Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Trzeźwo ocenił sytuacje. Nie ten wiek, nie te umiejętności. I jeszcze obowiązkowe badania na doping w USA :)
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Tak, pomimo tego ze jest juz w tym momencie jednym z najlepszych piesciarzy HW przyznal sie ze w mma nie mialby najmniejszych szans. Za to szacun!
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Rzozio oni udają. Ktoś Ci to musiał powiedzieć :wink:

wiem ze udaja, ale fachowo a te cyrkusniki z torwaru gorzej a najman z pudzianem przycieli w chuja dubeltowo, mogli dogadac ze najman mu przyceli krzyzowym na parkiet zlula albo choc 2-3 razy w garde lewym jebnie
lepsze te moje z youtube jak sie binie tra, kazden wie ze sunie ustawione, bo normalne panny sie nie leja ale lepiej im idzie
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Tak, pomimo tego ze jest juz w tym momencie jednym z najlepszych piesciarzy HW...

Kto :roll: Adamek :roll: Na razie pokonał tylko Gołotę w HW :? Niech zawalczy i wygra z kimś z pierwszej dziesiątki HW.
Jeżeli przeoczyłem jakąś walkę Adamka po tej z Gołotą, to bardzo przepraszam :oops:
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Popatrz sobie na ktorych miejscach jest w rankingach. W rankingu federacji IBF jest juz na miejscu 8. Arreola jest na 10. Wedlug boxreca jest juz na pozycji 7, wyprzedza np Valueva, Petera, Ruiza czy Solisa. Lokate wyzej jest Povetkin. Chyba zgodzisz sie ze te typy (federacji IBF i boxreca) sa bardziej wiarygodne niz twoje :roll: Nie jestem wielkim kibicem Adamka, ale fakty sa jakie sa. Zdaniem fachowcow to jeden z kilku bokserow ktorzy moga naprawde powalczyc o najwyzsze tytuly w HW. Poza tym jego styl zdaniem wielu ekspertow boksu nalezy do najbardziej efektywnych i efektownych zreszta. Prawdopodobnie 24 kwietnia powalczy z Arreola (boxingnews) a gala bedzie transmitowana przez HBO. To pewnie rowniez nic nie znaczy :) Nie powalczyl zbyt wiele w HW ale przez swoje wczesniejsze osiagniecia, styl walki, ma szanse byc na szczycie tej kategorii i nie jest to tylko moje zdanie. Jak widac federacje i najwieksze telewizje na swiecie tez sie z tym zgadzaja. Jezeli wedlug Ciebie top 10 to nie jest najwyzsza liga no to nie wiem o czym my rozmawiamy. Jak napisalem wczesniej, nie jestem jego wielkim kibicem (bylem za Golata) ale skoro taki mistrz twierdzi ze w mma nie mialby najmniejszych szans (powiedzmy ze bylby nikim w zawodowym mma), to nalezy mu sie szacunek za szczerosc!
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Popatrz sobie na ktorych miejscach jest w rankingach [...] Jezeli wedlug Ciebie top 10 to nie jest najwyzsza liga no to nie wiem o czym my rozmawiamy...

Ja wiem, nie wiem jak Ty, że rankingi nie są do końca miarodajne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o osobę, która miała dopiero jedną walkę w danej kategorii i to z zawodnikiem z dalekiego miejsca.

...W rankingu federacji IBF jest juz na miejscu 8. Arreola jest na 10 [...] Prawdopodobnie 24 kwietnia powalczy z Arreola...

Po co ma walczyć z gościem na niższej pozycji :roll: Chyba aby Arreola mógł wspiąć się do góry :roll:

...Wedlug boxreca jest juz na pozycji 7, wyprzedza np Valueva, Petera, Ruiza czy Solisa...

Sądzisz, że pokonał by tych bokserów, zwłaszcza Valueva :roll:

...Chyba zgodzisz sie ze te typy (federacji IBF i boxreca) sa bardziej wiarygodne niz twoje :roll:

Ja jestem tylko powściągliwy w sytuowaniu Adamka w pierwszej dziesiątce po walce z Gołotą.

Zdaniem fachowcow to jeden z kilku bokserow ktorzy moga naprawde powalczyc o najwyzsze tytuly w HW.

Najpierw niech pokona kogoś z pierwszej dziesiątki.

...gala bedzie transmitowana przez HBO. To pewnie rowniez nic nie znaczy :)

Walkę Pudziana z Najmanem oglądało 6 mln widzów w Polsce. I co to oznacza :roll: :)

Nie powalczyl zbyt wiele w HW ale przez swoje wczesniejsze osiagniecia, styl walki, ma szanse byc na szczycie tej kategorii i nie jest to tylko moje zdanie.

Sam podkreślasz ma szanse.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

wiem ze udaja, ale fachowo a te cyrkusniki z torwaru gorzej a najman z pudzianem przycieli w chuja dubeltowo, mogli dogadac ze najman mu przyceli krzyzowym na parkiet zlula albo choc 2-3 razy w garde lewym jebnie
lepsze te moje z youtube jak sie binie tra, kazden wie ze sunie ustawione, bo normalne panny sie nie leja ale lepiej im idzie


boje sie rzozio ze masz racje : /

BTW nie moge zczaic co sie stalo ze zaczalem kumac Twoje posty :?: :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

wiem ze udaja, ale fachowo a te cyrkusniki z torwaru gorzej a najman z pudzianem przycieli w chuja dubeltowo, mogli dogadac ze najman mu przyceli krzyzowym na parkiet zlula albo choc 2-3 razy w garde lewym jebnie
lepsze te moje z youtube jak sie binie tra, kazden wie ze sunie ustawione, bo normalne panny sie nie leja ale lepiej im idzie


boje sie rzozio ze masz racje : /


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Rzozio oni udają. Ktoś Ci to musiał powiedzieć :wink:

wiem ze udaja, ale fachowo a te cyrkusniki z torwaru gorzej a najman z pudzianem przycieli w chuja dubeltowo, mogli dogadac ze najman mu przyceli krzyzowym na parkiet zlula albo choc 2-3 razy w garde lewym jebnie
lepsze te moje z youtube jak sie binie tra, kazden wie ze sunie ustawione, bo normalne panny sie nie leja ale lepiej im idzie


Zgadzam się z Tobą, że robią to fachowo. Czasami oglądam Wrestling i jestem pełen podziwu dla ich zwinności, siły, szybkości. Np. skacze gość z narożnika drugiemu prosto na twarz i obywa się bez kontuzji, widać, że mają to wyćwiczone co do milimetra.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
to ja chyba jednak nie rozumiem postow rzozio.

mi sie wydawalo ze zasugerowal ze walka najman vs. pudzian byla rezyserowana tak jak wrestling tyle ze bardziej na uliczna bojke i ze Panowie z KSW zrobili to mniej fachowo niz amerykanscy koledzy ;)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
właśnie nie była reżyserowana i dlatego taka padaczka, wyreżyserowana by wyglądała profesjonalnie
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wyrezyserowana raczej, a wyglada jak wyglada, bo oni po prostu nic nie potrafia w dziedzinie MMA. Rezyserowac mozna na jakims poziomie, jak "aktorzy" maja jakies umiejetnosci.

K_P
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Wyrezyserowana raczej, a wyglada jak wyglada, bo oni po prostu nic nie potrafia w dziedzinie MMA. Rezyserowac mozna na jakims poziomie, jak "aktorzy" maja jakies umiejetnosci.

K_P


Jesli taka walka bylaby rezyserowana to chyba musieliby zatrudnic jakiegos bramkarza z dyskoteki ze wsi na rezysera 8)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Bramkarza może tak, ale z podrzędnego klubu piłki nożnej - rozbieg i wykop wyglądały znajomo ;)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Wyrezyserowana raczej, a wyglada jak wyglada, bo oni po prostu nic nie potrafia w dziedzinie MMA. Rezyserowac mozna na jakims poziomie, jak "aktorzy" maja jakies umiejetnosci.

K_P


Dlaczego tak uważasz?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pisalem juz o moich watpliwosciach. Zadne z uderzen na glowe Najmana nie jest znaczace. Wszystkie trafiaja w... reke, choc Najman chroni glowe jedna, bo druga... juz przed pierwszym ciosem klepie.

K_P
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pisalem juz o moich watpliwosciach. Zadne z uderzen na glowe Najmana nie jest znaczace. Wszystkie trafiaja w... reke, choc Najman chroni glowe jedna, bo druga... juz przed pierwszym ciosem klepie.

K_P


cos w tym jest.zadnej krzywdy mu niezrobil ciosy spadaly i odchodzily jakby glowa najmana parzyla pudziana w rece. :roll:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
A może Najman to typowy bokser, ktory jest tak przekonany, ze 'bosk to najskuteczniejsza sztuka walki', ze jak byl w parterze, czy jak dostal lowkicka, to po prostu nie wiedzial co sie dzieje i zrobilby wszystko, zeby juz to przerwac, bo przeciez 'nie mozna kopac' i 'nie mozna bic lezacego' ;)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pisalem juz o moich watpliwosciach. Zadne z uderzen na glowe Najmana nie jest znaczace. Wszystkie trafiaja w... reke, choc Najman chroni glowe jedna, bo druga... juz przed pierwszym ciosem klepie.

K_P


cos w tym jest.zadnej krzywdy mu niezrobil ciosy spadaly i odchodzily jakby glowa najmana parzyla pudziana w rece. :roll:


Wiem,że fajnie się gada o teoriach spiskowych,ale bez przesady panowie :wink:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
no dobra niebyla rezyserowana.byl tylko 1 warunek ze wzwarciu marcin ma sie przestac stawiac :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024