Skocz do zawartości


Zdjęcie

buty z goretexem do biegania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

buty z goretexem do biegania
Czy takie buty nadaja sie do biegania po lesnych drogach? Ktos z was ma ta membrane w butach do biegania? Pytam, bo ostatnio kompletnie nie sprawdzily sie normalne adidasy w lesie, kiedy w trakcie lekkiego deszczu, przemokly na wylot.
Zastanawiam sie nad calorocznymi butami, ktore beda nieprzemakalne, ale z drugiej strony dobrze oddychajace, bo w lecie gira niezle sie poci :-)
  • 0

budo_niktos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: buty z goretexem do biegania
czytałem różne wypowiedzi na tym i innych forach i polecam Ci, choć sam jeszcze nie kupiłem, buty formy New Balance
kupione najlepiej w dobrym sklepie do biegania bo trzeba je dobrze dobrac - do rodzaju stopy
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty z goretexem do biegania
pamietaj ze goretex nie zawsze jest nieprzemakalny
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: buty z goretexem do biegania
vibram five fingers i nie ma problemu :wink:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: buty z goretexem do biegania
Polecam Salomony XA Pro. Kupiłem je za radą kumpla który biega w tych masakrycznych rajdach typu Harpagan. Występują one w wersji Gore i zwykłej. Ogólnie zasada jest taka, że całorocznych to raczej nie kupisz. Wersja Gore nie nadaje się na letnie bieganie, bo oddychalność jest za mała i nogi się strasznie grzeją. Wersja "nie gore", a taką mam, dużo lepiej sprawdza się w lecie. Buty są jak najbardziej przemakalne ale momentalnie schną, tak więc np. przebiegnięcie przez strumień nie jest problemem. Jeżeli zależy Ci bardziej na jesienno - zimowym bieganiu, to bierz wersję Gore. Poczytaj sobie testy sprzętu na napieraj.pl, a buty polecam kupić na allegro u Woliniusza.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty z goretexem do biegania
A jak z wytrzymaloscia tych butow ? Ja uzywalem trekkingowych adidasow na goratexie i bylem bardzo zadowolony z wygody chodzenia/biegania po terenie i miescie ale niestety podeszwa sie starla i zaczely pekac po roku (sporej eksploatacji). I szukam czegos co wytrzyma dluzej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024