Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maxymalne zdziwienie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
heh też się zawiodłem w podobny sposób na kolegach hmm krowa co dużo muczy mało mleka daje, jak już jeden z forumowiczów napisał stres może brać górę a wtedy pizda z nosa tryska. A odnośnie romów nie oceniajmy wszystkich po kilku "zjebanych " jednostkach , oni nie mają swojego kraju imigrantami ich nazwać nie można.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Po pierwsze sprawa romow. Nie oceniajmy ich jedna miara. Trzeba pamietac o tym ze Polacy tez mieszkaja w innych krajach i nie wszyscy kradna, napadaja i bija.

Po drugie sprawa kolegow. Niestety tak czasem bywa. Na Twoim miejscu powiedzialbym im prosto w oczy ze sie na nich zawiodlem i to mocno. Wygarnal im co mi na sercu lezy ale ich nie skreslal. Ten koles co Ci napisal esa, widac ze ma moralniaka, mysle ze przy nastepnej sytuacji (oby takiej nie bylo) nie da drugi raz dupy.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
takim offtopem malym, zeby nie bylo, ze oceniam cyganow na podstawie jednej sytuacji, otoz niestety ale juz dawno przed tym tematem mialem zdanie wyrobione na ich temat, nie zapowiada sie, zebym zmienil je, EOT
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

(...)

Oczywiście, że nie oceniamy po jednej sytuacji. Mi kojarzą się bardziej z żebrzącymi dziećmi i kobietami, facetami grającymi w tramwajach i oczywiście kieszonkowcami z autobusów :)
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Nienawidze Cyganów jebanych. I właśnie z akcji z nożami ich kojarzę i z ciemnymi interesami. Wywalają dzieci i żony na żeby a sami lanserka i ciemne interesiki. I jeszcze kurwy z nożami chodzą. W tym momencie jestem za patrolami skinoli którzy spuszczali regularny wpierdol takim śmieciom, żeby nie czuli się za pewnie.

Co do kolegów hmm pogadaj z nimi szczerze. Widać, że jeden ma coś w głowie i wie, że to nie takie proste. Nie udaje na drugi dzień, że nic się nie stało. Po prostu tak zareagowali, nie ma co oceniać czy są cipy czy nie bo co to da? W życiu nie chodzi o to by byś madafaka ulicznikiem, z tego się wyrasta po prostu. Ja miałem różne sytuacje i raz mnie zamurowało i się odblokowałem dopiero po minucie. Inną razą było jak na ringu gong ( nie ten w twarz :D ) tylko sygnał i potem już samo szło. Warto mieć kolegów, na których można liczyć, raz miałem akcję że wracaliśmy z imprezy i jacyś kolesie jape darli żeby się z nimi zmierzyć. Mówię do kumpli że trochę wypiłem i nie mam nastroju na fight Wtedy kumpel spokojnie mówi Idziemy sobie dalej na chatę, a jak podjadą to dostaną butelką w łeb i tyle :D Takie tam przygody.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

Po pierwsze sprawa romow. Nie oceniajmy ich jedna miara. Trzeba pamietac o tym ze Polacy tez mieszkaja w innych krajach i nie wszyscy kradna, napadaja i bija.

Nie patrz na imigrantów czy inne socjalne kurestwo przez pryzmat rodaków za granicą. Żyjesz w swoim kraju, swojej ojczyźnie, więc dlaczego nie piętnować zachowania tejże grupy społecznej? Chłopie, oni niech piętnują swoich ziomów, kiedy robią syf i im przede wszystkim powinno zależeć na poprawnych relacjach w nowym kraju, do którego przyjechali się osiedlić. To, że w rzekomo nowoczesnej Europie panuje obecnie moda na: emo, gej lub tolerancję - nie oznacza, że i Ty musisz opowiedzieć się za którymś z wymienionych.
  • 0

budo_critical
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Do obrońców cyganów: Ja jeszcze nigdy nie widzialem normalnego schludnego cygana, uczciwie pracującego. U mnie w mieście jest ulica na której oni mieszkają, co godzine jest tam policja, nie pracują tylko na zasiłku jadą całe życie, kradną (ile to moim kumplom oni komórek nie skroili) a jak tylko ktoś coś jednemu takiemu cyganowi zrobi to zaraz ekipa ok 20 stoi mu pod chatą. To są ostatnie szumowiny. Wojuje sobie taki, kartoteka się zapełnia aż wkońcu wyrok i koniec. Ale zanim to nastąpi to dużo ludzi musi ucierpieć. Wogóle wkuriwa mnie strasznie ta europejska gościnność w stosunku do innych narodów. Jeszcze nigdy nie widziałem zeby kosciol katolicki u arabow powstal (nigdy by na to nie pozwolili) a u nas sie im meczety stawia, socjal itd. Ale w sumie gdyby nie oni to polowa niemcow juz by dawno wymarla, i robic nie bylo by komu :D . Teraz przy obecnych prognozach na nastepne lata to nalezalo by sie chinskiego uczyc, bo azjatycki tygrys rosnie, imigrantów coraz więcej, juan chinski ma wyprzeć dolara, a usa cos cieko przędą :D Wogole niezly offtop :)
  • 0

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
heh kurwa przecież ilu Polaków żyje podobnie ,jebani nie pracują tylko kradną,! skurwysyny, ja jestem za karą śmierci oraz przymusową pracą w więzieniu
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
"Kargul - wróg najgorszy
Ale swój, mój twój, na własnej krwi wyhodowany..."
  • 0

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
No u mnie w miescie tez byla cyganska ulica i ogolnie pamietam jak caly czas czy to zima czy lato woda z kranu wyciekala na ulice, i te cyganskie dzieciaki srajace centralnie na ulice, albo tuningowane beemki parkujace na calej ulicy. Kilka lat temu ktos sie jednak dobral im do dupy i zburzyli te syfiaste baraki i podobno wyjebali ich gdzies pod las, od tamtej pory ich nie widzialem.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Nie ma to jak dzięki Budo poznać mapę cygańskich siedlisk w PL :D
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
To chyba niezależnie od lokalizacji - wszędzie taka sama chujnia, gdzie w dzielnicy większością są romskie familie.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
I to chyba nie jest kwestia ostatnich lat, bo mi jeszcze sp. prababcia mówiła, że na jej ulizy mieszkała rodzina cygańska z czego: ojciec pił i był alfonsem matki, matka dziwka- alkocholiczka, synowie - złodzieje doliniarze, a córki żebraczki. Z tego co widzę, to ten schemat z pokolenia na pokolenie poszedł :/
  • 0

budo_critical
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Niedziel :D no bez przesady :D troche chyba za bardzo uogólniłeś teraz. U mnie np duzo cyganow jest smieciarzami... Normalnie wychodze sobie z chaty a oni smietniki na smieciarke wrzucaja i heja.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
@Silver
Tak samo moga powiedziec anglicy o polakach. Jestesmy w swoim kraju i na swojej ziemi. Wyjebac wszystkich polaczkow bo kradna i siedza na zasilku. A to nie prawda. Wiekszosc ciezko i uczciwie pracuja. Nie bronie cyganow. Aha wypierdolmy z kraju Mameda i Aslana bo to przeciez Czeczency a jak wiadomo cala Czeczenia to terrorysci. Jeszcze nam cos rozwala i po co nam to.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

@Silver
Tak samo moga powiedziec anglicy o polakach. Jestesmy w swoim kraju i na swojej ziemi. Wyjebac wszystkich polaczkow bo kradna i siedza na zasilku. A to nie prawda. Wiekszosc ciezko i uczciwie pracuja. Nie bronie cyganow. Aha wypierdolmy z kraju Mameda i Aslana bo to przeciez Czeczency a jak wiadomo cala Czeczenia to terrorysci. Jeszcze nam cos rozwala i po co nam to.


Ale o co ci chłopie chodzi>?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.

@Silver
Tak samo moga powiedziec anglicy o polakach. Jestesmy w swoim kraju i na swojej ziemi. Wyjebac wszystkich polaczkow bo kradna i siedza na zasilku. A to nie prawda. Wiekszosc ciezko i uczciwie pracuja. Nie bronie cyganow. Aha wypierdolmy z kraju Mameda i Aslana bo to przeciez Czeczency a jak wiadomo cala Czeczenia to terrorysci. Jeszcze nam cos rozwala i po co nam to.


Ale o co ci chłopie chodzi>?

Podejrzewam, że po prostu lubi wylewać kompleksy publicznie :lol:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
Jakie kompleksy? Mowicie zeby wyrzucic wszystkich obcokrajowcow bo to nasza ziemia. Jak wszystkich to wszystkich.
  • 0

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
tak sobie wlasnie uswiadomilem, ze wsrod cyganow nie ma nawet zadnych sportowcow, to sa dopiero nieroby:)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxymalne zdziwienie.
U mnie w klubie cygan trenował boks i był nawet niezłym juniorem (łącznie ze zdobyciem brązu naktóryś juniorskich MP w boksie, walczył też w KB), chodził na treningi i solidnie zasuwał, po treningu klubowy "cieć" uczył go czytać i pisać (chłopaka piętnastolentniego) miał całkiem niezły drygdo walki. Ale w penym momencie jak już się rozwinął , zę zaczął rokować nadzieje na lepszą przyszłość nagle wszytsko się ucięło i zniknął z treningów, przestał trenować i wszystko. Taka mentalność.
Kilka lat później o nim usłyszałem, ze urósł się roztył i sprzedaje klapsy na osiedlu zamieszkanym porzez cyganów :roll: ot, taka mentalność.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024