Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan masa a bjj?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Plan masa a bjj?
Witam mam 20 lat i waze 76kg, i mam problem chcialbym znowu zapisac sie na mate, ale chce wiecej wazyc, chcialbym polaczyc bjj + silownie ale chyba tak sie nie da. Tak zeby przytyc miesniowo i chodzic na macie choc tylko 2 razy w tygodniu moj plan na mase wyglada tak opisze tylko dni i co robie powtorzenia i serie nie sa wazne wiec tak

Poniedzialek: Klatka, Biceps
Wtorek: wolne
Sroda: plecy, biceps
Czwartek: wolne
Piatek: bogi, barki
sobota: wolne
niedziela: wolne

tac cwicze teraz a chce dorzucic bjj zebym nie zaczol spadac z waga a wiadomo na treningach cwiczy sie wytrzymalosciowo i sie wypacasz i masa spada nie ma co ukrywac i jeszcze jak ma wygladac plan tak na mase jesli w bjj chodze w czartki i piatki wieczorem tylko te 2 dni moge reszte szkola a na silownie od poniedzialku do soboty jestem otwarty na kazda sugestie prosze o rozpis jakiego planu treningowego lub jakies komentarze
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Jak zaczniesz trenowac bjj to minie Ci tesknota za masa:) Jak mawia moj kolega judoka klasy olimpijskiej - jak nie masz wielkiej masy i przegrywasz, to mniejszy wstyd :)

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Najpierw, to sobie dietę na masę rozpisz - sam trening Ci nic nie da.
  • 0

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
hehe fajnie powiedziane

diete trzymam ryz, kurczak, pierogi leniwe wszystko to co bialko i jeszce gainer do uzupelnienia i mi teraz masa idzie ale powoli ale boje sie ze jak zaczne trenowac to sie zatrzyma :?
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Jeżeli waga się zatrzyma, to będzie znaczyć, że dostarczasz organizmowi kalorii na styk - trzeba dorzucić ze 200-500kcal i obserwować przyrost masy.
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
skup sie na duzych ruchach, martwy,przysiad, wycisk, by jak najwieksze patie miesniowe pracowały, jedz duzo.Oliwe z oliwek po pare łyzek (policz sobie ile kcal wiecej a si enie zapelnisz) mozesz mleko pic duzo rowniez masowo pomaga..no i gainerek białko etc.chodzi Ci tylkko o mase ? no i taki workout upper/lower (gora dół ) lub całego ciała trening najlepiej bedzie działał, w sumie pod walki to uwazam ze górea /dołnajlepiej..(najlatwiej sie zregenerowac)
  • 0

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
oliwa z oliwek? pierwsze slysze na co to jest?

wiem ze pod mate masy sie nie robi ale ja nie bede takim zapalonym zawodnikiem zawody itd tylko chce 2 razy w tygodniu i chce wazyc z 90kg

ps: jak widac tych ludzi co walcza w mma oni tez waza z 90kg a maja treningi 7 razy w tygodniu miniumum 5 a ja tylko 2wiec jak oni na macie zrobili taka mase i ja utrzymuja?
soki czy jak?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
oma
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Chcesz wazyc 90 kg, po napakowaniu sie i walczyc w bjj? W takiej wadze walcza np. goscie, ktorych naturalna wag oscyluje wokol 100 kg i zbijaja. Naprawde nie wiesz, o co w tym sporcie chodzi.
Jak Cie interesuja przyrosty masy i chcesz "groznie" wygladac, to daj sobie spokoj z bjj i zajmij sie - zarciem i podnoszeniem ciezarow, tylko nie za duzych - trzy seryjki na biceps, triceps po 8 ruchow i masz przyrosty.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Kubuś ale jest też sporo zawodników, którzy robią masę w górę. To szczególnie w MMA widać.
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
sugerowałem oliwe z oliwek ponieważ tłuszcz to duzo energii w małej ilosci,duzo kalorri ktorych robiac mase potrzebujesz,nie wiem czy masz problemy z jedzeniem ale czesto to pomaga.
  • 0

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
tluszczy nie chce, bardziej bialko.

Chce wygladac np. jak profesionalny zawodnik mma (chodzi tylko o wyglad i mase ciala) i zeby ja utrzymac niech ktos napisze trening tylko co robic w jakie dni.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?

tluszczy nie chce, bardziej bialko.

Chce wygladac np. jak profesionalny zawodnik mma (chodzi tylko o wyglad i mase ciala) i zeby ja utrzymac niech ktos napisze trening tylko co robic w jakie dni.

mhaha ale troll
ten gosc ponizej to podobno jakis pr0, a On je duzo lodow, wIdZiSz?
Dołączona grafika
  • 0

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
jedzenia lodow nie pomoze mi w ulozeniu planu...
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
chcesz wygladac jak pr0, a on podobno walczy profesjonalnie, ale pewien nie jestem do konca, a jak widac na zalaczonym zdjeciu, on stosuje diete lodow... wnioski same sie nasuwaja....
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
ja slyszalem tez e ten zawodnik podobno slucha szwedzkiego zespolu ktory ma piosenki o II wojnie swiatowej i lubie tez zagrac w fallouta, a i przegral z pogim... na gali 'Fight night true challange combat knuckle bomba club'
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?

chcesz wygladac jak pr0, a on podobno walczy profesjonalnie, ale pewien nie jestem do konca, a jak widac na zalaczonym zdjeciu, on stosuje diete lodow... wnioski same sie nasuwaja....


Co Ty? 8O

To pan Wiesiek, stoi na bramce w "Krystynce" w Katowicach, mają gofry i lody włoskie to korzysta, bo ma za darmo.



Prawdziwa legenda walk w klatce, a takze tzw. "Wale Tudo" (tajne walki na smierc i zycie w Urugwaju ) to on
Dołączona grafika
Poleca wypijanie litra inkaustu co rano, sam tak urósł (co prawda były niewielkie efekty uboczne)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Panowie dajcie już spokój i zakończcie pojazd. Jak uważacie że ten temat nie jest godny wypowiedzi z sensem nie wypowiadajcie się w nim wcale.

Kubusiu jak widać w postach koledze bjj tylko przeszkadza w zrobieniu masy i nie jest na nie jakoś specjalnie "napięty".



P.S. Czasami chciałbym żeby internet był trudniejszy w użyciu.
  • 0

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
Poszukam jakiegos treningu pod mate wytrzymalosciowo-silowy cos w tym rodzaju bedzie mi latwiej na treningu a potem poszukam jakiegos treningu zeby lapac mase i chodzic na mate ale zobaczymy pozniej

Pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan masa a bjj?
A ja kiedys mialem sie nie odzywac w ogole wtakich tematach, ale jakis instynkt pedagogiczny i trenerski mi sie wlacza - chcialbym, zeby ludzie dbali o zdrowie.
Pewnie Frazatto, bracia Mendes, Garcia - pewnie byliby zdziwieni, ze wygladaja nieprofesjopnalnie dlatego, ze waza po 70 pare kilogramow.

Pozdrawiam
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024