Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbite mięśnie, nietypowy ból


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Zbite mięśnie, nietypowy ból
Mam pytanie. Moze ktos z was mial podobnie.

Nogi obite low kickami mialem wiele razy. Pamietam ze pierwszy raz kiedy mi skopali uda to mialem tak obite ze przez miesiac nie moglem dogiac nogi bo bol zbitych miesni nie pozwalal. Z czasem miesnie sie przyzwyczily, technika przyjmowania pozwalala zbierac mniej obrazen itd.

Tydzien temu dostalem jednak w taki dziwny sposob. Gosc mnie trafil idealnie w udo ale w momencie kiedy ja mialem noge podniesiona do kopniecia i miesnie calkowiecie rozluznione. Trafil pieta kopnieciem opadajacym tak mocno ze czulem jak sie z uda robi galareta. Sparing dokonczylem, wszystko wydawalo sie byc ok. Do czasu az ostyglem. W nocy spac z bolu niezbyt moglem ale i tak juz bywalo w przeszlosci. Nastepnego dnia lekko kulalem ale 2 dni pozniej normalnie juz trenowalem i nie bylo sladu po bolu (na treningach).

Jednak po 3-4 dniach zaczelo sie dziwnie dziac. Miesnie wydaja sie juz calkowicie zregenerowane (minal tydzien od tej sytuacji). Przynajmniej kiedy jestem w ruchu. Sytuacja sie zmienia kiedy miesnie sa zimne i kiedy leze a dokladnie kiedy zmieniam polozenie tej nogi lezac. Leze - nic mnie nie boli, zmieniam pozycje - przez kilka sekund jest ok i nagle czuje taki przenikliwy bol calego uda przez 5-10 sekund. Potem jest znowu ok. I tak az do nastepnej zmiany pozycji nogi. Kiedy chodze, siedze, biegam jest w porzadku.

Dziwne bo bol jest taki nietypowy bardzo nieprzyjemny. jak sie w nocy przekrece z boku na bok to sie budze. nigdy w taki sposob mnie miesnie nie bolaly.

Tak pytam z ciekawosci czy na budo jest ktos z wyksztaleceniem medycznym, fizjoterapeutycznym badz z odpowiednia wiedza kto jest mi w stanie wyjasnic geneze takiego zachowania sie mojego ciala :?:

Itosu
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbite mięśnie, nietypowy ból
Nedohin serdeczne dzieki za pomoc na privie. Te 300 Eurogabek to naprawde niewielka cena za pomoc fizjoterapeuty 8)

Pozdrawiam
Itosu
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbite mięśnie, nietypowy ból
Podziękowania podziękowaniami ale eurogąbki nadal nie doszły a szkoda bo chciałem sobie kupić e-prezent na dzień chłopaka :(
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbite mięśnie, nietypowy ból
chwila wisza mi jeszcze ze sex fotki w letniej akademii sportu. jak tylko bede mial je na koncie to Ci przeleje :)

tak a propo zastanawiam sie czy sobie takich studiow jakie robisz nie pyknac. swietna wiedza.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbite mięśnie, nietypowy ból
potrzebny nam nowy temat "ask nedohin" ;)
drogi nedohin, boli mnie pod kolanem zaraz od strony wewnetrznej, gdy ponosze kolano do gory zginajac je (jak do uderzenia kolanem albo wchodzenia na schody). na mma ostatnio robilismy duzo kan-kanow - uderzenia kolanami, 5minut i po tym mnie boli. cos sobie ze sciegnem zrobilem? :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024