Skocz do zawartości


Zdjęcie

DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Ncro
pytasz czego to jest kurs trwający siedem miesięcy.Jest to przykrywka do tego aby regularnie przez siedem miesięcy reklamować treningi w sekcji.panie przez siedem miesięcy opowiadają o tym innym paniom i panom i w ten sposób robi się reklamę.
takie "kursy" nie służa przecież niczemu innemu jak tylko reklamie,bo kogo to obchodzi czy taka kursantka się obroni po takich zajęciach czy nie,ona ma o tym mówić innym i w ten sposób ich przyciągać do sekcji.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"

hellfire,
zdjęcie jest może dla ciebie do zaakceptowania,ale jak napisał dealer -
reklama ta jest naciągnięciem ,a takie seminaria takie dają fałszywe poczucie bezpieczeństwa co może spowodować bardzo złe skutki w sytuacji realnego zagrożenia.


Sama reklama nie może spowodować złych skutków. Dopiero odbyty kurs.

Zgadzam się, że są seminaria, które mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. I tu się zgadzam.Tutaj się nie wypowiem, ponieważ podkreślam - nie mam żadnych informacji o programie.


skoro kurs jest darmowy to nie można pisać o marketingu kursu.


Darmowe rzeczy też wymagają marketingu. Sukcesu produktów darmowych nie liczy się w sprzedaży i zysku, ale np. frekwencji.
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Zainteresowanym polecam DVD Richarda Dimitri "Senshido Women's Rape Prevention Program". Fajnie pokazują jak wiele można nauczyć w ciągu kilkugodzinnego seminarium.

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Darmowe rzeczy też wymagają marketingu. Sukcesu produktów darmowych nie liczy się w sprzedaży i zysku, ale np. frekwencji.

hellfire
byłoby dobrze gdybyś uzmysłowił sobie i zapamiętał,że nie NIE MA produktów darmowych.Jeżeli nie zarabia bezpośrednio - to zarabia sie pośrednio lub liczy się na taki zarobek (jak to ma miejsce w omawiamym przypadku).
A zatem - marketing(jak sama nazwa wskazuje) występuje TYLKO i WYŁĄCZNIE gdy usiłuje się zarabić pieniądze(nawet rozdając coś z pozoru za darmo)
I wybacz -ale pisanie ,że "sukces produktów damowych liczy się od frekwencji" jest wyjątkowo pocieszne :D i nie ma żadnego sensu.
Pozdrawiam
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Zaraz zacznie się OT.

Zauważyłeś, że sobie zaprzeczasz?

skoro kurs jest darmowy to nie można pisać o marketingu kursu.


zarabia sie pośrednio lub liczy się na taki zarobek (jak to ma miejsce w omawiamym przypadku).
A zatem - marketing(jak sama nazwa wskazuje) występuje TYLKO i WYŁĄCZNIE gdy usiłuje się zarabić pieniądze


To w końcu kurs jest darmowy i nie można mówić o jego marketingu, czy skoro liczy się na zarobek (niebezpośredni co prawda) można mówić o marketingu (o czym piszę od początku)?

byłoby dobrze gdybyś uzmysłowił sobie i zapamiętał,że nie NIE MA produktów darmowych.Jeżeli nie zarabia bezpośrednio - to zarabia sie pośrednio lub liczy się na taki zarobek (jak to ma miejsce w omawiamym przypadku).



Nie myl zysku z marketingiem i czytaj ze zrozumieniem. Napisałeś, że nie można mówić o marketingu rzeczy darmowych. A ja napisałem, że można i nigdzie nie napisałem, że ta szkoła działa charytatywnie, a akcja nie ma się przełożyć na czysto rynkowe czynniki jak rozpoznawalność marki.

Produkty darmowe są - np. bezpłatne gazety. Po prostu zysk wypracowuje się inaczej niż sprzedaż egzemplarzową. A marketing bezpłatnych gazet działa dobrze (ja mam cały czas w okolicy baner gazety Metro).

Jak na targach w supermarkecie cały dzień jakaś restauracja serwuje swoje pierogi to jest produkt darmowy dla zwiedzających. Zysk jest w perspektywie późniejszej, bo parę osób zapamięta markę i przyjdzie zjeść obiad (a to co wyżrą inni to po prostu koszty).

Marketing darmowych produktów jest potrzebny, bo w końcu musi on do kogoś trafić, żeby odnieść swój sukces. W przypadku kursu sukcesem marketingu będzie jeżeli przyjdzie 100 kobiet - czyli frekwencja, a w przypadku gazety to żeby trafiła do odpowiedniej liczby ludzi na ulicy. Dopiero potem można mówić o sprzedaży: bo 10 kobiet zostanie na stałe(ale już na płatnym kursie), inne 10 powie swoim koleżankom, a 5 swoim chłopakom - to jest już inna bajka.

Bez odpowiedniego marketingu rzeczy darmowe nie trafią do grupy docelowej. Jeżeli cały nakład bezpłatnej gazety wyląduje w koszach to co można będzie z tym zadziałać? Czy reklamodawcy chętnie umieszczą swoje ogłoszenie? I czy jeżeli nie będzie sukcesu kursu(czyt. frekwencji) czy będzie można cokolwiek z tym zrobić?

Quod erat demonstrandum :)
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
no! po szczegółowym rozpisaniu się wreszcie zrozumiałeś,że ów "darmowy kurs" samoobrony dla kobiet jest po prostu tanią akcją reklamową rozpisaną na kilka miesięcy
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Nie ośmieszaj się wkładając mi w usta słowa, których nie powiedziałem. Od początku pisałem o marketingu kursu (do którego zresztą nic nie mam - liczy się dla mnie program merytoryczny).

Koniec oftopa, bo polecą ostrzeżenia i sam sobie będę musiał nadać.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"

Cóż, niektórzy koledzy wciąż nie rozumieją, że nauka samoobrony (chociaż bardziej podoba mi się termin McCanna self-offence :) ) to cos zupełnie innego od nauki sztuki czy sportu walki...

Pozdrawiam, Thufir

fajnie, ale ta laska co się zmaga z nożownikiem robi sport, system self offence czy defence czy coś zupełnie innego? i jedno spotkanie w miesiącu co prawda nie nauczy sportu, ale samoobrony już tak?
to wynika z twojej uwagi...
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Mags,sportu się nie naucza,sport się uprawia :D
...natomiast cukierkowate,kolorowe reklamówki przedstawiające laski zmagające się z nożownikami to "treść" która może być przyswajana jedynie przez bardzo naiwne osoby żyjące w świecie fantazji
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: DARMOWE TRENINGI " SPECJALNIE DLA KOBIET"
Nie taki jeszcze zły ten plakat. Gorsze widywałam.
Np. naciera facet wymachujący nożem, a laska w "pozycji walki" kopie go w jaja albo i wyżej :wink:

Obiło mi się kiedyś o uszy, że gdy nóż jest przyciśnięty do ciała w taki sposób jak na plakacie, to jeszcze jest jakaś szansa na obronę (przy założeniu że atakującemu nie chodzi o torebkę tylko zanosi się na to, że i tak nas potnie), a w przypadku ataku od frontu, gdzie nóż jest w wyciągniętej, wykonującej szybkie ruchy ręce napastnika, to nie ma szans, żeby nim nie oberwać. Jeśli to prawda, to ten plakat się jeszcze broni. A czy to prawda? Może mnie ktoś oświeci? :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024