Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 101 - spojlerownia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

UFC 101 - spojlerownia
Oglada ktoś?

Silva bawił się jak z dzieckiem, którego nie chciał za bardzo uszkodzić za szybko.

Czas ma BJ kontra Flo
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
"Dżizas kurwa ja pierdolę", że zacytuję klasykę. Jak to w ogóle możliwe? Dwa pacnięcia i po sprawie. Aż trudno uwierzyć.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
nie wiem nie wiem
to normalnie wygladalo jak ustawione
wiem ze nie bylo ale i tak SZOK
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

to normalnie wygladalo jak ustawione

Bez kitu, to samo pomyślałem.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Najbardziej chyba dla przeciwnika frustrujący musi być fakt, że Silva wygląda jakby walczył na 40%... A opuszczanie rąk i gibanie się dodaje smaczku...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
No i jednak BJ...
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
mozna bylo poznac jak bj wyszedl ze kondycja nie bedzie problemem
gosc wygladal znacznie lepiej niz vs gsp

silva vs griffin i bj vs florian - dobre walki nie ma co - mimo ze silva to raczej z fedorem pownien walczyc bo inneego pzeciwnika to raczej nie ma
  • 0

budo_moki54
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Silva - poezja boksu w MMA, te uniki, poruszanie sie w octagonie. Masakra. Taki zawodnik jak Forrest tak upokorzony. To wyglądało jak walka z amatorem. Szkoda Forresta.

BJ też pokazał dobrą walkę, aczkolwiek tego co zrobił Silva dzisiaj przyćmiło wszystko. :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

to normalnie wygladalo jak ustawione

Bez kitu, to samo pomyślałem.


Nietylko Wy.
Nie jestem eksperten boksu,ale nie bardzo rozumiem jak cios ktory zostal uderzony przez cofajacego sie Andersona powalil taki kawal chlopa jak Forrest.Rozumiem gdyby go zamroczyl ale powalil ,ze nie wiedzial co sie dzieje??
Forrest wybil z Octagonu niczym piorum.Porazka z Jardinem niezle mu raz dala popalic psychicznie,i pokazala ze slabo potrafi przegrywac.Po tej walce tragedia musi byc z Jego psycha!!.
:? :?
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Najbardziej chyba dla przeciwnika frustrujący musi być fakt, że Silva wygląda jakby walczył na 40%... A opuszczanie rąk i gibanie się dodaje smaczku...


Silva juz nie raz pokazal ze na MMA Jego boks/stojka sa zbyt wysokie(Jak narazie).
Niech wreszcie zawalczy z jakims lepszym bokserem i wtedy sie okaze co tak naprawde potrafi.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Apropo teraz bedzie coraz wiecej gadki na temat pojedynku GSP vs Silva.
Bardzo jestem ciekaw takiej walki.Gsp musial by obrac konkretna taktyke na takowa walke.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

nie wiem nie wiem
to normalnie wygladalo jak ustawione
wiem ze nie bylo ale i tak SZOK


Szczerze sam nie wiem co myśleć, a ten knock out to po prostu żenada. Silva cofał się i praktycznie tylko wyprostował rękę w łokciu....musze to jeszcze raz obejrzeć. Dodatkowo ile ......30 sekund po KO Griffin biegnie sobie do szatni jakby nigdy nic sie nie stało. Nie wierze że można kogoś takim ciosem znokautowac.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Wlasnie teraz czytam amerykanskie fora i pojawila sie na nich informacja,ze Forrest mial szczeke zwichnieta(niewiem czy tak to po polsku sie pisze,) z zawiasow mu zeszla.Podobno przestal slyszec na jedno ucho juz podczas walki.Moze jak nadzial sie na ten cios i upadl to niewiedzial co jest grane i wolal pozostac na ziemi by zakonczyli pojedynek.Podobno dlatego uciekl z octagonu zeby zabrali go jak najszybciej do szpitala,zobaczyc co z Nim jest.
Mysle ze na dniach pojawi sie wiecej info na ten temat.
Pozatym jesli chodzi o ostatni cios,wiele osob twierdzi ze jest mozliwe ze Forrest padl od takiego ciosu mimo iz Silva sie cofal.
Poniewaz wlecial na Niego.W sumie tutaj ktos kto dobrze kuma prawa fizyki moglby sie wypowiedziec :P .
Sam juz niewiem co o tym myslec :?
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Wlasnie teraz czytam amerykanskie fora i pojawila sie na nich informacja,ze Forrest mial szczeke zwichnieta(niewiem czy tak to po polsku sie pisze,) z zawiasow mu zeszla.Podobno przestal slyszec na jedno ucho juz podczas walki.Moze jak nadzial sie na ten cios i upadl to niewiedzial co jest grane i wolal pozostac na ziemi by zakonczyli pojedynek.Podobno dlatego uciekl z octagonu zeby zabrali go jak najszybciej do szpitala,zobaczyc co z Nim jest.
Mysle ze na dniach pojawi sie wiecej info na ten temat.
Pozatym jesli chodzi o ostatni cios,wiele osob twierdzi ze jest mozliwe ze Forrest padl od takiego ciosu mimo iz Silva sie cofal.
Poniewaz wlecial na Niego.W sumie tutaj ktos kto dobrze kuma prawa fizyki moglby sie wypowiedziec :P .
Sam juz niewiem co o tym myslec :?


Podobno jeden z jego trenerów przekazał tą historię ze szczęką i uchem. Jesli to prawda to rzeczywiście teraz miałoby to sens. Jasne mógł paść bo był w pędzie na Silve ale po takim ciosie od razu by sie podniósł a widziales jak to sie skonczylo padł na dechy i tyle KO. Ale jesli to prawda z przestawiona szczęką to rzeczywiście to uderzenie mogło sie skończyć nokautem.
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Po pierwsze ciosy się odkładają na banie, to tak jak nieraz walczymy w gierki typu mortal kombat i mamy wskaźnik energii :) Forest wcześniej ostro przyjął. Jak z kimś walczysz to czasami lepiej go leciutko pyknąć w brodę niż z całej siły za**bać. "Bokserzy najczęściej padają nie od mocnych uderzeń, ale od ciosów których nie widać. " Dla przykładu przypomnicie sobie walkę Diaza z Lawlerem (w sumie chyba wszystkie walki Diaza to dobry przykład). Jak oglądałem Bj vs Ken to przyznaję, że się normalnie śmiałem (wiem , że ryzykuję znienawidzeniem na forum, ale wiedziałem co się stanie i jak koledzy mi mówili, że go Kenflo walnie to się tlkyo uśmiechałem... ), Ken zobaczył, że lewa nóżka nie jest taka zabójcza jak mówili jego trnerzy i nie wystarczy na walkę z BJ-em . Jak to powiedział brat Bj-a "Skil by skil?? W co on chce grać w ternisa?" Jak ktoś ma wygrac w lekkiej z bJem to tylko Sanchez no i może z dobrym game planem Frankie Edgar ale jeszcze nie teraz...
To się zaczyna nudne robić obstawili prawie wszystkie wagi i mistrzowie "nie mają już" z kim walczyć. Co do Andersona to obstawiałem, ze będzię nokaut, ale to co zobaczyłem przerosło moje wszelkie wyobrażenia 8O
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Pozostaje teraz czekać na Silva vs. GSP, albo Silva vs. Lyoto. Zależy jak się chłopaki wagowo dopasują. Hendo coś tam przebąkiwał o rewanżu z Silvą, ale jakoś tego nie widzę :twisted:
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Silva vs GSP do takiej walki najprawdopodobniej nie dojdzie , ale jak coś dla Łysego odbije (w to wątpię, musiałby zwariować) to GSP dostanie taki łomot... Już się męczył z "cięższym" Alvesem
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Walka Andersona:
"hmm jakiś świerzak przyszedł do klubu, posparuję sobie, ok chujowe kopnięcia, chujowe uderzenia... szczęke wystawia... to poklepie go troche" :)
Florian miał dziwny plan, zamulić walkę i wygrać za coś tam?? :? Ja rozumiem, że chciał np. 3 rundy pomęczyć i później zjechać ale on nic nie robił po za tym klinczem.

Najbardziej chyba dla przeciwnika frustrujący musi być fakt, że Silva wygląda jakby walczył na 40%... A opuszczanie rąk i gibanie się dodaje smaczku...


Silva juz nie raz pokazal ze na MMA Jego boks/stojka sa zbyt wysokie(Jak narazie).
Niech wreszcie zawalczy z jakims lepszym bokserem i wtedy sie okaze co tak naprawde potrafi.

edit(thx Niedziel? :) ):
no Roy'a Jones'a wyzwał ale nic nie dało :)


Almeida dał bardzo fajną walkę choć w ostatniej rundzie spuchł ale power'a ma solidnego w obaleniach. To była taka ciekawsza wersja walki Kurt'a Pelligrino :-)

ale George Strop...us jechał gościa na ziemi jak Silva Foresta w stójce, nawet się nie czaił

edit:
Dołączona grafika
:) szkoda, że nie pokazali powtórki knockdown'u to może by nie przyszło do głowy terie spiskowe zmyślać
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
teraz wszedzie pisza ze Silva zamierza przejsc na stale do 205 i ze zrezygnuje z pasa 185, podobno jego menager zaproponowal to juz Danie, ktory podobno jest zainteresowany tym pomyslem, ale Silva zastrzegl ze nie bedzie walczyl z Machida
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Dołączona grafika
:) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024