Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dostałem w ryja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Dostałem w ryja
Wczoraj w godzinach nocnych wracam sobie z Pubu z browarkami i ktoś krzyknął ,że jadą tajniacy. Mój kolega skierował oczy na jadący samochód i nawet trochę bezczelnie się lampił. Koleś ze samochodu zjebał mojego kumpla a potem nam kazał spierdalać a ja głupi wkręciłem się w rozmowę z tamtym. Koleś mi sie pytał czy mam 18 lat, ja to potwierdziłem, potem odłożyłem browara a dalej tylko pamiętam jak mi koledzy chusteczki podawali. Potem się dowiedziałem ,że dostałem z łokcia i spłynąłem na plecy, próbując wstać przewróciłem się do przodu ślizgając twarzą o beton. Potem gdy wstałem zapytałem się kolesia jak ma na imię i podaliśmy sobie łapy.

Wyglądam masakrycznie ale cóż, stało się. Jestem bogatszy o nowe doświadczenie i więcej takiego błędu nie zrobię.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Trochę dziwna sytuacja dostałeś po mordzie, a potem podałeś rękę temu koleżce??No chyba, że pierwszy go "pocisnąłeś" to jeszcze ujdzie, bo dla mnie przyznać się do winy to normalna rzecz.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Czyli to nie byli tajniacy?
  • 0

budo_wańka
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
No taka dość nietypowa sytuacja w sumie. Ciesz się lepiej, że ci potem drugi raz nie lutnął, jak go o imię pytałeś, bo by było...
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Też nie czaję tego bratania się z kimś kto przed chwilą dał ci po mordzie. Jeżeli miałbym już się z kimś prać, to potrzebuję dobrego powodu, a zaistnienie takowego wyklucza podawanie sobie ręki z taką osobą. No chyba że zaszła jakaś pomyłka, i ktoś przeprosił.
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Podawanie ręki przeciwnikowi jest jednym z największych błędów jakie można zrobić na ulicy. Wystarczy że szarpnie podawaną rękę przyciągając cię do siebie, jednocześnie uderzając lewą w twoją głowę, a nie będziesz miał żadnych szans na obronę. Siła przyciągnięcia skumuluje się z siłą uderzenia, praktycznie gwarantując że zostaniesz znokautowany. Dlatego nigdy nie podawaj przeciwnikowi reki- chyba ze chcesz samemu mu wyciąć taki numer :)

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja

Podawanie ręki przeciwnikowi jest jednym z największych błędów jakie można zrobić na ulicy. Wystarczy że szarpnie podawaną rękę przyciągając cię do siebie, jednocześnie uderzając lewą w twoją głowę, a nie będziesz miał żadnych szans na obronę. Siła przyciągnięcia skumuluje się z siłą uderzenia, praktycznie gwarantując że zostaniesz znokautowany. Dlatego nigdy nie podawaj przeciwnikowi reki- chyba ze chcesz samemu mu wyciąć taki numer :)

Pozdrawiam, Thufir

Haha przypomniałeś mi moją akcję życia. Szedłem z ziomkime kilka lat temu po ul. Karmelickiej. Przeszliśmy Aleje w stronę ul. Królewskiej (ludzie w Krk wiedzą gdzie to jest ). Tam na placu, koło parku zaczepiło nas 5 typów. Gadka, gadka szacunek itd. Graba na zgode ;) I w tym momencie co prawda nie uderzyłem ale wciągnąłem łebka do klinczu i dałem mu 2 kolana na twarz, po ktorych nie mogl sie pozbierac z gleby, a jego koledzy straciliu caly zapal.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Najgorszy cios jaki mozemy dostac podawajac reke to z banki. Trudno nie trafic np w nos. A i skutecznosc jest miazdzaca :P
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Jeszcze łokieć zadaje duże straty. I nie ma problemu, że koleś przypadkowo odkręci głowę i sam się znokautujesz.
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
hmm.. przyciagajac kogos wystarczy podniesc kolano troche i jego klejnoty moga byc w dziwnej formie :)
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Nieważne czy dostaniesz z pięści, łokcia, główki, czy też zostanie ci wbity nóż pod żebro, ważne by nie dopuścić do takiej sytuacji. Co więc zrobisz, gdy przeciwnik (lub potencjalny przeciwnik) poda ci rękę na zgodę? Jak mu NIE podać ręki by nie zaognić sytuacji? Ja w takiej sytuacji wykręciłbym się grzybicą palców :)

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Co to znaczy wkręciłem w rozmowę ?? Chciałeś go spytać o szanse Szmajdzińskiego w wyborach na prezydenta a on ci nagle zajebał ??
  • 0

budo_mistyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Coś mi się wydaje, że Grzebyk był po prostu nieżle wstawiony, bo nijak nie rozumiem tej sytuacji.
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja

Coś mi się wydaje, że Grzebyk był po prostu nieżle wstawiony, bo nijak nie rozumiem tej sytuacji.

Masz racje byłem najebany w ch*j i to był mój błąd.
Wkręcając się w rozmowę to chodzi mi o to ,że naprawdę grzecznie zapytałem się go o co im chodzi, bo przecież nikt z nas nic nie zrobił im. A rękę podałem pewnie dlatego ,że w sumie to było uczciwe, byliśmy podobnej postury a gdy leżałem na ziemi to poczekał aż wstanę. W sumie mało pamiętam, więcej mi kumpel opowiedział. Wiem dobrze wszystko co sie działo przed i po ale jak leżałem na glebie nie pamiętam.
Może było by inaczej gdybym był trzeźwy.
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja

Wkręcając się w rozmowę to chodzi mi o to ,że naprawdę grzecznie zapytałem się go o co im chodzi

ossssssssssssssssooooooooo choźźźźźźźźźźźźi ????? :)

A rękę podałem pewnie dlatego ,że w sumie to było uczciwe


uczciwie Ci zapierdolił z niemca w ryj? :)
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
Honor i uczciwość na ulicy poszukiwany. STOP. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.STOP Wysoka nagroda.STOP
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
ja to jak niedostawalem w ryja to w ryja lalem.i taka prawdziwa historia mi sie przypomniala ze szedelm z przyjacielem w ciemnej zuzlowej ulicy spotkali nas mlodzi chlopcy nerwowi i szturchali nas mijajac.dobra


przyjemnosc zeby urzyc sobie i ulzyc i niepowiedzialbym zeby pozniej chcialo sie z kims takim witac.oczywiscie ich bylo z 8 a nas dwoje
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja

dwoje


Twój przyjaciel jest kobietą?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja
A co nie wierzysz w przyjaźń damsko-męską? :D
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dostałem w ryja

A co nie wierzysz w przyjaźń damsko-męską? :D

nie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024