Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusja nie wiadomo o czym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Źle zrozumiałeś, bo być może źle napisałem.
Powinno być
-...istnieją inne JJ niż brazylijskie a wsród nich są i też takie gdzie ... oki? :wink:
Może trenował coś bardziej japońskiego niż japończycy
8)

Ja nie wiem co to jest supleks :oops: no i? Umiem go wykonać.

Kiedyś Garry z Prorokiem też wyzwali mnie od troli bo nie wiedzieli, że w Polsce były organizowane mistrzostwa w Aikido. Do dzisiaj nie usłyszałem tego najtrudniejszego ze słów... :wink:
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
A może po prostu robiłem sobie jaja, a teraz pociskam z żenującego poczucia triumfu, niektórych lolków :lol:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Kiedyś Garry z Prorokiem też wyzwali mnie od troli bo nie wiedzieli, że w Polsce były organizowane mistrzostwa w Aikido. Do dzisiaj nie usłyszałem tego najtrudniejszego ze słów... :wink:

Jaaaa, kogoś wyzywałem od trolli nigdy w życiu 8)
Przejrzałem archiwum Twoich wypowiedzi, w jednym z najstarszych Twoich topików w dziale aikido wypowiadam się w ten sposób:
http://www.forum-kul...dpost&p=1220792
Tak więc albo mnie z kimś mylisz, albo wciskasz kity :)

Kogan, się tak nie podniecaj, następnym razem skorzystaj z wujka googla :lol:
Nie będziesz musiał maskować swojej ignorancji moją osobą.
Z większością dyskutantów tego forum znam się od lat, z wieloma z nich spotkałem na macie w realu, nie potrzebuje się bronić przed takimi tanimi zaczepkami. Twierdzisz, że nie znam się na aikido, karate, ok to Twoja opinia masz do niej prawo, z czym tu dyskutować. Miałem napisać, że mnie nie znasz, ale to akurat może być nieprawda, bo przez parę miesięcy, parę lat temu ćwiczyłem u MV (bo u niego ćwiczyłeś jak się domyślam), ale mnie w końcu wywalił ze swojego dojo. Dyplomatycznie żeby nie było.
Heh na dobrą sprawę, to z kyokushinu też mnie wywalili, dlatego mam prawo psioczyć na ten styl ^^
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

-czytaj ze zrozumieniem (bo to "siara" nie rozumieć tak prostego tekstu. Napisał, że nie zna nazwy balacha a nie tej techniki. Istnieje też inne JJ niż brazylijskie i tam nikt nie używa słowa "balacha".

Co prawda nie Kogan, ale jednak jest ktoś, kto potrafił to zrobić za niego. Chyba zacznę zarabiać jasnowidzeniem... :P
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Kiedyś Garry z Prorokiem też wyzwali mnie od troli bo nie wiedzieli, że w Polsce były organizowane mistrzostwa w Aikido. Do dzisiaj nie usłyszałem tego najtrudniejszego ze słów... :wink:

Jaaaa, kogoś wyzywałem od trolli nigdy w życiu 8)
Przejrzałem archiwum Twoich wypowiedzi, w jednym z najstarszych Twoich topików w dziale aikido wypowiadam się w ten sposób:
http://www.forum-kul...dpost&p=1220792
Tak więc albo mnie z kimś mylisz, albo wciskasz kity :)

Kogan, się tak nie podniecaj, następnym razem skorzystaj z wujka googla :lol:
Nie będziesz musiał maskować swojej ignorancji moją osobą.
Z większością dyskutantów tego forum znam się od lat, z wieloma z nich spotkałem na macie w realu, nie potrzebuje się bronić przed takimi tanimi zaczepkami. Twierdzisz, że nie znam się na aikido, karate, ok to Twoja opinia masz do niej prawo, z czym tu dyskutować. Miałem napisać, że mnie nie znasz, ale to akurat może być nieprawda, bo przez parę miesięcy, parę lat temu ćwiczyłem u MV (bo u niego ćwiczyłeś jak się domyślam), ale mnie w końcu wywalił ze swojego dojo. Dyplomatycznie żeby nie było.
Heh na dobrą sprawę, to z kyokushinu też mnie wywalili, dlatego mam prawo psioczyć na ten styl ^^

-zablokowany temat o przewałach przy egzaminowaniu i sposobie traktowania uczniów w PSA :oops:
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Kiedyś Garry z Prorokiem też wyzwali mnie od troli bo nie wiedzieli, że w Polsce były organizowane mistrzostwa w Aikido. Do dzisiaj nie usłyszałem tego najtrudniejszego ze słów... :wink:

Jaaaa, kogoś wyzywałem od trolli nigdy w życiu 8)
Przejrzałem archiwum Twoich wypowiedzi, w jednym z najstarszych Twoich topików w dziale aikido wypowiadam się w ten sposób:
http://www.forum-kul...dpost&p=1220792
Tak więc albo mnie z kimś mylisz, albo wciskasz kity :)

Kogan, się tak nie podniecaj, następnym razem skorzystaj z wujka googla :lol:
Nie będziesz musiał maskować swojej ignorancji moją osobą.
Z większością dyskutantów tego forum znam się od lat, z wieloma z nich spotkałem na macie w realu, nie potrzebuje się bronić przed takimi tanimi zaczepkami. Twierdzisz, że nie znam się na aikido, karate, ok to Twoja opinia masz do niej prawo, z czym tu dyskutować. Miałem napisać, że mnie nie znasz, ale to akurat może być nieprawda, bo przez parę miesięcy, parę lat temu ćwiczyłem u MV (bo u niego ćwiczyłeś jak się domyślam), ale mnie w końcu wywalił ze swojego dojo. Dyplomatycznie żeby nie było.
Heh na dobrą sprawę, to z kyokushinu też mnie wywalili, dlatego mam prawo psioczyć na ten styl ^^

-zablokowany temat o przewałach przy egzaminowaniu i sposobie traktowania uczniów w PSA :oops:
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Garry a może po prostu jesteś chujowy i dlatego Cię tak wywalają? :lol:

OK, to już ostatnia złośliwość z mojej strony. Ująłeś mnie za serce swoją szczerością. :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Jakkolwiek nie nazwałem Ciebie tam trollem co najwyżej dzióbałem kijkiem dla poddzierżki razgawora.
Co do tamtej dyskusji, widzę że bardzo się nie zrozumieliśmy.
Na to co to znaczy prawdziwa 'republika kolesiów' wskazałem Ci klikę PFDSSW gdzie stopnie nadawane są międzystylowo (a nawet poza skalę), przez osoby IMHO niekompetentne w danej dziedzinie. Co dla mnie jest większym kolesiostwem, niż parcie na szkło wytknięte w tamtym temacie ;)
... i bynajmniej nikogo nie broniłem, zwłaszcza że temat nie dotyczył mojego podwórka 8)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Garry a może po prostu jesteś chujowy i dlatego Cię tak wywalają? :lol:

OK, to już ostatnia złośliwość z mojej strony. Ująłeś mnie za serce swoją szczerością. :)

Stary i kto tu leczy kompleksy ;)

W wypadku aikido, oficjalny powód był błachy. W istocie raczej chodziło o to że ja nie jestem 'łatwym' uke ;)
W wypadku kyokushinu, nie podobał się mój romans z okinawskim karate. No i to ze przestałem nosić naszywki przelało czarę goryczy :lol:

Co do tego czy jestem chujowy, filmik z moim aikido masz w mojej stopce. Nie musisz gdybać.
Będziesz miał tyle odwagi by pokazać swoje ćwiczenie gallusie anonimussie?

PS. Szczepan wytnij cały ten crap tutaj bo zaśmieciliśmy wątek gdzie miałbyć tylko Filmiki :(
jak zwykle
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

W wypadku aikido, oficjalny powód był błachy. W istocie raczej chodziło o to że ja nie jestem 'łatwym' uke ;) ...


Velinow Cie "wyrzucil" bo nie umial Toba rzucac? chyba se zartujesz Garry :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Mistcz wędlinow? Przecież ten gość od lat nic nie robi i był obiektem drwin w PUA odkąd pamiętam, czyli naście lat...
Serio nie pamiętam jednego stażu żeby ćwiczył.
Gadał, dłonie ściskał, zdjęcia robił.
Ale ćwiczenie?
Z drugiej strony, to doskonały przykład że dobrze zorientował się co idzie w aikido. Dobre ściemnienie złe nie jest.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Raczej za to, że mu wyciął w zęby :)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Kiedyś Garry z Prorokiem też wyzwali mnie od troli bo nie wiedzieli, że w Polsce były organizowane mistrzostwa w Aikido. Do dzisiaj nie usłyszałem tego najtrudniejszego ze słów... :wink:

Serdecznie Cię Jerseyu Przepraszam.
  • 0

budo_smok_bazyli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Tak myślę, że to jest kwintesencja tego o czym piszecie zarówno w ramach skuteczności, metod, pragmatyzmu i innych rzeczy :) :) :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jaśko f.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Ale co chcesz tym udowodnic? Ze szydzisz z jednego z lepszych aikidoków w tym kraju i człowieka który wykształcił pokolenia instruktorów?? :? Gratuluje...To jeden z moich nauczycieli niegdyś...


Nie unoś się tak, bo Ci żyłka w dupie pęknie...
Na każdym filmiku umieszczonym w tym temacie jest jakiś mistrz, czyjś autorytet, który jednocześnie innym może nie odpowiadać-albo śmieszyć.
A swoją drogą skoro jest taki najlepszy w kraju, to mógłby się postarać bardziej i przyłożyć do wykonywanych technik. :twisted:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Ale co chcesz tym udowodnic? Ze szydzisz z jednego z lepszych aikidoków w tym kraju i człowieka który wykształcił pokolenia instruktorów?? :? Gratuluje...To jeden z moich nauczycieli niegdyś...


Nie unoś się tak, bo Ci żyłka w dupie pęknie...
Na każdym filmiku umieszczonym w tym temacie jest jakiś mistrz, czyjś autorytet, który jednocześnie innym może nie odpowiadać-albo śmieszyć.
A swoją drogą skoro jest taki najlepszy w kraju, to mógłby się postarać bardziej i przyłożyć do wykonywanych technik. :twisted:

Umiesz czytac?
Zawsze mnie smieszyły komentarze ludzi ,ktorzy w dupie byli i gówno widzieli w odniesieniu do tych których filmy (lub osoby na filmach) komentują...Taaak, taaak każdy ma prawo bo wolny kraj,swoboda wypowiedzi bla bla bla...Heh miszczowie :roll:
A jak oceniłeś że sie nie przyklada do technik? Skoro ponoć jest to nie ocenialne.
Narka...mam ciekawsze rzeczy do roboty.
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Tak myślę, że to jest kwintesencja tego o czym piszecie zarówno w ramach skuteczności, metod, pragmatyzmu i innych rzeczy :) :) :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Auć! Bardzo nie po aikidocku... :)
PS. Ciekawe co z nogą tego "gieroja"...
  • 0

budo_nidan
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym
Mam nadzieję że jeszcze tego filmu nie było bo nie oglądałem wszystkich 135 stron :)



polecam ;)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Tak myślę, że to jest kwintesencja tego o czym piszecie zarówno w ramach skuteczności, metod, pragmatyzmu i innych rzeczy :) :) :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Auć! Bardzo nie po aikidocku... :)
PS. Ciekawe co z nogą tego "gieroja"...



pioeknie, poprostu hit dnia :)
a jaki respect bedzie teraz, nikt grubego nie ruszy :)
  • 0

budo_smok_bazyli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyskusja nie wiadomo o czym

Mam nadzieję że jeszcze tego filmu nie było bo nie oglądałem wszystkich 135 stron :) ...

...polecam ;)


Bardzo mi się podobało. W szczególności jo i tanto. A juz najbardziej fakt pozostawienia tanto w rękach tego, na którym wykonuje się technike. Innymi słowy - nie odebranie narzędzia każdorazowo po wykonaniu techniki.
Pełny profesjonalizm :)
I nie żeby to był jakiś sarkazm :) :) :)
Ale generalnie zwinny ten dżentelmen w czarnych porciętach :)
pozdrvki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024