Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Pytanie z mojej strony. Liga ma dzialac w oparciu o konfrontacje druzynowe czy indywidualne.

Odnosnie startu zawodnikow to moim zdaniem powinni byc dopuszczeni wszyscy. jesli zgodzi sie wystartowac czolowka kraju to tylko podniesie range. i wbrew pozorom fun bedzie wiekszy ;)

pytanie jak to wyglada od strony prawno-organizacyjnej. zeby przypadkiem jakis nawiedzony prezes nie zglosil ze karatecy z takich a takich klubow organizuja ustawki ;)

PS.
"Chlopaki nie przemeczac sie dzisiaj bo jutro mamy mecz na wyjezdzie?" :)

PPS. na semi sie pisze. na knockiem sie zastanowie.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Iosu dwumecz mozesz zawsze zorganizowac w swoim dojo przyjezdza do Ciebie inny instruktor i organizujecie walki. Co do finalu tu trzeba pogadac z kims kto ma kase (do zalatwienia) i to taka osoba lubfirma organizuje impreze. Ja jestem gosciem ktory nie gada a dziala i widze ze za duzo tu dyskusji a brak dzialan (brak zgloszen) Daje sobie z tym spokoj.
P.S.
Zapas u mnie na "Cobra-kai Cup" bylo mae-geri i grapling dla chetnych taki otwarty jestem chlopak.
P.S
Od dzis realizuje swoj pomysl.Mysle o turnieju dla polakow mieszkajacych w U.K. np. "Polish Warrior Night" Zapas za rok moze poltora bede mial tki turniej :lol:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Zapas jak masz kontakt z "polskimi dojo knock-down" U.K. wrzuc mi na priva.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
brak dzialan wynika z chaosu. pomysl fajny ale co dalej. ja nie mam swojego klubu. moj sensei na 100% nie zgodzi sie wystartowac. aj bym chcial no i co? jestem w kropce. z drugiej strony Ty Poul jestes w UK. Liga to dzialanie sezonowe. z wysp byloby trudno to koordynowac. z drugiej strony na odleglosc nic nie ustalimy. ja cos powiem, nastepny user napisze "ok" za 2 godz a nastepny o polnocy. tu potrzeba spotkania.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Itosu i tu zaczyna sie problem Liga jest dla zawodnikow ale zorganizowac musza ja sensei to oni musza zglosic dojo i zawodnikow (jesli nie myli mnie twoj wpis "Sparta" to Twoj sensei byl na turnieju organizowanym przezemnie "V Cobra-kai Cup") :lol:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
A moim zdaniem trzeba indywidualnie bo to właśnie pozwoli oderwać się od układów
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate

Itosu i tu zaczyna sie problem Liga jest dla zawodnikow ale zorganizowac musza ja sensei to oni musza zglosic dojo i zawodnikow (jesli nie myli mnie twoj wpis "Sparta" to Twoj sensei byl na turnieju organizowanym przezemnie "V Cobra-kai Cup") :lol:


A niby dlaczego? Dlaczego zawodnik sam nie może się zgłosić?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Co do rozpoczecia to moga je zainicjonowac nawet 4 dojo a w nastepnyc latach dolacza inne panowie mowimy o czyms co powstaje rodzi sie z niczego. Wiem ze jestem meczacy ale daje prrzyklad turnieju ktoy organizowale sam w Polsce " I Cobra-kai Cup " byl przeznaczony dla moich uczniow ale myslalem o czyms wiekszym na "V Cobra-kai Cup" byly juz ekipy z Warszawy,Krakowa i Darlowa szosty turniej mial juz robocza nazwe " I Honda Cup" i motor jako nagroda, niestety los dal mi szanse i wyjechalem do U.K. Panowie ja na pewno zrealizuje moj wlasny projekt za poltora roku zorganizuje turniej dla polakow w U.K. Zapraszam TYLKO knockdown nie mam uprzedzen do innych formul ale sie na nich nie znam i bawie sie tylko w knock-down (waska specjalizacja :oops: ) Pozdrawiam
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Laser z indywidualnym zawodnikiem jest problem. Ja dopiero gdy wiedzialem ze bede mial dobrego sponsora (Honda) moglem zaproponowac start zawodnikom indywidualnym. Dlaczego? nie bede wymienial nazwisk ale wszyscy wczesniej mi odpowiadali " Wiesz sensei wywali mnie z dojo nie bede mogl startowc itp." gdy rozmowa toczyla sie pare miesiecy puzniej i juz w obecnosci sponsora Ci sami zawodnicy odpowiadli "a organizacja niech sie wali ,co oni mi daja za start puchar" "Tak za motor moge powaczyc nawet jak mnie zawiesza na rok" tu jest problem.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Myślę że każdy zawodnik może zgłosić się sam, ale musi się liczyć z represjami ze strony swojego mistrza, więc bierze odpowiedzialność za to co robi. Myslę też że każdy sensei powinien być otwarty na tego typu działanie, ale sami wiecie jak u nas jest. Uważam że nie może to być rozegrane w stylu(nie powinno) ten sensei przyjeżdża do tego z grupą i organizują walki. od samego początku trzeba to reklamować ligą, więc w każdym województwie należy rozegrać turniej(oficjalny) Ludzie jak i zawodnicy muszą dowiedzieć się, że to jest liga, że będzie wielki finał itp. Jeżeli nie zadbamy o odpowiednią promocję, nie bedzie zainteresowania. Każdy reporter który pomyśli ..."zrobię art o lidze", przyjedzie na któreś spotkanie w dojo i co zobaczy dwa kluby walczące na sali. Turnieje nawet najmniejszej rangi można fajnie zorganizować, bez oprawy jak na Mistrzostwach Polski, ale na poziomie. Reporter widząc że wszystko się klei, bedzie czekał na ligę. Nikt tez nie zarzuci nam(chodzi mi o liderów), że to podwórkowy turniej i nie ma się nim co interesować, bo próby tego bedą, jestem pewien :)
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate

kurcze nie może być 8O


He he he tak jak przewidywalismy jescze sie nie zaczelo ajuz sie skonczylo :oops:
kurcze nie moze byc i nie bedzie jak sie za cos biero amatorzy :)
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
najlepiej rozmawiac na spotkaniu. ja postaram sie spotkac z Pawlem jak bedzie w polsce w lipcu . Moze ktos chce dolaczyc? W internecie niesposob byc w tym samym czasie a do obgadania jest naprawde wiele kwestji.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
jestem jak najbardziej za!!
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
fajnie to tylko zostaje ustalenie terminu spotkania i mozemy sie spotkac. Mysle ze Pawel bedzie dzis na kompie i sie okresli.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Bede w kraju w drugiej polowie lipca. Jesli nie pojade na jakis oboz,zgrupowanie lub seminarium bede uchwytny w Krakowie miedzy 17.07. a 01.08. planuje tez wypad do Warszawy na dwa-trzy dni wiec w stolicy tez moge sie z kims spotkac. W planach tez maly trening Enshin Karate w Krakowie.Ale czy wystarczy na wszystko czasu to sie okarze moze bede lezal tylko na plazy w Kryspinowie :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Z mojego rozeznania to oprocz Ciebie Sensor, w Krakowie jest jeszcze trzech sensei z ktorymi mozna rozmawiac na temat Ligi :D
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
czesc Pawle z ktorymi???
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
znam prawie wszystkich i naprawde niemoge sie domyslic. powiedz kto jest zainteresowany a napewno ich odwiedze i porozmawiam. Sam wiesz tu jest jak jest i zamkniecie jest wielkie.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Wysle Ci na priva
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
oki dzieki bede wieczorem na kompie czesc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024