Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomożecie w walce z wagą ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

4Trol4
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomożecie w walce z wagą ?
Witam.

Nie znam sie całkowicie na nowościach w świecie "wspomagaczy" do odchudzania stąd moja wizyta na Waszym forum.
Licze na Waszą fachową pomoc w doborze "wspomagaczy" , diety i czego tylko jeszcze można chcieć by utracić zbędny balast {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Mam 28 lat , 173 cm i waże około 100 - 105 kg.
Zawsze byłem okrągły , ale mimo to żyje dość aktywnie :
- 2 razy w tygodniu śmigam na halówce ( futsal ) a w weekend mecze kontrolne.
- kupiłem rowerek stacjonarny na zime i mam zamiar go troche pomęczyć {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
- mam popsute auto {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

Jeśli chodzi o diete to nie powinna on stanowić dla mnie problemu jeśli tylko ktoś wytłumaczy mi ją na chłopski i kuchenny język {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
Troche czytałem na temat spalaczy takich jak
SCORCH V3? , Venom Hyperdrive 3.0 , Jet Fuel , Hydroxycut Hardcore , ale nie wiem który bądź które ( jeśli można je wogóle łączyćze sobą ) mam wybrać żeby osiągnąć najlepszy efekt na chwile obecną i nie chce tu oszczędzać bo rozumie , że za najlepsze produtky trzeba zapłacić {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif

Z góry dziękuje za wszelką pomoc i ewentualne zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
podstawa jest dieta!!!ogranicz wegle i zmniejsz kalorycznosc potraw i zwieksz bialko potem dopiero zastanow sie nad suplami
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
Jw napisał koksik daj więcej białka (45-50%) zmniejsz węgle (do 40-45%) i reszta to powinny być tłuszcze. Jeśli po 1-2 miesiącach nie zauważysz różnicy to jakieś suple kup (najpierw zapytaj jakie jeśli nie będziesz wiedział).
  • 0
Dołączona grafika

4Trol4
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
To znaczy , że jak zaczne używać suplementów od teraz to ........ no właśnie coś mi grozi czy trzeba przejść jakąś droge duchową zanim się po suplementy sięgnie ?
Powiedzmy , że jestem juzp o miesiącu ograniczeń o których wspomnieliście i nadszedł czas na suplementy. Jakie zatem polecicie żeby efekt był rewelacyjny ?

Pozdrawiam
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
na poczatek hmb starczy
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
HMB, l-karnityna na początek myśle że wystarczy.
  • 0
Dołączona grafika

4Trol4
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
Witam.

Dziękuje za każdą podpowiedż , ale nie ukrywam , że najbadziej trafił w sedno slimshavy.

Pozdrawiam

4Trol4

Ps. Jeśli ktos ma jeszcze jakieś pomysły i podpowiedzi to oczywiście prosze pisać nawet badzo długie eseje {SMILIES_PATH}/cool.gif
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
[quote name='"4Trol4":3qdqse81]To znaczy ' date=' że jak zaczne używać suplementów od teraz to[/quote']

Ryzyko jest takie że jeżeli nie bedziesz miał odpowiedniej diety to jak odstawisz suple waga może wrucić, a tego raczej byś nie chciał. Zajmij sie ułożeniem przyzwoitej diety zanim kupisz sobie spalacz.
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

4Trol4
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
Witam ponownie {SMILIES_PATH}/smile.gif
Pisze żeby sie podzielić tym co udało mi się osiągnąć.
Mianowicie :
Od 15.01.2008 wziąłem się w garść i odrzuciłem słodycze , napoje gazowane oraz białe pieczywo i ziemniaki.
Rano 2 kromki ciemnego chleba z wędliną i np. czerwoną papryką ( kila pasków=1/6 całej papryki)
Na obiad ryż brązowy , kilka kawałków indyka (pierś) oraz surówka z różnych warzyw (kapusta pekińska, papryka, ogórek + sos winegre + jogurt naturalny)
Kolacja taka sama jak śniadanie lub zupa jakakolwiek ale bez śmietany (zamiast niej jogurt naturalny lub mleko dla zabielenia) oraz bez ziemniaków (ryż, makaron razowy).
Całość diety uzupełniam niegazowaną wodą mineralną , jogurtem (jeśli najdzie mnie na coś słodkiego) oraz treningiem.
Trening - 2-3 razy w tygodniu piłka halowa (1,5 do 2 godzin) a w pozostałe dni wieczorami 30 min ( tj. 15km) na rowerku stacjonarnym.
Zacząłem z wagą 105.9 a na chwile obecną jest 88.5 i dodam jeszcze ,że Scorch + Vaporize nadal leżą i czekają aż organizm powie STOP , wtedy włączam dopalacza {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
Ps. Kilkakrotnie zdarzyło mi sie zjeść ciastko i kilka kawałków pizzy i miałem kilka dni przerwy w treningu z powodu choroby i naciągnięcia ścięgna achillesa a pisze to tylko w celach informacyjnych żeby być fair i przyznać się do chwil słabości {SMILIES_PATH}/blush.gif

Jak włączę dopalacza to znów opisze jak to u mnie wygląda i pochwalę się końcowym ( mam nadzieje ) efektem a liczę na 75kg - 78kg.

Pozdrawiam
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomożecie w walce z wagą ?
w imieniu wszystkich Modow i Experto życzymy dalszych sukcesow {SMILIES_PATH}/thumbsup.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024