Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate (kyokushin) co to jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
900 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
o kurde, zgraj to na sieć!!! :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

Wyborowa, prosze cie, to co ty uprawiasz to nie jest dyskusja tylko demagogia, a na to nie mam czasu, wole poglebiac wiedze siedzac w youtube niz czytac twoje obslizgle wypowiedzi.
Nie odpowiedziales na pytanie.
Hokej czy nie hokej, Walka zurawia z wezem zainspirowala Chang San Fenga do stworzenia Tai Chi. Inspiracje mozna znalezc wszedzie, nie zarzucaj mi braku otwartosci bo za malo o mnie wiesz. Twoje krecenie zainspirowalo mnie wlasnie do zmiany opon w samochodzie, przynajmniej bedzie to pozytywne doswiadczenie, dzieki Stary! Mysle ze troche straciles kontakt z rzeczywistoscia, coz tak to bywa w naszym wieku...


Sam powiedziales ze sie nie znasz na hokeju wiec sobie wystawiasz laurke.
Zejscie na poziom uzycia sloganow typu"Demagogia" i "rzeczywistosc" sygnalizuje brak rzeczowych argumentow. To jest poziom polskiej polityki w wykonaniu PO i PiS. Zero konkretow, same puste slowa i inwektywy. Ja w ten sposob nie polemizuje.
Oczekuje ze mnie wypunktujesz, konkretnymi argumentami, gdzie jest moje "obok". To ze nie widzsz linkow miedzy moimi zdaniami - coz - bede sie musial z tym pogodzic, choc trudno mi to przyjdzie. Albo mnie bedziesz uwazniej czytal, albo wprawki zalecam.

Z "rzeczywistoscia" -polska - to ja dawno i na wlasne zyczenie stracilem kontakt i jakos nie tesknie do tego zeby ten kontakt odzyskac. Mysle ze troche szybko, pochopnie i pod wplywem emocji mnie wrzuciles do worka z ludzmi, ktorzy po czterdziestce to juz tylko traca...
Cos cie w moich wypowiedziach zabolalo, szukac co to moglo byc?
Poki co nie wiem.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

o kurde, zgraj to na sieć!!! :)


Laser, kazdy kiedys byl leszczem. Z Oyama wlacznie. Gorzej jesli takim sie zostaje na zawsze.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
w tej chwili Pudzian by na ringu MMA pokonał by 99% gości wagi ciężkiej kiokushin na świecie o ile by się nie przygotowywali zapaśniczo więc nie wiem o czym mówisz ;)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

Co masz do zarzucenia metodyce boksu, albo judo skoro piszesz ze "troche lepiej"?


Bokserskie ustawienie pozycji "noga do nogi" przeciwnika jest w karate czy mma bledem. A co za tym idzie cala koncepcja walki - ustawienie tulowia, itp zupelnie sie nie nadaje na przyjecie ataku na noge lub w nogi. Korekta pozycji nog inaczej ustawia tulow i caly klasyczny boks wyglada juzw tym momencie zupelnie inaczej.

Pozycja walki (pisze o nogach) wyjsciowo jest bardziej adekwatna dla karate czy mma, ale problem jest ten sam - na poczatku walki - ze wzgledu na dystans leca kopy i strzaly z reki i jak sie noge wystawia na odstrzal - tak jak w boksie, to walka sie konczy zanim sie zaczela.
To sa rzeczy z podstawowki.
Nie chce dalej w to brnac.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

w tej chwili Pudzian by na ringu MMA pokonał by 99% gości wagi ciężkiej kiokushin na świecie o ile by się nie przygotowywali zapaśniczo więc nie wiem o czym mówisz ;)


Pudzianowski w mma jest rok wiec jesli chcesz mi wmowic ze w mozna zawodniczo-wyczynowo zapasy opanowac... beda jeszcze w jego wieku, please...

technika to proces do wyuczenia na 2-3 lata minimum, ale w wieku nastolatka. Kondycyjnie Pudzianowski za dwa lata bedzie jako tako sie prezentowal, bo tyle bedzie trwalo przestawienie na inne procesy mataboliczne. Ale biorac pod uwage jego wiek...no i przerwy na Taniec z Gwiazdami to nic sie nie wydarzy wielkiego, oprocz zmiany stanu konta.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

w tej chwili Pudzian by na ringu MMA pokonał by 99% gości wagi ciężkiej kiokushin na świecie o ile by się nie przygotowywali zapaśniczo więc nie wiem o czym mówisz ;)

chciałbym mieć chociaż połowę takich środków finansowych jak ma Mariusz Pudzianowski dla któregoś ze swoich zawodników......warunki treningowe Pudziana to jest Kosmos w porównaniu co mają inni zawodnicy ......Mamed Khalidov , Maciej Górski nie mają 10 procent środków finansowych na przygotowania w porównaniu do Pudziana :wink:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
Wyborowa, ale to nie ważne.

Techniki załapał, co pokazał w tych kilku walkach, gdzie bardzo ładnie rzucił przeciwnikiem.

Przetrwał pierwszą runde z byłym mistrzem UFC.
Możesz mówić co chcesz, ale to nie zmienia faktu, że całości nie doceniasz.

Mówiąc kyokushin miałem namyśli jakiekolwiek sportowe karate, nastawione na sport, na konkretną dyscyplinę. Czy to semi czy knockdown.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

w tej chwili Pudzian by na ringu MMA pokonał by 99% gości wagi ciężkiej kiokushin na świecie o ile by się nie przygotowywali zapaśniczo więc nie wiem o czym mówisz ;)

chciałbym mieć chociaż połowę takich środków finansowych jak ma Mariusz Pudzianowski dla któregoś ze swoich zawodników......warunki treningowe Pudziana to jest Kosmos w porównaniu co mają inni zawodnicy ......Mamed Khalidov , Maciej Górski nie mają 10 procent środków finansowych na przygotowania w porównaniu do Pudziana :wink:


no i na tym wlasnie polega paradoks.
Facet ktory bedzie do konca swojej kariery obstawial freak fights ma lepsze warunki do treningu, ktorzy sa od niego dwie klasy lepsi. A organizacja, ktora niby rozwija mma w polsce w swoisty sposob to docenia. To jest bez sensu.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

Wyborowa, ale to nie ważne.

Techniki załapał, co pokazał w tych kilku walkach, gdzie bardzo ładnie rzucił przeciwnikiem.

Przetrwał pierwszą runde z byłym mistrzem UFC.
Możesz mówić co chcesz, ale to nie zmienia faktu, że całości nie doceniasz.

Mówiąc kyokushin miałem namyśli jakiekolwiek sportowe karate, nastawione na sport, na konkretną dyscyplinę. Czy to semi czy knockdown.



przetrwal runde... zaiste sukces... a potem musieli dzwigiem go podnosic.
Z bylym... z emerytem, gosciem po kuracji hamburgerowej. Albo ta jazda z Fasolowymmaslem...
przeciez to jest do kabaretu.
ja mowie o wyczynie, a nie fanaberiach typu Adam Malysz zamienil skoki narciarskie na skoki wzwyz.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
prawda o umiejętnościach Pudziana to była walka z Tim Sylvia .......walka Pudziana z Butterbean tak naprawdę się nie odbyła ..... :-) :wink: Pudzian Kawaguchi werdykt jak dla mnie kontrowersyjny.....
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
Źle to pojmujesz.

Facet jest pracowity, nie jest kelnerem.
W swoim sporcie osiągnął wszystko, i za to szacun się należy i kropka.

Mnie się wydaje, że łatwiej być zawodnikiem Hokeja niż mistrzem świata strong man ;)

Jego lubią ludzie, ja zresztą też go lubię, medialnie oczywiście. I chętnie go obejrzę, jak dostaje lub wygrywa. Pana Górskiego już nie chcę np chyba oglądać, i kilku innych zawodników też nie.

Nie rozumiesz zasad rynku. To nie zabawy dla małych chłopców. Od tego są amatorskie turnieje. To sport zawodowy.

Arena gladiatorów, przeżywa ten kto zjedna sobie publikę.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
z Butterbeanem nie wygrał .....wszystko :-) :wink: fachowcy mówią że gdyby do walki doszło Butterbean jest mocniejszy od Pudziana.....
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

Źle to pojmujesz.

Facet jest pracowity, nie jest kelnerem.
W swoim sporcie osiągnął wszystko, i za to szacun się należy i kropka.

Mnie się wydaje, że łatwiej być zawodnikiem Hokeja niż mistrzem świata strong man ;)

Jego lubią ludzie, ja zresztą też go lubię, medialnie oczywiście. I chętnie go obejrzę, jak dostaje lub wygrywa. Pana Górskiego już nie chcę np chyba oglądać, i kilku innych zawodników też nie.

Nie rozumiesz zasad rynku. To nie zabawy dla małych chłopców. Od tego są amatorskie turnieje. To sport zawodowy.

Arena gladiatorów, przeżywa ten kto zjedna sobie publikę.


Laser, wyobraz sobie ze stosujesz zasady KSW i Polsat TV jednoczesnie do zawodowego futbolu i wstawiasz Pudzanowskiego na obrone do Manchesteru United.
Mnie prawa rynku nie interesuja, bo sie okaze na koncu ze trzeba sie za kowboja przebrac i pol dupy pokazac zeby zarobic tysiac zlotych.
Nie mowie ze Pudzianowski to len czy niedojda. Ja chce powiedziec ze dla mma placenie gosciowi ktory w normalnym starciu na regularnych zasadach z np. Blachowiczem nie ma zadnych szans to jest strzal w plecy tej dyscyplinie, bo to kreuje takie przeslanie - zeby zostac mistrzem mma i robic na tym poieniadze, trzeba do big bradera i do tanca z gwiazdami najpierw... to jest paranoja.
Z tego jeden ktory jest w biznesie lata i prezentuje poziom ze da sie go ogladac, a drugi sie uczy i wlaczy z goscmi ktorzy maja patologiczna nadwage, do tego stopnia ze jak sie przewroca to o wlasnych silach bedzie ciezko wstac...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
Panowie, bo nie oczekujmy od niego mistrzostwa świata, tu nie o to chodzi.

Na mistrzów to typuję Mameda i Janka Błachowicza, ale jak się okazało ten ostatnie musi popracować ze specami lepszymi niż Nastula. Zapomniał chłopak co to muai thai a szkoda.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

z Butterbeanem nie wygrał .....wszystko :-) :wink: fachowcy mówią że gdyby do walki doszło Butterbean jest mocniejszy od Pudziana.....


To moze ja mam jakies halucynacje bo widzialem jak gruby sie przewrocil po tym jak Pudzian go zlapal za racice i polecial mistrz na plecy. Pudzianowski sie nawet nie spieszyl zeby na chlopie sie polozyc i zmlotkowac.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
:D he he
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?
Ja rozumiem wyborowa co ci się nie podoba, ale moim zdaniem nie ma innej drogi.
Żeby ci normalnie mogli dostać kasę, to Pudzian czy inny king kong musi napędzić widownię.

Taki jest polski rynek, i nie tylko polski.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

Ja rozumiem wyborowa co ci się nie podoba, ale moim zdaniem nie ma innej drogi.
Żeby ci normalnie mogli dostać kasę, to Pudzian czy inny king kong musi napędzić widownię.

Taki jest polski rynek, i nie tylko polski.


Mnie to juz jest jedno. Zawodnikiem nie bede. MMA to szansa na renesans sztuk walki, wyzwanie, profesjinalizm w treningu i sposb zeby zarabiac tak jak pilkarze czy ktokolwiek profi. Natomiast to co sie dzieje w KSW to jest informacja ze lepiej byc freakiem. zaliczyc jakas laske w Bigbroderze i nazwac sie bokserem i zrobic "kariere" w MMA. Jaja opadaja.
Rynek w stanach jest inny. UFC takich akcji nie robi.
Organizacji Pride juz nie ma.
Mysle ze jakby KSW mialo jakas konkurencje w Polsce to wyszloby cwiczacym na dobre. A tak - jest jak jest.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate (kyokushin) co to jest?

Ja rozumiem wyborowa co ci się nie podoba, ale moim zdaniem nie ma innej drogi.
Żeby ci normalnie mogli dostać kasę, to Pudzian czy inny king kong musi napędzić widownię.

Taki jest polski rynek, i nie tylko polski.


Mnie to juz jest jedno. Zawodnikiem nie bede. MMA to szansa na renesans sztuk walki, wyzwanie, profesjinalizm w treningu i sposb zeby zarabiac tak jak pilkarze czy ktokolwiek profi. Natomiast to co sie dzieje w KSW to jest informacja ze lepiej byc freakiem. zaliczyc jakas laske w Bigbroderze i nazwac sie bokserem i zrobic "kariere" w MMA. Jaja opadaja.
Rynek w stanach jest inny. UFC takich akcji nie robi.
Organizacji Pride juz nie ma.
Mysle ze jakby KSW mialo jakas konkurencje w Polsce to wyszloby cwiczacym na dobre. A tak - jest jak jest.

Laskie :lol: w Big Brother też bym z chęcią zaliczył , mnie tam jak cholera kręciła Frytka :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024