Skocz do zawartości


Zdjęcie

GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
194 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
tp nie moja wina że kravka robi takie rzeczy ;) ;)

oni tam sale wynajmują po prostu ;) karate zresztą też, lokalne jest judo, aikido i kick z tego co wiem ;)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

Wyborowa jest gorzej niz myslalem o ile sie nie myle jestesmy z podobnego rocznika ale nie wiem czy sie nadajemy do tych czasow :oops:

Laser cos Ty dal za linka 8O 8O
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dzieci w wieku 7- 10 lat "KRAV MAGA - Junior"


Mnie slabia wszystkie tzw. rozwojowe i tworcze koncepcje. Tak jak od 2-3 lat amerykanska tworczo-rozwojowo-wirtualna bankowosc.
Te zawody dla piecioletnich dzieci to jest tzw. zwiekszenie dostepnosci sztuk walki.
W Stanach dawali kredyty hipoteczne 80latkom na 50 lat. W ten sposob zwiekszano dostepnosc kredytowa. Jak ktos mial np. psa to dostawal ekstra karte kredytowa ze zdjeciem psa. Pies musialby chyba wcyrku wystepowac, zeby potem debet splacic. To sa te nowatorskie, nie limitowane zdrowym rozsadkiem pomysly. Wszystko po to zeby bylo fajnie.
Takich rzeczy to ja nawet z nudow nie jestem w stanie wymyslic. Nie chce mi sie tej grzybni dalej komentowac. Moje imie 40 i cztery i to nie jest moje ostatnie slowo.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
Martius ok, ja się nie znam na metodyce, a Ty jesteś super trenerem, niech tak zostanie. Proszę Cię tylko przeczytaj swoje posty
...Dla dzieci powyzej 7 roku nie czepiam sie juz cialo jest w podstwowym zakresie wstepnie uksztaltowane zachowujac srodki ostroznosci i majac rozsadnych sedziow mozna im na troche pozwolic...
Czyli głowa jest ukształtowana do przyjmowania uderzeń? a rozsądny sędzia zdoła zatrzymać kopnięcie pewnie za każdym razem.

Napisałeś coś o luźnym sparingu w trakcie treningu. CO dla Ciebie jest luźnym sparingiem, a co dla dzieci???

Panowie kolejny raz piszę do Was, jeżeli się z tym nie zgadzacie to proszę nie piszcie w tym temacie.
Nie chcę z nikim się spierać, Wy macie swoje metody my swoje
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

a Ty jesteś super trenerem, niech tak zostanie.


Tak sadzisz ? Dziekuje :oops: Nigdy bym tak o sobie nie powiedzil 8) :) :)


Proszę Cię tylko przeczytaj swoje posty
...Dla dzieci powyzej 7 roku nie czepiam sie juz cialo jest w podstwowym zakresie wstepnie uksztaltowane zachowujac srodki ostroznosci i majac rozsadnych sedziow mozna im na troche pozwolic...
Czyli głowa jest ukształtowana do przyjmowania uderzeń? a rozsądny sędzia zdoła zatrzymać kopnięcie pewnie za każdym razem.


A umiesz czytac ? - czy pisalem ze mozna im na troche pozwolic w kopaniu po glowie ?
Ta wypowiedz wzieta jest z odpowiedzi co do zawodow grapplingowych.
Nie probuj mnie lapac na socjotechnike bo sie mozesz przeliczyc 8)
Nigdzie nie napisalem ze jestem zwolennikiem zawodow mix dla dzieci - napisalem ze nieraz poproszony o to sedziuje na takich bo zawody sa i tak nieuniknione a lepiej zebym sedziowal ja niz jakas niedoswiadczona osoba. Ale nie popieram takich zawodow - dla mnie dzici do 15 lat powinny raczej sie specjalizowac w stylach chwytanych. Ale nie zmienie tego ze beda i zawody stricte uderzane dla nich robione.

Napisałeś coś o luźnym sparingu w trakcie treningu. CO dla Ciebie jest luźnym sparingiem, a co dla dzieci???


Jak prowadze trening dla dzieci to nie jest to moj luzny sparring przystosowany do mojej osoby ale przystosowany do wieku, wagi, doswiadczenia adepta - zgodnie z wiedza wyuczona na roznych kursach, nabyta na seminariach naukowych metodyki sportu i nabyta na podstawie wlasnej pracy trenerskiej. A grono moich uczniow ktorzy teraz maja wlasne dzieci zaczynalo u mnie zaczynalo u mnie jako kilkuletnie dzieci. Teraz albo sa przedstawicielami innych systemow albo cwicza u mnie nadal.
I to nie znaczy ze nie popelnialem bledow w pracy trenerskiej i nie zrobil bym inaczej teraz ... a wiele rzeczy bym teraz wrecz nie robil patrzac z perspektywy czasu.


Panowie kolejny raz piszę do Was, jeżeli się z tym nie zgadzacie to proszę nie piszcie w tym temacie.
Nie chcę z nikim się spierać, Wy macie swoje metody my swoje


A czy my sie chcemy spierac - to jest forum kazdy ma prawo przedstawic swoj poglad na niektore sprawy - to nie jest temat tylko dla klaniajacyc sie w pas, chwalacych i popierajacych :) :)
Tego oczekiwales chwalenia i poklasku ?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
Myślałem raczej o wymianie doświadczeń, a nie poklaskach. Chciałem pochwalić moich podopiecznych, pochwalić się nimi bo jestem z nich dumny :D
moje oczekiwania są najmniej ważne i nie usiłuje Cię łapać na niczym, staram się trzymać swego i tyle.

Forum służy do wymiany poglądów, a Wy delikatnie zaatakowaliście. Czy gdzieś było napisane uważam, że dzieci powinny itd. chyba nie. Ja odczytałem to jako atak. Zresztą chyba nie tylko ja. Czy ja się Was czepiałem, ze robicie taki i takie zawody, że dzieci lub młodzież w tym i tym wieku nie powinna tego lub tego robić nie. Więc odpuśćcie sobie i naprawdę wszyscy poznali już wasze zdanie, a ja się z nim nie zgadzam.
Pozdrawiam
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

Jersey- z wyladowaniem naturalnej agresji to przegioles, agresja trzeba uczyc kontrolowac, potem masz gosci co sie na ulicy wyladowuja, a trener naturalnie nauczyl ich "rozladowywac".

-nie przegiołem, oparłem się o programy resocjalizacyjne, realizowane w USa dla tzw. trudnej młodzieży i ze środowisk tzw.marginesu (to co realizuje między innymi Chuck Norris). W tym wypadku nie ma mowy oczywiście o tak wielkim problemie, ale idea ukierunkowania jest wspólna.

Martius argument o wyczerpującym czasie walki jest nietrafiony. Dzieci walczą z dziećmi więc tempo akcji reguluje się samo. Żaden 5-6latek nie jest w stanie zamęczyć drugiego kondycyjnie.

Wyborowa zobacz w jakim wieku trenują judo dzieci np.w Monako pod kierunkiem naszego olimpijczyka :wink: ( 5-6lat, między innymi dzieci Angeliny Jolie). Polskie przykłady mnie nie przekonują, mam większe zaufanie do Deutsche Judo Bund :D
Mają słabe umiejętności 5latki? Właśnie o to chodzi w turniejach dziecięcych. Tam nikt nie wymaga supertrudnych technicznie akcji.Wszystko na poziomie kulania się po dywanie w przedszkolu. Ta sama zabawa co na treningu, tylko z obcymi dziećmi :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

a Wy delikatnie zaatakowaliście.


Ja i Wyborowa wyrazilismy tylko nasze zdanie na temat zawodow dla najmlodszych - czy bylbys to Ty czy ktos inny nasza reakcje byla by taka sama i nie ma tu nic osobistego.

Bo wedlug nas nawet jesli idea takich zawodow bedzie miala 90 % zwolennikow nie jest nigdzie udokumentowane ze nie jest to szkodliwe a jest sporo informacji na temat szkodliwosci zbyt wczesnego dopuszczania do wszelkiego rodzaju zawodow - choc i tak w formule grapplingowej sa najbezpieczniejsze.

A postepowac bedziesz i tak jak sam zechcesz nikt Ci niczego narzucic nie moze ale doswiadczenie ze nie kazdemu sie ta idea moze podobac tez sie na pewno przyda 8)

pozdrawiam
i koncze ten temat
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

pozdrawiam
i koncze ten temat

-a szkoda , bo prawie Cię przekonałem :)
Czasy się zmienają i postępu nie zatrzymasz :) :) :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

pozdrawiam
i koncze ten temat

-a szkoda , bo prawie Cię przekonałem :)
Czasy się zmienają i postępu nie zatrzymasz :) :) :)



Nie moglem sie powstrzymac :)


Postep ? - chcesz miec taki postep jak w Anglii czy w Niemczech gdzie pelno sekcji a jak sie chce znalesc cos lepszego to ciezko ?

Chcesz miec na macie osoby w kimonach w kwiatki i jedzace hamburgera jak instruktor technike tlumaczy - dla mnie to postep nie jest :) :) :) ale jaki Fun
NO FUN NO LIVE :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
No kolega własnie przebywa w stanach, no i ćwiczy ponoć w najlepszym w okolicy klubie shotokan.

Według niego poziom 1 dana to u nas około 6 kyu.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

Jersey- z wyladowaniem naturalnej agresji to przegioles, agresja trzeba uczyc kontrolowac, potem masz gosci co sie na ulicy wyladowuja, a trener naturalnie nauczyl ich "rozladowywac".

-nie przegiołem, oparłem się o programy resocjalizacyjne, realizowane w USa dla tzw. trudnej młodzieży i ze środowisk tzw.marginesu (to co realizuje między innymi Chuck Norris). W tym wypadku nie ma mowy oczywiście o tak wielkim problemie, ale idea ukierunkowania jest wspólna.

Martius argument o wyczerpującym czasie walki jest nietrafiony. Dzieci walczą z dziećmi więc tempo akcji reguluje się samo. Żaden 5-6latek nie jest w stanie zamęczyć drugiego kondycyjnie.

Wyborowa zobacz w jakim wieku trenują judo dzieci np.w Monako pod kierunkiem naszego olimpijczyka :wink: ( 5-6lat, między innymi dzieci Angeliny Jolie). Polskie przykłady mnie nie przekonują, mam większe zaufanie do Deutsche Judo Bund :D
Mają słabe umiejętności 5latki? Właśnie o to chodzi w turniejach dziecięcych. Tam nikt nie wymaga supertrudnych technicznie akcji.Wszystko na poziomie kulania się po dywanie w przedszkolu. Ta sama zabawa co na treningu, tylko z obcymi dziećmi :D


Jersey, moze powiesz jeszcze jaka jest skutecznosc tych programow resocjalizacyjnych?
0.2 moze pol procent ludzi, ktorzy sie resocjalizuja? I ta wiedze o resocjalizacji jakiegos amerykanskiego menelstwa przenosisz na normalne polskie pieciolatki.
Jaki jest cel tego eksperymentu??
To ze ktos ma kolejna grupe jako cel marketingowy i podparty jest jakimis nazwiskami nie zmienia faktu, ze pieciolatki nie wiedza zupelnie o co chodzi. przyjda, beda cos robic bez sensu, bo trener kazali.
"Wszystko na poziomie kulania na po dywanie"- czyli "kaszanka po polsku". Gdzie tu sens i logika i nazywanie czegos bjj, krav maga czy cokolwiek innego?
Kazda bzdure da sie uzasadnic, podbudowac "filozoficznie" co nie zmiena faktu, ze bzdura pozostaje.
O wiele wiecej sensu ma skupienie sie na ogolnej sprawnosci fizycznej, zabawach ruchowych niz robienie masakry pod tytulem turniej pieciolatkow. Ten debilizm przyszedl ze stanow. Tam sa geniusze z czarnymi pasami co jeszcze chodzic nie umieja.
My ku temu takimi drogami jak w Sremie zmierzamy.
Bez urazy Panowie: Jak ktos chce rzeczywiscie byc fachowcem to musi byc wyedukowany i powaznie rzeczy traktowac.
Tedo, moze bys powiedzial kto zmontowal idee turnieju dla pieciolatkow i jakie ma kwalifikacje - jakie szkoly pokonczyl, ile lat w dyscyplinie przebyl jako zawodnik, trener, dzialacz. Bo ja ma wrazenie, ze to byl jakis szybki pomysl przy browcu, z dorobiona na szybko papierologia.
Nic nie zmieni faktu, ze turnieje dla pieciolatkow to po prostu jest za wczesnie. Reszta to jakies farmazony. A.Jolie sie tak zna na judo jak ja no konstruowaniu odrzutowcow. Nie badz smieszny chlopie.
Polskie przyklady nie przekonuja ?? Myslalem ze turniej byl w Sremie, czyli w Polsce. Bez sensu post walnales. Zupelnie nie na temat.
Wez sobie podrecznik pierwszy z brzegu o psychologii rozwojowej dzieci 4-6 lat, poczytaj o budowie szkieletowej, rozwoju miesniowym, ukladzie nerwowym, zdolnosciach poznawczych i slkec piec prostych zdan na ten temat. Ten temat to jest dupienie flekow.
"Chodzi o slabe umiejetnosci"- cytat z twojego postu- przeciez to brednia chorego niewolnika.
Totalna ignorancja, brak elementarnej wiedzy i graniczacy z groteska poziom samozadowolenia. Panowie, te posty was osmieszaja nie tylko jako instruktorow, ale jako zdrowych na umysle ludzi.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
W Rzeszy to juz nawet zawody ninja robia dla najmlodszych - staje takich dwoch ninja naprzeciwko siebie i rzucaja w siebie geazdkami z jakiejs takiej gabczastej masy - i zlicz sie trafienia. Juz byl przypadek ze dziecko jedno rzucilo gwiazdka sciagnieta ze sciany dojo w drugiego dzieciaka dobrze ze tylko w kolano ;)

a jaka radoche maja dzieci i rodzice na zawodach a barek z napojami pracuje pelna para, start w zawodach chyba kilka euro i kazdy dyplom dostanie 8)

postep ... kurde ...
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

A.Jolie sie tak zna na judo jak ja no konstruowaniu odrzutowcow. Nie badz smieszny chlopie.
Polskie przyklady nie przekonuja ?? Myslalem ze turniej byl w Sremie, czyli w Polsce. Bez sensu post walnales. Zupelnie nie na temat.
Wez sobie podrecznik pierwszy z brzegu o psychologii rozwojowej dzieci 4-6 lat, poczytaj o budowie szkieletowej, rozwoju miesniowym, ukladzie nerwowym, zdolnosciach poznawczych i slkec piec prostych zdan na ten temat. Ten temat to jest dupienie flekow.
"Chodzi o slabe umiejetnosci"- cytat z twojego postu- przeciez to brednia chorego niewolnika.
Totalna ignorancja, brak elementarnej wiedzy i graniczacy z groteska poziom samozadowolenia. Panowie, te posty was osmieszaja nie tylko jako instruktorow, ale jako zdrowych na umysle ludzi.

-nie Jolie zna się na judo, bo nic nie napisałem o jej znaniu się. Szkoda, że nie doczytałeś, bo byś skomentował na temat.
Mówiłeś o przepisach w PZK jako przykładzie na którym wszyscy się mamy wzorować (uwaga o wieku), więc Ci odpisałem, że gdzie indziej są inne przepisy. Nie interesuje mnie gdzie był turniej ale czy mogą trenować 5latki.
Skleciłem 5 prostych zdań, a ty nie zadałeś sobie trudu na odpowiedzenie argumentami. Odnośnie anatomi ludzkiego ciała (rozwoju) argument można przypasować do 18 tego roku życia (a nawet 22go).Tłumacze Ci po raz kolejny -to są zawody dopasowane do możliwości dzieci. Nie widze różnicy między zawodami na rowerkach czterokołowych i mocowaniu się dzieci pod pełną kontrolą dorosłych.

-pozdrawiam
chory niewolnik
bredzący
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

a jaka radoche maja dzieci i rodzice na zawodach a barek z napojami pracuje pelna para, start w zawodach chyba kilka euro i kazdy dyplom dostanie

-komu to przeszkadza? Rodzicom? Dzieciom? Czy tym, którzy nic nie robią?
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
wrzućcie jakieś wideo z walk :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

O wiele wiecej sensu ma skupienie sie na ogolnej sprawnosci fizycznej, zabawach ruchowych niz robienie masakry pod tytulem turniej pieciolatkow

- zabawa ruchowa pod nazwą turniej, firmowana przez bjj. Taki był cel i formuła.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

Nie widze różnicy między zawodami na rowerkach czterokołowych i mocowaniu się dzieci pod pełną kontrolą dorosłych.


I wszystko jasne!
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

a jaka radoche maja dzieci i rodzice na zawodach a barek z napojami pracuje pelna para, start w zawodach chyba kilka euro i kazdy dyplom dostanie

-komu to przeszkadza? Rodzicom? Dzieciom? Czy tym, którzy nic nie robią?


To akurat nikomu - a przynajmniej wiekszosc bedzie wiedzialo co to nin-jutsu ... wiesz to takie cos gdzie zapierdziela takie cos ubrane na czarno i wali gumowymi gwiazdkami :)

Przypomnial mi sie moj znajomy niemiec pokazuje kasete gdzie ktos odstawia chinski taniec plus ken-aerobic z mieczem japonskim i mowi ooo ken-jutsu

Wy czasem nas nie wkrecacie ?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

a jaka radoche maja dzieci i rodzice na zawodach a barek z napojami pracuje pelna para, start w zawodach chyba kilka euro i kazdy dyplom dostanie

-komu to przeszkadza? Rodzicom? Dzieciom? Czy tym, którzy nic nie robią?


To akurat nikomu - a przynajmniej wiekszosc bedzie wiedzialo co to nin-jutsu ... wiesz to takie cos gdzie zapierdziela takie cos ubrane na czarno i wali gumowymi gwiazdkami :)

Wy czasem nas nie wkrecacie ?


- i na tym poziomie wiedza ta wystarczy, to nie mają wyrosnąć wojownicy ninja, tylko dzieci, które miło będą wspominały udział w tych "zmaganiach"

-nie wkręcamy, tylko wiemy na podstawie osobistych doświadczeń o czym mówimy i gdzie leży problem

Ja wciąż uważam, że w kwestii ogólnej masz rację, ale w szczegółowej mylisz się :D
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

Ja wciąż uważam, że w kwestii ogólnej masz rację, ale w szczegółowej mylisz się :D


o to chodzi, dobrze powiedziane ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024