Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Bo nikt nie wie kto jest najlepszy a dodatkowo zrbiło się z boksu zawodowego Show i sposób na zarabianie pieniędzy, w którym o wyniku decyduje kto inny niż zawodnik.


Jak ma byc wynik wydrukowany to i tak bedzie na zawodach JJ tez mam filmy z duzej ilosci drukowanych walk a nawet takie kiedy sie stoi za stolikiem sedziowskim i kreci jak sedzia na macie pokazuje co innego a zapisywane jest co innego a jedno i drugie ma sie nijak do walki :)

Ale nie o to chodzi zasada jest prosta ten co wygrywa jest lepszy w danej chwili (jesli wynik nie jest drukowany) i o to chodzi zawsze moga walczyc najlepsi z roznych organizacji i tak walcza - najlepsi maja po kilka pasow roznych organizacji a czesc nawet walczyc nie musi bo kazdy to wie i udowadniac nie musi.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Na moje to lepiej, nareszcie Ci wszyscy mistrzowie świata (wyłonieni w różnych organizacjach) będą się spotykać w wielkim finale czyli klasyfikacjach do kadry . .


No tak ale cały problem w tym, że właśnie startujący w jakiś tam małych wewnątrz federacyjnych zawodach nie chcą startować w tych oficjalnych tylko brndzlują się tytułami zdobytymi właśnie na tych pseudo mistrzostwach.
Profesjonalnych startów unikają potem jak ogdnia, żeby się nie okazało, że jeszcze przed "mistrzem świata" maaaasa ciężkiej pracy żeby zdobyć choćby brąz w Mistrzostwach Polski
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Na moje to lepiej, nareszcie Ci wszyscy mistrzowie świata (wyłonieni w różnych organizacjach) będą się spotykać w wielkim finale czyli klasyfikacjach do kadry . .


No tak ale cały problem w tym, że właśnie startujący w jakiś tam małych wewnątrz federacyjnych zawodach nie chcą startować w tych oficjalnych tylko brndzlują się tytułami zdobytymi właśnie na tych pseudo mistrzostwach.
Profesjonalnych startów unikają potem jak ogdnia, żeby się nie okazało, że jeszcze przed "mistrzem świata" maaaasa ciężkiej pracy żeby zdobyć choćby brąz w Mistrzostwach Polski

-myślę, że żle na to patrzysz. Ludzie zaczynają stopniowo przyzwyczajać się do myśli, że można inaczej. Ja też jestem za tym, żeby państwo finansowało tylko najlepszych i tak jest w Anglii. Organizacje zrzeszające kilka klubów wyłaniają swoją czołówkę i finansują jej stypendia, ta czołówka robi wyniki na zawodach między organizacyjnych (pod kontrolą nadrzędnej organizacji państwowej) i otrzymuje wsparcie państwowe i zaproszenie do kadry, do rywalizacji międzynarodowej gdzie dopiera zaczyna się właściwe finansowanie (nasi mistrzowie świata lub europy zajmują się tylko sportem bo stać ich na to bez konieczności dorabiania jako trenerzy jak w kraju nad Wisłą). Pieniądze nie są przepierdalane przez klub "miły prezesowi" lub mający dużo słabych zawodników. To są zdrowe zasady i może takie Mistrzostwa w Pcimiu to zarzewie buntu, wskazywanie drogi gdzie inni wkrótce podążą.
  • 0

budo_smok1997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
,,Jak ma byc wynik wydrukowany to i tak bedzie na zawodach JJ tez mam filmy z duzej ilosci drukowanych walk a nawet takie kiedy sie stoi za stolikiem sedziowskim i kreci jak sedzia na macie pokazuje co innego a zapisywane jest co innego a jedno i drugie ma sie nijak do walki " :) :) :)


A stałes, kiedys na srodku maty i sedziowałes, lub za tym stolikiem(który opisujesz)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

A stałes, kiedys na srodku maty i sedziowałes, lub za tym stolikiem(który opisujesz)


Tak - i w PZJJ tez.
  • 0

budo_rysiul666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
IMAF założyły 4 kluby polskie. Kluby polskie mogą na terenie kraju tylko zakładać Związki Sportowe o charakterze krajowym w danej dyscyplinie lub dziedzinie sportu. Stanowi o tym ustawa z 18 stycznia 1996 r, ustawa o sporcie kwalifikowanym z 29 lipca 1995r i stanowi również ustawa z 16 października 2010. Jeżeli jest dziedzina sportu Karate oraz dyscyplina sportu Ju-Jitsu w których są Polskie Związki to tylko one mogą współtworzyć organizacje międzynarodowe i do nich należeć. Zatem żaden sąd w Polsce nie zatwierdzi organizacji międzynarodowej składających się tylko z klubów polskich. Zatem ten IMAF składający się z byłych policjantów „stających chyba ponad prawem” jest sprytnym wybiegiem do zarobienia kasy na startowym. Rozdając marne tytuły Mistrzów Świata
  • 0

budo_todes_90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Drogi Martiusie patrząc na wszystkie twoje wypowiedzi nie tylko w tym temacie ale i w wielu innych przez ostatnie kilka lat głeboko sie zastanawiam czy Twoja osoba ma jakies nie spelnione chore marzenia czy cos nie tak jest z toba poniewaz za kazdym razem zamiast odpisywac na temat probujesz najechac na PZJJ. nie wiem z czym to jest zwiazane ale wydaje mi sie ze jest to juz u ciebie chorobowe poniewaz kazda osoba rocjonalnie myslaca staralaby sie trzymac tematu o jaki chodzi w danym poscie a nie za kazdym razem nawiazywac do PZJJ
gdzie on tu nie ma nic z tym wspolnego poniewaz organizatorem tych smiesznych i nie dorzecznych zawodow jest nijaka fedaracja IMAF.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Drogi Martiusie patrząc na wszystkie twoje wypowiedzi nie tylko w tym temacie ale i w wielu innych przez ostatnie kilka lat głeboko sie zastanawiam czy Twoja osoba ma jakies nie spelnione chore marzenia czy cos nie tak jest z toba poniewaz za kazdym razem zamiast odpisywac na temat probujesz najechac na PZJJ. nie wiem z czym to jest zwiazane ale wydaje mi sie ze jest to juz u ciebie chorobowe poniewaz kazda osoba rocjonalnie myslaca staralaby sie trzymac tematu o jaki chodzi w danym poscie a nie za kazdym razem nawiazywac do PZJJ
gdzie on tu nie ma nic z tym wspolnego poniewaz organizatorem tych smiesznych i nie dorzecznych zawodow jest nijaka fedaracja IMAF.


Mam wiele niespelnionych (w tym rowniez i chorych ;) ) marzen jak i kazda osoba :)

Todes_90 trzeba bylo az sie rejestrowac od nowa zamiast uzyc nicku na ktorym sie juz tutaj bylo a moze metoda wiecej nickow to nas wiecej ????

Zawsze mozna zaobserwowac ze kiedy cos na temat Zwiazku jest pisane od razu tworzy sie kilku anonimow wstydzacych sie swojego nazwiska 8)

Starzy bywalcy forum znaja juz te metody bo juz kilka razy je probowaliscie stosowac - tworzy sie nicka potem sie pisze temat podpuszczajacy i jazda, hurrra kilku anonimow "obroncow wiary" rzuca sie na temat" - nigdy nie pisza kiedy trzeba przedstawic chociazby wyniki zawodow lub ich terminarz ale jak taplac sie w gownie to pierwsi byle anonimowo.

Jak bys czytal uwaznie trzymam temat porownujac wszystko do jedynie legalnego, najlepszego, najprawdziwszego Zwiazku -przeciez trzeba porownywac do najlepszych.

Nawet na pytanie o sedziowanie odpowiedzialem ze tez w PZJJ bo gdybym napisal ze tak na roznych to by od razu bylo, ze sie nie znam bo tylko na innych a nie w PZJJ ;)

I co temat nie ma nic wspolnego z PZJJ ? - to czemu jego czlonkowie zalozyli ten temat ???
Nadal nie ma - to czemu nie odpowiedzial mi nikt na pytanie czemu w IMAF sa czlonkowie PZJJ ?

Ja przeciez tylko porownuje do najlepszych jakas dupna mala organizacyjke przeciez trzeba na czyms sie wzorowac 8)

Todes_90 - zastanow sie bo zapewne nie chcial bys zeby zobaczyc co sie zacznie dziac kiedy ja sie naprawde zaczne czepiac 8)

Zatem żaden sąd w Polsce nie zatwierdzi organizacji międzynarodowej składających się tylko z klubów polskich. Zatem ten IMAF składający się z byłych policjantów „stających chyba ponad prawem” jest sprytnym wybiegiem do zarobienia kasy na startowym. Rozdając marne tytuły Mistrzów Świata


Zarejestruje bez problemow organizacje miedzynarodowa bez czlonkow zagranicznych zreszta nie jest problem miec w skladzie kogos z zagranicy.

Druga sprawa kto organizuje zawody powinien wiedziec, ze na wpisowym kokosow sie nie zarabia a czesto pula nagrod i nagrody rzeczowe przekraczaja wielokrotnie wartosc wpisowego - takie male organizacje potrafia wbrew pozorom walczyc o sponsorow a ze sa konturencja dla duzych molochow i odbieraja molochom sponsorow bo lepiej ich reklamuja to zapewne i bol dla tych molochow 8)

Wy sie tak umawiacie ze Tomo_90 tak od razu pisze podobny tekst po skonczeniu jednego ? :)
Moze warto bedzie zrobic tracerig wiadomosci umieszczanych 8)

Zabrac wszystkim dotacje i skonczy sie zarcie o kase i obrzucanie gownem ...
  • 0

budo_todes_90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Oj Martiusie by moc czytac forum nie trzeba byc zarejestrowanym na nim wiec wiesz twoje pomysly o "nowych" starych kontach to glupota Zarejestrowalem sie wczoraj dla twojej informacji 1 raz na tym forum by moc z toba sobie porozmawiac i natluscic to ze za kazdym razem obojetnie co sie dzieje probujesz czepiac sie sedziow zawodnikow czy zarzadu PZJJ

pytasz dlaczego w IMAF sa czlonkowie PZJJ na to pytanie nie jestem w stanie ci odpowiedziec poniewaz ja nie mam nic wspolnego ani z jedna ani z druga organizacja.

Martius i straszyc to mozesz swoje dzieci a nie mnie bo uwierz od kilku lat czytalem te forum i znam twoj sposob wypowiedzi.

takze wiec nie porownoj mnie do kogos kim nie jestem
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Czyli znowu nic konkretnego nie powiedziales nawet nie dales odpowiedzi dlaczego w IMAF sa czlonkowei PZJJ 8)

Wiem nie jestes czlonkiem ... .tylko cichym wielbicielem :)
  • 0

budo_todes_90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
dlaczego sadzisz ze jestem wielbicielem to ze sie troche interesuje sportem to nie znaczy ze od razu kogos wielbie
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
hmm myślmy racjonalnie.. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Federacja organizuje międzynarodowe mistrzostwa federacji o co Ci chodzi Martiusie (mam nadzieję że dobrze zapamiętałem Twój nick)? W boksie jest to normalne więc dlaczego nie w SW? To mniej więcej kłótnia na poziomie KSW nie ma prawa organizować zawodów bo w UFC są lepsi zawodnicy.. nie rozumiem tego
  • 0

budo_smok1997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

hmm myślmy racjonalnie.. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Federacja organizuje międzynarodowe mistrzostwa federacji o co Ci chodzi Martiusie (mam nadzieję że dobrze zapamiętałem Twój nick)? W boksie jest to normalne więc dlaczego nie w SW? To mniej więcej kłótnia na poziomie KSW nie ma prawa organizować zawodów bo w UFC są lepsi zawodnicy.. nie rozumiem tego

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
A ty zj akiej bajki jesteś , że dana federacja sobie cos zrobi, własnie sobie zrobiła , na starcie sobie szczeliła ,,gola", a tak na marginesie, orgonoizuja zawody a mąja nip, regon, nr KRS, bbo jakos nigdzie tego nie znalazłem.
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
smok1997

,,A ty zj akiej bajki jesteś , że dana federacja sobie cos zrobi, własnie sobie zrobiła , na starcie sobie szczeliła ,,gola", a tak na marginesie, orgonoizuja zawody a mąja nip, regon, nr KRS, bbo jakos nigdzie tego nie znalazłem""

Dobrze smok napisałeś, NIP, Regon, Krs, gdzie sa.

A tak na marginesie rozpoznałem na zdjeciach strony w/w orgonizacji Egeniusza Sikorę PAJJ, były policjant i Macka Sikore aktualny policjant, pisze to bo ktoś pisał o łamaniu prawa, lub stawianie sie ponad prawem.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Federacja organizuje międzynarodowe mistrzostwa federacji o co Ci chodzi Martiusie (mam nadzieję że dobrze zapamiętałem Twój nick)? W boksie jest to normalne więc dlaczego nie w SW? To mniej więcej kłótnia na poziomie KSW nie ma prawa organizować zawodów bo w UFC są lepsi zawodnicy.. nie rozumiem tego


Kita dlaczego z tym do mnie ? - sam pisalem ze w boksie jest wiele federacji i nikomu to nie przeszkadza - z punktu formalnego jest ok i kazdy dla mnie moze organizowac zawody i tego mu nie mozna zabronic. Mnie jedynie moga smieszyc Nazwy typu mistrzostwa swiata dla 3 klubow, zawody w combat ju-jitsu itp ale kazdy niech sie osmiesza jak chce pod wzgledem formalnym nic mi do tego.

A teraz Panowie Smoczek i Smok1997 tak sobie zgodnie przytakujacy i piszacy tuz po sobie, czas po czasie. Jakze dziwne nawet ze z tego samego IP ale wiem ze to przypadek 8)

Wiem ze znowu zaczne sie czepiac ale skad wiecie, ze tamta organizacja nie ma NIP, Regon, Krs - czyzby to organizacja znajomych ze jestescie tak dobrze zorientowani ?
Prosze przytoczyc uwarunkowania prawne zeby na stronie podawac takie dane.

No a teraz znowu powiecie ze sie czepiam jedynie legalnej i najprawdziwszej organizacji gdzie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moge znalesc NIP, Regon, Krs ?
Wlasnie zrobilem skan strony aby szybko nic nie zostalo podmienione ale mozliwe ze gdzies jest tylko ja nie moge znalesc. 8)

Panowie taka postawa jak prezentujecie przyniesie wiecej szkody Zwiazkowi niz korzysci ale jak chcecie ciagnac dalej ta antyreklame zapewniam ze ludzie zrozumieja ja wlasciwie 8)

Smoczek - PAJJ - czyz ta organizacja nie jest czlonkiem Polskiego Zwiazku?
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Zgadza się że PAJJ jest członkiem PZJJ, wszyscy otym wiedzą, więc tym bardziej jest to dla mnie dziwne, że muszą się w taki sposób do wartosciowywać.
NIP, REGON, KRS są to informacje dostępne dla każdego na stronach internetowych lub w sądzie, każdy moze je dostać, tylko ja ich nigdzie narazie nie znalazłem. A pisze otym, bo powałanie orgonizacji do życia to jedno, a zaleganizowanie prawne to drugi temat.
A panowie juz ogłosili zawody. I pewnie bedą w nich brały udział te cztery kluby.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
No i beda mieli mistrzostwa swiata dla 4 klubow - bedziemy sie wspolnie z tego smiali ale nie zabroni sie tego.

Moze dla 100 osob bedzie fajna impreza i dobrze reszta nie musi w tym uczestniczyc - jesli by napisali ze pod patronatem np PZJJ mozna sie by bylo czepiac bo bylo by to niezgodne z prawda naduzycie ale tego nie pisza. A organizatorem poze byc nawet jeden klub majacy do tego prawo i robic to pod patronatem IKMAF ktore nawet moze byc Stowarzyszenie Zwyklym nie musi byc stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS).

I nikt tego im nie zabroni.
  • 0

budo_dryang
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciemna dolina
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
200 zl wpisowego jezeli druzyna nie wystawi sedziego lub trenera hehe dobre to tam rzeczywiscie moga byc 3 kluby :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Zgadza się że PAJJ jest członkiem PZJJ, wszyscy otym wiedzą, więc tym bardziej jest to dla mnie dziwne, że muszą się w taki sposób do wartosciowywać.
NIP, REGON, KRS są to informacje dostępne dla każdego na stronach internetowych lub w sądzie, każdy moze je dostać, tylko ja ich nigdzie narazie nie znalazłem. A pisze otym, bo powałanie orgonizacji do życia to jedno, a zaleganizowanie prawne to drugi temat.
A panowie juz ogłosili zawody. I pewnie bedą w nich brały udział te cztery kluby.


Witaj serdecznie ... ja wiem, ze jestesmy w Unii i rozne zdazaja sie upodobania ale prosze bardzo o jasne sie okreslenie biologiczne :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

200 zl wpisowego jezeli druzyna nie wystawi sedziego lub trenera hehe dobre to tam rzeczywiscie moga byc 3 kluby :)


Gdzie jest taki zapis bo nie doczytalem ?

Ogolnie dawanie znizek klubom ktore wystawiaja sedziow nie jest takim zlym pomyslem.
Kluby wola wystawiac na zawody zawodnikow a reszte organizacyjna maja gdzies a zeby zawody byly zetelne warto aby i sedziowe nie byli z jednego czy dwoch klubow ale z roznych.

Sedziow zawsze brakuje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024