Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
On chyba go jedną ręką trzymał za kołnierz, a drugą lał :D , to jest niedozwolone :)
  • 0

budo_ted
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009

A nie tak bylo . za kazdym wejsciek kulil sie i uciekal za mate i nic mu nie mowili . No to jak go dopadlem to przytrzymalem i luta. No to kilka upomnien i dyskwalifikacvja.
No to co to bylo. Kicha sedziowania. Dla swoich.
Ale dobra , co mi tam.


Nie wierzę w to co mówisz nie ma takiej opcji żeby zawodnik cały czas uciekał za mate i sędziowie nie wyciągneli z tego wniosków sam jestem sędziom i wiem co mówię.
Napewno dostałeś regulamin tych zawodów, a tam było wszystko szczgółowo opisane za co są przyznawane upomnienia i punkty.
Trzeba go było tylko konekwętnie wypychać za mate i wygraną Masz w kieszeni. POZDRAWIAM.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
quote="ted"] Co do zawodników Oyama Karate to już chyba udowodnili Wam że potrafią startować we wszystkich turniejach jakie są organizowane na całym świecie i je wygrywać. [/quote]

Gwoli scislosci: niektorzy startuja tez w kick-boxingu i muay thai - organizowany jest nawet Puchar Polski Full Contact. To tak tytulem przytyku w kierunku mlodszych organizacji, ktore wprowadzenie nauczania podstawowych technik bokserskich na swoich seminariach okrzyknely "rewolucyjnym postepem".

Korda- krotka pilka: podaj nazwisko zawodnika, ktorego tak niesamowicie sponiewierales, albo spadaj na drzewo.

kkpzk- przestan zmieniac nicki. Jesli chcesz pozostac nierozpoznanym to SKONCZ WRESZCIE PODSTAWOWKE- wtedy twoja polszczyzna moze w koncu nie bedzie tak odstawac.

Do wszystkich malkontentow: PE w Bydgoszczy zgromadzil liczna ekipe z wielu krajow. Pojawili sie przedstawiciele innych organizacji - na czele z Sato juku i Tezuka (no dobra-jeden z szefow Tezuka w Europie sedziowal walki: liczy sie fakt wspolpracy). Wielu- z roznych przyczyn - nie zdolalo przyjechac: nie pojawili sie ludzie z Kamakura, koszmarne problemy z wizami poteznie uszczuplily druzyny Bialorusi i Ukrainy. To, ze najwiecej ludzi bedzie z Polski, z Oyama Karate BYLO OD SAMEGO POCZATKU OCZYWISTE - tylko debil nie pojechalby na miedzynarodowe zawody, ktore odbywaja sie u niego za miedza. Zawody byly dobrze zorganizowane i dobrze obsadzone - nieobecnosc kolegow korda i kkpzk nie byla dla nas kataklizmem.
Mimo tego, mimo naprawde fajnych efektow CIEZKIEJ pracy organizatorow - nadal sa niezadowoleni, nadal ktos kreci nosem, ktos inny narzeka, ktos kweka, ze jak jego nie bylo- to na pewno bylo do kitu, ze jesli nie zaproszono XYZ-karate to pewnie turniej byl ustawiony, ze wszyscy bali sie zaproscic Mistrza AlfaOmega- bo ten to by pewnikiem wszystkim lomot spuscil...

CO Z WAMI LUDZIE?!?!?! Zrobilismy fajna impreze promujaca karate - a wy macie do tego jakies "ale"? Zamiast pogratulowac, poklepac po ramieniu, ze komus cos dobrze wyszlo...
A potem siada jeden z drugim przed komputerem i wylewa zale, ze "karate jest podzielone", ze "wszedzie tylko zawisc i brak wspolpracy".

Za przeproszeniem Szanownych Panow - SZLAG CZLOWIEKA TRAFIA!
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
Kirin konkurencja zawsze bedzie niezadowolona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
"Konkurencja" niech wie, ze Tezuka i Matsushima zaproszenia otrzymaly - ich ME sa otwarte, wiec my tez sie przed nimi nie zamykamy.
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009

"Konkurencja" niech wie, ze Tezuka i Matsushima zaproszenia otrzymaly - ich ME sa otwarte, wiec my tez sie przed nimi nie zamykamy.

o tak statystów zapraszacie , gdyz nie jest żadną tajemnica,że te organizacje w kraju nie mają żadnego znaczenia.Wejdzi na ich strone ,a sam sie przekonasz co to za stowarzyszenia. Poprostu wystarszyliście sie powtórki z Bielska i Jeleniej -jak to już opisywali inni w tym temacie. Po szperałem w archiwum i przejżałem wyniki oral recenzje tych zawodów oyama. Organizacja wspaniała działania sędziów katastrofalne wyniki głownie dla zawodników z poza oyama-precz z polityką ,a będzie dobrze w tym syfku
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
Byłem pewny że wrócisz. Ciebie nie da się zbanować :)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
KKPZK tak sie zastanawiam ofiarą czyjej propagandy jesteś żal mi ciebie :cry:

Oral recenzje? tzn ustne? ktoś ci opowiedział o nich :)
  • 0

budo_stock61
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
KKPZK, ty chyba przeglądasz wyniki zawodów OYAMA tylko te które chcesz, to są zawody i jak w każdym przypadku jeden na zowodach moze powymiatać wszystkich jak chce (np. TY) a na innych odpaść w walce eliminacyjnej i nie stanąć na podium. Musisz zapamiętać starą zasadę WALCZY CZŁOWIEK NIE ORGANIZACJA!!!!
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009

o tak statystów zapraszacie , gdyz nie jest żadną tajemnica,że te organizacje w kraju nie mają żadnego znaczenia.Wejdzi na ich strone ,a sam sie przekonasz co to za stowarzyszenia. Poprostu wystarszyliście sie powtórki z Bielska i Jeleniej -jak to już opisywali inni w tym temacie. Po szperałem w archiwum i przejżałem wyniki oral recenzje tych zawodów oyama. Organizacja wspaniała działania sędziów katastrofalne wyniki głownie dla zawodników z poza oyama-precz z polityką ,a będzie dobrze w tym syfku


Zastanawiam sie czy jest mozliwosc zbanowania adresu IP a nie nicka :?

Kkpzk- twoj szef powinien cie przeniesc do sluzby czynnej, bo siedzac przy klawiaturze masz za duzo czasu na sabotowanie internetowych dyskusji. :? Ehhh - na to wlasnie ida moje podatki: zeby urzednicy panstwowi zamiast wypelniac swoje obowiazki uskuteczniali slepe pieniactwo. :cry:

Swoja droga: wydawalo mi sie, ze w instytucjach publicznych sekcje informatyczne sa bardziej restrykcyjne przy blokowaniu pracownikom dostepu do "rozrywkowego" korzystania z Internetu. :roll:
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Europy Oyama Karate Bydgoszcz 2009
Powoli "jakieś" materiały zaczynają się pojawiać
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

na razie to tylko dzieci :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024