Skocz do zawartości


Zdjęcie

aikido- Ustroń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_fawin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

aikido- Ustroń
Witam

Wiem, że odpowiedzi na to pytanie mogą nie znać najtęższe umysły tego forum, ale cóż...

Czy znacie może Uczniowski Klub Sportowy Aikido Cieszyn?
Albo inaczej, czy ten w.w. klub ma [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w Ustroniu?
Bo na stronce jest tylko adres, nie ma telefonu, mail'a, żadnego kontaktu...
Może klub nie istnieje już, ponieważ rok rejestracji jest 2004...
  • 0

budo_smok_bazyli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń

Witam

Wiem, że odpowiedzi na to pytanie mogą nie znać najtęższe umysły tego forum, ale cóż...

Czy znacie może Uczniowski Klub Sportowy Aikido Cieszyn?
Albo inaczej, czy ten w.w. klub ma [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w Ustroniu?
Bo na stronce jest tylko adres, nie ma telefonu, mail'a, żadnego kontaktu...
Może klub nie istnieje już, ponieważ rok rejestracji jest 2004...


może tu?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fawin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń
Widziałem to, ale to chyba całkiem inny klub..
Byłem na sztwiertni 18, jak pisze w moim linku i jest tam normalny dom :?

Jak tam pojadę następnym razem to zapytam, ale wątpię czy ktoś z tamtej okolicy bedzie wiedział co to jest aikido, nie mówiąc o tym, czy jest tam klub :lol:

A może otworzy stary, osiemdziesięcio letni dziadek z siwą dłuuugą brodą i skośnymi oczyma i powie: konnichiwa, tak, tu być dojo aikido, onegai shimasu :wink:
Było by idealnie, ale prawdopodobieństwo mniejsze jak wygrać w totka szóstkę 10 razy z rzędu :?
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń

Widziałem to, ale to chyba całkiem inny klub..
Byłem na sztwiertni 18, jak pisze w moim linku i jest tam normalny dom :?

Jak tam pojadę następnym razem to zapytam, ale wątpię czy ktoś z tamtej okolicy bedzie wiedział co to jest aikido, nie mówiąc o tym, czy jest tam klub :lol:

A może otworzy stary, osiemdziesięcio letni dziadek z siwą dłuuugą brodą i skośnymi oczyma i powie: konnichiwa, tak, tu być dojo aikido, onegai shimasu :wink:
Było by idealnie, ale prawdopodobieństwo mniejsze jak wygrać w totka szóstkę 10 razy z rzędu :?


Witaj Fawin. Jako członek tego klubu już Ci wszystko wyjaśniam. Adres który znasz to adres siedziby klubu - w tym domu mieszka sensei Michał Front. Oczywiście zajęcia się tam nie odbywają bo to lekko niemożliwe. To adres dla korespondencji itp. Zajęcia odbywają się w CIESZYNIE na Usiu. W okresie wakacji treningi są w poniedziałek i czwartek o godzinie 18.00 na małej sali gimnastycznej nr 116. Strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to właściwy adres masz tam kontakt i namiary więc jak chcesz to możesz dowiedzieć się więcej. Niestety w ustroniu z tego co mi wiadomo zajęć nie ma :(

ps. Michał nie wygląda jak stary dziadek z siwą brodą. To bardziej mieszanka spidermana z pitbullem ;-) hehe - a tak serio to bardzo fajny gość więc dzwoń.
  • 0

budo_fawin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń
Ok, dzięki wielkie za wyjaśnienie, bo myślałem, że ktoś sobie jaja robił podając tamten adres jako adres klubu, szukałem innej ulicy sztwiertnia, bo może jest jeszcze jakaś :P

Jeszcze pytanie merytoryczne, czym jest aikido? Czy to tylko jak na filmikach widać unieszkodliwianie oponenta poprzez zastosowanie dźwigni i rzutów, przy jak najmniejszym wkładzie własnej energii, czy występują tam elementy walki?
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń
Na forum masz w cholerę wiadomości o tym czym jest aikido - poszukaj. Na stronie klubu też coś pisze. Elementy walki są w znikomej postaci a rywalizacji w ogóle - aikido to współpraca. Jeśli szukasz rywalizacji (niestety z dużym nakładem energii własnej) to whispnij na priva dam Ci namiary na fajny klub MMA w Cieszynie.
  • 0

budo_fawin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń
No właśnie po cztero letnim stażu w karate, chciałbym spróbować czegoś znacznie bardziej odmiennego i jak widzę aikido będzie w sam raz :D
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń
A to wbijaj na trening bez zastanowienia.
  • 0

budo_fawin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido- Ustroń
No właśnie jako osoba bez stałego zatrudnienia (czyt. uczeń) zastanawiałem się nad sponsorem i oto udało się znaleźć, więc w poniedziałek jeśli nic się nie wydarzy, to najprawdopodobiniej się zjawię, może uda się kolegę skołować, bo też kiedyś coś o aikido wspominał :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024