Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening 5-6 razy w miesiącu :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

mangoeater
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening 5-6 razy w miesiącu :/
Pomimo tego, że ćwiczę już ponad rok mam mam wątpliwości co do dalszej mojej sytuacji na siłowni. Przez ostatni rok ćwiczyłem po 3 a nawet 4 razy w tygodniu. W miesiącu średnio wychodziło tak od 12-16 dni na siłowni.

Jako, że sporo pracuję i do tego jeszcze uczę się sporo (zajęcia w tygodniu i zajęcia w weekend) nie mam czasu na to by naprawdę dobrze się do treningów przyłożyć. W sensie żeby chodzić po 3/4 razy w tygodniu.

Jedyne co mi zostaje to uczęszczanie na siłownię po 2 razy w tygodniu ale może nawet i jeden raz w tygodniu. Ze względu na moją sytuację myślę, że średnio mógłbym chodzić do 5 może 6 razy w miesiącu. :/ Oczywiście przy dobrym odżywianiu się. O tym nie zapominam nigdy. :D

Chcę aby znawcy tematu powiedzieli, mi jak efektywnie ćwiczyć w tak małej ilości treningów. Jak się odżywiać do tego i jakie robić ćwiczenia. Może istotny będzie też mini trening w domu wieczorem albo rano? Zastanawiam się co może mi taki trening dać.

Zastanawiam się też nad efektywnością takich treningów, ale chyba nie może być źle bo wiem, ze piłkarze np. Ćwiczą po 2 razy w tygodniu (raczej nie na masę) i są mega zbudowani.

Jeśli ktoś zna temat proszę o pomoc. Dzieki
  • 0

mangoeater
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening 5-6 razy w miesiącu :/
Proszę mi napisać co mógłby mi dać taki trening: http://www.fabrykasi...atkujacych.html gdybym ćwiczył po te kilka razy w miesiącu?
  • 0

pitżul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:ja mam to wiedzieć

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening 5-6 razy w miesiącu :/
ten trening nie jest dal ciebie, najlepszym wyjsciem w twojej sytuacji bedzie cos w podobieństwie treningu ogólnorozwojowego zeby na jednym treningu robić wszystkie partie, skoro bedzie to 5-6 razy w miesiącu takie wyjście chyba bedzie najlepsze
  • 0

mangoeater
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening 5-6 razy w miesiącu :/

ten trening nie jest dal ciebie, najlepszym wyjsciem w twojej sytuacji bedzie cos w podobieństwie treningu ogólnorozwojowego zeby na jednym treningu robić wszystkie partie, skoro bedzie to 5-6 razy w miesiącu takie wyjście chyba bedzie najlepsze


Rozumiem, dzięki. Ale czy przy takich treningach są szanse, że będę budował tkankę mięśniową a nie tylko ją rzeźbił lub po prostu ujędrniał?

I jeśli się orientujesz to powiedz mi co może mi dać ten trening z linka? Dlaczego on nie jest dla mnie?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening 5-6 razy w miesiącu :/
2 razy w tygodniu to trochę mało, ale zachęcam zapoznać się z treningiem FBW można tam dołożyć po serii do każdego ćwiczenia.
  • 0

pit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, muzyka
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening 5-6 razy w miesiącu :/
to raczej bedzie trening na utrzymanie tego co masz teraz...
  • 0
no pain, no gain!


JESLI POMOGŁEM, DAJ +



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024