-KAN

Bo akurat w kwestii karate sportowego to ciężko o lepszego speca jak Wyborowa, zjadł na tym chłop zęby ;)

Ale co do samych walk, i cóż takiego, że dostali? Cóż takiego?
Ktoś przegrać musi żeby wygrać mógł ktoś, walczyli i szacun i tyle, koniec tematu.

Kyokushin się mocniej ze swoimi teraz bije, niż kiedyś atakował inne style


Laser.
Tu nie trzeba geniusza zeby stwierdzic, ze chlopaki z Polski poruszali sie na calych stopach - ociezale, ze nie bylo zadnej czystej techniki, zadnej koncepcji na walke, ciosy slabe i bez wiary w sukces, zero wyczucia dastansu i manewrujacego przeciwnika, zero blokowania. Efekt jaki byl widac na tych krotkich filmach.
Jasne, ze mozna przegrac, bo to sport. Ale oni dostali wpierdol.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024