Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
w sumie taka liga budo była by fajną sprawą mozna było by sie spotkac pogadać posparować:) ja bym sie jak najbardziej pisał:)
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate

MT i KB to sporty walki znawco :lol: System to zupełnie coś innego, ale nie będe ci tłumaczył. Zachowałeś się jak zwykły frajer. Napisałem do Ciebie na priva, żeby tutaj nie wszczynać jakiś "awantur" a ty zamiast mi odpisać na priv skopiowałeś i wkleiłeś coś co było do Ciebie żeby mnie sprowokować, co za kolo:lol: Ale przynajmniej potwierdzasz ze jestes zaklamanym karateka

Dałeś się sprowokować, wiesz? Miałeś już tu nie pisać. :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Ten facet ma bardzo poważne problemy z osobowością

[quote]Czekaj czekaj ja też kiedys w amatorstwie w swojej pierwszej walce walczyłem z mistrzem Polski i przegrałem tzn że jestem vice-mistrzem Polski? No to jutro świętuje [/quote]- tak naisał w jednym z postów, a potem zaraz do TEDO

[quote]jestem niespełnionym amatorem który był mistrzem i 2 krotnym vice-mistrzem Polski a oprócz tego mam licencje zawodową. Czyżbym był zawodowcem?? [/quote]
Jak mawia pewna stara kobieta"...co pysk otworzy to kłamie".
Mitoman, no i na innych forach oczekuje uznania dla swojej grafomańskiej pasji.
[/quote]W zasadzie reklama to dobra, teraz trzeba umieć się wypromować, bez tego nawet umiejętności mogą nie pomóc. Właśnie wracam z krucjaty przeciw karatekom [quote]

Znajomy psycholog policyjny twierdzi ( po przeczytaniu jego kilku postów), że rozwój intelektualny zaledwie na poziomie 14 latka - budowa zdań, gramatyka no i aksjologia
Za chwilę będzie znowu "musiał odpowiedzieć nam na kilka pytań".Tylko kto je zadaje 8O :D [/quote]
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate

W zasadzie reklama to dobra, teraz trzeba umieć się wypromować, bez tego nawet umiejętności mogą nie pomóc. Właśnie wracam z krucjaty przeciw karatekom


tak miało być
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
jersey naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdybyś to potrafił wyczułbyś pewną ironię "inteligencie" :roll:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Witam!!! ma ktos jakis pomysl na lige? Wodzowie tego nie zrobia. Mam pomysl. Dzielimy na vortalu kraj na strefy (moga to byc wojewodztwa) i w nich ustalamy spotkania w poszczegolnych dojo (za tydzien dojo X z dojo Y) to eliminacje ,final raz w roku u kogos kto ma najlepsze warunki do przeprowadzenia takiego malego zamknietego turnieju. Startowe na wszystkich strefowych turniejach np.2-5 zlotych kasa przeznaczona na nagrody (medale,puchary,) i organizacje finalow. Sorry ze pisze troche chaotycznie ale trafilem teraz na ten temat. W Polsce raz do roku organizowalem taki turniej dla swojej szkoly byl otwarty dla wszystkich chetnych.Panowie mozna to zrobic :lol:
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Wyczuwam człowieka niedowartościowanego, próżnego i kłamliwego. Czegoś chciałbyś dokonać (z karate nie wyszło), ale tylko tutaj pozwalają Ci mówić.
Nazwałeś mnie "inteligentem", w kręgach meneli i blokersów to obelga, dziękuje Ci, uważam to za duży komplement. Argumenty trafiają.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Oczywiście było to do Ignashova lub jakkolwiek się nazwiesz.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Poul dobry pomysl. Pytanie czy do zrealizowania na naszym podworku. Oj bylyby wojenki bylyby :)

Panowie trzymamy sie tematu.

Ignashov MMA Maniac bez prowokacji proszę bo urlopów do rozdania mam pod dostatkiem.

Itosu
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
bardzo fajny pomysl z liga. Pawel jestem za ale jak to zrobic technicznie? Moze masz pomysl. Co z cala bjurokracja?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Witam!!! spruboje to ogarnac :lol: Po pierwsze otwiramy temat LIGA BUDO. Nastepnie zglaszamy swoje dojo i formul w ktorej chcemy startowac (np. knock-down lub semi) czas do 30.08 nastepnie ktos kto zarzadz liga organizacyjnie ma miesiac do 30.09. na podzielenie dojo na strefy mysle ze wojewodztwa sa najlepsze ze wzgledu na odleglosci.
Nastepnie od pazdziernika do kwietnia odbywaj sie turnieje na zasadzie Jasiu umawia sie z Joziem na walki w swoim dojo wyniki turnieju wysylamy do zarzadzajacego liga (ruzynowe lub indywidualne) 30 kwietnia osoby zarzadzajacy liga maja wszystkie wyniki i liderow poszczegolnych stref koniec maja, poczatek lipca ktos organizuje final. Tak to widze ogolnie, jesli ktos ma inne pomysly mozemy to przeanalizowac i stworzyc cos.MOZNA TO ZROBIC. W lipcu bede w Polce mozemy sie spotkac w kilku i NAPRAWDE stworzyc lige bez podzialow na style,szkoly jedyny podzial to knoc-down i semi. JUZ CHYBA MNIE PRZEKLNELI WODZOWIE.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Poul służę pomocą i jestem jak najbardziej za!!! wecus (autor tematu) jest z mojego dojo(wecus odezwij się i potwierdź :) ) To prawda, że ze mną rozmawiał na ten temat.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Pomysł doskonały, i tak to powinno wyglądać.

A finały, spróbować sponsorów zgarnąć, i zrobić show i w jednym dniu semi i knock down.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
zmienilem nazwe tematu. "pytanie z ciekawosci" nic nie mowilo a temat wzbudza zainteresowanie. wecus mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko mojej ingerencji.

Itosu
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
spoko, zgłaszam się na mięso armatnie w semi ;)
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
super czekam na sugestie. Pawle pewnie pogadamy w krakowie w lipcu.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Wiec po kolei mysle ze powinnismy zebrac 4-5 ludzi odpowiedzialnych za 4 strefy wschodnia,zachodnia,poludniowa i polnocna. miedzy te strefy dzielimy wojewodztwa ( mozna zrobic inny system strefowy) ustalamy ze Jasio jest odpowiedzialny za strefe I np. wschod i do niego zlasza sie dojo ze wschodu po zamknieciu listy strefy Jasio zglasza ja do reszty zarzadzajacymi i wspolnie ustalaja liste wszystkich dojo ( bez mozliwosci dopisania po terminie) Otworzylem skrzynke e-mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mozna tu wyslac zgloszenie do ligi podajac:
1. Imie i nazwisko stopien prowadzacego dojo (oraz miejscowosc by latwiej ustalic strefea)
2. Formula walki (semi/knock-down)
3. Sposob kontaktu potwierdzajacego( e-mail,nr.tel.,skaype.gadu-gadu)

Moim zdaniem w turnieje eliminacyjne powinny sie rozrywac na zasadzie dwumeczu kazde dojo wystawia nie parzysta liczbe zawodnikow ( wygrywajace druzynowo ekipa zdobywa punkty dla dojo a wygrywajacy zawodnik zdobywa punkty inywidualnie)
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Ja moge zajac sie przyjmowaniem zgloszen ich weryfikacji oraz rozsylaniem do osob zarzadzajacych strefami. Mysle ze moge sie tez szarpnac na puchary i medale dla pierwszej trojki w trzech kategoriach wagowych w formule knock-dow podczas I Finalu Ligi Budo. :lol:
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Nie chce zamącać obrazu, bo pomysł świetny, ale mam kilka wątpliwości:

1.Kto może startować? Czy tylko karatecy? Chciałbym np.wystartować przeciwko Moro (jesteśmy na dwóch skrajnych biegunach technicznych, było by ciekawie), ale czy jemu wolno ?
2. Jak ustalić kto jest karateką? Przyjedzie Ignashov ze swoją starą legitymacją z Fudokanu i co (nie jest z tej bajki i nie powinien startować), ale Mrozek nie trenuje już karate a powinien jak najbardziej i mu się to należy (czuje czacze i wie o co biega).

3.Co ze specjalistami? Jest na forum kilku reprezentantów kraju WKF którzy ćwiczą tylko pod takie zawody np. Rywalizacja będzie już bez Fun.

4.Mój klub specjalizuje się w semi (organizacja nr.1 w Anglii) i nie jest problemem dla mnie przygotowanie się z kadrą do takich zawodów, ale ja sam indywidualnie preferuje full-contact i w takiej formule sparuje. Chciałbym wystartować np.w knock-down, ale zawsze będe lata świetlne za np.kwiatem.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
powinien móc startować każdy, bez względu na styl i klub
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024