Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pseudo silka w pokoju.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pseudo silka w pokoju.
Po remoncie chaty, w tym pokoju mojego, chce sobie urzadzic cos do cwiczen. Laweczka odpada, za duzo pochlania miejsca. Drazek obowiazkowo nowy kupuje, sztange mam, hantle tez. Co jeszcze moge sobie sprawic? Chcialem takie niewielkie zaczepy do sciany na sztange, zeby brac z nich na przysiady, bo zbyt wielkich ciezarow do przysiadow z ziemi nie zarzuce na barki, ale nawet nie wiem czy takie mozna dostac gdzies. Glownie zalezy mi na nogach, bo drazek i sztanga chyba na gore mi wystarczy.
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
Ławeczka nie musi zajmować dużo miejsca. Poszukaj składanych ławek. Co prawda sugerowany max. ciężar sztangi na takich ławeczkach to ok. 90-100kg, ale jeśli nie zamierzasz używać dużych ciężarów, powinna wystarczyć. (Jakby co, to mam taką do sprzedania ;) )

Zaczepy w ścianie do przysiadów to, moim zdaniem, nie najlepszy pomysł. Musiałyby dość mocno wystawać ze ściany (żeby zmieściło się obciążenie na gryfie) i prawdopodobnie mieć podpórki na ziemi, a wtedy to już lepiej kupić stojaki, bo przynajmniej można je gdzieś przestawić.

Jeśli już robisz remont, to zamontuj w suficie hak na worek.

Edit:
A wracając do zaczepów w ścianach, mogą się przydać do trzymania pustego gryfu, kiedy nie jest używany. Możesz też zamontować jakieś haki, żeby móc na nich poćwiczyć z ekspanderem albo z gumami.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
porecze przykrecane do sciany lub ruchome(tylko ze te moge sie troche bujac)

jesli nie chcesz miejsca tracic to tyle wystarczy, jeszcze pas/szelki zeby doczepiac ciezar w drazku i poreczach
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
poncho, jak co, to fotki laweczki mozesz podeslac :wink:
stojak pod sztange taki by styknal chyba co?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
też mam taką ławke, ogólnie nie polecam ich do wyciskania. Ale jak chcesz, mogę odsprzedać :P

Stojaki nie zajmują dużo miejsca, mam w pokoju sztange, stojaki i drążek i największym problemem są ciężary, bo nie wymyśliłem jeszcze sposobu jak je przechowywać żeby były łatwo dostępnei nie zagracały podłogi.
Siłka w domu o super sprawa, ale tęsknie za towarzystwem z siłki - wszystkie te osiedlowe koksy (więcej ze sobą gadają niż ćwiczą, a i tak są wielcy...) urozmaicały troche trening :P

P.S. polecam stojaki MAGNUS z allegro, cena całkiem w porządku i są solidne i stabilne
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.

też mam taką ławke, ogólnie nie polecam ich do wyciskania.

to do czego ta lawka jak nie do wyciskania :)
  • 0

budo_ziarek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FSW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
No te stojaki z linka są spoko można sobie je dowolnie ustawić a po treningu zajmujaą mało miejsca i można je gdzieś upchać np pod łóżko. Moze pomysl jeszcze o ławeczce do brzuszków
takiej składanej tez po treningu pod wyro z nią. A na ciężary też są stojaki kupic sobie taki albo pospawać samemu i miech stoi w kącie pokoju.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
na brzuch ABS 2 polecam
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
Jednak nie mam ławeczki do sprzedania. :P Okazało się, że starsza obiecała ją już wcześniej kuzynowi i ma wpaść za kilka dni ją odebrać.

Miałem coś w tym stylu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Przez kilka lat dobrze spełniała swoje zadanie, mimo że nie wygląda zbyt solidnie. ;)

Ale skoro kupujesz też stojaki, to lepsza będzie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Na brzuch wystarczy drążek, podłoga i kółko, więc ławeczkę skośną możesz sobie darować.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.
bardziej mi sie podoba ta pierwsza.
a odnosnie domowej silki, to przeczytaj moj temat :P
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pseudo silka w pokoju.

to do czego ta lawka jak nie do wyciskania :)


ja na niej wyciskam, ale sobie nie chwale, jest niestabilna. mam coś w tym stylu : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024