Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Moze jak by mieli wlasne forum internetowe przy stronie to troche ich wlasnych zawodnikow powiedzialo by im co otym sadza.


Zawodników tak na prawdę nie interesują za bardzo działacze związkowi.
Tak na prawdę to chyba nie skłame jak napiszę, że w ogóle ich nie intersują.
Prędziej sędzia jeden z drugim by co nieco o sobie usłyszał.

ale Bogumile mam propozycje - jesli rzeczywiscie zalezy ci na zmianach wewnatrz PZJJ - przyjrzyj sie skladowi personalnemu wladz PZJJ na przestrzeni ostatnich np 15tu lat - wczytaj sie dokladnie w nazwiska
a potem wez do reki tekst ustawy i znajdz akapit mowiacy ze we wlazdach zwiazku mozna zasiadac najwyzej dwie kadencje
a potem postepuj wg uznania :wink:


Myślisz że o tym nie wiem ? Hm... :roll:
Myślisz że chciałbym zostać np Prezesem PZJJ czy jakimś innym oficjelem ?

Podziele się z wami refleksją.

Martius. Piszesz że działacze PZJJ specjalizują się w donosach, robienu smrodu, taplaniu się w gównie itp itd ....

No więc zdajcie sobię sprawę ze Polityka to właśnie takie taplanie się w gównie.
Nie da się tego w żaden sposób zmienić.
Tak na prawdę Ci goście robią świetną robotę.


Myślicie, że chciałbym mieć te wszytkie problemy na swojej głowie ?
Martwić się skąd wziąć kase na to czy na tamto. Tłumaczyć się przed tym przed tamtym.
Użerać się z tymi wszytkimi urzędasami ? Żreć się między sobą o stołki ?
Pilnować żeby ktoś nie podciął stołka na którym siedze ? Organizować zawody w kraju...za granicą przy stałym niedostatku finansowym ...itp itd.

Bronić się przed tymi wszytkimi atakami, jedzić i robić pały tym wszytkim ministrom czy radnym zapatrzonym w piłkę nożną żeby wytarmosić 300zł stypendium dla zawdonika. Sądzić się Gujami (zaraz dobrze napisałem bez literówki ?....a... dobrze) itd itp....

Mylicie się !
Niech oni robią tą obsraną robote. Knują strategie i polityczne intrygi.
Mażą się w tym całym gównie bo po to są.
Jak dupa od srania.
Za min. Mnie i innych. Żebym mógł się skupić na meritum.
Na mojej pasji.

Mówicie, że jadą na zawodnikach. ?
Ja to widzę inaczej.
To ja jadę na nich. Inni też jadą na ich gównianej robocie.
Mówicie, że mają profity z tego tytułu ?
Niech mają to jest ich cholerna gówniana praca- nie zamienił bym się.

Myślicie że jak ktoś inny był by w zarządzie było by lepiej ?
Zaraz by się zebrałą następna grupa narzekaczy która chciałby realizować sowoje cele.

PZJJ zapewnia wszytko co trzeba dla każdego.(oprócz profesjonalnej, aktualizowanej częściej niż raz na pół roku strony internetowej :roll: ...)

Martius czy inni.... chcesz jakiś wartościwy, nie odpłatny kurs doszkoleniowy odbyć w PZJJ ?

Określ tematykę a Ja Ci mogę-myślę że na ślepo obiecać taki kurs.

Podsumowując jest cała masa dobrodziejstw płynących z przynależności do związku...tylko trzeba chcieć i umieć z nich skorzystać.

Powtarzam Pytanie:
Polska jest w JJ sportowym Potęgą na świecie w najsilniejszej światowej federacji ?
JEST!
Znakiem tego PZJJ dobrze sie sprawuje.

PS... jak ja bym miał być jakiś związkowym działaczem, to dyscyplina by upadła od mojej pierwszej oficjalnej wizyty w Mnisterstwie.

Po prostu nie był bym w stanie obciągnąć tej ministerialnej pały, żeby dostać pare groszy na działalność. Minister dowiedział by się, że jest kutasem i by było po sprawie :roll:

...jak myślicie zawdonicy PZJJ mieli by pretensje że np nie ma kasy na organizację MP ...o wyjazdach zagranicznych nie wspomnę......
Tak czy Nie ???
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Mam sluzbe nie moge spac ;)

.. szkurwa ....ja mogę.

PS Mówisz,że taki z Ciebie promotor i menago....a musisz do Dojo dorabiać jako ochraniacz ?.....i to pewnie w mundurze Solid Security na portierni bydynku ZUSu :wink:

Żartuje Martius ....to takie moje czarne poczucie humoru.
....No Offence
Powaga .... to nie dla tego że mam już dwa ostrzeżenia na listopad :wink:

Fajnie się gadało...do następnego razu. 8)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Powtarzam Pytanie:
Polska jest w JJ sportowym Potęgą na świecie w najsilniejszej światowej federacji ?
JEST!
Znakiem tego PZJJ dobrze sie sprawuje.


Bogumil - Joseph Paul Goebbels byl uwazany za kochajacego męża, ojca itp przez miliony - choc tysiace innych dzieci wyslal do gazu.
Hitler i Stalin tez potrafili stworzyć potege i wielu po nich plakalo i nadal placze.

Ja tych osob za to szacunkiem darzyc nie musze.

W zyciu nie jest wazne tylko co osiagasz ale i jak postepujesz 8)

Ja wiem ze juz Lenin mowil - "kazda droga prowadząca do sukcesu jest drogą słuszną" - ale niektorzy brzydza sie tej maksymy stosowac w zyciu 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
8O ...Martius ! Przyznaj, Sam przed Sobą
.... że teraz to pierdolisz od rzeczy.... :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

8O ...Martius ! Przyznaj, Sam przed Sobą
.... że teraz to pierdolisz od rzeczy.... :)

-a może to inne kraje obniżyły loty 8) .Mówię tak na podstawie niemieckiego ju-jitsu. Ich mistrzowie (medaliści) byli "noszeni na rękach", gwiazdy telewizji itp, a teraz jakby cisza..., brak zainteresowania mediów.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

-a może to inne kraje obniżyły loty .


:D Czyli co nie jesteśmy Elitą w Świecie Sportowego Ju-Jitsu ....tylko reszta jest szmaciarzami. :)

Powiem Ci doskonałe. :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Milion much nie może się mylić :lol:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Milion much nie może się mylić :lol:


Mowisz o tym dowcipie ze wszystkie zajadaja gowno i sobie chwala jakie smaczne ? :)

Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia :)

Dla Bogumila jest jeden Zwiazek i jedna racja, jedno prawdziwe JJ - innych do gazu :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Mamy olbrzymią liczbę klubów , gdzie młodzież wali drzwiami i oknami... W całej Europie zachodniej dostrzegam odwrotne tendencje, w Angli to portugale, w BRD (Niemcy) to turki lub ruscy itd. Tylko w Polsce to jakaś moda, czy cuś... 8O , no i metody treningowe bardzo ostre (obojętne co to znaczy :-) ).
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Mowisz o tym dowcipie ze wszystkie zajadaja gowno i sobie chwala jakie smaczne ? :)


Martius nie zjadamy gówna.
Nasz zawodnik na randori w Twoim klubie....był by jak szerszeń w ulu....i dobrze o tym wiesz.
Więc o jakim zjadaniu gówna tu mówisz...i kto je zjada ?

Zwracam Ci po raz kolejny uwagę, że jesteś w konflikcie z dwiema może z trzema osobami (który nota bene nikogo oprócz Ciebie i i ewentualnie kilku osób nie interesuje)
natomiast wylewasz wiadro z pomyjami na wszytkich... łącznie ze mną.

Próbujesz wobec tego co ja napisałem w ostatnich postach, przekuć dyskusje na to że każdy kto jest członkiem PZJJ Zawodnik, Trener, Sędzia, Lekarz , itp .....jest nie czysty moralnie...
Sugerując, że wyżej wymienieni powinni odżegać się od PZJJ bo.... ten czy tamten jest(w Twoim mniemaniu BE! )
Martius bądźmy dorośli :roll:
Napisałem CI już post wyżej żebyś się przyznał sam przed sobą, iż teraz jak już merytoryczna dyskusja się skńczyła....po prostu się przypierdalasz. Plotąc bzdury.




Dla Bogumila jest jeden Zwiazek i jedna racja, jedno prawdziwe JJ - innych do gazu :)


Nie prawda :!: Nie wkładaj mi w usta tez których nie sformułowałem.
Nigdzie tak nie napisałem.
Checie sobie robić JJ tradycyjne, sportowe, zabójczy, cichociemne, full kontaktowe, semikontaktowe, magiczne,....organizować zawody itp itd ..... RÓBCIE SOBIE ~!!!!
Nikogo to nie obchodzi.

...tylko nie piszcie ludzią, że jesteście Najlepsi- z Polski w JJ- Mistrzami Świata, Europy, Polski....w drodze myku z federacją......

Bo to po prostu nie prawda, fałsz itp itd...

Jeśli PZJJ się przypierdala do takich zawodów, TO BARDZO DOBRZE ROBI !!!
..bo byście w piździec zdegradowali całe piękno tego sportu.
TAK ja Bogumil uważam.

PS Bogumil korzysta obszerni z różnych innych pokrewnych dziedziń bez wstydu i garściami. Chwaląc je i doceniając.....jak tylko jest Co!
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Dodam jeszcze, że zauważcie !
Ludzie ternujący JJ nie chcą brać udział w Oficjalnych Zawodach Sportowego JJ
Najczęstszyn argumentem jest to, że nie odpowiadają im przepisy.-Nie wolno bić prostych na głowę.
Oczywiście sugerując, że gdyby nie "to" to Oni byli by mistrzami na macie.

Organizują więc swoje Mistrzostwa Polski by wyłonić Mistrza Polski w JJ z prostymi na głowę.

Określają przepisy gdzie np: po 5sek od uchwytu musi nastąpić rzut lub sędzia rozdzieli dwóch walaczcych, wznawiajać od pierwszej fazy uderzanej.

Na akcje w parterze zawodnik ma 10 czy 15 sekund. Czyli za drobnymi wyjątkami ....nie powalczy w parterze prawie nikt.

Nikt nie rzuca.... nikt nie dusi.....nikt nie robi dźwigni.... są za to pięści i kolana czesto z rozpedu i na oslep. :roll:

Nawet pod kątem merytorycznym.....
JAKI TO JEST MISTRZ POLSKI W JU-JITSU ?

Co to ma wspolnego z Ju-Jitsu ....z zaprezentowniem kunsztu tego sportu czy choc by Sztuki Walki ?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Bogumile, a wystawiacie swoich ludzi w mma?
I z jakim rezultatem?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Mowisz o tym dowcipie ze wszystkie zajadaja gowno i sobie chwala jakie smaczne ? :)


Martius nie zjadamy gówna.
Nasz zawodnik na randori w Twoim klubie....był by jak szerszeń w ulu....i dobrze o tym wiesz.
Więc o jakim zjadaniu gówna tu mówisz...i kto je zjada ?


Widzisz nawet nie rozumiesz prostego porownania ale nie bede Ci tlumaczyl jak Niemcom dowcipu.

Muchy sa bardzo zadowolone i sobie chwala nawet jak obok jest tort innej osobie odpowiada cos innego i to jest sprawa naturalna.


Bogumil probujesz kazdemu wmawiac ze tylko zawody pod patronatem PZJJ sa jedynymi slusznymi zawodami. A PZJJ nawet nie ma prawa uzywac nazwy Sportowe Ju-Jitsu o czym dobrze wiesz 8)
Jest wiele miedzynarodowych organizacji ktore maja rozne przepisy jedne lepsze drugie gorsze - nie mozna narzucac ludziom z gory tylko jednych i slusznych.
Poziomu nie udowadnia sie piszac donosy i opluwajac na forach - wiekszosc zawodow jest otwartych a startowe nie jest drozsze niz na zawodach Zwiazkowych a nagrody rzeczowe najczesciej wieksze. Na tych zawodach startuja czy startowali tez zawodnicy zwiazkowi i jakos nie narzekali.
Ludzie z innych organizacji startuja na roznych zawodach JJ, MMA, BJJ maja prawo wyboru gdzie chca startowac u kogo i z kim i moga olewac Organizacje ktore cha im calkowicie narzucic wlasna wole dla wlasnych interesow.

To ze skoki narciarskie sa u nas bardzo popularne i mamy tam najwieksze sukcesy nie znaczy to ze PZN ma ograniczac inne konkurencje narciarstwa.
Tak samo jak PZJJ ma sukcesy pod swoja Federacja nie znaczy to ze moze ograniczac inne rodzaje przepisow bo to ze jest pod IJJF nie daje mu prawa w ingerencje w inne organizacje. z innymi przepisami.

A JJ to wlasnie takie narciarstwo - to tylko nazwa ogolna a nie tylko IJJF
Jujitsu pod IJJF to wlasnie takie skoki ktore odnosza sukcesy ale stanowia tylko mala czastke calego narciarstwa w naszym kraju.

Chcecie narzucic swoja wole innym Organizacjom a nawet nie potraficie powstrzymac swoich czlonkow przed organizowaniem takich kwiatkow jak MS w Lodygowicach :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Bogumile, a wystawiacie swoich ludzi w mma?
I z jakim rezultatem?


Nie wystawiamy bo po co ?
Jeśli ktoś trenuje JJ sportowe to zajmuje się JJ sportowym ew. pokrewnym Judo.

Jeśli ktoś chce startować w zawodach MMA to staruje sobie indywidualnie bez przeszkód.

Np Krzysztof Kułak jest zawodnikiem MMA wywodzącym się ze Sportowego JJ
razem ze Sławomierm Zakrzewskim byli prekursorami MMA jak TVN zasponsorował im jakieś tam zawody w rosji...z których wrócili "nie co" obici.

Marek Krajewski utytułowany zawodnik PZJJ (jeszcze przed wypadkiem) coś tam próbował w MMA z jakim rezultatem nie wiem.
Wiem, że z Kalidovem przegrał przez dźwignie na nogę.

(BTW jego brat Tomek w tym roku w kat 77 zakończył dwu letni cykl zawodów Challenge Cup czy jak kto woli Puchar Europy na pierwszym miejscu z najlepszym bilansem wygranych walk, ponadto jest aktualnym wice Mistrzem Świata i Mistrzem Europy)


Sędzia który sędziuje wszystkie walki wieczoru w KSW Tomasz Bronder wywodzi się z PZJJ był swego czasu trenerem kadry narodowej...obecnie prowadzi klub MMA Silesian Cage Club. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeszcze ileś tam osob by się znalazło ..ale nie śledzę tego w ogóle.


Po za tym JJ sportowe a MMA to jednak jak by nie patrzeć spora różnica ...chociaż by walka bez GI takową robi.

Dla porównania Kalidow w JJ full kontakcie bytomiu też dostawał lanie.
Niby tylko Judoga a jednak.....zasadnicza róznica.

Jeśli pytasz o To czy szkolimy zawodników pod kątem MMA - nie szkolimy w ogóle!
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

...Bogumil probujesz kazdemu wmawiac ze tylko zawody pod patronatem PZJJ sa jedynymi slusznymi zawodami.


Jeśli są uderzenia, kopnięcia, rzuty i walka w parterze a zawodnicy walczą w GI .....i są to Mistrzostwa Polski to TAK!

Pisałem Ci sto razy dla czego tak twierdzę. Nie będe się w nieskończoność powtarzał.
Jest to moje osobiste, prywatne zdanie na ten temat. W życiu nie napisałem na nikogo donosu, nie knuje, nie politykuje, nie walczę o utrzymanie się na stołku...nie interesuje się zakulisowymi wojnami etc...
Podobnie jak cała masa ludzi będących członkami PZJJ.


Ps ...A odnośnie obrony pracy doktorskiej.... w mojej recenzji praca była oceniona czysto, obiektywnie i bezstronnie.
Najwyraźniej też słuszne, skoro grono naukowe podzieliło min. moje skromne opinie.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Jeśli są uderzenia, kopnięcia, rzuty i walka w parterze a zawodnicy walczą w GI .....i są to Mistrzostwa Polski to TAK!

Pisałem Ci sto razy dla czego tak twierdzę. Nie będe się w nieskończoność powtarzał.
Jest to moje osobiste, prywatne zdanie na ten temat. W życiu nie napisałem na nikogo donosu, nie knuje, nie politykuje, nie walczę o utrzymanie się na stołku...nie interesuje się zakulisowymi wojnami etc...
Podobnie jak cała masa ludzi będących członkami PZJJ.


Bylo juz opracowane dawno temu sportowe ju-jitsu - nazwano je judo

Jesli ktos opracowuje inne przepisy ma takie samo prawo to ich wdrazania jak ktos inny o ile nie robi plagiatu pod inna nazwa.
Nie macie zadnego prawa zabraniac im tego zgodnie z przepisami mozecie tylko zabronic nazywania tego Mistrzostwa Polski czy Puchar Polski.
Mowisz ze nie knujesz i itp ... chwali sie ale pamietaj jest znana odwieczna zasada gowno spada od gory - im wiekszy wiatr tym wieksza ilosc obryzga.
A teraz troche historii mam nadzieje, ze nie bede musial tlumaczyc sensu.
Wielu Niemcow nie należało nawet do Partii Hitlera ale skwapliwie korzystali z pomocy zagranicznych pracownikow na swoich farmach, mieszkan i majatkow ludzi ktorym wycieczke turystyczna w jedna strone zorganizowano. Przeciez nic im zarzucic nie mozna bo oni rak nie brudzili - dawali tylko ciche zezwolenie. Byli zadowoleni bo wladza o nich dbala - dopoki oczywiscie za bardzo nie pyskowali 8)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Bogumile, a wystawiacie swoich ludzi w mma?
I z jakim rezultatem?

Nie wystawiamy bo po co ?
...


Widzisz, piszesz do Martiusa, że Twoi zawodnicy byliby wobec jego jak szerszenie wobec pszczół.
Jeżeli chcesz równać w górę wystaw swoich ludzi na zawodach MMA. Jeżeli ktoś jest dobry to brak/obecnośc szmaty na grzbiecie wielkiej różnicy nie stanowi.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Jeżeli chcesz równać w górę wystaw swoich ludzi na zawodach MMA. Jeżeli ktoś jest dobry to brak/obecnośc szmaty na grzbiecie wielkiej różnicy nie stanowi.


Domin!
Trenujemy JJ i Judo. Starujemy w JJ i Judo. Rozmawiamy o JJ.
Nie twierdzę, że nikt z nami nie wygra w sensie, że każdemu dopiepszymy.

Pisząc do Martiusa o Szerszeniu w Ulu bez względu na to jak to zabrzmiało.... miałem na myśli sparing na sportowych zasadach w JJ- nie groźbę...że ktoś tam przyjedzie i komuś natłucze po pysku ...czy coś.

MMA to inny Sport. Nikt z założenia nie szuka dowodów na to, że nikt mu nie wpierdzieli...w ogóle.
...a jak szuka to na pewno nie z ramienia działalności specjalistycznego klubu sportowego, tylko indywidualnie.

Równie dobrze można by powiedzieć "Jeżelic chesz równać w górę wystaw swoich ludzi w zapasach" ....nie o to chodzi.

Chodzi o Ju-jitsu. O uderzenia, kopnięcia, rzuty, duszenia dźwignie, trzymania.

Wytłumacze Ci na konkretnym przykładzie:
Ju-jitsu Spotowe.


MMa nie bede CI wklejał bo sam wiesz dobrze jak wygląda.

Dążymy w swych działaniach żeby być najlepszymi w JJ Sportowym w Świecie.
Nie w MMA.
NIe wątpię,że zawdonicy JJ pobil by się formule MMA...bo jak by nie patrzeć mają do tego solidną podbudowę.

Piszesz równać w góre....
To tak samo jak by Martius porwadził klub Judo a Zenon Mościński napisł by do Martiusa....."Martius jeśli chodzi o JUDO to mój zawdonik u Ciebie w klubie na randori był by jek szerszen w ulu."

Na co Ty piszesz do Znona Mościńskiego z Czarnych Bytom, że dupa... "Jeżeli chcesz równać w górę wystaw swoich ludzi na zawodach MMA. Jeżeli ktoś jest dobry to brak/obecnośc szmaty na grzbiecie wielkiej różnicy nie stanowi"

Matyjaszek pobił by sie MMA ? no pobił by się. Z jakim wynikiem ?...do pewnego momentu dobrym..... potem musiał by się dokształcić stricte pod formułe.

Krawczyk pobił by się MMA ? no pobił by się. Z jakim wynikiem.......itd

Pytanie Po Co ?.....
Rozumiesz o Co mi chodzi ?
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Nie macie zadnego prawa zabraniac im tego zgodnie z przepisami mozecie tylko zabronic nazywania tego Mistrzostwa Polski czy Puchar Polski.


Widzisz Martius. TU! się właśnie...i przede wszystkim nie zgadzamy.
Jak to nie macie?
Przecież ja jestem jeden. Działam w pojedynkę. W dodatku nie jestem żadnym działaczem.

Napisałem Ci nie wiem ile razy MOJE zdanie na temat rozbijania tej samej dyscypliny na Milon federacji ...ze względu na drobną zmianę w przepisach....itp

A Ty dalej swoje. :roll: MY ZABRANIAMY !!! nawet jak nic nie knujesz to na pewno i tak knujesz....etc.

Przecież gołym okiem widać cele rozbijania dyscypliny.
To jest właśnie gówno!
Jestem do dupy trenerem, działaczem, zawodnikiem....itp
Więc żeby zaistnieć zrobię sobie federację... w której moi zawodnicy będą mieli szanse zdobycia tytułów MŚ itp .... po czym pójdę z wyciągniętą łapą dzwoniąc medalami "MŚ" w UM po należne mi finansowe wsparcie....ewentualnie wcześniej z garnuszkiem wyłkać parę groszy na organizację "MŚ" ..z których na pewno coś uczknę. (będzie Pan Panie radny mógł wręczyć medale a może nawet pokażą Pana w regionalnej TV).

No tak jest!...czy nie ?

To jest właśnie to o czym pisałeś wcześniej....że zawodnik jest po to żeby zaspokoić potrzeby trenera, menagera .....itp

...po co dorabiać do tego jakieś niby sportowe ideologię ?


Bylo juz opracowane dawno temu sportowe Ju-jitsu - nazwano je judo

....i zawodnik tego sportowego Ju jitsu -znaczy Judo był jak szerszeń w ulu na randori u wszystkich tradycyjnych Mistrzów.... pomimo rezygnacji wyłącznie tego pierwszego z wszelkich "śmiertelnych" technik...łącznie z prostymi na głowę.... Zgadza się ?


Jesli ktos opracowuje inne przepisy ma takie samo prawo to ich wdrazania jak ktos inny o ile nie robi plagiatu pod inna nazwa.


To Martius nic prostszego....
Mamy Zapasy "Styl Klasyczny"( wolno łapać tylko od pasa w góre )
Mamy Zapasy "Styl Wolny" (wolno łapać od pasa w górę i w dół )

Słyszałem, że jest "nisza" w Zapasach dla prawo ręcznych i lewo nożnych.
Dobrze by było stworzyć i nauczać taki styl:
Zapasy "Styl Miomośrodowy" (wolno łapać tylko- prawą ręką....i atakować tylko lewą nogę-w parterze nic się nie zmienia)

Zorganizuj MŚ w zapasach w Stylu Mimośrodowym....federacji " Middle of Nowhere"
Słyszałem, że ten styl jest najlepszy ze wszytkich.
A nóż... parę groszy na tym się przytuli.

A jak ktoś się będzie śmiał lub zaapeluje o puknięcie się w głowę..
..to grzmij "WY.... nie macie prawa zabraniać... To ma sens"


Piszesz

Byli zadowoleni bo wladza o nich dbala - dopoki oczywiscie za bardzo nie pyskowali...


Widzisz nie dbam o to ....i nie wchodzę nikomu w Dupę.
Nikt też o Mnie specjalnie nie dba.

Chyba, że masz na myśli np fakt ...iż jak organizowałem "Grapling Konfrontację" poprosiłem o maty na te zawody ....i sędziów... i bez problemu je dostałem.
Zawody były pod patronatem PZJJ.

....ale już kasa na organizację zawodów nie pochodziła z PZJJ.
Tylko z UM i po części od lokalnych sponsorów.
Ogromny udział w organizacji a także organizacji środków miał JEDYNY MŚ w JJ Dariusz Zimoląg.

Cała kasa ze startowego poszła na nagrody dla najlepszych. Nikt z organizatorów na zawodach nie zarobił.

W przyszłym roku mam zamiar zorganizować drugą edycję Grapling Konfrontacji....
Ponieważ...."I Have a Dream...."

Zwracam uwagę, że mimo iż zawody odbiły się w kręgach bardzo pozytywnym echem ....nikomu nie przyszło do głowy żeby nazwać je Mistrzostwami Świata.

Ba nie przyszło nawet do głowy żeby nazwać je Mistrzostwami Polski.

Dlaczego nie przyszło to nikomu z organizatorów do głowy ?

PS Martius jak PZJJ miał sukces ( oprócz tego co właśnie napisałem ) w pomocy ?
Myślisz, że prosząc o pomoc w organizacji .....umazałem się gównem ?
...może w przyszłym roku Ciebie poproszę ?

PS2 Martius nie walcz ze mną ...po pierwsze... Nie jestem Twoim wrogiem.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Jak to nie macie?
Przecież ja jestem jeden. Działam w pojedynkę. W dodatku nie jestem żadnym działaczem.

Napisałem Ci nie wiem ile razy MOJE zdanie na temat rozbijania tej samej dyscypliny na Milon federacji ...ze względu na drobną zmianę w przepisach....itp


Ju-Jitsu nie jest jednorodne i nigdy nie bylo nie ma jednego tworcy to nie jest styl rodzinny spisany od A-Z.
To bardzo szerokie rozumienie systemu walki i zasad dlatego nie mozna narzucac scislych ram przepisow sportowych dla wszystkich. Jesli Zwiazek nie chce wprowadzac rowniez innych przepisow nie ma prawa zabraniac tego innym osobom. Gdyby najpopularniejszy producent samochodow zabronil innym produkowac to nie bylo by dobrze ludzie maja prawo wybrac mercedesa lub syrenke byc moze z czasem syrenka spelni bardziej oczekiwania klientow.
Nie da sie czegos rozbic na drobne co jest juz robite na drobne od stuleci mozna natomiast to laczyc poprzez sport ale nie znaczy ze laczyc tylko w jedna sluszna organizacje. Ja rozumiem ze inne organizacje rozbijaja na drobne jedynie sluszna ale taki juz live ;)


Bylo juz opracowane dawno temu sportowe Ju-jitsu - nazwano je judo

....i zawodnik tego sportowego Ju jitsu -znaczy Judo był jak szerszeń w ulu na randori u wszystkich tradycyjnych Mistrzów.... pomimo rezygnacji wyłącznie tego pierwszego z wszelkich "śmiertelnych" technik...łącznie z prostymi na głowę.... Zgadza się ?


Tak w szczegolnosci ze osoby startujace w zawodach po stronie judo mialy wczesniej wysokie stopnie i doswiadczenie w JJ. W pierwszym okresie Kano wspieral sie zawodnikami innych klubow jj a nie wyszkolonymi przez siebie o tym tez nalezy pamietac.
Wprpwadzanie nowych przepisow JJ sportowego zamiast korzystac z przepisow judo jest tym samym co wprowadzanie nowych przepisow jj sportowego zamiast korzystac z przepisow Zwiazku.
Nie mozna stosowac prawa Kalego jak Kali ukrasc krowe to dobrze ale jak Kalemu to zle.
Albo trzymajmy sie zasad sami i wymagajmy tego od innych albo innych.
PZJJ nie pierwsze robilo w Polsce JJ Sportowe juz wczesniej Andrzej Trepte to wprowadzal jeszcze na poczatku lat 80-tych i jakos osoby od niego przez wiele lat sedziowaly w organizacji konkurencyjnej a nie w PZJJ.
Jeszcze raz powtarzam JJ nie jest jednorodne wiec nie moze miec jednorodnych przepisow - nie chcac brac pod skrzydla innych przepisow nie mozna zabraniac robienia tego innym osobom.
Jesli osoby ze Zwiazku jezdzily by na rozne zawody nawet w Koziej Wolce i wygrywali je to ludzie by zaczeli cwiczyc tam skad by byli zwyciescy bylo by to samoistne. Niszowe systemy by poupadaly. Jak sie tego nie chce robic tylko sie mowi czemu u nich startuja chcociaz to my jestesmy najlepsi to jest jak jest 8)
Na roznych zawodach BJJ sa tez rozne przepisy choc jest to bardziej jednolity system i ludzie startuja ci sami w roznych przepisach jednym odpowiadaja bardziej jedne innym drugie.

Ja nie nazywam wlasnych zawodow Mistrzostwami Swiata - wiec akurat z tym do wlasnych czlonkow prosze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024