Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
ms w łodygowicach no ładnie a czemu nie odrazu olimpiada .panie hanzlik i panu podobni nie oszukujcie ludzi inie łamcie prawa tak jak wspomnieli przedmówcy w Polsce MŚ ME i PE PS mogą organizować tylko Polski Związki Sportowe za zgodom MINISTERSTWA SPORTU .No chyba że znów chcecie sie obdzielać danami kreować sie na wielkich jak balon mistrzów ju-jitsu
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
A co tyczy sie PZJJ to macie troche racji PZJJ organizuje całkiem fajne zawody zawodnicy którzy zdobywaja medale maja prawo do stypedium Ministerstwa Sportu ale NIESTETY brak jest informacji o zawodach strona internetowa prawie nie działa komunikaty o zawodach są zamieszczane na dwa dni przed zawodami albo wcale zdarzało sie ze zabrakło medali dla zawodników ale morzna to zmienic jak więcej bedzi klubów w zwiazku to nazebraniu wyborczym mozna zmienic cały zarzad
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Skorupa - w praktyce oprocz MP zawody nawet rangi MS czy ME moze organizowac kazdy - gdyby bylo inaczej nasze wiezienia by byly przepelnione a zawodow nikt by nie organizowal.

PZJJ ma "tylko" wyłączność na reprezentowanie Międzynarodowej Federacji Ju-Jitsu (JJIF) a organizacji jest wiele w tym takze zajmujacych sie czystym sportem.

To ze Ministerstwo Sportu ogranicza innych to inna sprawa ale nie jest wazniejsze od Sadu Najwyższego. Pewne uwarunkowania nie sa zgodne z dyrektywami UE jednak pomalu sie to zmienia i w niedlugim czasie sie zmieni 8)

Kazda organizacja poza zwiazkowa ma prawo do wystawiania reprezentacji na arenie miedzynarodowej w ramach federacji do ktorej nalezy to ze oficjalnie nie moze reprezentowac kraju niczego nie zmienia. Nie kazdemu zalezy na stypendiach, klasach sportowych itp - jesli jakas organizacja mowi ze to zapewnia to klamie ale jesli uswiadamia wczesniej o tym zawodnikow nie mozna jej zarzucic nieuczciwosci. Nie kazdemu odpowiadaja przepisy Międzynarodowej Federacji Ju-Jitsu (JJIF).
Jesli juz nawet czlonkowie PZJJ zakladaja inne federacje i tworza zawody to chyba jest cos nie tak prawda ?
Pytanie czy w strukturach Zwiazku czy u nich - ale to juz sprawa na inny temat.

Nie powiadamianie czlonkow o kursach sedziowskich, zmiany terminow przed samym zebraniem i nie powiadamianie o tym ludzi ktorzy jada 300 km (za wlasne pieniadze - chodz miejscowi nawet na autobus podstemplowuja delegacje ;) ) zeby pocalowac klamke, robienie szkolenia sedziowskiego w tygodniu aby tylko mogli zrobic je ludzie z miejscowych klubow ale nikt po za tym bo obcy sedzia to zagrozenie na zawodach, przesylanie donosow do burmistrzow miast czy ministerstwa na inne kluby - nie jest chyba zbyt zachedzajace to angazowania sie w takie rzeczy. Dopoki Polityka postepowania sie nie zieni kazdy sobie rzepke bedzie skrobal.

Kurde nawet prawie przez 10 lat- nie mogli zrobic prawdziwego firmowego maila majac domene tylko korzystaja z tego co ja im na interii w dawnych czasach zakladalem to juz nawet smiac sie nie ma z czego ...
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
masz niecoracij ale pomału to sie zmienia ale sam poiwedz doczego doprowadzaja takie ms w Łodygowicach ze startuja 10-12latki cz to normalne i jaki poziomtych mistrzostw to ministerstwo ustala gdzie ma nalerzedz dany zwiazek ido jakiej organizacji w europie i na swiecie tak jak pisałem wczesniej zawsze morzna zmienic zarzad
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

masz niecoracij ale pomału to sie zmienia ale sam poiwedz doczego doprowadzaja takie ms w Łodygowicach ze startuja 10-12latki cz to normalne i jaki poziomtych mistrzostw to ministerstwo ustala gdzie ma nalerzedz dany zwiazek ido jakiej organizacji w europie i na swiecie tak jak pisałem wczesniej zawsze morzna zmienic zarzad


Poziom poziomem ale przynajmniej te dzieciaki beda mialy zabawe czego najczesciej nie zapewni im duzy Zwiazek bo on zadba tylko o tych ktorych mozna przez jakis czas wykorzystac do wlasnych celow jak odnosza sukcesy potem i tak zawodnika sie najczesciej kopnie w dupe jak przestanie byc potrzebny.
Tylko ze takie zawody powinny byc nazywane Pucharami Organizacji itp a nie MS

Gwoli scislosci Ministerstwo nie narzuca organizacji do ktorej trzeba nalezec to zwiazki powinny sie starac nalezec do najwiekszej i najbardziej popularnej - jakos jest kilka Zwiazkow karate / taekwondo i nikt im nie narzucal w jakiej organizacji maja byc. Zwiazek moze nalezec nawet do kilku organizacji i miec kilka rodzajow przepisow do startowania nie musi ograniczac sie do jednej organizacji i ludzie by mieli wybor i by byli zadowoleni. Chcecie sobie zmieniac Zarzad to zmieniajcie sobie wielu w gownie nie lubi sie babrac i robi swoje.
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
od razu wyjaśniam iz pisałem już na tym tym forum"martiusie" musiałem się ponownie zarejestrować gdyż zapomniałem swojego hasła bo dawno mnie tu nie było. od czasu do czasu przeglądam toczące sie tu dyskusję i postanowiłem sie włączyć.

jeżeli moge to Bogumił Gujmen cie nie powoła na MŚ gdyż to on sam dostaje powołania do kolejnych zakładów psychiatrycznych kolejno w Katowicach , Mosznej a ostatnio w Głuchołazach i to zamkniętych. to chyba po tym pier...u go w oko kiegy rozpisywał się w prasie że jest Van Dam-em:) :)
ale jak podładuje akumulatory to w świr jutsu pewnie też będą Mś.

a do Martiusa rozumiem iz to papranie się w gównie tak ci uderzyło ze nie doczytałeś w Ustawie o Sporcie z 25.06.2010 art 13 paragrafu 1

I. "POLSKI ZWIĄZEK SPORTOWY MA WYŁĄCZNE PRAWO DO:
I). ORGANIZOWANIA I PROWADZENIA WSPÓLZAWODNICTWA SPORTOWEGO O TYTUŁ MISTRZA POLSKI ORAZ O PUCHAR POLSKI W DANYM SPORCIE;
II). USTANAWIANIE I REALIZACJI REGÓŁ SPORTOWYCH, ORGANIZACYJNYCH I DYSCYPLINARNYCH WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM ORGANIZOWANYM PRZEZ ZWIĄZEK
III)POWOŁANIA KADRY NARODOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIA JEJ DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH, IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH, IGRZYSK GŁUCHYCH, MISTRZOSTW ŚWITA LUB MISTRZOSTW EUROPY
IV) REPREZENTOWANIA TEGO SPORTU W MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJACH SPORTOWYCH

:D
W ustawie z 2005roku te same zapisy były w artyukule 12 w ustawie z 1996roku te same zapisy były w artykule 10

a o ile mi wiadoma to ju-jitsu jest dyscypliną a nie dziedziną sportu chyba że musze ci wytłumaczyć jaka jest pomiędzy tym różnica. że jeden sport walki może byc dziedzina a drugi dyscyplina
i porównywanie pomiędzy sobą dziedzin i dyscyplin :"ze jedni mają tak to drudzy też tak mogą" jest wynikiem głębokieju twojej niewiedzy nad czym ubolewam :(

i nie ma znaczenia że powstały IMAF czy jest stowarzyszeniem zwykłym czy też zarejestrowanym w KRS-ie to narusza on Ustawę w stosunku do dwóch sportów dyscyliny Ju-Jitsu i dziedziny Karate. :!: :!: :!:
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
jeszcze raz podkreślam słowo WYŁĄCZNE PRAWO :!: :!: :!:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

od razu wyjaśniam iz pisałem już na tym tym forum"martiusie" musiałem się ponownie zarejestrować gdyż zapomniałem swojego hasła bo dawno mnie tu nie było. od czasu do czasu przeglądam toczące sie tu dyskusję i postanowiłem sie włączyć.

jeżeli moge to Bogumił Gujmen cie nie powoła na MŚ gdyż to on sam dostaje powołania do kolejnych zakładów psychiatrycznych kolejno w Katowicach , Mosznej a ostatnio w Głuchołazach i to zamkniętych. to chyba po tym pier...u go w oko kiegy rozpisywał się w prasie że jest Van Dam-em:) :)
ale jak podładuje akumulatory to w świr jutsu pewnie też będą Mś.



Wiem lales juz gowno na TG ale jak juz pisalem prywatna wojna kompleksow (co zreszta i tu probujesz przedstawic jak widac) miedzy bylym uczniem szefem jednej organizacji a nauczycielem szefem drugiej organizacji nikogo na forum nie interesuje 8)


a do Martiusa rozumiem iz to papranie się w gównie tak ci uderzyło ze nie doczytałeś w Ustawie o Sporcie z 25.06.2010 art 13 paragrafu 1

I. "POLSKI ZWIĄZEK SPORTOWY MA WYŁĄCZNE PRAWO DO:
I). ORGANIZOWANIA I PROWADZENIA WSPÓLZAWODNICTWA SPORTOWEGO O TYTUŁ MISTRZA POLSKI ORAZ O PUCHAR POLSKI W DANYM SPORCIE;
II). USTANAWIANIE I REALIZACJI REGÓŁ SPORTOWYCH, ORGANIZACYJNYCH I DYSCYPLINARNYCH WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM ORGANIZOWANYM PRZEZ ZWIĄZEK
III)POWOŁANIA KADRY NARODOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIA JEJ DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH, IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH, IGRZYSK GŁUCHYCH, MISTRZOSTW ŚWITA LUB MISTRZOSTW EUROPY
IV) REPREZENTOWANIA TEGO SPORTU W MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJACH SPORTOWYCH



Jak bys nauczyl sie czytac ze zrozumieniem na pierwszej stronie napisalem ze co najwyzej prawo do MP a nie MS a teraz prosze przeczytac:

I. "POLSKI ZWIĄZEK SPORTOWY MA WYŁĄCZNE PRAWO DO:
I). ORGANIZOWANIA I PROWADZENIA WSPÓLZAWODNICTWA SPORTOWEGO O TYTUŁ MISTRZA POLSKI ORAZ O PUCHAR POLSKI W DANYM SPORCIE;


Gdzie jest napisane ze "WYLACZNE" prawo do organizowania Mistrzostw Swiata ???

O tym tutaj jest glowny temat jak nie zdazyles przeczytac nie o MP

Wystarczy ze ktos poda informacje ze jest to Reprezentacja IMAF Polska na Mistrzostwa Swiata a nie reprezentacja kraju i nikt nie moze im niczego zarzucic a jak poda nazwe Kadra Polski co najwyzej sad moze upomniec i narzucic zmiane nazwy :)


i nie ma znaczenia że powstały IMAF czy jest stowarzyszeniem zwykłym czy też zarejestrowanym w KRS-ie to narusza on Ustawę w stosunku do dwóch sportów dyscyliny Ju-Jitsu i dziedziny Karate. :!: :!: :!:



Jesli nie ma znaczenia czemu nie zaskarzysz Sadu ktory to zarejestrowal ???

Jesli osoby maja sa zarejestrowane stowazyszenie i maja KRS a w statucie maja organizowanie Zawodow dzialaja zgodnie ze zgoda praworzadnego organu no chyba ze uwazasz Sadownictwo w naszym kraju za niepraworzadne t oich zaskarzyc w kazdej chwili mozesz - ale nie przejmuj sie jeszcze troche jak dostosujemy sie do UE skoncza sie Wasze problemy 8)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
no i zamiast normalnej dyskusji zaczyna sie mieszanie z blotem


ale wracajac do meritum
PZJJ zdaje sie w strukturach miedzynarodowych przynalezy do IJJF (jesli sie pomylilem to przepraszam)
i do tego momentu wszystko jest jasne MP, ME , MŚ w struktorach PZJJ i IJJF funkcjonuja zgodnie z cytowana juz tutaj ustawa
kwestia olimpijska tez jest jasna - tylko PZJJ ma prawo wystawiac reprezentacje Polski do MKOL-u (o ile jj stanie sie dyscyplina olimpijska*)
ale schody zaczynaja sie jesli w gre wejdzie inna miedzynarodowa organizacja
taki np WJJF - (zaden dziwny twor z Bzdziochow Gornych tylko duza federacja o zasiegu ogolnoswiatowym , co wiecej nie powstala w Polsce) {uwaga nie zamierzam rozpetywac dyskusji nt WJJF, to tylko przyklad zjawiska ktore chcialbym rozwazyc - wiec prosze sobie darowac teksty typu "WJJF to kicha, chandlarze danow" etc - nie o to chodzi wiec jak ktos ma problemy niech sobie wstawi inna ogolnoswiatowa organizacje jj}
wiec WJJF organizuje sobie swoje mistrzostwa europy (generalnie maja w dupie nasza ustawe - bo co ich ona obchodzi?)
i tutaj mamy zgrzyt - czy reprezentacje Polski ma wystawiac PZJJ (ktory do WJJF nie nalezy - wiec niby dlaczego)? czy tez reprezentacje wystawiac bedzie te kilkadziesiat polskich klubow zrzeszonych w WJJF?(a wiez niezgodnie z cytowana ustawa) czy tez nikt z naszych zawodnikow nie ma prawa wystartowac w naszych barwach na tych ME?




*chociaz gdyby kiedykolwiek jj zostalo dyscyplina olimpijska wszystko prawdopodobnie zostaloby rozwiazane odgornie przez MKOL
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Aniol - jezeli cos nie nalezy do jedynie slusznego ustroju to nigdzie nie moze nalezec 8)

Jak ukrainiec - nadgryze jablko i wyrzuce ale nie oddam :)

Tak juz jest jak 5 % chce decydowac za 95% - a najgorsze sa urazone ambicje jak ktos ich nie traktuje powaznie :)

Zal mi tylko zawodnikow bo taka antyreklama organizacji jak im robia sympatycy bardziej im szkodzi niz pomaga :(

Tyle razy dawalem propozycje zeby umieszczali tu ogloszenia o zawodach, recenzje zawodow, stazy itp i nic a jak trzeba na kogos popluc to od razu rejestruje sie kilku (co oczywiscie trzeba podzielic przez ilosc osob do jednego nicka 8) )
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Pamiętajcie jeszcze o jednaj sprawie - nowa ustawa o sporcie stanowi, że polskie związki sportowe mogą być tworzone wyłącznie w dyscyplinach olimpijskich lub uznanych przez MKOl. Tym samym, po zakończeniu dwuletniego okresu przejściowego PZJJ będzie zwykłym związkiem sportowym, a te nie mają wyłączności na organizowanie MP w swoich dyscyplinach (chyba, że wcześniej IJJF zostanie uznane przez MKOl)...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Pamiętajcie jeszcze o jednaj sprawie - nowa ustawa o sporcie stanowi, że polskie związki sportowe mogą być tworzone wyłącznie w dyscyplinach olimpijskich lub uznanych przez MKOl. Tym samym, po zakończeniu dwuletniego okresu przejściowego PZJJ będzie zwykłym związkiem sportowym, a te nie mają wyłączności na organizowanie MP w swoich dyscyplinach (chyba, że wcześniej IJJF zostanie uznane przez MKOl)...


Gizmo nie denerwuj juz ich i tak maja traume 8)
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Tylko ze takie zawody powinny byc nazywane Pucharami Organizacji itp a nie MS i masz racje martius gwarantuje ci ze jest bardzo durzo zawodów dla dzieci i to bardzo fajnych a zwiazek musi nalerzeć do nasilniejszej organizaci bo powiedz ile jest MS w chokeja czy sumo lub skokach i biegach narciarskich \ PANOWIE ZE PZJJ JAK TO CZYTACIE to wscie sie do roboty i zacznicje prompwac związek w polsce wiecej informacji ozawodach wiecej szkolen ł bo macie naprawde fajne zawody zrubcie zeby byly jeszcze fajniejsze napewno sa w srodowisku ludzie którz pompga martius a morze zuci temat jak usprawnic pzjj
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Tylko ze takie zawody powinny byc nazywane Pucharami Organizacji itp a nie MS i masz racje martius gwarantuje ci ze jest bardzo durzo zawodów dla dzieci i to bardzo fajnych a zwiazek musi nalerzeć do nasilniejszej organizaci bo powiedz ile jest MS w chokeja czy sumo lub skokach i biegach narciarskich \ PANOWIE ZE PZJJ JAK TO CZYTACIE to wscie sie do roboty i zacznicje prompwac związek w polsce wiecej informacji ozawodach wiecej szkolen ł bo macie naprawde fajne zawody zrubcie zeby byly jeszcze fajniejsze napewno sa w srodowisku ludzie którz pompga martius a morze zuci temat jak usprawnic pzjj


Skorupa - ja takiego tematu jak usprawnic PZJJ nie moge rzucic bo bedzie to potraktowane ze znowu sie czepiam PZJJ i mam kompleksy na tym punkcie ;)
ale tak jak powiedzialem jeste mza tym aby w uczciwy sposob reklamowac Zwiazek na zasadzie informacji, relacji itp nie na zasadzie "My jestesmy jedyni legalni a reszta to oszusci"

Wedlug niektorych dziala bardzo dobrze i nie trzeba nic usprawniac 8)

Co do nazywania Tego MS, MP itp jak pisalem tez uwazam za przesade to powinny byc puchary Organizacji, Puchary miedzynarodowe Organizacji itp ale nie zmienia t ofaktu ze wedlug uregulowan prawnych jakie sa jest to nieosiagalne zeby cokolwiek takiego egzekwowac.

Po co mowic o hokeju, judo itp jak mozna powiedziec o boksie, karate, taekwondo maja kilka organizacji i kilka Zwiazkow czemu ju-jitsu ma nalezec tylko do jednej organizacji ?
Monopol nie jest dobra sprawa.
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Monopol nie jest dobra sprawa.\\no ok ale reprezentacia kraju powina byc jedna igdzies ja trzeba wyłonic pytanie gdzie i na jakich zawodach
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Monopol nie jest dobra sprawa.\\no ok ale reprezentacia kraju powina byc jedna igdzies ja trzeba wyłonic pytanie gdzie i na jakich zawodach


Reprezentacja kraju powinna byc jedna w jednej organizacji a ludzie naleza do roznych organizacji - jak jedna jest najwieksza nie znaczy ze nie ma drugiej ktora liczy nie wiele mniejsza - nie mowie juz o organizacjach niszowych.

Karate nie jest jedno, ju-jitsu tez nie - judo moze sobie pozwolic byc jedno (chociaz jest jeszcze kilka organizacji poza kodokanem) bo mialo jednego tworce.

Reprezentacja kraju powinna byc wybierana w danym odlamie pod dana federacja a nie tylko pod jedna najwieksza. Najwiekszej powinny co najwyzej przyslugiwac dotacje i klasy sportowe - dopoki jest najwieksza nic po za tym. A najmniej by bylo zarcia gdyby kase zabrac wszystkim - gdzue jest kasa i wyjazdy za panstwowe pieniadze tam robia sie niesnaski.
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Martius nie da sie z toba rozmawiać jak juz kiedyś to słyszałem rozmowa z toba przypomina "rozmowę fizyka kwantowego z szympansem" z czego to ty jesteś szympansem.
to nie ja mam kompleksy tylko ja jak chciałem udowodnić że jestem najlepszytm zawodnikiem w swojej wadze to nie przeszkadzały mi regulaminy i sędziowie wygrałem i wygram zarówno na przepisach PZJJ czy Guja Jiujutsu czy Martius Jutsu-w przeciwieństwie do ciebie
a ty niestety tak bardzo się obawiasz stanąć do rywalizacji i udowodnić twoje niespełnione ambicje ze zostało ci jedynie obrażanie i umniejszanie roli PZJJ poprostu jesteś cienkim trenerem a jeszcze cieńszym zawodnikiem. i właśnie dla takich jak ty tworzone sa takie psie zawody żebyś mógł się poszczycić psim tytułem MŚ. i dostać jeszcze jednego Dana w prezencie.
wszystko w tym temacie.
zapraszam na zawody PZZJ albo zaproś mnie na swoje chetnie zmierzę sie z wychowankiem tak zacnego trenera i już ci z góry mówie że nie startowałem nigdy w judo żebyś się nie bał że jestem z tej jak to mówisz Kadry II judo.

jasne ze ludzie uprawiajacy i trenujący w klubie który nie moze się przebic w rywalizacji gdzie pojedzie jak to mówisz za państwowe pieniądze na zawody będa wspierać takie szmatławe organizacje bo co powie trener swoim wychowanka którzy przegrali wiecie
tu sa złe przepisy, sedziowoe do dupy ale trenujcie dalej u mnie to będziecie MŚ

ludzie jak chcecie trenować dla siebie to ok ale jak chcecie startować na zawodach to wybierajcie najmocniejsze i legalne
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
marbie
zaczales konkretnie i zanosilo sie na normalna dyspute ale skonczyles jak ostatni burak
w zasadzie za lamanie regulaminu forum i chamstwo powinno ci sie oberwac od modow

ale zanim cie wylacza
sprobuj odniesc sie do mojego pytania sprzed kilku postow
jezeli WJJF zorganizuje np w Anglii mistrzostwa Europy to kto twoim zdaniem ma prawo wystawic reprezentacje Polski
a)PZJJ ktory nie nalezy do WJJF?
b)polskie kluby zrzeszone w WJJF a nie nalezace do PZJJ?
c)nikt?
d)ktos inny?
i jak ma sie do tego cytowana wczesniej ustawa
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Aniol nie przejmuj sie Marbie takim zachowaniem robi tylko piekna robote dla Zwiazku dlatego pozwalam mu pisac - brak wiedzy, brak klasy ludzie to czytaja i sami wnioski wyciagaja.
Pewne osoby potrafia tylko szponcic i slac donosy po prostu takie juz sa z natury i nalezy im tylko wspolczuc. Teraz nie dziwie sie ze czlonkowie PZJJ oddzielnie zakladaja takie Organizacje jak IMAF i organizuja poza Zwiazkiem Mistrzostwa Swiata co zostalo w tym temacie potwierdzone :)

A czepiaja sie ze to ja mam kompleksy :oops:

Marbie chcesz pisac tutaj trzymaj sie tematu - chcesz pisac o fizyce kwantowej, czy matematyce wyzszej mozemy zalozyc oddzielny temat i szybko sie okaze kto ma na ten temat wiedze a kto jest szympansem - zakladamy ? - jeden juz na forum twierdzil ze w matematyce 2+2 to zawsze 4 i sie przejechal :) :)

Czy ja pisalem cos ze przeszkadzaja mi regulaminy ? - kazde regulaminy maja dobre i zle strony ale czlowiek musi miec wybor a nie narzucac mu z gory tylko jeden rodzaj a zabraniac innego sposobu myslenia.
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
martius a może tak jle zwiazków reprezentowało sumo i judo ju-jitsu lub karate na olimpiadzie sportów walki w pekinje i nie jest ci przyjemnie ze POLSKIE JU_JITSU wywalczyło tam złoty medal olimpiadze potronowa MKOL jestem na macie już 25 lat i spotkałem wielu mistrzów kórzy mieli po 10 danie a nie umieli nawed poprawnie yoko ukemi pokazac a nalerzeli do tylu fedracji ze głowa boli i robili wode z muzgu ludziom i kasowali po 100 za miesiac dobremu trenerowi nie przeszkadzaja przepisy cz regulaminy zwasze trzeba sie mierzyc a naj lepszymi tak jak to zrobili zawodnicy z bedzina na psełdo MP u guj wygrali wszystko :D :D :D :D :D :D :D \\\a wielcy jak balony mistrzowie z 10 danami tworza federacie lub organizacie i organizuja MS w łdygowicach zeby krojc kase na najwnych ludz i obdzielac sie danami tylko czasem morze jm krzyrz peknac otych danów
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024