Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysły na rozwój MT w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Chetnie pogadam z kimś kto ma jakie kompetencje w tym co robi, czyli praktycznie z kazdym z wyjątkiem ciebie. Straszysz mnie, czy sie żalisz? śmieszny mały człowieczku.
Skończ już swoje zakompleksione problemiki, bo śmiecisz w temacie a jesteś zbyt głupi żeby zajmować się takimi rzeczami
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
:) Robisz krzywde tym, którzy u Ciebie trenują. Kupiłaś czarny pas i udajesz mistrzynię. NIe umiesz ich nauczyc walki, to za darmo nadajesz stopnie. Zamiast wydać te kilkaset złoty na czarny pas, to czeba bylo wyykupic ludzią licencję. Dla 5 zawodników starczyłoby na 4 lata. Ale wolisz zgrywać mistrz i nadawać prywatne stopnie. Za rok taki człowiek przeświadczony, że ma stopień zgłosi się na zawody i dowie się, że go oszukałaś. Gdybyś była uczciwa to zrobiłabyś jak ja. Robię egzaminy tylko zawodnikom i pobieram tę połowę, ktora trzeba wpłącić do związku. Wtedy to wychodzi jedna miesięczna składka ( około 70 zł). Jako, że zawodnicy u mnie płaca mniej niż początkujący lub wcale, to nikt nie czuje się oszukany i ma prawdziwe stopnie.
Najgorsze, że ty bierzesz jeszcze pieniądze z miasta. Tracą prawdziwe kluby sportowe, a ty robiąca sportową fikcję nabierasz urzędników na społecznictwo. Mam nadzieję, że wreszcie, ktoś mądry przyjrzy się temu co robisz.

czy kurs na prawo jazdy też można u Ciebie zrobic za darmo. I jeszcze kartę wędkarską z licencją na jezioro Wiktoria.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
zajmij się swoimi formami przy muzyce i daj spokój bo naprawdę zatruwasz potrzebny watek.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Ręce opadają.
Temat: pomysł na rozwój mt, a dowiedzieć się z niego możemy kto jest bardziej śmieszny/żałosny/zabawny/praktyczny/zarobiony i sratatata.
Poza wpisem ISKA Poland zero jakiejkolwiek meryotryki.
Na pewno nie jest to najlepszy pomysł na rozwój czegokolwiek,a na rozwój tak zawiłej branży (w naszym kraju) jak mt raczej na pewno.

Droga obrana przez ISKA oraz AoF to słszna droga. Do tego znaleźć dojście do tv publicznej, w końcu nie wierzę by te sporty nie mogły zdobyć popularności takiej jak mają skoki.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Formami przy muzyce - :) :):)
Pomijając, że w życiu nie robiłem form przyy muzyce a od 4 lat zawodnik mój nie wystartował nawet w semi. To oczywiście formy przy muzyce są dla Ciebię BEEEEEE. Bo ty robisz prawdziwe MT tylko stopnie nadajesz z kickboxingu. No ale niedługo poprawisz się i będziesz nadawała stopnie w MT. Ciekawe kto nada Ci czarny pas w MT.

Ty tak naprawdę nie wiesz kto co robi, gdyz sama nic nie robisz. Oprócz nadawania stopni.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
BLT - absolutnie masz rację. Największe prawa do dawania rad mają tu takie osoby jak Tadek Kopciński czy Arek. i jeszcze pare osób. Tylko wczytaj sie w to co piszę ta Pani. Ona nie szuka, żadnych rad tylko szuka winnych.
Co do wypowiedzi Arka, to jakoś nie widzę szans z wielu względów. I to nie dlatego, że jestem negatywnie nastawiony do ISKA. Sam zresztą wystartowałem z chłopakami więc nie mam prawa narzekać. Jest na świecie kilka organizacji i w Polsce też może być kilka. Jesteśmy dużym krajem. Ale rywalizacja amatorska, powinna zostać w ramach swoich organizacji. Co innego zawodowa. Tu uważam jest pole do popisu. Byle więcej takich Tadeuszów Kopcińskich i będzie dobrze.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Gladiatorzy ring zadzwonił do Związku i doniósł na mnie że robię egzaminy za darmo :lol: :lol:
kapuś,menda donosiciel :)

Ale w PZKB tez sa ludzie w porządku, żeby ktos nie myślał ze tam same takie wieprze. Ktos mi własnie tłumaczył ze sa ludzie i parapety dla których liczy się tylko kasa.
Trzeba uważac z kim się zadaje :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce

...dla których liczy się tylko kasa.

A jaki Ty masz stosunek do kasy :roll:

Z czego się głównie utrzymujesz, że stać Cię na taką działalność charytatywną :roll:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Jesteś oszusyem bo oszukujesz zawodników, których trenujesz. Oszukujesz Urząd Miejski bo udajesz że robisz sport, oszukujesz organizację bo zrobiłas pasek i parę dni po tym robisz prywatę sama nadjąc stopnie.

Już Ci napisałem, że nie tylko my czytamy ten portal, a ty przyznajesz się do prywaty, negujesz organizację i dziwisz się, że masz telefony. Mówiłem Ci IGNORANTIA IURIS NOCET. Chcesz uczyć zawodników regulaminów, a sama nie umiesz ich przestrzegać.
Jeśli nie podobają Ci się zasady działania związku sportowego to zrezygnuj, a jeśli nie to przestrzegaj zasad funkcjonowania organizacji.
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Czytam to i padam ze śmiechu na ryja. Przestańcie pier***lić głupoty. Jedyny dobry wpis to Iska Poland, napisał tam dużo dobrych rzeczy. Chcecie żeby to... wszystko miało "ręce i nogi" to zacznijcie działać, a nie pier***lić od rzeczy :roll:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
ISKA ma pomysł zeby wszystkie organizacje brały udział w swoich imprezach w imie hasła "One Word One Muay Thai" takie ładne hasło, a czyje to ? :wink: To wstęp do współpracy, PZKB raczej mysle że jest za, w kazdym razie napewno nie przeciwko (gladiatorzy chyba jest przeciw ale to bardzo dobrze ze nie będzie kapusiów na imprezie będzie sympatyczniej), czekamy na wypowiedź Ozzza lub Muaythai.
Ozz pytałeś mnie o pomysły a teraz ja pytam o Twoje.

Skad finanse Cypis: z unii, urzędów, państwa sa na to środki i z tych środków nalezy korzystać ale to trzeba umieć, pierwszy lepszy łeb nie napisze programu do unii, który zatwierdzą a składki zbierać może kazdy , do tego mózg nie jest potrzebny. Uwazam ze te fundusze powinny byc podstawą. Pozyskiwanie sponsorów tak ,ale do tego trzeba troche ten sport spopularyzować.
Żeby to osiągnąc musimy rozwinąć organizacje amatorskie o zawodowstwo. kategorycznie się nie zgadzam ze inne powinny zajmować sie amatorskim inne zawodowym, bo to włąsnie docelowo ten zawodowy ma dawac pieniądze na utrzymanie amatorskiego. w przyszłości.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Cypis ona Cię nie zrozumiała. Boże

Czy ty nie masz jakiejś schizy: Mówisz w imieniu organizacji, którą przed chwilą obrażałaś(PZkb) Piszasz do OZZ i Muaythai a przed chwilą oskarżałaś ich o najgorsze. Sorry czy ty już zostałaś rzecznikiem prasowym ISKA POLAND. A Arek o tym wie. Ty sie naprawde za bardzo wczwuasz w swoją rolę.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
zamknij się chłopie w końcu przecież z tobą nikt nie gada
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Jak nie. Przecież ty gadasz? Choiciaż faktycznie trudno uznać Cię za ktoś. :)
Raczej ciekawy obiekt dla psychiatrii a raczej psychopatologii :)
  • 0

budo_mocnyblog
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
sally podaj adres swojej stronki
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
te kryteria na stopnie chcesz?
  • 0

budo_mocnyblog
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
nie moge wejśc do skrzynki odbiorczej :evil:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce

sally podaj adres swojej stronki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bardzo podobny do [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_unio
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
myśle, że dobrym sposobem byłoby robienie większej ilości zawodów. Z tego co widze, większość odbywa się w Kaliszu, Krakowie, a co z mniejszymi miastami? u mnie mase osób nie wie co to jest MT. Jest u nas ring, odbywają się zawody bokserskie ale z MT kompletnie nic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024