Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubranie na rower


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Ubranie na rower
macie jakiś patent na fajne ubranie na rower?
spodnie, kurtka. To do biegania termoaktywne jest dobre, coś w tym guście tylko jeszcze nieprzemakalne na deszcz.
to miasto jest tak zakorkowane ze planuje sie przesiąść na rower bo nie mam nerwów
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
kombinezon OP-1 :wink:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
Ja rzadko jeżdżę po mieście bo preferuję bardziej allmountainowe klimaty, ale szczerze polecam odzież szkockiej firmy Endura. Ciuchy rowerowe w stosunku do bieganiowych mogą mieć trochę mniej izolacji w górnej części pleców, za to muszą mieć dłuższy dół, żeby ochronić nery. Jeżeli chodzi o odzież przeciwdeszczową to polecam kurtkę Endura Helium.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
Ja uzywam bielizny termoaktywnej (zwykla Grene - ta z tych tanszych) plus do tego jakas lekka wiatrowka i jak wieje to chustka na szyje, sprawdza sie to na wiosenna i jesienna pogode swietnie.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
Na dalsze wyprawy? Spodnie z pampersem, przewiewny t-shirt poliestrowy, jakieś kurtki. Wszystko do kupienia w sklepach rowerowych, np w tym z mojego miasta centrumrowerowe.pl
  • 0

budo_krycha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
spodnie mam endury wlasnie takie 3/4 zakrywajace kolano, byly w parze z pampersem. te uzywam ponad rok prawie kazdego dnia roboczego na dojazdy do pracy (jakies 8.5km w jedna strone) i poki co maja sie dobrze. polecam. na gore zakladam jakies fit dry, jak jest zimniej to z dlugim rekawem na to podkoszulek zeby nasiakal i w jaskrawym kolorze 'przeciwdeszczowa' z taniej lini. dry fit wkladam w pampersa i nery zakryte.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
z kurtka jest łatwiej (chociaż trochę drogie) ze spodniami gorzej, bo jak przeglądam te enduro, jakieś oneil tez dużo jest ale one wyglądają jak na motor, jak będzie 25 stopni to się przecież w tym na rowerze można ugotować..idealne by były takie cieniutkie ale nie przemakalne a jak temperatura spadnie do 10 to coś można pod nie ubrać tylko nie widzę takich..
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
Są takie, przejrzyj sklepy rowerowe i allegro. Można kupić krótkie letnie i do nich nogawki, albo od razu długie, albo długie z szelkami na wietrzne dni, ciuchów jest moc, tylko trzeba poszukać.
  • 0

lewytoto
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubranie na rower
Na nogi podczas jazdy na rowerze nie zwracam jakos uwagi, bo sa cały czas w ruchu i jest mi ciepło, natomiast gorzej jest z górą - zawsze zakładam komin na szyję i lekki softshell [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dzięki temu nie marznę i mogę cieszyć się jazdą ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024