Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poniżanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

Człowiek, który posiada te wszystkie cechy


Dla całkowitej jasności: pisząc to miałem oczywiściena myśli odwagę, asertywność itd. a nie brak odwagi, brak asertywności...

Nie mam dostępnej funkcji edycji.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Polecam Judo albo BJJ. Boks sobie daruj, złamiesz komuś nos i bedziesz miał problem. Troche potrenujesz chwyty, złapiesz bakcyla, pokażesz charakter na macie i wszystko inne nie bedzie mialo znaczenia. Jak ktos sie bedzie do Ciebie sadził to zaproś go na mate albo odklep go na miejscu, albo postaw mi litra i sam tych głabów odjebie :wink:
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

postaw mi litra i sam tych głabów odjebie

-no i sprawa załatwiona judo :D
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

ale z poniżaniem w sensie naśmiewania się, gnębieniem psychicznym itp. trzeba próbować dac sobie radę samodzielnie. psychologicznie to w przyszłości da o wiele więcej pozwoli umocnic charakter dac pewność siebie i poczucie skuteczności własnych dzałań .

Taaaaa, jasne. Może jeszcze powinien poprosić o więcej poniżania, żeby jeszcze bardziej umocniś swój charakter?

Nie ma się co bać etykietki "frajera" ktoś, kto i tak jest poniżany. Nic gorszego go już nie spotka.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

Nie ma się co bać etykietki "frajera" ktoś, kto i tak jest poniżany. Nic gorszego go już nie spotka.

owszem może go spotkać coś gorszego , może faktycznie stać się frajerem.

WREZZ frajer to nie jest ktoś kto nie dopuszcza się nieuczciwości, tylko ktoś kto działa w głupi sposób na własną niekorzyść wynikający z jego tchórzostwa lub niewiedzy (np. zgodnie z zaleceniami poradnika jak ci karzą dać kasę to im oddaj), w innym kontekście tez używane jako obraźliwe określenie kogoś kto postępuje w sposób niezgodny z zasadami.
Ćwiczyć sport walki to idealne rozwiązanie tego typu problemów.
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Chodził do mnie do gimnazjum taki koleś.. był od czasu do czasu poniżany, leciały w jego kierunku lekkie wyzwiska, czasem jakieś naśmiewanie się. Sytuacja zmieniła się diametralnie kiedy, ów "frajer" powiedział o wszystkim rodzicom, rodzice wychowawcy, wychowawca dyrekcji. Nie zmieniła się bynajmniej, na lepsze. Co prawda dali mu spokój, ale większość osób zaczęła go unikać, na wszelki wypadek, aby nie mieć problemów. Skończyło się na tym, że gość każde zdanie wypowiedziane w jego kierunku interpretował jako zaczepkę i musiał mieć w końcu indywidualne nauczanie.

Solówki były tam właściwie na porządku dziennym. W szkole było może kilka osób, które w miarę potrafiły się bić i to one raczej unikały walki. Większość osób machała rękami jak cepami, ale było to bez większego znaczenia. Pokazywali, że po przekroczeniu pewnej granicy nie pozwolą się bezkarnie poniżać i mało kto miał ochotę ich zaczepiać.
Sam przez to przechodziłem i wiem, że pedagog, wychowawca itp. niewiele w tej sytuacji pomogą. Nie jest to łatwa sprawa, ale poradzenie sobie z problemem w taki sposób jest chyba najlepszym sposobem i niestety chyba jedynym skutecznym.
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Klient, który założył temat nie pokazał się tu od czterech dni, więc raczej w dupie ma wasze posty.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Na pewno za to honorowym dzialaniem jest ponizania kogos w kilka osob, kopanie kogos w minimum trzy. To jest czyn bohaterski. A szukanie pomocy przeciwko takim s.... to frajerstwo.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
problem poega na tym ze są bardziej i mniej inteligentne sposoby radzenia sobie z problemem.
Poradniki psychologiczne lansują raczej model "na frajera", co gorsza w praktyce wcale nie skuteczny, bo zamiast rozwiązania może spowodować problemy jeszcze większe.
Mnie od dziecka uczyli ze donoszą tylko cioty (oczywiście nie mam na myśli przestępstw, pobic, kradzieży itp bo to nalezy zgłaszać) , tez z doświadczenia wiem ze wystarczy dobrze wlać jednemu a ma się spokój zapewniony na wiele lat. Wiadomo ze od tego nie zaczną go lubic ale napewno przestana gnębić.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

tez z doświadczenia wiem ze wystarczy dobrze wlać jednemu a ma się spokój zapewniony na wiele lat. Wiadomo ze od tego nie zaczną go lubic ale napewno przestana gnębić.

dobre doswiadczenia. ja znalem jednego, ktory probowal dobrze wlac jednemu. wyladowal w szpitalu.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
zdarza się , ale trzeba ćwiczyć , ryzyko zawsze jest, musi byc
jak ktos jest faktycznie tak słaby że nie ma szans, to trzeba skombinować kolegow, jak sie chce to sie da. ale zeby mnie ktos zle nie zrozumiał bić się w ostateczności, i tylko jak ktoś zacznie, a nie z kolegami tak samo w 5 jednego dorwać, bo to jest równie głupie i nie o to chodzi, i nawet bijąc sie trzeba uważac żeby komus coś trwałego nie zrobic
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Dobra chłopaki olać go, założył temat napisał w nim jednego posta a tak naprawde nikt z nas nie wie czy ta dyskusja jest mu na cokolwiek potrzebna i nie jest zwyklym biciem piany.
  • 0

budo_piters182
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Przepraszam was wszystkich ale wszystko mi się pozapominało w dodatku fora mi się pomyliły a tu się trochę rozpisało. Poczytałem sobie i się odrazu inaczej nastawiam. Najgorsze to jest jak idą do mnie jakies teksty takie żeby mnie poniżyć odrazu sobie myśle jak by to było przy mojej dziewczynie, wtedy nie wiadomo czy olać czy coś odpowiedzieć czy coś...
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Facet miałeś miesiąc czasu (ponad) co w tym czasie zrobiłeś z sobą, swoim życiem? Oczekujesz cudownej rady, zaklęcia? Jak zagrać twardziela żeby wszyscy pouciekali? Chyba faktycznie pomyliłeś fora.
  • 0

budo_piters182
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Sam już nie wiem co z sobą zrobić. Zapisuje się na SW i nie moge się zapisać ciągle jakieś problemy. Nie umiem sobie wyrobić swojej osobowości tylko się staje coraz większą cipką. Rozmowa z wychowawco, pedagogiem, dyrektorem odpada bo nie ma takiej potrzeby i by jeszcze pogorszyło. Poprostu musze być twardy w rozmowach z nimi a nie udawać uległego. To są leszcze wystarczy że będą wiedzieli że trenuje i odpuszczą.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
Idź do psychologa.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
"To są leszcze wystarczy że będą wiedzieli że trenuje i odpuszczą."

Nie wyciagaj broni o ile nie jestes w stanie psychicznym na jej uzycie.
  • 0

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie
A nie jesteś.

Co to jest lepiec?

Nazywany też liściem. Uderzenie z otwartej dłoni w twarz. Teraz zrozumiałeś?
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

Nie umiem sobie wyrobić swojej osobowości tylko się staje coraz większą cipką.

:lol:

tak to Ty o sobie nie mysl bo to tylko pogorszy wszystko
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Poniżanie

... Zapisuje się na SW i nie moge się zapisać ciągle jakieś problemy. Nie umiem sobie wyrobić swojej osobowości tylko się staje coraz większą cipką. Rozmowa z wychowawco, pedagogiem, dyrektorem odpada bo nie ma takiej potrzeby i by jeszcze pogorszyło.... .


a niedługo wakacje - tzn. przerwa wakacyjna

człowiek to taki stwór który łatwo się przyzwyczaja
jak bije - to do bicia
jak lize buty - to do lizania
jak jest cipką - to do bycia cipką
chcesz coś zmienić, zrób to teraz, nim się za bardzo przyzwyczaisz do bycia ofiarą
brak motywacji do zmiany? polecam spotkanie z jakimś psycho-sadystą - strach to dobre narzędzie do zmian...

ps. nazywasz się cipką? a wiesz co większość z tu piszących robi z cipkami?

ps2. pyton może zostać rozszarpany przez jaguara, coź taki los zdarza się łowcy
notomiast czekać jak jakiś gryzoń w bezruchu na pożarcie -to żałosne...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024