Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl HGH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Cykl HGH
Siemka co sadzicie o hormonie wzrostu?? nie musicie mi mowic o tym jak dziala, jak brac itd.bo to wszystko dobrze wiem z czym sie je, nie potrzebuje tez inf.w stylu ze to drogie itd. :smutasek: A mianowicie mam 22lata tak jak w profilu zreszta pisze i powaznie zastanawiam sie nad cyklem z HGH, do tego kilka niezbednych rzeczy potrzebnych np.insulina, testosteron, hormon tarczycy itd.ogolnie kapletny cykl dopiety na ost.guzik wraz ze wszystkimi potrzebnymi odzywkami, witaminami i kontrola lekarza, co o tym myslicie w moim wieku??? Licze na odpowiedzi ludzi ktorzy sie troche znaja..
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
Dzieki za rady, tyle odpowiedzi dostalem ze nie zdaze ich chyba dzisiaj przeczytac.:smutasek: :)
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
jest weekend i nie kazdy siedzi wieczorami w domu a w sobote z samego rana zrywa sie zeby cos napisac cierpliwosci..
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
o hgh duzo bylo pisane jak przeczytasz to ci sie odechce albo nie bedziesz mial az tyle kasy na cykl z tym srodkiem :smutasek:
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
Kasa jest na wszystko, przeciez musze troche w siebie zainwestowac.. :smutasek: Wiem wiem sam jeden dosc dlugi artykul wpisalem na forum. Zastanawiam sie czy poczekac, czy zaczynac w tym wieku??
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
oj raczej watpie ze masz kase na to to musisz brac min 4 msc
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
]
Bez obrazy ale patrzac na Twoje gabaryty i niska wage ciala to rzucasz sie z motyką na księżyc. Osobiscie dla Ciebie Anapolon+Trenbolon+Sustanon to nawet cykl nie na Twoj wiek/staz/wage/gabaryty/mozliwosci a tu HGH/L3/L4/IGF-1/Testosteron i reszta specyfikow. Kasa to najmniejszy problem a praktyka czyni mistrza :smutasek: Pzdr

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl HGH
Dzieki za konkretna odpowiedz.. :smutasek: najpierw skoncze ten cykl i nast.pozniej pomysle o tym skladzie co napisales. Pzdr
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024