Skocz do zawartości


Zdjęcie

KAKUTOGI DOJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Jasne, że nie :D Śmiało :) Chociaż wydaje mi się, że chodziło mi o to zdjęcie, które zostało umieszczone w normalnych rozmiarach, sprawiając że forum rozjeżdza się "na bok" ;)
  • 0

budo_alfbercik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
A popatrz, ja myślałem, że to duże to też twoja spawka ;p
  • 0

budo_gojuryu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Tak, właśnie o to zdjęcie chodzi.
Inne niech będą, ale to ogromniaste trzeba skasować. Nie tylko się rozjeżdża cała strona, ale w ogóle długo się teraz wszystko ładuje. Jeśli ktoś z zainteresowanych gości ma powolny internet to się tym zrazi i po prostu wyłączy, bo strona będzie mu się ładooooować wieki, a tego na ogół nikt nie lubi.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam serdecznie zapraszam do zapoznania się z krótką relacją ze zgrupowania w Żarach, która znalazła się na stronie OTGKA

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mtq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Sensei George zawsze potrafi skleić kilka miłych słów na temat każdego gasshuku, które prowadzi, lub w którym uczesniczył. Patrząc przez pryzmat treningów, które ma, serwuje, w sumie nie sposób go nie lubieć ;p Go - twarde treningi, Ju - miękkość w nawiązywaniu kontaktów po treningach i sam stosunek do ćwiczących :)

I umieścił na stronie całkiem fajne zdjęcia ;)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania się z krótką relacją z Naszych egzaminów.

W dniu 20 grudnia 2009r, o godzinie 12.00 na sali gimnastycznej SP-8 w Żarach, rozpoczął się egzamin na poszczególne stopnie kyu dla trenujących w „Fight-Team”. O wyznaczonej godzinie na sali zjawiło się 55 osób, które świadome trudu jaki jest przed nimi, nie zlękły się i rozpoczęły test sprawdzający ich poziom umiejętności. Głównym egzaminatorem był przedstawiciel Okinawan Goju-Ryu Karate-Do na Polskę, sensei Tomasz Siewkowski 3 Dan, asysty udzielał mu sensei Emil Waszak 1 Dan.
Na twarzach zgromadzonych dzieci i dorosłych widać było powagę tego dnia. Nawet nasi najmłodsi adepci byli bardzo skupieni. Mógłbym rozpisywać się na temat egzaminu bardzo długo, trwał on do godziny 15.00 i przez ten czas sensei Tomek bardzo dokładnie sprawdził poziom wiedzy i umiejętności wszystkich uczestników egzaminu. Dumny jestem z tego, że kolejny raz do egzaminu przystąpili najstarsi adepci trenujący w Naszym Dojo, świadczy to o ich zaangażowaniu w trening. Wszyscy wykazali się niesamowitą wytrwałością i widać było, że pracują nad technikami także w domu, poświęcając Goju każdą wolną chwilę.
Egzamin ten był szczególny, gdyż wśród nas pojawiły się kolejne brązowe pasy, które pokazały klasę. Sensei Tomek był bardzo zadowolony ze wszystkich zdających, a na szczególne wyróżnienie zasłużyli promowani na brązowe pasy i brązowe z belką:

Nagórski Kacper 2 kyu (brązowy z belką)
Kościński Albert 3 kyu (brązowy)
Borecka Katarzyna 3 kyu (brązowy)
Chrzanowski Grzegorz 3 kyu (brązowy)

Cały egzamin był bardzo męczący, nie tylko dla zdających, ale także dla mnie i Mateusza. Pomimo tego, że to nie ja w nim uczestniczyłem (czytaj, nie byłem egzaminowany) chciałem żeby nasi podopieczni wypadli jak najlepiej. Staraliśmy się przekazać im w trakcie treningów maksimum wiedzy na dany stopień, poprawialiśmy ich techniki, często byliśmy bardzo surowi. Myślę jednak, że efekty są widoczne i że docenicie to, co robimy w trakcie treningów.

Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy z wynikiem pozytywnym zaliczyli egzamin. Dziękujemy także sensei Tomkowi za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

OSU
sensei Emil

Wkrótce kilka fotek na naszej stronce:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Zapraszam do zapoznania się z relacją z turnieju klubowego

W dniu 20 grudnia 2009r. o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Żarach odbył się świąteczny turniej Karate Goju-Ryu.
Turniej ten objęty był patronatem Starostwa Powiatowego w Żarach oraz Komendy Powiatowej Policji w Żarach. Na zawodach zjawiło się 40 karateka z miejscowości Lipinki Łużyckie, Tuplice oraz Żary. Wszyscy trenujący w „Fight-Team” pod okiem sensei Emila i sempai Mateusza.
W trakcie turnieju rozegrano następujące konkurencje:
-„Droga Smoka” konkurencja ta przeznaczona jest dla najmłodszych i początkujących adeptów Goju-Ryu
-„San Dan Gi” dla posiadaczy 10 do 8 kyu
-„Kata” dla posiadaczy 7 do 3 kyu

Sędzią głównym był sensei Tomasz Siewkowski 3 Dan, a pomagał mu i trzymał pieczę nad wszystkim sensei Emil Waszak 1 Dan.
Zmaganiom naszych milusińskich przyglądali się rodzice oraz gość specjalny wytypowany przez Świętego Mikołaja do rozdania podarunków dla wszystkich uczestników turnieju. Gościem tym, był znany wszystkim tygrys „Lupo”, który na co dzień jest Policjantem strzegącym porządku publicznego.
Święty Mikołaj stwierdził, że jest to odpowiedni kandydat, który godnie zastąpi go w tym dniu(jak wiadomo przed świętami Mikołaj ma „urwanie głowy” i nie wszędzie jest w stanie dotrzeć). Turniej dostarczył niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Tygrys „Lupo” rozdał wszystkim zawodnikom ogromne paczki, pełne słodyczy, dzięki czemu turniej będzie bardzo słodko wspominany. Zawodnicy wykazali się ogromnym hartem ducha, byli waleczni i bardzo dobrze przygotowani do zmagań. Cieszy to zwłaszcza mnie, gdyż jest to odzwierciedlenie pracy mojej i Mateusza. Jesteśmy usatysfakcjonowani, gdyż poziom turnieju był wysoki.
Na koniec tej krótkiej relacji, pragnę złożyć podziękowania dla Wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że turniej odbył się z dużym rozmachem, a dzieci nie licząc medali, dyplomów i paczek, otrzymały upominki w postaci czapeczek, koszulek, długopisów i notesów.
A oto nasi przyjaciele, którzy wspomogli nasze przedsięwzięcie:

-Starostwo Powiatowe w Żarach
-Komenda Powiatowa Policji w Żarach
-Firma „Kronopol”
-Firma „Apex”
-Pan Seweryn wraz z małżonką
-Frank i Sandra
-Marek

Specjalnie nie wymieniam poszczególnych nazwisk, gdyż sami darczyńcy tego nie chcieli, są skromnymi osobami, które cieszą się z radości jaką mogą sprawić dzieciom i ta satysfakcja im wystarcza.
Dziękujemy także Paniom, które zajmowały się sprawami logistycznymi(wypisywanie dyplomów itp.) oraz Panu dyrektorowi SP-8 za udostępnienie nam w tym konkretnym dniu sali gimnastycznej.

Wielkie OSU dla Wszystkich obecnych na turnieju!

Już niebawem kilka fotek na Naszej stronce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fotki nie są rewelacyjne, ale cóż i tak bywa

Pozdrawiam
  • 0

budo_świstak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Gratulacje!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Serdecznie zapraszamy na zgrupowanie z Sensei Tomszem Siewkowskim 3 Dan Okinawan Goju-Ryu.
Tremin: 25 września 2010(sobota)
Miejsce: KAKUTOGI DOJO, Żary ul. Kasprzaka 1c
Godzina: zgodnie z harmonogramem dostępnym po kontakcie mailowym: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
POZDRAWIAM
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam serdecznie, zgrupowanie z sensei Tomkiem przebiegło jak zwykle w bardzo miłej atmosferze. Obowiązywał podział na grupy zaawansowania(zgodnie z posiadanym stopniem). Młodsze grupy skoncentrowały się na układach "san dan gi", które wykonywali w parach. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem, sensei Tomek pochwalił ich za dotychczasowe postępy. Oczywiście nie obyło się bez drobnych błędów, które natychmiast staraliśmy się korygować. Tematem dla grupy najbardziej zaawansowanej było kata TENSHO (obracające dłonie) które zaliczane jest do tzw grupy kata HEISHUGATA (formy oddechowe). Sensei Tomek bardzo dokładnie przedstawił każdy ruch, omówił go, a następnie wspólnie z nami przećwiczył. Na zakończenie zgrupowania, każdy z nas wykonał kata Tensho, a sensei Tomek jak zwykle bez żadnego grymasu na twarzy korygował każdego z osobna. Taka forma zgrupowania bardzo odpowiadała ćwiczący, gdyż każdy bez najmniejszego problemu mógł zapamiętać uwagi prowadzącego. Jeden temat w trakcie jednego dnia, ale omówiony i przećwiczony dokładnie kilkadziesiąt razy daje więcej niż bardzo duża ilość technik i form przećwiczona w tym samym czasie(i żeby nie było(to dla złośliwców krążących po forum) nie wpadłem na to dopiero teraz. W tym momencie tylko o tym piszę, bo nie wszyscy instruktorzy o tym pamiętają).
Pozdrawiam serdecznie Emil
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
WItam serdecznie zapraszam do oglądnięcia kilku fotek ze zgrupowania z Sensei Katsuya Yamashiro-7 Dan Goju-Ryu
oraz do przeczytania małego art na ten temat

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Zgrupowanie z Sensei Katsuya Yamashiro-7 Dan
Bydgoszcz 12-14 listopada 2010r.


W dniach od 12 do 14 listopada 2010r. grupa studentów z Kakutogi Dojo Żary, uczestniczyła w ogólnopolskim zgrupowaniu z Szefem Technicznym IOGKF sensei Katsuya Yamashiro 7 Dan Goju-Ryu.
Sensei Yamashiro, pomimo swojego „niewielkiego” wzrostu jest piekielnie niebezpieczny. Jego techniki są precyzyjne i niesamowicie skuteczne. Katsuya Yamashiro jest instruktorem, który lubi dzielić się swoją wiedzą i jest przy tym niesamowicie pogodny.
Sensei „przerobił” z uczestnikami zgrupowania kata Geki sai dai(ichi, ni) Saifa, Seyunchin, Sanseru. Baczenie zwracał uwagę na każdy detal i płynność w wykonywaniu kata. Starał się przekazać, że jednym z najważniejszych elementów jest zachowanie odpowiedniej równowagi w trakcie wykonywania każdego ruchu, aby środek ciężkości umiejscowiony był w odpowiednim miejscu, wtedy kata będzie wykonywane odpowiednio, moc technik przyjdzie sama.
Wyjazd do Bydgoszczy był bardzo owocny, dzięki Naszym przyjaciołom z Wrocławskich Klubów, sensei Tomkowi, sensei Marcinowi oraz jego podopiecznym, czas wolny jakim dysponowali moi uczniowie, został zaadoptowany na trening, dzięki temu maksymalnie wykorzystali oni tą możliwość i znacznie pogłębili swoją wiedzę, którą teraz wspólnie będziemy szlifować.
Ze swojej strony chcę podziękować wszystkim uczestnikom za postawę i zaangażowanie na zgrupowaniu
Sensei Emil
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam :D
Zgrupowanie naprawdę bardzo udane i moim zdaniem bardzo dobrze zorganizowane. Sensei Yamashiro dokładnie w sposób zrozumiały tłumaczył wszystkie szczegóły, jest świetnym nauczycielem Karate z ogromną wiedzą i umiejętnościami , prywatnie bardzo miłym , uśmiechniętym, przyjaznym człowiekiem przekazał nam naprawdę sporo wiedzy.
Mam nadzieję , że regularnie będzie gościł i nauczał Okinawa Goju Ryu Karate w naszym kraju.

Pozdrawiam :D
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Dołożę swoje pięć groszy...

Byłem bardzo ciekawy, co też "zaproponuje" nam Yamashiro Sensei? Pierwszy raz w Polsce... Po seminarium mogę powiedzieć, że było bardzo "owocne". W sumie żadnych "fajerwerków", ale to co pokazał Sensei, to na co zwrócił uwagę, to kapitalna sprawa.
Wcześniej już wspomniano o równowadze w kata, ja dołożył bym jeszcze bardzo ważną w kata (i nie tylko oczywiście) pracę bioder na którą Yamashiro Sensei zwrócił ogromną uwagę. W moim przypadku będzie to przeanalizowanie każdego kata przez pryzmat dwóch wymienionych w/w zagadnień.
Sporo czasu poświęcił Sensei również Sanchin Kata. Sanchin Kata, to w sumie taka "never ending story" ale tym razem więcej było o "pracy wewnętrznej" w tym ćwiczeniu. No i jako dodatek wersja Kanryo Higaonna Sanchin Kata, którą to dosyć gruntownie "zewnętrznie" przćwiczyliśmy.
Co bardzo ciekawe i ważne Yamashiro Sensei podkreślał, że to co robimy musi być naturalne, że nie można "walczyć" z własnym ciałem, że należy go słuchać. Wiele razy odnosił się równierz - tłumacząc karate - do porównań z przyrodą.

Dla mnie i z mojego punktu widzenia, spotkanie z Yamshiro Sensei było bardzo interesujące i dostarczyło mi "materiału" na wiele godzin treningu.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Zapraszam do zapoznania się z krótkim art, który ukaże się w naszej gazecie regionalnej, a dotyczy on egzaminów przeprowadzonych 19 grudnia.


KAKUTOGI DOJO ŻARY
Vincit Qui Patitur
(„Zwycięży ten kto wytrwa”)

Istnieje w Naszym mieście miejsce, gdzie uczęszczają osoby w różnym wieku mając na uwadze jeden cel. Miejsce to nazywa się KAKUTOGI DOJO, gdzie sympatycy prawdziwego Karate spotykają się i trenują pod okiem sensei Emila Waszaka.
Sensei Emil stworzył Kakutogi Dojo i jest to obecnie jedyny klub posiadający własną salę wyposażoną w zaplecze sanitarne, a na podłodze znajduje się mata tatami. Sprawia to, że komfort treningu jest naprawdę ogromny.
W klubie trenuje duża ilość osób bo jest ich 75. Wszyscy podzieleni są na grupy zaawansowania i grupy wiekowe, dzięki czemu, dzieci, młodzież, a także grupa dorosłych (jedyna taka grupa w województwie lubuskim) ma możliwość rozwoju na odpowiednim poziomie.
W dniu 19 grudnia 2010r. właśnie w Kakutogi Dojo Żary przeprowadzone zostały egzaminy, do których przystąpiło 40 osób. Głównym egzaminatorem był sensei Tomasz Siewkowski 3 dan, który cyklicznie odwiedza nasz klub wspomagając nas swoją wiedzą. Osoby zdające egzamin podzielone były na grupy, zgodnie ze stopniem zaawansowania. Egzaminy prowadził sensei Emil, który znany jest ze swojego stanowczego podejścia do sztuk walki oraz poziomu jaki muszą reprezentować przystępujący do egzaminów.
W Naszym Dojo nie ma taryf ulgowych. Ćwiczą tutaj sami pasjonaci, którym trening sprawia ogromną frajdę. Cały egzamin przebiegł w rewelacyjnej atmosferze, ale były także hektolitry potu i łzy wylane przez zdających. Egzamin to szczególne wydarzenie w życiu każdego człowieka, a składanie go w Naszym Dojo zawsze zostaje zapamiętane przez zdających, gdyż jest to swoisty sprawdzian nie tylko ciała ale także i ducha.
Sensei Tomasz pochwalił pracę jaką wkładamy w trening Goju. Stwierdził, że jest zadowolony z poziomu, który równy jest światowym standardom i to jest najlepsze odzwierciedlenie naszej pasji.
Po wszayskim w Naszym Dojo przybyło kilka nowych stopni i mamy już 8 brązowych pasów, które teraz muszą pokazać, że zasługują na to, żeby je nosić oraz dawać dobry przykład innym. Wszyscy bez względu na stopień, wiek i możliwości muszą pomagać swoim młodszym koleżankom i kolegom.
Egzamin nie jest końcem nauki, to dopiero początek. Każdy test to początek nowej trudniejszej drogi, wyznaczającej nam kolejny cel, uczący nas walki z przeciwnościami losu nie tylko na macie w Dojo, ale także w życiu codziennym.
Wszystkim zdającym serdecznie gratuluję. Pamiętajcie, to początek nowej lepszej drogi!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Zapraszam do zapoznania się z nową stroną Kakutogi Dojo

Poprzednia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] spełniała swoją rolę tylko w podstawowym zakresie

Obecnie nowa stronka widnieje pod adresem:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Znajdziecie tam informację na temat naszego klubu, Goju-ryu, Bjj oraz Senshin Fighting Karate. Tematy Senshin systematycznie tłumaczone są na język polski. Na dzień dzisiejszy zapraszam do zapoznania się z sylwetką Soke D. Cooka(tłumaczenie z książki "Power Karate" delikatnie okrojone)

Pozdrawiam Emil Waszak
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
No ładną ilość wejść pokazuje licznik na tej stronie ;)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Romanowicz licznik przenieśliśmy ze starej strony, ale trzeba do niego dodać jeszcze 1000 wejść, bo na nowej był już licznik a liczyło tylko wejścia na starej:) Pozdrawiam
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
II ZGRUPOWANIE SENSHIN FIGHTING KARATE
Zapraszam wszystkie osoby chcące poznać SENSHIN FIGHTING KARATE, nowoczesny system stworzony przez Soke D. Cooka. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Na zgrupowaniu tym postaramy się pokazać podstawy Senshin, kombinacje do pierwszego kata(wszystko uzależnione będzie od chłonności wiedzy przez uczestników)
Zgłoszenia przyjmuje do dnia 18 stycznia 2011r.(mamy ograniczoną ilość miejsc) na mojego maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Decyduje kolejność zgłoszeń.
Z racji faktu, iż to ja jestem organizatorem, zgłoszenia podlegają weryfikacji, uprzejmie proszę o podanie imienia i nazwiska, posiadanego stopnia(jaki system), stażu w sztukach walki, organizacji do której obecnie zgłaszający przynależy. Informacje te będą tylko do mojej wiadomości. Nie mam zamiaru wypisywać na stronie(gdziekolwiek), że w zgrupowaniu uczestniczyła taka i taka osoba z takiej i takiej organizacji. Po zakończonym zgrupowaniu, planowana jest konwersacja dotycząca Tsu Shin Gen i Senshin Fighting Karate w Polsce. Na miejscu zdecydujemy czy rozmawiamy w Dojo, czy tez wszyscy idziemy na obiadek i tam rozmawiamy.
Bardzo proszę o poważne podejście do tematu i zgłaszania się tylko i wyłącznie, gdy jesteśmy pewni, że przyjedziemy. Nie zabierajcie innym miejsc.

Miejsce:
KAKUTOGI DOJO-salka z tatami, toalety, prysznice
ul. Kasprzaka 1C
68-200 Żary woj. Lubuskie

Tremin:
22 stycznia 2011r. w godzinach od 11.00 do 14.00

Koszt:
zgrupowanie to będzie BEZPŁATNE!

Osoba prowadząca:
sensei Emil Waszak 1 dan Senshin Fighting Karate

Sprzęt:
ochraniacze stóp i piszczeli, rękawice umożliwiające chwytanie lub bokserskie, szczęki
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Tedo
Proszę wszystkie informacje o Kakutogi-dojo umieszczać we właściwym temacie. Seminaria obozy itp.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Szanowni Sensei i Sempai
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Gasshuku
z sensei Viktorem Panasiukiem,
6 dan Okinawa Goju-Ryu
Główny Instruktor Okinawa Goju Ryu w Mołdawii

Zgrupowanie to przeznaczone jest dla wszystkich trenujących Goju-Ryu,
ale nie tylko!
Zapraszamy także osoby z innych systemów do poznania Goju Ryu!

Zgrupowanie to będzie pierwszym w trakcie którego nasi najmłodsi adepci wezmą udział w turnieju sprawnościowym „ZMAGANIA SAMURAJÓW”
Dzięki temu Sensei i Sepami, będą mogli swobodnie poświęcić się treningowi
z sensei Viktorem, a najmłodsi nie będą się nudzili(rocznik 1999 i młodsi)!

Oczywiście miła niespodzianka dla wszystkich uczestników Gasshuku:
-woda
-kawa
-herbata
-słodki poczęstunek

Zgłoszenia wraz z wpłatą: ostateczny termin upływa 20 maja 2011r. Osoby które dokonają wpłaty i zgłoszą uczestnictwo w w/w terminie, będą miały zapewnioną koszulkę okolicznościową!

Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane, ale uczestnik nie ma zapewnionej koszulki. Wpłat można także dokonać na miejscu, jednak osoba taka także nie otrzyma koszulki.

Wpłaty na konto: Agnieszka Sadowy-Waszak
PKO BP 69 1020 5460 0000 5202 0030 9476
(w tytule przelewu, proszę wpisać wyraz Gasshuku, miasto w którym
znajduje się Wasze Dojo oraz liczbę osób która będzie uczestniczyć
w zgrupowaniu)

Koszt zakupu dodatkowej koszulki: 25 zł

Termin Gasshuku: 17,18,19 czerwca 2011r. (trzy dni treningu)

Miejsce: hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum nr 3, ul. Okrzei w Żarach.





Koszty uczestnictwa w Gasshuku:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (rocznik 1998 i starsi)
3 dni treningu(piątek, sobota, niedziela) 160 zł
2 dni treningu 140 zł
1 dzień treningu 100 zł

Dzieci do lat 12(rocznik 1999 i młodsi)
3 dni 110 zł
2 dni 100 zł
1 dzień 70 zł


-Sayonara party 65 zł od osoby (uczestniczyć mogą instruktorzy, asystenci i osoby wyznaczone przez instruktorów)-hotel „Hayduk” ul. Serbska w Żarach.

-Zakwaterowanie: hotel „Hayduk” ul. Serbska w Żarach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cena została wynegocjowana specjalnie dla uczestników Gasshuku!!!
Tańszej oferty w naszym mieście Państwo nie znajdą!!!

Koszt zakwaterowania 50 zł osobo-doba wraz ze śniadaniem w pokojach dwu i trzy osobowych. Płatność na miejscu w hotelu.
W formularzu poniżej proszę o wpisanie chętnych na nocleg. Ograniczona ilość miejsc, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Listę muszę przedstawić właścicielowi hotelu.

Dzieci do lat 12 w czasie treningów starszej grupy lub w trakcie treningu instruktorów, będą miały zapewnione zajęcia na hali!!!
W sobotę i w niedzielę (dwa dni) dla naszych najmłodszych zorganizujemy turniej sprawnościowy „ZMAGANIA SAMURAJÓW”. Każdy uczestnik będzie otrzymywał punkty za wykonanie zadania. W niedzielę po ostatniej konkurencji (na zakończenie Gasshuku) punkty zostaną zliczone, zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy!!! Szczegóły na miejscu.
Nie ma dodatkowych kosztów związanych z uczestnictwem w turnieju.






PLAN GASSHUKU ŻARY 17,18,19 czerwca 2011r.

Piątek 17.06.2011 Podział na grupy Godziny
Dzieci do lat 12 13.00-14.30
Wszyscy powyżej lat 12 14.30-16.00
Przerwa obiadowa 16.00-17.30
Brązowe i czarne 17.30-19.00


Sobota 18.06.2011 Podział na grupy Godziny
Dzieci do lat 12 10.00-11.30
Wszyscy powyżej lat 12 11.30-13.30
Przerwa obiadowa 13.30-15.00
Brązowe i czarne 15.00-17.30
Sayonara party 19.00


Niedziela
19.06.2011 Podział na grupy Godziny
Dzieci do lat 12 9.00-10.00
Wszyscy powyżej lat 12 10.00-11.30
Brązowe i czarne 11.30-13.30
zakończenie 13.30

ZGŁOSZENIA: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a poniżej sensei Viktor

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024