Skocz do zawartości


Zdjęcie

KAKUTOGI DOJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
albo to...

Zapraszasz goscia z Moldawii z szostym danem... co prezentuje - wszyscy moga zobaczyc, a sam sie pozycjonujesz jako ktos kto umie mniej...
sam sobie budujesz wizerunek takimi ruchami.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Wyborowa na temat sensei Viktora proszę nie wypowiadaj się, bo się ośmieszysz :)
Może inaczej jak chcesz się przekonać co prezentuje sensei Viktor, to proszę bardzo.
Jako organizator zapraszam Cię do darmowego udziału w Gasshuku, dodatkowo załatwię Ci wejście na trening w bardzo wąski gronie. Viktor, ty, ja i może jeszcze dwóch innych instruktorów. CO ty na to?
Nie zaśmiecaj tego tematu i załóż swój w którym będziesz mógł jeździć po wszystkich
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO

Wyborowa na temat sensei Viktora proszę nie wypowiadaj się, bo się ośmieszysz :)
Może inaczej jak chcesz się przekonać co prezentuje sensei Viktor, to proszę bardzo.
Jako organizator zapraszam Cię do darmowego udziału w Gasshuku, dodatkowo załatwię Ci wejście na trening w bardzo wąski gronie. Viktor, ty, ja i może jeszcze dwóch innych instruktorów. CO ty na to?


mnie bale samcow nie interesuja, Tedo, i programy typu - kihon, kata, samoobrona i zmagania samurajow. Nie mam na to czasu.
Jak juz zdazyles przyuwazyc wole laseczki...
robisz jakas rekreacyjna impreze dla dzieci, zapraszasz na nia szostego dana...
nie widzisz w tym zadnego dysonansu?
chyba ze to ma dzialac na zasadzie "Swietego Mikolaja"?...
Bo dzieciaki senseja z szostym danem nie widzialy, wtedy rozumiem...
Ale nie moge sie juz w takie imprezy wmontowac.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
jeżeli czytałeś to impreza będzie o 19.00, masz bonusa od Emila, zapraszam cie też na sayonara party. Trzeba było na początku napisać, że chcesz się napić z prawdziwymi mężczyznami!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam ponownie i przypominam o terminie zgłoszeń!!!
Pozdrawiam

Emil
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO

Wyborowa na temat sensei Viktora proszę nie wypowiadaj się, bo się ośmieszysz :)
Może inaczej jak chcesz się przekonać co prezentuje sensei Viktor, to proszę bardzo.
Jako organizator zapraszam Cię do darmowego udziału w Gasshuku, dodatkowo załatwię Ci wejście na trening w bardzo wąski gronie. Viktor, ty, ja i może jeszcze dwóch innych instruktorów. CO ty na to?
Nie zaśmiecaj tego tematu i załóż swój w którym będziesz mógł jeździć po wszystkich




Ty wkleiles ten link - 0.12 do 016 - magic movements. bez nich pokaz karate jest jakby bez sensu.

Anyway, dzieki za zaproszenie Tedo. Niestey mnie nie bedzie.
trudno nie jezdzic w tym temacie, jak sie sam wystawiasz na klapsy.
ja wiem, ze sportu za bardzo nie lubisz i nie uprawiasz karate jako sport - sam to w dyskusji przyznales. powiem mi w takim razie jak mierzysz progresje tego co robisz?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Wyborowa wybacz, ale nie wciągniesz mnie w dyskusję na ten temat.
Informacja jest o zgrupowaniu i tego dotyczy temat. Poprzedni posty były z Twojej, może i z mojej strony zbędne.
Pozdrawiam

Oczywiście zaproszenie jest nadal aktualne i jeżeli będziesz miał ochotę potrenować(nie mówię tutaj o konieczności treningu Goju jako formy tradycyjnej) to zapraszam także do mojego małego dojo.
Jeszcze raz pozdrawiam
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Szanowni Sensei i Sempai
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Gasshuku
z sensei Vaclawem Simkiem,
5 dan Meibukan Goju-Ryu
Główny Instruktor Meibukan Goju Ryu w Czechach

Zgrupowanie to przeznaczone jest dla wszystkich trenujących Goju-Ryu,
ale nie tylko!
Zapraszamy także osoby z innych systemów do poznania Goju Ryu!

Termin Gasshuku: 17,18,19 czerwca 2011r. (trzy dni treningu)

Miejsce: Sala Kakutogi Dojo, ul. Czerwonego Krzyża 27 w Żarach.


Koszty uczestnictwa w Gasshuku:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (rocznik 98 i starsi)
3 dni treningu(piątek, sobota, niedziela) 130 zł
2 dni treningu 120 zł
1 dzień treningu 90 zł

Dzieci do lat 12(rocznik 1999 i młodsi)
3 dni 90 zł
2 dni 80 zł
1 dzień 60 zł

Opłata za uczestnictwo w Gasshuku na miejscu w dniu przyjazdu


-Zakwaterowanie: hotel „Hayduk” ul. Serbska w Żarach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Rezerwacja noclegu we własnym zakresie.

Możliwość noclegu na macie za symboliczną opłatą 20 zł (należy zabrać śpiwór, na miejscu toaleta i prysznice)!!!

Zajęcia rozpoczynamy w piątek o godzinie 16.00!!!

Szczegółowy plan treningów podamy w późniejszym terminie

informacje: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], tel 693-729-169


Emil Waszak
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Prowadzący zgrupowanie Sensei Vaclaw Simek 5 Dan Meibukan Goju Ryu Karate.
Sensei Vaclaw od 2005 roku regularnie odwiedza Mistrza Meitatsu Yagi na Okinawie(staże raz w roku), nie licząc zgrupowań w Czechach jak i w innych krajach, które odwiedza raz w roku Mistrz Yagi.
Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z Goju Ryu według przekazu rodziny Yagi.
Ojciec żyjącego Meitatsu Yagi, wielki Mistrz Meitoku Yagi, trenował z Miyagi Chogun (twórca Goju Ryu) 27 lat więc wiedza jego była ogromna. Wiedzę tą przekazał swojemu synowi Meitatsu Yagi.

Proszę nie traktować zaproszenia na zgrupowanie jako próby przeciągnięcia członków innych organizacji do IMGKA. Zgrupowanie to ma na celu wzbogacenie się o nową bardzo ciekawą wiedzę.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
W zgrupowaniu potwierdziły udział ekipy ze Słowacji i Słowenii

Istnieje możliwość noclegu na macie za symboliczną kwotę.

Pozdrawiam
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam serdecznie.
Minął bardzo pracowity, pierwszy dzień Gasshuku z sensei Vaclavem.
Pierwszy dzień to dla niektórych stres związany z uczestnictwem w samym Gasshuku. Sensei Vaclav przywiózł ze sobą swojego asystenta Jakuba, który doskonale spisuje się w tej roli.
Na pierwszy ogień poszło kata Sanchin, osoby mające styczność pierwszy raz z Meibukan Goju Ryu, musiały szybko się odnaleźć. Dalsza cześć to małe poprawki w "Gekisai dai ichi i ni". Prawdziwym wyzwaniem jednak, okazało się kata Meibukan "Tenchi", któremu poświęcony został pozostały czas zgrupowania. Forma przekazu jak i materiał, bardzo spodobał się trenującym. Jutro kolejny dzień...
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Kolejny dzień to powtórka z dnia poprzedniego, utrwalenie materiału oraz szlify kata Shisochin. Kolejny temat to magiczne "jo, chu, ge" :D i wszystko co jest z tym związane :D
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Witam, zgrupowanie zakończone.
Ostatni dzień to powtórki materiału z dni poprzednich oraz wybrane elementy bunkai z różnych kata.
W trakcie zgrupowania trenującym nasunęły się pewne pytania na które sensei Vaclav odpowiadał z wielką przyjemnością.

Zgrupowania z sensei Vaclavem będą odbywały się cyklicznie, natomiast najważniejszym punktem w przyszłym roku będzie Gasshuku z mistrzem Meitatsu Yagi, oraz jego synem Akihito Yagi. Zgrupowanie to będzie miało charakter otwarty dla wszystkich trenujących sztuki walki. Mistrz Yagi to wielkoformatowa postać w sztukach walki za granicą, ale co najważniejsze na Okinawie.
Należy dodać, że Akihito Yagi jest także wspaniałym technikiem posiadającym sporą wiedzę.
Można go podziwiać w filmie "Kuro obi", gdyż jest tam odtwórcą jednej z głównych ról.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do poznania Meibukan Goju Ryu Karate

Osu
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
no i jak to seminarium przelecialo? cos sie nie chwalisz?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Poczytaj forum Wyborowa to dowiesz się dlaczego. :) Nie chwalę się bo mnie nie było na tym zgrupowaniu. Przeniesiono je do Bydgoszczy. Takie życie.
Tylko proszę, nie mam ochoty na słowne utarczki Wyborowa. Robię to co robiłem i nie mam zamiaru przestawać. Pochwalę się, mam większe dojo(obecnie ponad 200 m2), które wyposażyłem w worki, gruszki, itp.
Reszta bez zmian.
Pozdrawiam
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO

Poczytaj forum Wyborowa to dowiesz się dlaczego. :) Nie chwalę się bo mnie nie było na tym zgrupowaniu. Przeniesiono je do Bydgoszczy. Takie życie.
Tylko proszę, nie mam ochoty na słowne utarczki Wyborowa. Robię to co robiłem i nie mam zamiaru przestawać. Pochwalę się, mam większe dojo(obecnie ponad 200 m2), które wyposażyłem w worki, gruszki, itp.
Reszta bez zmian.
Pozdrawiam


nic nie kumam. organizujesz seminarium, a potem cie na nim nie ma, w koncu jest w Bydgoszczy.
W sumie dobrze ze cie na nim nie bylo. Zaoszczedziles troche czasu na co innego.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Wyborowa, podpuszczasz mnie? :roll:
Tak to prawda ja to zorganizowałem od a do z, poniosłem także koszty wynajęcia hali widowiskowej, ale zawirowania polityczne i tytułomania sprawiły, że bez konsultacji ze mną przeniesiono Gasshuku do Bydgoszczy. Pewne osoby uważają że jest to moja wina, ja tak nie myślę. Teraz jest ok, myślę, że tak musiało być. A co najważniejsze jest mi z tym dobrze :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO

Wyborowa, podpuszczasz mnie? :roll:
Tak to prawda ja to zorganizowałem od a do z, poniosłem także koszty wynajęcia hali widowiskowej, ale zawirowania polityczne i tytułomania sprawiły, że bez konsultacji ze mną przeniesiono Gasshuku do Bydgoszczy. Pewne osoby uważają że jest to moja wina, ja tak nie myślę. Teraz jest ok, myślę, że tak musiało być. A co najważniejsze jest mi z tym dobrze :)


zawirowania polityczne? To Ty masz troche jak w parlamencie?
Wina lezy zawsze po stronie tego co sie tlumaczy.
Wyglada na to ze w sprawie Panasiuka byli inni goscie ktorzy bez ciebie dilowali.
Podtrzymuje swoje zdanie - nie bedac w to zaangazowany nic nie straciles.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Miałem teraz nie mam zawirowań :) Wyjaśniam a nie tłumaczę :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAKUTOGI DOJO
Tedo
Pomimo moich próśb zakładasz bezsensownie nowe tematy dotyczące każdej imprezy w twoim dojo. Tematy zostały scalone w dwa wątki - jeden poświęcony kakutogi Dojo drugi TSG. Naprawdę nie chcę stosować drastycznych środków w postaci wywalania postów do archiwum, ewentualnie pogadać z Czesławem i policzyć Ciebie za reklamę. Masz te dwa wątki i muszą Tobie wystarczyć. Uwierz mi, naprawdę jestem cierpliwy, ale to co wyrabiasz przechodzi wszystko.

Ten sam post jest umieszczony w obu tematach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024