Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Dobrze piszesz , zrozumielismy twoja krucjata juz została wygrana!!!!.
Ale ja jednak zostane przy karate :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Ma 20 lat (jako Ignashov) a chciałby kogoś, gdzieś wystawiać 8O , liga kumpli spod trzepaka? Musieli mu w tym Fudokanie nieżle dopiec... :)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Zawsze jak myśle o karatekach startujących w pełnym kontakcie przypomina mi sie ten filmik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Matsui i inni zawodnicy ( tak walczą wysokie dany i jeden z najlepszych w historii karatekow kyokushin) obrywają gdy dochodzą uderzenia na twarz, a przecież podobno kyokushinkowcy trenują pełny wachlarz uderzen do stójki a ich spary są pełnokontaktowe :) Okłamujcie sie dalej :D Tym razem już mnie nie sprowokujecie :) jersey który masz stopien w kata? :P OBIECUJE że już TU nie wejde, żeby "nie zaśmiecać tematu" :lol:
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Ten co i Ty, w końcu u jednego sensei zdawaliśmy, potem nasze drogi się rozeszły (byłeś za mało ruchliwy i nie chciałeś w "parterze"). :)
-żegnaj, nie będę tęsknił.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
a mnie inne filmiki
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
a tu znowu głupie gadki. A ja bym zorganizował w dwóch podstawowych formułach karate, czyli semi i knock i wilk syty i owca cała.
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
MMA Maniac : nie rozumiem twoich ataków na karate czytając Twoje posty to jedyne co robisz, za miast rozmawiać to wytykasz błędy i za wszelką cene próbujesz ukazać wyzszość MT nad innymi stylami. Jeżeli masz jakieś kompleksy, Które uniemożliwiają Ci dalszy rozwój i zwiększanie swoi umiejętności to nie musisz ich nam objawiać. A wracajac do tematu to też mi sie wydaje ze konfrontacja na dwóch polach semi i knock była by niezłym sposobem aby fajnie sie pobawić:)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Sorry panowie jakoś sobie dośpiewałem że to ma być liga kontaktowego ;)

Zawsze jak myśle o karatekach startujących w pełnym kontakcie przypomina mi sie ten filmik


Wystarczyło widzieć MP Full Contact w Brzeszczach to może wreszcie zmieniłbyś swoje maniackie poglądy
  • 0

budo_sensor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
jak ktos lubi tylko mordobicie to niestety w karate nieznajdzie nic dla siebie.Taki ktos wlasnie zapisuje sie na boks czy inne pochodne. Szuka wyzycia sie . Karate to duzo wiecej jak tylko uczenie bijatyki. Wlasnie to cos przyciaga ludzi na treningi czego niema w boxie i mt. A skutecznosc w prawdziwym starciu tak naprawde nie jest zalezne od zadnego stylu czy szkoly. Najleprzym sprawdzianem jest knajpa ale to wlasnie dla niedowartosciowanych i raczej prymitywnych osobnikow.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Wecus chciałbyś tyle osiągnąć :) Nie próbuje pokazac wyższości MT, KB, Box nad kyokushin, niby po co mam to robić? Ta wyższośc została udowodniona tysiące razy przez lepszych zawodników ode mnie. Po prostu śmieszy mnie to że nie chcecie przyjąć do wiadomości jakie są fakty, inaczej mówiąc "badam" to jak daleko się posuniecie byleby tylko "wybielić" swoją sztukę. Sensor myślisz że ludzi głownie ciągnie to "coś"? Przestań idealizować. Wiekszośc ludzi nie chce obrywać po głowie, boi sie mocnej, twardej walki, wielu nie jest do tego stworzonych, wielu psychika nie pozwala wejsc na ring, to jest jeden z głownych powodów duzej liczebnosci karateków, aikidoków itp. Karate to przede wszystkim sztuka walki jak sama nazwa wskazuje chodzi o walke o samoobrone. I nie pisz głupot że jak ktoś lubi mordobicie to zapisuje się na box czy kickboxing. Jak ktoś chce się skutecznie obronić ( bez sprzętu ) to zawsze wybierze najpierw box, kickboxing niż karate. Łyba z przyjemnością zobacze, podaj mi linka
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Nie mam linka bo nie nagrywałem może pojawi się za jakiś czas coś ja jutubie.
W każdym razie walki bardziej mi się podobały i niektóre stały na wyższym poziomie niż na wspominanej jakiś czas temu gali zawodowej MT i K1.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate

OBIECUJE że już TU nie wejde, żeby "nie zaśmiecać tematu" :lol:


Nie cenisz za bardzo własnego słowa, prawda?
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Widzisz Thinspoon musiałem odpowiedziec na kilka rzeczy ale tym razem to był ostatni post w tym dziale. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to prosze pisać na priva. Z przyjemnością zobaczyłbym te zawody. Jeśli ktoś będzie mial info gdzie to obejrzec, prosze pisac
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Zawsze możesz zjawić się na nich za rok by na własne oczy przekonać się że karatecy w full kontakcie radzą sobie nie gorzej niż kick bokserzy i inni.
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
IMO, najbardziej sprawiedliwym sposobem byłoby rozegranie walk w dwóch formułach: semi i k1. Ci którzy lubią się tłuc wybiorą walki na zasadach k1, a ci którzy stronią od kontaktu wybiorą semi.

PS: MMAManiac, wykaż mi skuteczność boksu w samoobronie.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
MMA Maniac Ty znowu swoje :) Twoje MT jest super świetne, więc zorganizuj swoją ligę, a My zajmiemy się swoją działką :) Jeżeli mnie pamięć nie myli to prosiłem Ciebie kiedyś o przedstawienie się, ale portki Ci się zatrzęsły i tego nie uczyniłeś :twisted: nie mam nic bo boksu, thaja itp. Oni zajmują się swoją działką a My swoją. Najdziwniejsze jest to, że osoby z tych systemów nie są tak wrogo nastawione jak Ty i wcale nie chcą pokazać wyższości jednego nad drugim. Wcześniej podałem link do walk MT i Kyoka, widziałeś kto wygrał twardzielu :twisted: Myślę, że jesteś kolejnym zakompleksionym amatorem sportów walki, który nie może spełnić się na swoim polu i usiłuje zaatakować inne systemy(kurcze ale tylko przez internet :P ) Daj sobie spokój, temat jest zgoła inny i skierowany dla Tych "gorszych" trenujących KARATE :) (ja też trenuje karate, ale to już wiesz :twisted: )) Chodzi o ligę KARATE a nie MT czy boksu, oni maja swoją ligę. Idź do nich i wykazuj wyższość jednego klubu MT nad drugim. Tam jest Twoje miejsce, tylko obawiam się, że tam Ciebie też nie tolerują, bo są w przeciwieństwie do Ciebie inteligentni!!!
A więc po pierwsze, przedstaw się napisz skąd jesteś kogo reprezentujesz i co osiągnąłeś, od czego sam zaczynałeś. Pokaż jaki jesteś twardy nie bądź anonimowy jak jakiś dupek z osiedla(nie obrażając chłopaków)siedzący całymi dniami na trzepaku.
Więcek a liga super sprawa, ale niektórzy z wyżej postawionych liderów, nie chcą tego zrobić, bądź chcą mieć nad wszystkim pieczę, ale może MY z forum zorganizujemy swoją LIGĘ VORTAL BUDO????(zapomniałem tą "gorszą" ligę karate:))
Co Wy na to???? :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
wyraz "gorszą" jest specjalnie dla MMA maniac, niech potraktuje to jako swojego rodzaju terapię :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
no to chłopak się wykazał :) to napisał mi na priva
Laughing Faktycznie jestem niespełnionym amatorem który był mistrzem i 2 krotnym vice-mistrzem Polski a oprócz tego mam licencje zawodową. Czyżbym był zawodowcem?? Laughing Laughing widzisz już jak ci nie poszło. Kiedyś z pewnoscią sie przedstawie, bądz cierpliwy. WY karatecy jesteście tak zakłamani że aż sami się prosicie o takie pisanie o was...Dawno temu napisałem bez żadnych złośliwości o przewadze KB,MT,K1 nad karate Shotokan, kyokushin itp co wynika z metodyki szkolenia , nie pisałem żeby karate było do "dupy" Napisałem tylko rzecz która jest logiczna i nawet TY ( chociaż mam już pewne wątpliwości) powinieneś to wiedziec. Spotkałem się za to z "falą" ataków ( nie mylić z falą Tsunami Laughing ) że niby obrażam karate i karateków, to pokazuje jacy jesteście zakłamani.


My jesteśmy zakłamani, a on jest zawodowcem-świetnie :twisted: rozumiecie coś z tego????? Bo ja dalej nic!!!! :twisted:
Chłopie wolę byc takim właśnie zakłamanym karateką niż takim zawodowcem jak ty!!! Koniec i basta!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
Chciałbym tylko podkreślić,że K-1 to organizacja i (nazwijmy to) formuła walki a nie system jak MT lub KB!!
Chyba że się mylę :twisted:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga karate
MT i KB to sporty walki znawco :lol: System to zupełnie coś innego, ale nie będe ci tłumaczył. Zachowałeś się jak zwykły frajer. Napisałem do Ciebie na priva, żeby tutaj nie wszczynać jakiś "awantur" a ty zamiast mi odpisać na priv skopiowałeś i wkleiłeś coś co było do Ciebie żeby mnie sprowokować, co za kolo:lol: Ale przynajmniej potwierdzasz ze jestes zaklamanym karateka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024