Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maxymalne zdziwienie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
problem polega na tym ze właśnie świat realny wygląda nieco inaczej niż wam sie wydaje tak z punktu widzenia monitora , ewentualnie sali treningowej, dlatego przestrzegam przed zbytnią naiwnoscią i wiara we wlasne bohaterstwo:)
nie tacy wiali ze aż sie kurzyło, do tego naprawdę trzeba mieć charakter, pisać to sobie można :wink:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
sally :) po prostu lol :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Sally nie wiem co ci napisać, rozbrajasz mnie. :) Piłaś wódkę z 90% ludzi tutaj piszących? To nie gadaj tak jakbyś ich znała 5 lat.

Według twojego systemu jestem dresem/kibolem; wypraszam sobie, nie jestem ani dresem ani kibolem. Jestem za to, jak ty to określiłaś "studenciakiem".

btw. Ty coś studiujesz, studiowałaś?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
sami super bohaterzy tutaj widze :)
wyjasnie dlaczego tak jest
jezeli pare osób leje kolege a nie was nie to interwencja automatycznie powoduje ze agresja zostaje skierowana na was i zaczynają was bić, czyli musicie z pełną świadomością tego co robicie sprowokować kogoś żeby lał was a nie kolegę (bo wielce prawdopodobne tak właśnie bedzie)
a wytłumaczcie mi skąd was ta nagła odwaga skoro większość (z tego co piszecie) ma problem z tym żeby się wogole obronić na ulicy, boi się takiego starcia i jeszcze sport trenuje własnie bo się boi
wiec jakim cudem skoro boicie sie nawet bronic nagle zdobędziecie się na odwagę żeby sie podłożyć za kogoś..bo na tym to właśnie polega
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Sally, nie wiem do kogo teraz kierujesz pytanie, jak odniesiesz się konkretnie i rzeczowo do mnie w kwestii tego, co napisałem, to wtedy mogę odpowiedzieć.

Zgaduję, że nigdy niczego nie studiowałaś ani nie studiujesz, nie miałaś rzeczywiście okazji poznać ludzi z różnych kręgów, a twoje opinie bazują na "Marcin powiedział, że jego tata powiedział".
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
sally, nie dziw sie, ze ludzie traktuja Ciebie i Twoje posty z przymruzeniem oka i usmiechem na twarzy, skoro podsumowujesz kazdego zgrywajac alfe i omege jakbys byla 30 lat w zawodzie psychoanalityka, w gruncie rzeczy wydaje mi sie, ze wymadrzasz sie tylko, zeby sprowokowac kogos, jesli ktos nie zna Twoich postow to pewnie tak jak Critical napisal, cisnienie mu skacze.
ja tak samo nie wiem do kogo kierowalas te teksty o tym ze ktos boi sie bronic czy bic czy cokolwiek, jesli do konkretnej osoby to zadaj konkretne pytania, bo zdaje sie ze znasz ludzi lepiej niz oni sami
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
do kogo kieruje ?
tak ogólnie, tysiące tematów: jaka sztuka walki pomoże mi sie obronić na ulicy? na co mam się zapisać zeby obronić dziewczynę jak mnie zaatakują? czy mam ćwiczyć MT czy kravmage żeby sobie poradzić na ulicy? itp itd
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
albo nic, nieważne, to nie ma sensu, na razie
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Ja jebie... rece sie zalamuja... Najpierw mowisz o ludziach ktorzy trenuja jakas sw, a potem przytaczasz innych ktorzy pierwszy raz wchodza na forum i pytaja w dziale ulica jak powalic koksa 120 kg. Takiej glupiej gadki dawno nie slyszalem i jesli to nie jest prowokacja to ktos tu ma nasrane.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

do kogo kieruje ?
tak ogólnie, tysiące tematów: jaka sztuka walki pomoże mi sie obronić na ulicy? na co mam się zapisać zeby obronić dziewczynę jak mnie zaatakują? czy mam ćwiczyć MT czy kravmage żeby sobie poradzić na ulicy? itp itd


A kto zazwyczaj zadaje te pytania ? Ktoś, kto faktycznie ma problem, kto dopiero zaczyna i nie wie co wybrać, ale chce żeby to było fajne albo dzieciak, który chce być Big Kahuna wśród kolegów :wink:
Nie wiem, skąd bierzesz doświadczenie i do jednego worka wrzucasz studentów i ćwiczących sw, ale albo - jak napisał Jet - nigdy nie studiowałaś albo próbujesz dostosować rzeczywistość do wymyślonej przez siebie teorii.
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Ktoś wspominał Kosteckiego? :P
News ze stycznia:

--------------------------------------------------------------------------------------------
Szokujące informacje podał dzisiejszy Przegląd Sportowy. Jeden z najbardziej znanych polskich bokserów - Dawid K. (Cygan) został oskarżony o kierowanie grupą przestępczą. Na ławie oskarżonych zasiądzie jeszcze 25 innych osób. W tym siostra i matka polskiego boksera.

Według informacji, jakie podaje dziennik sportowy, pięściarz miał czerpać korzyści majątkowe z pracy prostytutek w trzech agencjach towarzyskich. Bokser będzie również odpowiadał za wprowadzenie do obrotu amfetaminy.

- Aktem oskarżenia jest objętych w sumie 26 osób, w tym barmani i ochroniarze w agencjach, a także osoby, które wynajmowały lokale służące do uprawiania prostytucji. Wiele z tych osób było w przeszłości karanych za kradzieże, obrót narkotykami, rozboje. Trzynaścioro oskarżonych przyznało się do zarzucanych im czynów i złożyło wnioski o dobrowolne poddanie się karze - cytuje Damiana Mireckiego, szefa Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji, Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie serwis internetowy Resinet.pl.

Przypomnijmy, że polski pięściarz został zatrzymany na początku 2007 roku. "Cygana" i siedmiu innych mężczyzn złapano w Warszawie. Centralne Biuro Śledcze skonfiskowało 15 kilogramów marihuany, siedem kilogramów amfetaminy i trzydzieści tysięcy tabletek ekstazy.

Dawid K. opuścił więzienie po półrocznym pobycie. Wyjście na wolność zawdzięczać może prezydentowi Rzeszowa - Tadeuszowi Ferencowi i byłemu świetnemu bokserowi - Jerzemu Kulejowi.

Teraz pięściarz przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze. Jeśli sąd się na to zgodzi, to Dawid K. nie pójdzie do więzienia, ale przez siedem lat będzie na nim ciążyć wyrok czterech lat więzienia.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę może o jakiś inny przykład uczciwego, ciężko pracującego, przykładnego Cygana :lol:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Sally nigdy nie zrozumiesz meskiej solidarnosci i tego ze kiedy leja ci kumpla na twoich oczach to poprostu sie mu pomaga i juz. Nigdy nie zrozumiesz.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

(...)
Proszę może o jakiś inny przykład uczciwego, ciężko pracującego, przykładnego Cygana :lol:

No cóż, to zależy od definicji słowa "praca" ;) :lol:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

Sally nigdy nie zrozumiesz meskiej solidarnosci i tego ze kiedy leja ci kumpla na twoich oczach to poprostu sie mu pomaga i juz. Nigdy nie zrozumiesz.


ja to rozumiem tylko w praktyce jakoś to nie wychodzi jak by się chciało
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
To tutaj trzeba sie odnosic do jednostki ktora nie pomogla a nie do ogoly. Wiele ludzi na tym forum mialo takie sytuacje i wiedza jak zareagowali. Poprostu znaja siebie, doswiadczyli tego i wiedza co zrobia w takim przypadku.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

Ktoś wspominał Kosteckiego? :P


bo ktos pytal o Cygana sportowca, nie da sie ukryc ze bokserem jest

a ze jego wrodzone upodobania sie odezwaly, no coz takie zycie :D
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

ja to rozumiem tylko w praktyce jakoś to nie wychodzi jak by się chciało

Piczko, musiałabyś się urodzić facetem, żeby to zrozumieć. :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
konkretniej sie wyraże podejrzewam ze pizd jest więcej niz bohaterowie tematu
jest takie przyłowie: krowa która dużo ryczy mało mleka daje..
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Cóż - jedni "muczą", a inni robią transparenty "mam cipke". :)
  • 0

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
ja mam kumpla roma judoge z w chój letnim stażem bodajże 13 letnim a ma jeszcze naście lat:)
i jest zajebiście wporządku. Ktoś tutaj nawinoł temat o dresach co nie uciekają czy coś ten deseń. Osobiście jak mam zacisnąć pięści i przekonać przeciwników iż to ja mam racje, wole mieć po mojej stronie "wariatów" co się nie boją i są pierdolniętymi "kozakami" ulicznymi niż zachowawczych zawodników wytrenowanych i z doświadczeniem na zawodach. Ulica to inna galaktyka ; ). Oczywiście nie neguje tego iż osoba może być zawodnikiem mającym cechy "wariata".

Pozdrawiam kumatych :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024