Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
1. Skorupa zawsze sie ciesze kiedy polski zawodnik odnosi zwyciestwo bo na macie walcza zawodnicy a nie dzialacze.
Polskie BJJ tez odnioslo tam sukces i to wiekszy a Zwiazek im do tego nie byl potrzebny ;)

2. Ale to czlonkowie PZJJ utworzyli nowa organizacje i zawody w Lodygowicach - to juz nawet nie jest smieszne to jest tragiczne 8)

Ps Skorupa nie jestes potomkiem Bogumila bo sadzisz bledy jeszcze wieksze od niego ? :)
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
pzjj to ludzie których zawse morzna zmienic a nie sie obrarzac i tworzyc organizacje lub federacje ale niestet to jest polskie piekiłko lepiej natworzyc organizaci i sie wartosciowac nisz cos dobreco robuc dla dyscypliny
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

pzjj to ludzie których zawse morzna zmienic a nie sie obrarzac i tworzyc organizacje lub federacje ale niestet to jest polskie piekiłko lepiej natworzyc organizaci i sie wartosciowac nisz cos dobreco robuc dla dyscypliny


Ju-Jitsu to nie tylko Zwiazek - Zwiazek to maly procent calosci.
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
bo nie jestem pisarzem
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Polskie BJJ tez odnioslo tam sukces i to wiekszy a Zwiazek im do tego nie byl potrzebny ;)


...ale Maćkowi Polokowi jakoś nie wstyd było w tym roku chodzić na kurs doszkoleniowy organizowany przez PZJJ w Sosnowcu. :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

...ale Maćkowi Polokowi jakoś nie wstyd było w tym roku chodzić na kurs doszkoleniowy organizowany przez PZJJ w Sosnowcu. :wink:


I bardzo dobrze - ma blisko moze skorzystac niech korzysta.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
No więc właśnie! Nie ma sensu się żreć o pierdoły...tylko trzeba korzystać.

Jak kotś wyżej mądrze zauważył związek to nie tylko działacze.
Związek to cała masa ludzi zainteresowanych tym sportem.
Ja też jestem w związku mimo że nie jestem działaczem. (Choć jakieś tam wpływy mam :D )

Pomiomo tego, że na pewno część rzeczy bym w nim chciał trwale zmienić (w moim odczuciu na lepsze),..rzuciłem kilka propzycji .....i dupa nie wiedzieć czemu, nie było zainteresowania.
~wracam do mysli ~ nie zakładam Bogumil-Jutsu i nie szukam możliwości jak tu psim swendem zrobić z siebie Mistrza Inerkontynentanego. Super Trenera. Czy spospobu by sztucznie levelować moich zawodników.

Dla czego ? Bo to nie świadczyło by o mnie najlepiej.
Mało tego świadczyło by o Mnie, że jestem oszołomem.

Nie mam teraz czasu za bardzo na pierdoły, ale jak się wkurwie... To pojadę tam na te Miszczostwa i znów skosze wszytkie medale....i schowam do szuflady.
.... A oszołomstwo mi się tu nie bedzie tytułować za freee....i brylować po polsce jak nic nie umie. :roll:

PS.... Martius narzekasz na PZJJ bo nie miałeś styczności z PZ Judo.
Tam jest dopiero beton związkowy. :roll:

Głupi kurs instruktorski organizują raz na 35lat .....w nadziei że będą żyć wiecznie. :(
Jeszcze do tego trzeba być wybrańcem żeby Cię na niego przyjeli....-chociaż ....to akurat nie jest takie głupie.
....bo jak się napatrzyłem jakie fachmany przychodzą na kursy PZJJ to powaga.....jak by to odemnie tylko zależało to na 10kursów odbytych, zdawało by na instruktora w porywach do 5 osób. :roll:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Nie mam teraz czasu za bardzo na pierdoły, ale jak się wkurwie... To pojadę tam na te Miszczostwa i znów skosze wszytkie medale....i schowam do szuflady.
.... A oszołomstwo mi się tu nie bedzie tytułować za freee....i brylować po polsce jak nic nie umie. :roll:

Jak bys sobie przypomnial moje stare posty to zawsze powtarzalem - to jest najlepsza metoda a nie narzekanie i pisanie donosow jak jest to w modzie.
Nie trzeba wystawiac nawet pierwszej puli zawodnikow zeby sobie kontuzji nie narobili przed konkretnymi zawodami. To jest najlepsza forma reklamy.

PS.... Martius narzekasz na PZJJ bo nie miałeś styczności z PZ Judo.
Tam jest dopiero beton związkowy. :roll:


Jakbys troche poweszyl moglbys sie zdziwic :)

Głupi kurs instruktorski organizują raz na 35lat .....w nadziei że będą żyć wiecznie. :(

No widzisz a w Wawce kursy judo sa mniej wiecej co roku 8)

....bo jak się napatrzyłem jakie fachmany przychodzą na kursy PZJJ to powaga.....jak by to odemnie tylko zależało to na 10kursów odbytych, zdawało by na instruktora w porywach do 5 osób. :roll:



No ale to przeciez nie moja wina bo to robi PZJJ - jak bierze osoby z ulicy to nie ma sie czego dziwic - osoby po karate i kung fu lub znajomych Krolika powinno sie poddac sprawdzianowi weryfikujacemu czy znaja program techniczny ju-jitsu jak sie tego nie robi tylko szkoli sie dla kasy to tak sie ma.
Zreszta coz mozna powiedziec jak robia to osoby ktore jeszcze w latach 90 robily kursy sportowe w Combat JuJitsu a ja o takiej dyscyplinie sportu nigdy nie slyszalem albo namawialy po sekcjach osoby aby juz po roku cwiczenia na kurs instruktorski sie zapisywaly bo grupy trzeba bylo uzupelnic. Krakow z tego byl zanny swego czasu 8)
Nie potraficie zadbac o wlasne podworko a chcecie rozpropagowywac takie postepowanie na szersza skale ?

Zal mi po prostu mase rozsadnych osob w Zwiazku ktore sie daja za nos wodzic kilku oszolomom.
  • 0

budo_smok1997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


Nie mam teraz czasu za bardzo na pierdoły, ale jak się wkurwie... To pojadę tam na te Miszczostwa i znów skosze wszytkie medale....i schowam do szuflady.
.... A oszołomstwo mi się tu nie bedzie tytułować za freee....i brylować po polsce jak nic nie umie. :roll:

Jak bys sobie przypomnial moje stare posty to zawsze powtarzalem - to jest najlepsza metoda a nie narzekanie i pisanie donosow jak jest to w modzie.
Nie trzeba wystawiac nawet pierwszej puli zawodnikow zeby sobie kontuzji nie narobili przed konkretnymi zawodami. To jest najlepsza forma reklamy.

PS.... Martius narzekasz na PZJJ bo nie miałeś styczności z PZ Judo.
Tam jest dopiero beton związkowy. :roll:


Jakbys troche poweszyl moglbys sie zdziwic :)

Głupi kurs instruktorski organizują raz na 35lat .....w nadziei że będą żyć wiecznie. :(

No widzisz a w Wawce kursy judo sa mniej wiecej co roku 8)

....bo jak się napatrzyłem jakie fachmany przychodzą na kursy PZJJ to powaga.....jak by to odemnie tylko zależało to na 10kursów odbytych, zdawało by na instruktora w porywach do 5 osób. :roll:



No ale to przeciez nie moja wina bo to robi PZJJ - jak bierze osoby z ulicy to nie ma sie czego dziwic - osoby po karate i kung fu lub znajomych Krolika powinno sie poddac sprawdzianowi weryfikujacemu czy znaja program techniczny ju-jitsu jak sie tego nie robi tylko szkoli sie dla kasy to tak sie ma.
Zreszta coz mozna powiedziec jak robia to osoby ktore jeszcze w latach 90 robily kursy sportowe w Combat JuJitsu a ja o takiej dyscyplinie sportu nigdy nie slyszalem albo namawialy po sekcjach osoby aby juz po roku cwiczenia na kurs instruktorski sie zapisywaly bo grupy trzeba bylo uzupelnic. Krakow z tego byl zanny swego czasu 8)
Nie potraficie zadbac o wlasne podworko a chcecie rozpropagowywac takie postepowanie na szersza skale ?

Zal mi po prostu mase rozsadnych osob w Zwiazku ktore sie daja za nos wodzic kilku oszolomom.



Martius , twoje wypowiedzi już na różnych blogach nikogo już nie dziwią, juz ci napisali że jesteś szympansem, ja od siebie dodam, że nie reformowalnym, próbujesz brylowadź za fachowca, a czy nim jesteś, napisali ci że kasujesz ile trzeba, i reszta cie nie interesujesz, który DAN już masz i kto ci go nadał, a może zdawałeś egzamin (u kogo) .Chlopie piszesz od lat i nic z tego nie wynika , nie rozróżniasz ,, dyscypliny od dziedziny " , już taki Gujmen próbował to w Sądzie podważyć (nie wyszło) tez tego nierozumie lub sprytnie ,, LAWIRUJE" tak jak ty, to co piszesz to jest ,,groch z kapustą" , ale ty to umiesz , zresztą wy z Warszawy (mieszkasz pod Warszawą) potraficie. Myśle że jak byś przeczytał pracę doktorską p.Słpockiego to twoje pisanie , nie odbiega od jego publikacji (znasz człowieka).
Jest to moja ostatnia wypowieź na tym forum, bo mnie człowieku po prostu nudzisz.
I na koniec wiem, że byłeś w PZJJ i tak ja piszesz sędziowałeś, tylko pytanie co, niema cię w z Związku od 12 lat, więc mam prośbę przestań, się wypowiadac w tej materii.
BO NIEMASZ O NIEJ POJECIA
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Ach a ja juz nic nie pisalem bo chcialem zaknac temat ale cchecie sie nadal osmieszac to bedziemy to moge pociagnac niech ludzie sami mysla i czytaja - nie ma argumentow to zaczyna sie lanie gowna ... typowe

Martius , twoje wypowiedzi już na różnych blogach nikogo już nie dziwią, juz ci napisali że jesteś szympansem,


Kto tak napisal - co mamy dyskutowac jak nawet nie nauczono Cie czytać ze zrozumieniem ?

Jak zaproponowalem temt o matematyce wyzszej lub fizyce kwantowej to osoba zrejterowala. Moze z fizyki kwantowej mogla by powalczyc chociaz bo jestem z niej cienki ale watpie by powalczyla z matematyki/dyskretnej/wyzszej :)

Nie musisz ludziom tlumaczyc tego co nie jest napisane ludzie sami potrafi wyciagac wnioski.


Ja od siebie dodam, że nie reformowalnym, próbujesz brylowadź za fachowca, a czy nim jesteś, napisali ci że kasujesz ile trzeba, i reszta cie nie interesujesz, który DAN już masz i kto ci go nadał, a może zdawałeś egzamin (u kogo).



Wzystko omnie mozna znalesc w sieci co gdzie kiedy trzeba tylko poszukac - przynajmniej nie musze sie wstydzic stopni od pewnej osoby z grodu Kraka ktora za pedofilie uciekala z kraju :)


Chlopie piszesz od lat i nic z tego nie wynika , nie rozróżniasz ,, dyscypliny od dziedziny " , już taki Gujmen próbował to w Sądzie podważyć (nie wyszło) tez tego nierozumie lub sprytnie ,, LAWIRUJE" tak jak ty, to co piszesz to jest ,,groch z kapustą" , ale ty to umiesz , zresztą wy z Warszawy (mieszkasz pod Warszawą) potraficie. Myśle że jak byś przeczytał pracę doktorską p.Słpockiego to twoje pisanie , nie odbiega od jego publikacji (znasz człowieka).



Czytalem, znam czlowieka jak chcesz moge nawet na sieci umiescic filmik jak to grupa "trzech grubasow ninja" pewnej organizacji przyjechala na rozprawe naukowa i sie osmieszyla przed gremium profesorow osmieszajac swoja cala organizacje :)

A ja nawet o tym nie wspominalem zeby Was nie ośmieszać do reszty ale jak zaczeliscie to prosze bardzo - jak smakuje odbite gowno ? 8)

Ciekawe jest to jak to osoby nie majace zadnej wiedzy ani wyksztalcenia lubia sie czepiac bylych kadrowiczow kraju judo, czlonkow scislej grupy Tomity, od lat poza judo zajmujacych sie nie tylko ju-jitsu (tworzacym podwaliny jj w naszym kraju) ale i praca naukowa w tym kierunku na gremium ogolnoświatowym.


Jest to moja ostatnia wypowieź na tym forum, bo mnie człowieku po prostu nudzisz.
I na koniec wiem, że byłeś w PZJJ i tak ja piszesz sędziowałeś, tylko pytanie co, niema cię w z Związku od 12 lat, więc mam prośbę przestań, się wypowiadac w tej materii.
BO NIEMASZ O NIEJ POJECIA



Ale nikt Ciebie nie bedzie zalowal po prostu przy nastepnej okazji zalozysz nowego Nicka i bedziesz udawal nowa osobe :)

Od 12 lat (nawet ktos liczyc nie potrafi a o fizyce kwantowej chce rozmawiac) w Zwiazku nic sie nie zmienilo i to jest przykre. Nawet nie bedac osobiscie wiem nawet co jest mowione na zebraniach - dobrze wiecie ze czesc nawet z Zarzadu przeciwna jest pewnym sprawom a sa moimi kolegami i od lat namawiaja na powrot i zrobienie z tym burdelem porzadku.

Ale jak juz nawet czlonkowie Zwiazku zakladaja swoje organizacje robiace Mistrzostwa Swiata to o czym mamy tu dyskutowac :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Martius. Zwórć uwagę.
Piszesz PZJJ jest taki, jest owaki.....sam się kompromituje itp.

Po części masz sporo racji.
Np w tym,że PZJJ nie ma profesjonalnej strony internetowej, promocji ....co jest moim zdaniem absurdem biorąc pod uwagę że mamy 21 wiek

....czy choćby to,że zawodnicy PZJJ to światowa elita w JJ .....a nikt o nich na uszy nie słyszał bo i skąd. :( (działacz jeden z drugim ma w dupie że zawodnikowi przydało by się trochę sławy- chociaż po to by ktokowliek chciał mu zasponsorować choćby Judoge :roll: -działaczowi promocja nie jest potrzebna )


....tak jak pisałem Masz pod tym wzglęm 100% racji i nie ma o czym dyskutować.

(Choć argument że trzeba specjalne zaproszenia na zawody rozsyłać nie jest dobrym argumentem.
Bo jeśli ktoś jest zainteresowany to bezproblemu się dowie na własną ręke.
Grafik zawodów jakby nie było zawsze jest podany.
Podobnie jak argument, że jak nie wolno na głowę uderzać prostych to bez sensu "bo mój zawodnik jak by przyjebał prostego to by zabił wszytkich" -otóż odpowiadam od razu że ani by nie przyjebał-bo to nie jest takie hop) ani tym bardziej dzięki temu nie wygrywał
-przepisy są takie jakie są- i bardzo dobrze bo przynjmniej Ju Jitsu jest zachowane..)


Wracając do myśli:
Jednakże zwórć uwagę,że większość z tego co piszesz....próbując stawiać związek w jaknajgorszym świetle.. itp ..i pisząć, opowiadając o PZJJ...
-dotyczy jedynie Twojego zamieszchłego konfliktu z dwiema może trzema, osobami w tym związku. ( ztego co sam piszesz)
Z tego Co piszesz wynika że żeby wyrównać rachunki i pogrążyć dwie osoby, najchętniej rodupczył byś całą dyscypline.

Dla tego Ci napisałem zwróć uwagę że PZJJ to również JA i cała masa ludzi których wrzucasz do jednego wora ....uświadamiając wokół, że PZJJ to samo zło i dziadostwo !

To jest po prostu krzywdzące dla większości.

Tak jak pisałem PZJJ to Związek i w tym związku jest miejsce dla każdego kto che do niego przynależeć dla Ciebie z Twoimi poglądami też.

Co do działaczy .....
No cóż są jacy są.....Tak jak pisałem sam chętnie zmienił bym mase rzeczy w względzie zarządzania.
Jednakże zadać sobie pytanie należy :
Co jest najważniejsze w działalności PZJJ ?
Jeśli działania markteingowe to faktycznie pasowało by wpierdzileić dla przykładu wszystkich.

Jednakże Polska jest w JJ sportowym POTĘGĄ w świecie.

Nasi zawodnicy jadąc na zawody międzynarodowe dziesiącio osbową-reprezentacją przywożą 6-7 medali....a nie są to pożal się Boże zawody poziomu Guja Dzidziutsu....i innych podobnych.

Pod tym względem zgodzisz się PZJJ się wywiązuje ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Bogumil ja nie przecze ze zawodnicy sa bardzo dobrzy i jako jujitsu pod federacja IJJF sa na wysokim poziomie. Mam tam mase znajomych i bardzo cenie zawodnikow Zwiazku i wielu tam dzialaczy.

Ale powiem Ci tak - lubie Rosjan to sa naprawde cool ludzie tylko maj pecha bo maja k.... wladze zawsze 8)

To nie sa zamierzchle konflikty bo po tym jak bylem swiadkiem rozmow w kuluarach odszedlem nie chcac sie babrac w gownie. Dalem spokoj i mialem nadzieje ze Zwiazek da spokoj kazdemu co nie chce im szponcic tylko robic swoje - rozwijac sie nie tylko w sporcie ale i w sztuce. Niestety przy kazdych kursach instruktorskich przez nas organizowanych byly donosy i kontrole (bo ktos donos napisal - a ja mam wglad kto 8) ), tak samo jak sie czepiali pracy doktorskiej mojego nauczyciela ktora dotyczyla aspektow poza sportowych ju-jitsu. na cale szczescie swoja wiedza sie osmieszyli przed gronem naukowym.

Dopoki mnie sie nikt nie czepia ja sie nikogo nie czepiam, jesli mnie to dotyczy niech sie ciesza ze tylko sie bronie ... jeszcze nie wiedza jak sie moze skonczyc kiedy sie zdenerwuje i to ja przejde do ataku ale zal mi zawodnikow ktorzy na tym najbardziej by mogli ucierpiec 8)

Chcialem swego czasu jak bylismy w Zwiazku utworzyc komisje rowniez Sztuk Walki oprocz sportowej - nikt nie byl zainteresowany a przeciez nawet zadnej kasy na to nie musialo by byc ale zrzeszylo by tez czesc innych osob z ktorych czasem moze ktos by i na sport chial sie przerzucic.

Jesli nie bylo zainteresowania czemu teraz probuje sie Zwiazek czepiac kazdego kto robi cos innego niz jest uwazane za ju-jitsu przez IJJF ?

Moze sportowa jest to organizacja najwieksza ale jest wiele innych organizacji ktore sa znacznie wieksze a zajmuja sie nie tylko sportem.

Nie moze 5 % albo mniej calosci narzucac swojej woli 95 %.

Zawodnikow Zwiazku zawsze bede promowal - opluwania przez Zwiazek innych i narzucania swojej dyktatury nigdy ....

Zawsze możecie zglosic do administratora aby zmienil moderatora na Zwiazkowego :)
  • 0

budo_rysiul666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Chcialem swego czasu jak bylismy w Zwiazku utworzyc komisje rowniez Sztuk Walki oprocz sportowej - nikt nie byl zainteresowany a przeciez nawet zadnej kasy na to nie musialo by byc ale zrzeszylo by tez czesc innych osob z ktorych czasem moze ktos by i na sport chial sie przerzucic.


Sport to sport poco mieszać sztukę z rywalizacją sportową? To niema nic wspólnego ze sobą, można sobie 20 lat sztukę walki ćwiczyć a na zawodach sportowych z przeciętnym zawodnikiem można po dupie dostać. Sztuką niech zajmują się galerie a sportem Sportowcy. Sztuka wystawiana jest na scenie a sport na turniejach i może zostawmy to w tej formie.

Moze sportowa jest to organizacja najwieksza ale jest wiele innych organizacji ktore sa znacznie wieksze a zajmuja sie nie tylko sportem.


Akurat tę Federacje uznaje PKOl ponieważ Polski Komitet zajmuje się sportem i tylko sportem a nie czymś sporto podobnym czy szydełkowaniem, wyciąganiem kasy za nic nie warte tytuły sportowe albo jeszcze czymś innym.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
No to po co mieszacie sie do sztuki ???
Zobaczymy za dwa lata czy MKOL uzna IJJF 8)

JuJitsu sportowe wedlug IJJF to tylko mala czesc jujitsu.


To ze niektorzy mercedesa uwazaja za najlepszy samochod nie znaczy ze mozna zabraniac produkowac inne marki.
  • 0

budo_rysiul666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Co to znaczy mieszacie ??? Znaczy się jestem juz według ciebie gdzieś zaszufladkowany. Martius z tego co napisałeś to ty chciałeś wrzucić Sztukę Walki do Związku sportowego a nie Ja to wlasnie ty mieszasz się do sportu prubując łączyć rekreacjie (zabawę) ze sportem.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Co to znaczy mieszacie ???


Mieszacie jako Zwiazek ogolnie - po co Zarzad pisze donosy na osoby ktore pisza prace naukowe o historii JJ nie jako sportu ???

Ok mozna sie zgodzic ze nie chcial Zwiazek wspierac dzialania rekreacji i sportu w innych federacjach ale teraz niech sie do nich nie wtraca ludzie maja pelne prawo wspolpracowac z tym co chca nie z jedynie sluszna organizacja. Czasy komuny sie skonczyly ludzie maja oczy i ruszaja sie po swiecie.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

... tak samo jak sie czepiali pracy doktorskiej mojego nauczyciela ktora dotyczyla aspektow poza sportowych ju-jitsu. na cale szczescie swoja wiedza sie osmieszyli przed gronem naukowym.


Hm...ostatnio byłem recenzentem, pracy doktorskiej o Ju-Jitsu ale to chyba nie praca o której piszesz..... bo moja krótka recenzja przekonała grono naukowe, że niedojszły doktor nie powinien być nawet magistrem. :roll:

Do całości Twojej wypowiedzi ustosunkuje się merytorycznie jutro. Bo dziś mi się już zwyczajnie nie chce.

Co do mieszania się w Sztuki Walki należało by jednak stale rozgraniczyć Sport Walki od Sztuki Walki.
Razem to nie ma szans koegzystować. Choćby ze względów finansowych.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Hm...ostatnio byłem recenzentem, pracy doktorskiej o Ju-Jitsu ale to chyba nie praca o której piszesz..... bo moja krótka recenzja przekonała grono naukowe, że niedojszły doktor nie powinien być nawet magistrem. :roll:


Tej sprawy tez znam kulisy i to ze strony dzialaczy Zwiazkowych ale proba powtorzenia nie powiodla sie i szkoda ze osoby ktore sie przyczynily do pozytywnej oceny tak szybko sie zmyly bo kwiatki na nich czekaly i podziekowania za pomoc ;)

Co do mieszania się w Sztuki Walki należało by jednak stale rozgraniczyć Sport Walki od Sztuki Walki.
Razem to nie ma szans koegzystować. Choćby ze względów finansowych.


Tez teraz twierdze ze to niepotrzebne bo pieniadze ze szkolen sluzb mundurowych, sluzb ochrony itp szly by na zawodnikow a tak moga isc na rozwoj innych organizacji :)
Ja nie narzekam 8)

Jeszcze jedno Aniol zadal proste pytanie moze ktos sie do tego ustosunkuje i odpowie ?
  • 0

budo_rysiul666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Ok mozna sie zgodzic ze nie chcial Zwiazek wspierac dzialania rekreacji i sportu w innych federacjach ale teraz niech sie do nich nie wtraca ludzie maja pelne prawo wspolpracowac z tym co chca nie z jedynie sluszna organizacja. Czasy komuny sie skonczyly ludzie maja oczy i ruszaja sie po swiecie.


"Słuszną organizacją" Czy PZPN czy inny Związek jest słuszną organizacją może otworzymy jakąś Federację Piłki Nożnej zrobimy Misytrzostwa Świata i mamy Mistrzostwo Świata :D marzenie każdego polaka 4 kluby i już jest OK. Łatwo zostać Mistrzem.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Nie marzeniem kazdego Polaka jest kupic taki samochod jak mu dadza kupic i w takim kolorze jak mu zaproponuja :)

Porownywanie PZPN z PZJJ jest smieszne.

Jest mala roznica o ile PZPN za 2 lata na 99 % bedzie istnial to PZJJ ..... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024