Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Itosu, dla mnie stawiania Marka Hunt w jednym zestawieniu z Kimbo i Tankiem to albo nie docenianie Hunta albo przecenianie dwóch pozostałych. A rozmyślanie o walce z Oudzianem to już w ogóle śmieszne.

Pudzian niech trenuje, walczy z polskimi zawodnikami, a co będzie to zobaczymy...
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Podajcie mi proszę logiczny powód aby zestawić debiutującego w MMA sportowca po zaledwie kilku miesiącach treningu przekrojowego z dobrymi zawodnikami? Już nie mówiąc o czołówce polskiej/światowej?

Obiema rękami.

Moim zdaniem dadzą mu kogoś znanego, kogoś z kim na pewno nie przegra :(
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie chodzi o sam fakt, że wypromowali taką walkę.
Spójrzcie ile kasy poszło na wypłaty dla Pudziana i Najmana. Skoro ktoś dostał więcej, to ktoś musiał dostać mniej.
Byli to zawodnicy turniejowi (na pewno z Polski, nie wiem jak Ci z zagranicy).
Podobno dostali oni śmieszne pieniądze za walki.
Bo jeśli taki Najman dostał (jak mówiono) 50 tys. to chłopak z turnieju dostał 1-1,5 tys zł.
A poziom turnieju na gali był jaki był...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

(...)
Bo jeśli taki Najman dostał (jak mówiono) 50 tys. to chłopak z turnieju dostał 1-1,5 tys zł.
A poziom turnieju na gali był jaki był...

A ile dla KSW zarobił najman, a ile inni?
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Nie chodzi o sam fakt, że wypromowali taką walkę.
Spójrzcie ile kasy poszło na wypłaty dla Pudziana i Najmana. Skoro ktoś dostał więcej, to ktoś musiał dostać mniej.
Byli to zawodnicy turniejowi (na pewno z Polski, nie wiem jak Ci z zagranicy).
Podobno dostali oni śmieszne pieniądze za walki.
Bo jeśli taki Najman dostał (jak mówiono) 50 tys. to chłopak z turnieju dostał 1-1,5 tys zł.
A poziom turnieju na gali był jaki był...


Tak ale popatrzmy na to z drugiej strony - ile widzów przed telewizorami/na Torwarze ściągnął Pudzian z Najmanem, a ile pozostali zawodnicy? Pudzian za mniejszą kasę by się pewnie nie zgodził, a dla KSW widocznie taki dil się mimo wszystko opłacał.

(edit: Niedziel szybszy)

Swoją drogą to o tym 1-1,5tys zł to są Twoje domysły czy jakieś wiarygodne źródło? Mi się wydaje, że aż tak źle nie dostali (może nie kokosy, ale troszkę więcej).


PZDR
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
No właśnie. Najman, najsłąbszy zawodnik jaki od dłuższego czasu przekroczył liny ringu KSW, dostał za walkę 50 tys !! Pudzian 200!! Jestem ciekaw ile dostaje czołówka polska HW. Pewnie nawet nie 20% kwoty Najmana. To są jaja jakieś. Jeżeli polityka KSW będzie taka że będą dawać Mańkowi samych "Najmanów" to Dominator nigdy nie przegra a kasę będzie brał coraz większą. Czy myślicie że wizerunek MMA po gali Pudzian vs Najman u przeciętnego zjadacza chleba w Polsce uległ jakoś poprawie? Pojawiło się wielu "znafcóff" twierdzących że Mariusz to prawdziwy mistrz i da rade każdemu fighterowi na świecie. To straszne jak społeczeństwo moze być aż tak niedoinformowane, żeby nie powiedzieć głupie. Boje się że KSW to wykorzysta w nieciekawy sposób, a wtedy Pudzian na pewno nie dostanie nikogo konkretnego. MMA- najtrudniejsza formuła walki na ziemi, za niedługo ten pogląd w Polsce może się zmienić na coś al'a WWE.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Sport ma podnosić poziom adrenaliny, wywoływać emocje. Ja na walce Pudziana z Najmanem aż wstałem i oglądałem ją na stojąco. Przed nią czułem się nakręcony, po niej jescze bardziej. Miałem w klubie temat do rozmowy ze wszystkimi, podobnie z nie ćwiczącymi nic znajomymi.
Ta wakla była dobra, bo wyzwoliła we mnie dużo emocji. Mi się podobała i innym też.
No offence dla zawodników na KSW, ale reszta wakl była (za wyjątkiem ziomka ze szczecian i anglika) po prostu nudna. Każdy zarodnik miał ogromne braki jednego z elementów: dystans/zapasy/parter. Jedynym prawdziwym zawodnikiem MMA to był właśnie ten anglik, który zdewastował polaka. W związku z tym plz.. nie piszcie, jakie to nie sprawiedliwe itd. Jacy zawodnicy, taka gaża.

PS. Żeby zaraz jakiś neo dzieciak mnie nie napadał, to dopiszę, że świcze praktucznie od 2000 roku tkd, box, kb, bjj i troche bardzo dawno bardzo amatorsko mma (bo był na macie, to się chodziło, żeby więcej razy w tyg. coś ćwiczyć) i naprawdę umiem ocenić, że ktoś nic nie umie w parterze, albo przyjmuje buły na twarz i nie oddaje.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

...Spójrzcie ile kasy poszło na wypłaty dla Pudziana i Najmana. Skoro ktoś dostał więcej, to ktoś musiał dostać mniej...

Czyżbyś zakładał, że bez walki Pudzian-Najman byłaby taka sama kasa do podziału 8O Sponsorzy/reklamy zapłaciły by tyle samo :?:

...Najman, najsłąbszy zawodnik jaki od dłuższego czasu przekroczył liny ringu KSW, dostał za walkę 50 tys !! Pudzian 200!! Jestem ciekaw ile dostaje czołówka polska HW. Pewnie nawet nie 20% kwoty Najmana. To są jaja jakieś...

Sorry Winnetou. Business is business. Ci co przyciągają ludzi do show dostają więcej niż ci co coś potrafią :(
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ehhh, wieczne teorie spiskowe.

Kwestia zarobków Najmana i Pudziana.

To jest prawo rynku. Powiedzmy szczerze - to Najman i Pudzian przyciągnęli 6mln widzów na otwartym Polsacie (porównywalna gala XI czyli walka Mameda z Acacio to dwa czy trzy razy mniej). A za tym idą wpływy z reklam itp. Jak wspomniał przedmówca - zagwarantuj mi wpływy z twojej walki rzędu 20milionów to zapłacę Ci i 2 miliony za walkę (nawet jeżeli to twój debiut)

Może żaden z nich nie jest super technicznym zawodnikiem mma, ale dla porównania - możecie porównać sobie ile dostaje aktor w teatrze z Hamleta a ile aktorzy superprodukcji filmowych czy seriali (a zupełnie inna klasa gry).

Można na Najmana marudzić - taki sobie zbudował wizerunek (chociaż prywatnie wydaje się być naprawdę spoko), ale trzeba mu przyznać, że szeroko rozumiana opinia publiczna go zna i od tego właśnie odcina kupony. Bo wielu ludzi z ulicy na pytanie, aby podać nazwisko boksera to wymieni jednym tchem Gołotę, Adamka, może Włodarczyka i prędzej Najmana niż np. Wawrzyka z którym to Najman przegrał walkę o mistrzostwo.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Sport ma podnosić poziom adrenaliny, wywoływać emocje. Ja na walce Pudziana z Najmanem aż wstałem i oglądałem ją na stojąco. Przed nią czułem się nakręcony, po niej jescze bardziej.

u leszczy ktorzy nigdy walki nie widzieli wydaje mi sie to naturalne, no bo w koncu pudzian walczyl.
Ale u ludzi trenujacych, ktorzy sie calym mma jaraja, ogladaja, znaja scene itd itp to raczej smutne i budzace duzy niepokoj.
niedziel, nie chcialem tego mowic, ale musze to zrobic, jestes japonczykiem :(



;)
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Chciałbym tylko jeszcze dodać, że KSW nigdy nie potwierdziło faktycznej wysokości wypłat dla Pudziana i Najmana.

Wymienione wyżej kwoty (200 i 50tys) pochodzą bodajże z Super Expressu czyli mało wiarygodnego źródła :wink:

Crips, za bardzo przeżywasz.
Jeśli MMA ma się stać w Polsce na prawdę popularne (co przekłada się na ilość/jakość imprez, wysokość gaż zawodników itp) to musiało najpierw trafić do jak najszerszego grona odbiorców. Nawet kosztem przerysowania tej formuły. Budowanie prawidłowego, rzetelnego wizerunku może nastąpić dopiero potem poprzez pokazywanie na prawdę dobrych walk świetnych zawodników. Tylko trzeba najpierw mieć komu to pokazywać. W tym miejscu rola walki Pudzian vs Najman spisała się wzorowo.

Podobnie było z pożal się Boże "dokumentem" Laskowskiego. Szok, przerysowanie, afera pod publikę i szum w mediach. Dopiero potem stopniowo łagodzono wizerunek MMA, wyjaśniano o co w tym chodzi.

Gwarantuje, że o ile nie popełni się błędu i nie zrobi z KSW freak show tylko stopniowo zacznie się pokazywać prawdziwe oblicze MMA (choćby na przykładzie Pudźka) to zyskają zarówno kibice jak i zawodnicy. Czyli najpierw Mariusz pokonał El Estrogena, potem pokona jakiegoś słabego zawodnika MMA, potem jakiegoś mocno średniego zawodnika MMA, a na końcu zostanie pożarty przez Nastka czy kogoś podobnego :wink:


PZDR
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Bo jeśli taki Najman dostał (jak mówiono) 50 tys. to chłopak z turnieju dostał 1-1,5 tys zł.


Akurat. Gwarantuje ze byli na tej gali kolesie ktorzy zgarneli wiecej niz Najman.
Cos mi sie nie chce wierzyc zeby Olivia przylecial ze Stanow na walke za 300-500 zielonych albo ktorys z chlopakow z wysp za 200 funtow. musieliby dolozyc do interesu.

w ogole 8000 funtow (50 tysi jakie Najman zgarnal) to wcale nie tak duzo jak dla wyspiarza ktory wygral Cage Rage.

Hunt? Jeden z facetow z najmocniejsza glowa na swiecie i ciosem? Naprawde zyczysz Pudzianowi smierci. :)

K_P


Ja bym mu dal nastepnego Tanka Abbotta bo z Tankiem Pudzian mialby szanse. A Hunta mu zycze dlatego ze chetnie sprawdzilbym ile warta jest taka nadludzka atletyka w starciu z silnym fighterem ;)
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
skowron, tak też może być. Któraś wersja się sprawdzi, mam nadzieje że jednak twoja...
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Napisałem w nawiasie, że chłopaki z Polski dostali mniej (pewnie z wyjątkiem Bedorfa). I to jest informacja pewna.
Nie uważam, żeby taka sama kwota wtedy była do podziału, ale patrz:
3 Polaków - każdy dostał max. do 2 tys., Najman ok 50.
Zabieramy Najmanowi 20 tys i dzielimy na 3 i dajemy gościom tureniejowym.
I nie mówię tu o tym, że Ci z turnieju powinni dostać więcej, ale lepszych zawodników dałoby się ściągnąć.
Jak muszą się czuć zawodnicy KSW team, którzy budowali markę KSW, a Przychodzi taki Najman i zgarnia kilka razy więcej $.
Ja rozumiem względy ekonomiczne, bo to jest OCZYWISTE.
Tylko tłumacze zbulwersowanie pewnych osób.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Jak muszą się czuć zawodnicy KSW team, którzy budowali markę KSW, a Przychodzi taki Najman i zgarnia kilka razy więcej $

Zamiast lat treningów lepiej wziąć udział w Big Brotherze :oops:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

3 Polaków - każdy dostał max. do 2 tys.,


to sa potwierdzone oficjalnie wielkosci :?: bo cos mi sie wierzyc nie chce. toz to zawodowcy i maja zarabiac mniej niz nie przymierzajac kasjer w biedronce :?: 8O
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Niedziel napisał:
Sport ma podnosić poziom adrenaliny, wywoływać emocje. Ja na walce Pudziana z Najmanem aż wstałem i oglądałem ją na stojąco. Przed nią czułem się nakręcony, po niej jescze bardziej.


Ja tam cały czas byłem pewien że walka nie potrwa dłuzej niż minute, jednak walka wywowała u mnie takie same emocje o jakich mowisz (do tego dawno nie płakałem ze smiechu :D )


ja bym chciał żeby z Pudzianem do walki stanął (wiem że byłby bez szans, ale i tak bym chciał) Piotr Kuśmierz , tyle że musiałby troche kondycji nabyć
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


3 Polaków - każdy dostał max. do 2 tys.,


to sa potwierdzone oficjalnie wielkosci :?: bo cos mi sie wierzyc nie chce. toz to zawodowcy i maja zarabiac mniej niz nie przymierzajac kasjer w biedronce :?: 8O


Kazdy sobie sam negocjuje pieniadze za wystep :roll: ,wiec jezeli dostali 2 kola to wlasnie tak sobie wynegocjowali i tyle sa warci
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
spot, dlaczego akurat Piotr Kuśmierz?
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
bo jestem bardziej w sumie ciekaw czy on tylko ma wygląd zabijaki czy to sama woda (mowie o sytuacji gdyby naprawdę popracował nad kondycją) ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024