Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate rosyjskich ulic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Mistyk Wyborowa to Piotr Szeligowski , prześledź jego kariere oraz stoczone walki zanim będziesz wyjeżdżał do niego z takimi tekstami :wink: a wogle Mistyk jakie ty masz doświadczenie w kontaktowej walce oraz treningu pod walkie kontaktową ? Pewnie siedzisz przed komputerem w okularkach i grasz eksperta od sportów walki Ja kolego Mistyk prowadze grupy w Toruniu BJJ , Muaythai , Kyokushin, MMA .Ja odważyłem się jako osoba wywodząca się z knockdown karate jechać na Mega mocny obóz Berserkers Team w Starym Kaleńsku. Założe się jak byś miał ty Mistyk jechać na obóz do Starego Kaleńska miałbyś pełne portki. Na koniec dodam od siebie że niektóre elementy z treningu rosyjskiego ulicznego karate wprowadziłóem już w swojej sekcji :wink: Nie mówię że wszystko jest w tym filmie według mnie jest wartościowe i warte do wprowadzenia.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
a to az tak straszny jest ten oboz?
  • 0

budo_mistyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

Mistyk Wyborowa to Piotr Szeligowski , prześledź jego kariere oraz stoczone walki zanim będziesz wyjeżdżał do niego z takimi tekstami :wink: a wogle Mistyk jakie ty masz doświadczenie w kontaktowej walce oraz treningu pod walkie kontaktową ? Pewnie siedzisz przed komputerem w okularkach i grasz eksperta od sportów walki Ja kolego Mistyk prowadze grupy w Toruniu BJJ , Muaythai , Kyokushin, MMA .Ja odważyłem się jako osoba wywodząca się z knockdown karate jechać na Mega mocny obóz Berserkers Team w Starym Kaleńsku. Założe się jak byś miał ty Mistyk jechać na obóz do Starego Kaleńska miałbyś pełne portki. Na koniec dodam od siebie że niektóre elementy z treningu rosyjskiego ulicznego karate wprowadziłóem już w swojej sekcji :wink: Nie mówię że wszystko jest w tym filmie według mnie jest wartościowe i warte do wprowadzenia.


Skąd to człowiek ma wiedzieć kto kryje się za takim a takim nikiem :roll: , nie kwestionuję w żaden sposób zasług pana Szeligowskiego w karate, daleko mi od tego, polemizuję tylko z tym co widziałem na filmie. Widzę, że ty jesteś mocno niedowartościowany, skoro od razu mnie atakujesz, i jeszcze chwalisz się swoimi wyczynami i działaniami.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Musisz się przejechać to zabaczysz jaki jest obóz w Kaleńsku , codzienne godzine sparingi w parterze dla zawodników Knockdown karate to uważasz lajcik :D Teraz to on niebędzie taki ciężki ponieważ od 3 miesięcy trenuje 2- 3x dziennie , mam nadzieje że sytuacja finansowa nie zmusi mnie do zmiejszenia liczby treningów.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

Mistyk Wyborowa to Piotr Szeligowski , prześledź jego kariere oraz stoczone walki zanim będziesz wyjeżdżał do niego z takimi tekstami :wink: a wogle Mistyk jakie ty masz doświadczenie w kontaktowej walce oraz treningu pod walkie kontaktową ? Pewnie siedzisz przed komputerem w okularkach i grasz eksperta od sportów walki Ja kolego Mistyk prowadze grupy w Toruniu BJJ , Muaythai , Kyokushin, MMA .Ja odważyłem się jako osoba wywodząca się z knockdown karate jechać na Mega mocny obóz Berserkers Team w Starym Kaleńsku. Założe się jak byś miał ty Mistyk jechać na obóz do Starego Kaleńska miałbyś pełne portki. Na koniec dodam od siebie że niektóre elementy z treningu rosyjskiego ulicznego karate wprowadziłóem już w swojej sekcji :wink: Nie mówię że wszystko jest w tym filmie według mnie jest wartościowe i warte do wprowadzenia.


Skąd to człowiek ma wiedzieć kto kryje się za takim a takim nikiem :roll: , nie kwestionuję w żaden sposób zasług pana Szeligowskiego w karate, daleko mi od tego, polemizuję tylko z tym co widziałem na filmie. Widzę, że ty jesteś mocno niedowartościowany, skoro od razu mnie atakujesz, i jeszcze chwalisz się swoimi wyczynami i działaniami.


Jedno jest pewne, ten film do Oscara w zadnej kategorii kandydowac nie bedzie. Na zdrowie, poki co! Za Mistyka i Inhetosa!
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
wyborowa to ja wypije twoje zdrowie, mimo ze mnie pominales :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

wyborowa to ja wypije twoje zdrowie, mimo ze mnie pominales :wink:


na kazdego przyjdzie kolej, za Szczene i wszystkich innych, w tym niepijacych. I przyjaciol Moskali :D
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Trening „Sbornoj Rossiji”
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
O i to jest normalne ćwiczenie. Sam to u mnie robiłem tylko z rękoma.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

...ogladnac walke Ignashova z doktorem smierc. ....


Dołożyłeś do pieca :) :):)

To tak jakby zapaśnicy pokazywali jako przykład walkę dajmy na to Mata Hugesa z karateką z Pcimia dolnego z żółtym pasem ćwiczącego pod zawody kata tylko ;) i by pokazywali, że tak właśnie się rozprawia z karateką ;) ;)

Z tego doktora śmierć to taki zapaśnik pewnie jak ze mnie żeglarz ;) ;)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Szczena jaki efekt propagandy? Przecież nie doszedłem do tego zdania po tym filmiku. Wytłumacz mi w takim razie dlaczego we wszystkich sportach walki są najlepsi lub są w czołówce?? To też efekt propagandy :roll: Możesz nie lubić naszych sąsiadów ale fakty są jakie są...Co do Kongo hmm świetny zawodnik ale Fedor zazwyczaj walczył z czołówką i zazwyczaj ta czołówka nie może dotrwać do 2 rundy :)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Ma ktoś jakieś informacje jaki styl trenował wcześniej Shihan Kocergin , oraz w jakiej organizacji był wcześniej ?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Dlaczego sa dobrzy nasi sasiedzi?
Moze uzupelnie; bo jest ich jakos razem 200 mln. Bo dobrze rzowijaja nauke zwiazana ze sportem.
Bo to biedne kraje, a sporty walki naleza do najtanszych. To tak jak na Kubie - maja swietnych piesciarzy - i... w zasadzie nie ma tam zbyt wiele dziedzin, zeby sie wybic.
Bo maja nie wiele do stracenia.
Jak ktos uprawia np. jakis zawod, ktory przynosi mu dobre pieniadze, i musi sie komunikowac z ludzmi, to juz sie powaznie zastanowi, czy nadstawiac twarz (ktora jest czescia jego zawodu) w jakiejs treningowej walce, czy jest sens, czy sie obnosic sie z bliznami?
Ja pamietam jak pracowalem w prestizowej firmie - i... musialem kombinowac, zeby powiedziec dlaczego mam rozwalony luk brwiowy. Zajakniecie sie o trenowaniu sportow walki, nie bylo mile postrzegane. Wiec na okraglo klamalem, ze - a to gralem w pilke, to spadlem z roweru etc.
Znam kilku chlopakow, ktorzy mieli talenty na miare swiatowej czolowki - i... wybrali binzes, kariere polityczna, cieple posady etc. W 80. latach by pewnie walczyli do upadlego.

Jakos nie ma Rosjan w czolowce np. najlepszych kierowcow swiata (drogi sport).
W 80. latach, to z Polski mielismy kupe dobrych fajterow (statystycznie mniej niz Rosjanie), bo poprzez sporty walki jedynie mozna bylo sie wybic, ale sytuacja ekonomiczna byl podobna do tej, ktora maja teraz nasi sasiedzi.
Oczywiscie nie jest cudownie w Polsce, ale w odroznieniu od Rosjan, mozna legalnie np. wyjechac do pracy na tzw. Zachod

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

Jakos nie ma Rosjan w czolowce np. najlepszych kierowcow swiata (drogi sport).
W 80. latach, to z Polski mielismy kupe dobrych fajterow (statystycznie mniej niz Rosjanie), bo poprzez sporty walki jedynie mozna bylo sie wybic, ale sytuacja ekonomiczna byl podobna do tej, ktora maja teraz nasi sasiedzi.
Oczywiscie nie jest cudownie w Polsce, ale w odroznieniu od Rosjan, mozna legalnie np. wyjechac do pracy na tzw. Zachod

Pozdrawiam
K_P


Kubusiu nie jest regułą, że Rosjanie są mistrzami tylko w tanich sportach. Są w czołówce światowej w spadochroniarstwie, akrobacji samolotowej i szybowcowej a to niezwykle drogie sporty.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic


Jakos nie ma Rosjan w czolowce np. najlepszych kierowcow swiata (drogi sport).
W 80. latach, to z Polski mielismy kupe dobrych fajterow (statystycznie mniej niz Rosjanie), bo poprzez sporty walki jedynie mozna bylo sie wybic, ale sytuacja ekonomiczna byl podobna do tej, ktora maja teraz nasi sasiedzi.
Oczywiscie nie jest cudownie w Polsce, ale w odroznieniu od Rosjan, mozna legalnie np. wyjechac do pracy na tzw. Zachod

Pozdrawiam
K_P


Kubusiu nie jest regułą, że Rosjanie są mistrzami tylko w tanich sportach. Są w czołówce światowej w spadochroniarstwie, akrobacji samolotowej i szybowcowej a to niezwykle drogie sporty.


ale to są sporty ścisle związane z obronnością kraju. Za czasów Stalina, ZSRR posiadał najwiecej wyszkolonych spadochroniarzy oraz pilotów.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Dobrzy sa tez w strzelectwie. Na to tez zawsze kolejne rzady znajdowaly pieniadze. Jakas prawde na tematy pisze Wiktor Suworow.
Jak patrze jak ten Mistrz, strzela sobie seriami w tarcze, to az zazdroszcze, albo on taki zamozny, albo amunicja w Rojsi taka tania.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
W Rosji poziom życia wcale nie jest niższy niż w Polsce. W naszym kraju niektórzy otrzymują emerytury i renty poniżej 700 złotych netto minimalne wynagrodzenie wynosi 950 złotych netto , a ceny są tu o niebo wyższe niż w Rosji :wink: Za 10 lat będziemy jeżdzić do nich do pracy :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

W Rosji poziom życia wcale nie jest niższy niż w Polsce. W naszym kraju niektórzy otrzymują emerytury i renty poniżej 700 złotych netto minimalne wynagrodzenie wynosi 950 złotych netto , a ceny są tu o niebo wyższe niż w Rosji :wink: Za 10 lat będziemy jeżdzić do nich do pracy :wink:


Rosja, po Niemczech, jest krajem gdzie jezdzi najwieksza liczba osobowych mercedesow
  • 0

budo_mistyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic
Nie czuję, nie rozumiem tego narodu, jeżeli około 70% rosjan popiera cara Putina, który
ma krew na rękach, przykład Czeczeni, to ja nie chcę mieć z tymi ludźmi nic wspólnego,
może istnieją wyjatki, ale to tylko wyjątki. Mieszkam w Polsce, i to jest dobre miejsce do
rozwoju w SW, gdyż łączy się tu duch wschodu i duch zachodu, nie jesteśmy francuskimi
pieskami, ale nie jesteśmy też brutalami, prymitywami z Rosji, przecież nie ukrywajmy, Moskwa to bagate miasto, ale legalnie rządzi tam mafia, czyt. biznesmeni razem z politykami. Tam jest niewiele dziedzin w których jest coś normalnie, ale nie ma co się dziwić jak nie ma tam prawie inteligencji, prawdziwych elit, które niepodobały się zawsze, ani carom, ani bolszewikom, ani Putinom. Zresztą Rosja jako kraj, nie jest, ani nigdy nie była przychylna Polsce, ja też nie jestem im przychylny, mam taki przekaz od Przodków i tego będę się trzymał, bo widzę, że on jest nadal aktualny.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate rosyjskich ulic

Nie czuję, nie rozumiem tego narodu, jeżeli około 70% rosjan popiera cara Putina, który
ma krew na rękach, przykład Czeczeni, to ja nie chcę mieć z tymi ludźmi nic wspólnego,
może istnieją wyjatki, ale to tylko wyjątki. Mieszkam w Polsce, i to jest dobre miejsce do
rozwoju w SW, gdyż łączy się tu duch wschodu i duch zachodu, nie jesteśmy francuskimi
pieskami, ale nie jesteśmy też brutalami, prymitywami z Rosji, przecież nie ukrywajmy, Moskwa to bagate miasto, ale legalnie rządzi tam mafia, czyt. biznesmeni razem z politykami. Tam jest niewiele dziedzin w których jest coś normalnie, ale nie ma co się dziwić jak nie ma tam prawie inteligencji, prawdziwych elit, które niepodobały się zawsze, ani carom, ani bolszewikom, ani Putinom. Zresztą Rosja jako kraj, nie jest, ani nigdy nie była przychylna Polsce, ja też nie jestem im przychylny, mam taki przekaz od Przodków i tego będę się trzymał, bo widzę, że on jest nadal aktualny.


to polityka, jedni maja krew na rekach, inni kupe. to nie ma nic wspolnego z rosyjska kultura. patrzenie przez przyzmat polityki, albo ilosci ofiar, czy tez obecnosci prawa (to tez zalezy w jakim rozumieniu) - nie ma sensu.
Niewiele dziedzin w ktorych jest cos normalnie- jakiej definicji normy uzywasz.
W Rosji nadal sie loi wodke ze szklanek i zakasza slonina. Taka tradycja, z ktora niewiele mamy wspolnego. Nie uwazam tego za prymitywizm czy brak kultury. Taki styl maja chlopaki i nic na to nie poradzisz.
Ruscy nie moga nam zapomniec okupacji Kremla z poczatku siedemnastego wieku, bo jak historia pokazala, tylko Polakom sie to udalo. Taka karma.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024