Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Ehh, dziennikarz sportowy a takie głupoty pierniczy (mówię o pierwszej części wypowiedzi, dalej nie słuchałem)

jedno słowo mi się nasuwa po przeczytaniu tego artykułu...DEBIL...wypowiada się o czymś o czym nie ma pojęcia- obejrzał jedną walkę MMA, nie zrozumiał o co chodzi i się lansuje na znawcę...
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Garda by Pudzian.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Może Mirko Cro Cop ?? ;)
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
po wypowiedziach Bazelaka na jego stronie o Pudzianie i walce z nim, portale jak wp czy onet też zaczeły to nagłaśniać, więc może w jakimś małym stopniu uda się mu do tej walki doprowadzić. Ciekawe czy Pudzian się wypowie na ten temat.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Na takie schaby trzeba bedzie wzmocnic podloge w ringu i wymienic liny na stalowe.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Walka 2 strongmanów...Ja na pewno tego nie obejrze. Jak dojdzie do takiej walki to strace szacunek dla KSW. Dajcie Pudzianowi kogoś z polskiej czołówki HW lub Alexa Emelianenko :) Z Alexandrem, przy odpowiedniej reklamie (wielki, potężny rosjanin, zabił niedzwiedzia gołymi rękoma, brat legendarnego Fedora, pogromca Nastuli, itd) walka mogłaby się sprzedać lepiej niż z Najmanem i to nie tylko w Polsce. Podobno Alex nie chce walki z Pudzianem, ale KSW mogłaby znalezc odpowiednie argumenty$$ :lol:
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie ustawiajmy Pudziana na równi z Alexem na litość boską. Przecież to przynajmniej 3 fighterskie klasy ponad obecny poziom Mariusza.

Nie przeginajmy też w drugą stronę - co dla MMA przyniesie walka 2 strongmanów? Rozumiem zrobić promocję, show, reklamę, walkę pod publikę, ale wszystko ma swoje granice :wink:


PZDR
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Nie ustawiajmy Pudziana na równi z Alexem na litość boską. Przecież to przynajmniej 3 fighterskie klasy ponad obecny poziom Mariusza.

Nie przeginajmy też w drugą stronę - co dla MMA przyniesie walka 2 strongmanów? Rozumiem zrobić promocję, show, reklamę, walkę pod publikę, ale wszystko ma swoje granice :wink:


PZDR


AMEN
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Oczywiście że Alex jest z pewnością o wiele lepszym fighterem. Pudzian po walce z Najmanem stał się dla wielu "kibiców" najlepszym, najmocniejszym zawodnikiem w Polsce i jak czytam niektóre komenty na innych forach, również na świecie :lol: . Ludzie nie potrafią zrozumieć że Najman to żadna posatać w MMA. Myślę że walka z Alexem by zamkneła wielu "kibicom" jadaczki. Ale nie wydaje mi się żeby KSW i Polsat zgodzili się na taką walkę. Zbyt wielkie ryzyko stracenia potężnych pieniedzy. Zresztą myślę że sam Mario nie chciałby się spróbować z młodszym bratem Fedora. On się domysla co by go mogło spotkać. Nie wydaje mi się żeby Mariusz chciał się też mierzyć ze ścisłą polską czołówką, jak Kita czy Grabowski. Jeśli ma cały czas walczyć z hokeistami, strongmenami i może niedługo tancerzami, to z pewnością nie będe tego oglądał.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Alosza ma zdaje się żółtaczkę?
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
A moe ze Polsat powinien zrobić reality show - "Zawalcz z Pudzianem" - ludzie by głosowali, a zwyciezca zmieżyłby sie z Mariuszem w następnej walce? 8)

A tak na poważnie, to myślę, że gdyby Pudzian miał szansę walczyć z jakimiś konkretnymi zawodnikami,( i nie mówię tu od razu o Alexie) takimi, którzy mają coś do powiedzenia w MMA, to jest duża szansa, że coś by mógł pokazać. Mam takie dziwne przeświadczenie, że to typ człowieka, który jak coś robi to stara się to robić dobrze, pracować na sukces - a nie krzyczeć do okoła co to nie on. Ale to takie moje tylko osobiste wrażenie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Podobno ma...Ale walczy...Myśle że to nie stanowi aż tak wielkiego problemu. Przeglądałem sherdoga, może tak niech KSW ściągnie Marka Hunta. Dosyć niedawno jeden z czołowch fighteró K-1, w MMA tez radził sobie dobrze. Teraz coś nie idzie. Ma pasmo przegranych, ale nie byle z kim.Fedor, Manhoef , Mousasi, Overeem. W optymalnej formie z pewnością połamał by Mariusza, ale teraz to już chyba melodia przeszłosci. Co myślicie o takiej walce? Widowisko by było z pewnością olbrzymie. Ale i tak jestem za sprowadzeniem Alexa.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Anduina szanuje twoje zdanie. Ja mam troszke odmienne. Tak jak Adamek: Mariusz z pewnoscią dojdzie do jakiegoś poziomu, ale pewnych rzeczy się po prostu nie przeskoczy. To że on chce to za mało. Z Najmanem ja bym się nie bał wyjść, to żadna postać w zawodowym MMA, jeden z najsłabszych zawodników, jacy przekroczyli liny ringu KSW. Ta walka miałą przyciągnąć kibiców. Z jednej strony znany i uwielbiany przez prawie wszystkich strongmen, z drugiej człowiek którego pół Polski nienawidzi a drugie pół się śmieje. Boje się że KSW może iść tym torem cały czas. Zamiast dobierać prawdziwych zawodników wszechstylowej walki, mogą byc same " Najmany". Na dłuższą mete taka polityka może zaszkodzić MMA w Polsce, tak sądze.
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Anduina szanuje twoje zdanie. Ja mam troszke odmienne. Tak jak Adamek: Mariusz z pewnoscią dojdzie do jakiegoś poziomu, ale pewnych rzeczy się po prostu nie przeskoczy.


Myślę, że tu się zgadzamy. Nie uważam, żeby osiągnął jakiś wielki sukces. Chodzi mi raczej o to, że moim, zdaniem, Pudzian to człowiek, który będzie raczej pracował nad sobą, niż krzyczał o swoich sukcesach. Jeszcze raz - tak mi się wydaje. A jak człowiek pracuje, to jest szansa, że to co wypracuje nie będzie żenujące. Ostatnie zdanie w czasie przyszłym.

Na dłuższą mete taka polityka może zaszkodzić MMA w Polsce, tak sądze.

Też tak sądzę, dlatego właśnie uważam, że istotne jest z kim Mariusz będzie walczył w kolejnych "odcinkach." Czy z "gwiazdami" czy z zawodnikami, którzy coś wiedzą o MMA.
Problem w tym, że na dobrych zawodników zagranicznych to raczej trochę za wcześnie. Bo jeżeli Mariusz przegra sromotnie z Aleksem, czy kimkolwiek - to preciętny polski obywatl też nie "kupi" MMA. A jeśli chodzi o średnich zawodników z Polski czy też krajów ościennych, to obawiam się, że Polsat nie wyda takich pieniędzy.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
W zasadzie masz racje. Nic chyba nie trzeba dodawać. Pozdrawiam
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Najlepiej gdyby KSW dało szanse walczyc temu Kamilowi Bazelakowi w jakieś walce na najblizszym turnieju i pozniej jesli sie sprawdzi mogliby próbowac konfrontowac go z Pudzianem. I jeszcze dziwne jest to ze po kazdym "newsie" o Pudzianie na róznych serwisach taka informacja zostaje umieszczana na stronie Pudziana ale o Bazelu juz niestety newsa niezamiescili więć moze Pudzian sie go naprawde obawia :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

...I jeszcze dziwne jest to ze po kazdym "newsie" o Pudzianie na róznych serwisach taka informacja zostaje umieszczana na stronie Pudziana ale o Bazelu juz niestety newsa niezamiescili więć moze Pudzian sie go naprawde obawia :)

Z całym szacunkiem, Bazelkowi daleko do Pudziana.
Poza tym, idziemy w stronę Freakshow :roll:
Może jestem uprzedzony, jednak Pudzian jest Pudzian i szacunek mu się należy. Hasła typu „Byłem złym facetem –mówi strongman, który twierdzi, że Pudzian to tchórz” czy PUDZIAN MA CYKORA? które każdy może zamieścić na swojej stronie raczej mnie nie przekonują do tego człowieka.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Zgadzam sie. Tez wolalbym ogladac Pudziana w walkach z fighterami niz z kolejnymi pseudogwiazdorami innych dyscyplin. Na poczatku moga byc zabijacy ktorym daleko do prawdziwego swiatowego poziomu tak zeby Mariusz mial szanse na zwyciestwo. Z ktorymkolwiek z braci Emelianenko nie dawalbym mu na dzien dzisiejszy szans.

Moje typy to:
1. Tank Abbott
2. Mark Hunt
3. Kimbo Slice
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Najlepiej gdyby KSW dało szanse walczyc temu Kamilowi Bazelakowi w jakieś walce na najblizszym turnieju i pozniej jesli sie sprawdzi mogliby próbowac konfrontowac go z Pudzianem. I jeszcze dziwne jest to ze po kazdym "newsie" o Pudzianie na róznych serwisach taka informacja zostaje umieszczana na stronie Pudziana ale o Bazelu juz niestety newsa niezamiescili więć moze Pudzian sie go naprawde obawia :)


jeszcze tego ku***wa brakowało żeby każdy za przeproszeniem bura**k który pozuje z murzynem do zdjęć i kłapie dziobem na swojej stronie dostawał walkę na KSW.
Puknijcie się ludzie w głowę, takie zachowanie trzeba piętnować i wyśmiewać.
Dobrze że nie ustawiasz rozpiski na KSW bo walczyli by bracia Mroczkowie, czemu im nie dać szansy ??
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
melchiorek, ale że co z murzynem? Co kur*a z tego? Kolejny zacofany neo znawca? Z takimi tekstami u mnie byś wpier**l dostał. Nie ma co ustawiać Bazelaka z Pudzianem. Jeżeli będą robione takie walki to nie będzie to się zbytnio różniło od reality show. Alex nie wyraził zgody na walkę z Pudzianem, może z Huntem da rade.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024