Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na środkach kreatynowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bartek9120
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cykl na środkach kreatynowych
Witam.

Staż ok 3,5 roku. Dieta oczywiście jest, może nie jakaś profesjonalna, ale się staram jeść jak najlepiej. Pod koniec marca skończyłem cykl na nitrobolonie 2. Planuję teraz kolejny cykl na lipiec/sierpień i nie wiem na co się zdecydować. Nitro było ogólnie wywaleniem kasy w błoto...fakt na sile poszło sporo, ale nie na tym mi zależało. Chcę nabrać trochę suchego mięśnia, bo ogólnie pozmieniały mi się trochę poglądy. Lepiej być mniejszym ale fajniejszym...tak mi się ubzdurało teraz. Tak więc celuję w jakieś środki kreatynowe. Póki co, biegam i palę tłuszczyk, żeby po cyklu lepiej wyglądać. Poczytałem trochę na forach o różnych środkach i nie wiem na co się zdecydować. Wpadł mi w oko Storm + Shock Therapy, ale może macie coś lepszego. Zastanawia mnie też "moc" takich środków. Nie chcę po prostu za bardzo obciążać organizmu.

Z góry dzięki za rady.
  • 0

DobryChlopaczyna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:Nie orientuje się
  • Pas [cm]:Tutaj też nie wiem
  • Przysiad [kg]:120+
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:140+
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na środkach kreatynowych
Taki zestaw jest wporządku, też brałem i byłem zadowolony, jedz śmiało Shocka + Storm. Chyba że Super Pumpa kupisz z Size On'em ale to wtedy wyższe koszta.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na środkach kreatynowych
shock daje rade, tylko trzeba go brac po 3 miarki, bo organizm szybko sie przyzwyczaja, smak ochydny, storm średnio wszedł
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024