Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dylemat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_darek95
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dylemat
Witam mam dylemat otóz nie wiem na co się zapisać możliwości sa dwie albo kung fu albo kyokushinkai karate.Może wy mi coś doradzicie liczę na szybką odpowiedz :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Witam mam dylemat otóz nie wiem na co się zapisać możliwości sa dwie albo kung fu albo kyokushinkai karate.Może wy mi coś doradzicie liczę na szybką odpowiedz :)


Czemu szybką? Za 5 minut zamykają listy?

Idź na trening jednego i drugiego i zobacz co ci sie bardziej podoba i czy jest tym czego szukasz.

A jeżeli chcesz rozpocząć kolejną dyskusję o wyższości stylu X nad Y to raczej nie zagościsz tu długo :wink:
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Witam mam dylemat otóz nie wiem na co się zapisać możliwości sa dwie albo kung fu albo kyokushinkai karate.Może wy mi coś doradzicie liczę na szybką odpowiedz :)


idz tam gdzie jest lepszy trener, lepsza atmosfera, jak ci gosciu nie powie ze to jest najlepszy styl to juz wiesz ze ma facet skromnosc w sobie a i moze charyzme na prawdziwego mistrza, zostan u niego
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Darek zapomniał napisać, że szuka chyba w Poznaniu tego klubu? Dobrze pamiętam? A jeżeli o kyokushin chodzi w tym miejscu to chyba zmienia postać rzeczy? Wie ktoś coś rzetelnego na ten temat (Jersey, ciiii ;-) )? Bo wydaje mi się, że chłopakowi zostanie kung fu :-)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Co ciii :-) ?
"Nie ma litości"-Kselos

Byłeś chłopczyku już gdzieś, bo od tygodnia tak chodzisz i pytasz..., i pytasz, pytasz. Co w tym czasie już ustaliłeś?
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Witam mam dylemat otóz nie wiem na co się zapisać możliwości sa dwie albo kung fu albo kyokushinkai karate.Może wy mi coś doradzicie liczę na szybką odpowiedz :)

Zależy czego oczekujesz od treningów...
  • 0

budo_darek95
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Tak mieszkam w poznaniu narazie nic nie ustaliłem dopiero w tym tyogniu pójde bo w zeszłym jakoś czasu nie było :) .A od treningów oczekuje tego ze schudnę(chociaz troche)wytrenuje sobie mięsnie,rozciągne się i będe umiał się bic.Słyszałem i widzałem ze to wszystko jest w kung fu.Ale czy w kyok to nie wiem tzn. duzy wysiłek napewno jest i zrzuciłbym troche.
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Tak mieszkam w poznaniu narazie nic nie ustaliłem dopiero w tym tyogniu pójde bo w zeszłym jakoś czasu nie było :) .A od treningów oczekuje tego ze schudnę(chociaz troche)wytrenuje sobie mięsnie,rozciągne się i będe umiał się bic.Słyszałem i widzałem ze to wszystko jest w kung fu.Ale czy w kyok to nie wiem tzn. duzy wysiłek napewno jest i zrzuciłbym troche.


jest dobry klub shorin-ryu, ktos podawal namiary, poszukaj na grupie
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

schudnę(chociaz troche)wytrenuje sobie mięsnie,rozciągne się i będe umiał się bic.

-no to każdy styl w Poznaniu Ci pasuje. (no prawie, ciii kożlak :D ).
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

(no prawie, ciii kożlak :D ).


hihi :lol:

Darek: Jest dobry Shorin, jak już Przedmówca napisał, jest i Shotokanu, który Ci podawałam. Jeśli potrzebujesz telefonu do klubu, to zagadaj na priv.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
rozumiem kolege, ja mam podobnie. nie moge sie zdecydowac czy umowic sie z blondynka czy z mulatka, a czas w tym przypadku dziala na niekorzysc. Ale jak znam zycie to bede musial wysiec obie. :D
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

A od treningów oczekuje tego ze schudnę(chociaz troche)wytrenuje sobie mięsnie,rozciągne się


To akurat zależy od tego jak prowadzone są zajęcia - część nie techniczna. Zobacz obie sekcje

i będe umiał się bic.


A to już jest inna para kaloszy. Możemy założyć, że na obu nauczysz się bić... Lub na żadnej ;)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Polecam-zdecydowanie lepiej bić kogoś
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

od treningów oczekuje tego ze schudnę(chociaz troche)wytrenuje sobie mięsnie,rozciągne się i będe umiał się bic

Nie wiem jak na kung fu bo nigdy nie miałem styczności ale na kyoku to osiągniesz. Oczywiście sekcja sekcji nie równa i może być różnie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024