Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysły na rozwój MT w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
I nie rozliczasz się ze związkiem? Ciekawe? Może nie bierzesz pieniędzy. To czemu zawodnik nie chcial zapłacić characzu jak nie bierzesz pieniędzy. Obłuda do kwadratu.
Ty tylko pokazujesz jakie robią błędy. Żenujące.

Robisz na tym niezłą kasę i jeszcze opluszwasz rękę, która Cie karmi. Nie ładnie

Czyli obiecujesz że w życiu nie zrobisz egzaminów?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
GLADIATORZY ja nie wiem czy śmiać się czy ci współczuć ale naprawdę nie rozumiesz słowa ZA DARMO, wiem ze Tobie pewnie ciężko..:)


pasy to dobra rzecz, od tego egzaminu (po reakcji ludzi na to własnie) stwierdzam ze będę je robić regularnie. uważam ze każdy powinien je robić z tego względu ze daje to ćwiczącym orientacje w tym co umieją czego juz nie. Uważam za idiotyzm "sprawdzanie" na ringu czego nauczył się zawodnik. Trener wystawiając zawodnika musi wiedzieć co on umie,a nie (jak to niestety ma najczęściej miejsce) wystawią go zeby zobaczyć ze wygra czy tez może dostanie wpierdol.
Jestem w trakcie pracy nad kryteriami stopni w MT, tego co powinien umieć ćwiczący zanim rozpocznie walkę. Więc egzaminy TAK ale ściema NIE. A wasze egzaminy to ściema służąca wyciąganiu kasy.Dlatego będę robić egzaminy ale za free i taka ma być ich zasada.

A co do tego co pisze Arek Wełna tak by było idealnie żeby wszyscy jedzili na turnieje organizowane przez rożne federacje. To by stworzyło prawdziwe Muay Thai. ja do tego właśnie dąże. Zamiast się bać ze przyjdą lepsi i zmiotą medale i zamykać zawody (Szlachta) trzeba najpierw spojrzeć prawdzie w oczy o potem cos z tym zrobić na bazie współpracy a nie wojny.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
UUUU Widzę, że koleżanka idzie dalej. Stworzy własne pasy. No tak koleżanka ma taką praktykę już 3 rok w MT. Szlachta to pikuś. No i za free. Ale czemu ten zawodnik nie chciał za darmo stopni.


Bierzesz kase i nieżle zarabiasz. Powtarzam rozliczasz się indywidualnie. Dzieląc pół na pół ze związkiem. Są egzaminatorzy które robią to przez swoje kluby ale ty robisz to prywatnie, bo w klubie ktoś mógłby Ci to rozliczyć. Ciekawe czy wykazujesz to w PIT

Obłuda i żenada

Egzaminy są dobre ale złe. Nie biorę pieniędzy, ale zawodnicy płacą. A może wprowadziłaś tacę i zbierasz na Bóg zapłac. Albo skarbonkę puszczasz.

Artur jeszcze mógł krytykować, bo dla niego stopnie były obce. Ale ty egzaminator zarabiający na stopniach krytykujesz je, ale dalej zarabiasz.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Ale co ty pierdolisz wogole?
KOŃCZĘ BO MI CZESŁAW WARNA WLEPI
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
To jak senator Miśkiewicz wziął 10 mln z Państwa, ale pracuje za free.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
chłopie mierzyłeś sobie IQ kiedys, 70 było? zawodnik zeby wystartować w waszym kicku musi zapłacić waszemu związkowi podobno 90 zł (za 5 stopień ) a ja muszę zapłacić 100 zł licencji egzaminatora. Ja i on mamy to gdzieś
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Czyli jesteś samorosłym mistrzem Pai Hi Wo. Będziesz teraz nadawala stopnie. Mistrzowskie też. Wasze stopnie Waszej organizacji/ To ściągnij ze strony znaki naszej organizacji. Bo oszukujesz ludzi.

Własnie dlatego nie mogę się przekonać do MT. Wszyscy tacy jak ty wycierają sobię tyłek MT. Czują się lepsi bo napiszą na stronie klub MT, wlepią jakiś znaczek. Nie rodzę sobię w czymś to nazwę się inaczej. Dlatego nigdy nie mogłem przekonac się do PZMT bo połowa klubów w tej organizacji była na podobnej zasadzie jak ty. NIe rozumiem tylko dlaczego Szlachta pozbył się akurat tych, którzy w pewnym momencie wyszli ponad to i zaczeli robić naprawde MT KAlisz Bydgoszcz, Olsztyn, Szczecin, Warszawa Wrocław kluby które zaczeły robić MT dla MT a nie dla ilości na sali. Czołowi zawodnicy w tej organizacji. Tego do dzisiaj nie zrozumiem.

Teraz ISKA niestety staje się miejscem do którego niedowartościowani uciekają. A szkoda bo robi to naprawdę dobry klub.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce

To ściągnij ze strony znaki naszej organizacji. Bo oszukujesz ludzi.


jakiej "naszej" ? kolego, PZKB to nie jest Twoja organizacja, nawet w zarządzie już nie jesteś.
Skończmy te kłótnie bo to jest żałosne i do niczego nie prowadzi
  • 0

budo_iska-poland
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
MOI KOCHANI KOLEDZY I KOLEZANKI PO FACHU NIE MA CO SIE KŁÓCIC PISZCIE WASZE PROPOZYCJE NA ROZWOJ MT&K1 W POLSCE JAKIE SA WASZE PROPOZYCJE NIECH SIE WYPOWIEDZA KLUBY ,ZAWODNICY, TRENERZY ,PREZESI ,TO ICH PRZEDE WSZYSTKIM TRZEBA WYSŁUCHAC :lol: :lol: :lol:
ZA DUZO KŁÓTNI W TEJ NASZEJ POLSCE A ZA MAŁO WALK!!! :lol:
KTO JEST ZA TYM ABY WSZYSTKIE KLUBY ZE WSZYSTKICH FEDERACJI SPOTKALI SIE NA JEDNYM WIELKIM TURNIEJU "BEZ POLITYKI,BEZ LOGA..."

JAK CHCA PREZESI WSZYSTKICH FEDERACJI BYC OBECNI CHETNIE ZAPRASZAMY DO KALISZA NA TAKI TURNIEJ MOZEMY SIE NIE WITAC JAK KTOS NIE MA OCHOTY... JA ARKADIUSZ WEŁNA ZOBOWIAZUJE SIE ZROBIS TAKI TURNIEJ NA KONIEC SEZONU 2009/2010 NP CZERWIEC? CO WY NA TO???

PODCZAS TURNIEJU PROPONUJE NIE UZYWAC ZADNEGO LOGA JAKIEJKOLWIEK FEDERACJI TO MA BYC TURNIEJ "BEZ POLITYKI"DLA ZAWODNIKÓW A NIE DLA PREZYDENTÓW FEDERACJI...

ARKADIUSZ WEŁNA
ISKA-POLAND
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Ok tylko, gdzie tu polityka. Ja tylko mam alegrie na szukających wine w innych i "genialne " pomysły z serii "dajcie mi" "nie dajecie bo jesteście złodziejami". Z Arturem prowadziłem podobne dyskusje.

Jeśli mam byc szczery to jakoś tego nie widzę co proponujesz. To nie chodzi czy Prezesi się kłócą ( chociaż nie wiem jak z Tobą) Już tak jest na świecieże jest kilka organizacji i czemu nie ma być tak w Polsce. 40 mln kraj jakoś pomieści 2 organizację kickboxingu :) tak jak pomieści 2 organizacje MT. To nawet może byc ciekawe zdobywanie zawodowego mistrza polski w 3 organizacjach. Tylko wolałbym by ISKA nie skończyła jak PZMT, opanowany przez przeciętne roszczeniowe kluby zainteresowane jedynie dużą ilością ludzi na sali a mającą gdzieś rozwój sportowy. Przecież widać odrazu , że by organizacja się nie rozpadła Prezes PZMT stał sie niewolnikiem mierności. Liga jest ok , ale co dalej/ Liga co najwyżej pomaga w rozwijaniu zawodnika, ale nie wskazuje zawodnika. Chyba nie zrobisz jak PZMT gdzie ranking wskazuje najlepszego w kraju. Zorganizowałeś Puchar, a gdzie jakiś turniej ogólnopolski?
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Sally napiszę do ciebię prostszym językiem

Npisałaś waszej organizacji, wasze egzaminy. Czyli nie poczuwasz się do bycia członkiem organizacji. Dlatego poprostu ściągnij loga bo okłamujesz ludzi, którzy u Was trenują. Jesteś w tej organizaji by robić egzaminy bo jest z tego niezła kasa. I nic więcej. Używanie drugiej osoby liczby mnogiej jasno to dowodzi.

Używanie pierwszej osoby liczby mnogiiej jaką ja zastosowałem jest charakterystyczne dla osób, które utożsamiają sie z organizacją i nie ma tu nic do tego fakt, czy ktos jest członkiem zarządu czy nie. Bo tym raz sie jest a raz nie, ale w przeciwieństwie do ciiebie nie obrażam się i robie swoje. PZKB jest naszą organizacją jak ponad 120 innych klubów.
Ty ISKA wykorzystujesz do prywatnej wendetty przeciwko Szlachcce. W 2007 roku rozpadła Ci się sekcja, bo okazałaś się gorsza na rynku sportów walki w Krakowie. Teraz dzieje się podobnie i wydaje się CI że jak zrobis zimprezę dla ISKA to zemsta będzie słodka. Ale Rafał Szlachta się śmieje bo co byś nie robiła to MTw Krakowie kojarzone jest z nim. A wciągasz ISKA w swoje brudne rozgrywki regionalne.
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Ty chyba gladiatorzyringu zdawałeś starą maturę z polaka :wink:
( czytanie ze zrozumieniem). Zadajesz pytanie do wcześniej postawionej odpowiedzi i nie udzielasz odpowiedzi na wcześniej zadane pytanie.

pzdr all
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Bardzo starą :wink: . on nie tylko kompletnie nie rozumie pisanego tekstu ale żyje w jakimś swoim kosmicznym świecie bez kontaktu z rzeczywistością

W pewien sposób jest nawet zabawny ale gada takie bzdury że kompromituje PZKB swoimi wypowiedziami.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Register:

Może faktycznie maturę zdawałem starą, ale czytam swoją osattnią wypowiedź trzeci raz i niestety nie mogę znaleść żadnego pytania. POzatym jak ja pisałem maturę, to raczej można było postawić pytanie a pojęcie postawić odpwiedz było wtedy obce.

Możesz mi przybliżyć na czym opierasz swój gramatyczny wykład? Zadzwoniłem do mojego zawodnika i on też nadal stawia pytania (a powiedział że można postawić jeszcze coś, ale nie zacytuje :) ).

Pozdrawiam wszystkim mistrzów logiki i gramatyki
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Sally miałaś kompleksy na punkcie PZMT teraz masz na punkcie PZKb. Mogę ewentualnie kompromotować siebię, ale czemu uważasz że PZKb. Dziecko kochane, jeszcze nic nie zrobiłaś. Upadają Ci sekcję, jedna za drugą, zawodnicy przechodzą do innego klubu, jako klub nie odnosisz żadnych sukcesów. Jedynie twój wkład dla związku to egzaminy na których rewelacyjnie zarabiasz i jeszcze oskarżasz o ten zarobek związek.
Właśnie ty jesteś największym zagrożeniem dla ISKA. Twoje oskarżenia wobec PZKb tylko mogą skonfliktować organizacją. Kto będzie chciał startować w organizacji, gdzie są pyskacze opluwający wszystkich dookoła. Swoją niezdarnośćą trenerską obciążają innych.
Jak Arek sobie wyobrażasz, że np Andrzej Palacz zjawi się na imprezie, gdzie taki prostak jak Ona opluwała jego organizację. Jeden z dobrych trenerów, który przyłączył się do ISKA po członkostwie PZMT powiedział mi w Kaliszu. Nie lubię Szlachty i nie podrodze mi z PZKb, chcę robić swoje. Ale najbardziej nie lubię ciągłego wylewania żalu na kogoś. BYło to po Spotkaniu, gdzie ARTUR propagował swoje chasło " RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJSC".
Taka pozycja raczej część odepchnie i zniweczy tą robotę, którą robicie. Szczególnie że czuję, że z tym Szlachtą, jeszcze znajdziecie wspólny mianownik.

MAcie wiele cech współnych ( mówię o tych pozytywnych).
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
to przestań się wreszcie żalić bo śmiecisz w wątku. Pozatym gadasz tak kompletne bzdury o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia (jak o moim klubie) a próbujesz na dodatek zabierać się za rzeczy które cie przerastają 10 -krotnie (jak rozwój i polityka związków czy innych organizacji SW)
PZKB kompromitujesz bo się wypowiadasz w imieniu tej organizacji, wiec wypowiadaj sie w swoim jak musisz ale najlepiej w miejscu do tego przeznaczonym (knajpa?) a nie tu. Tu jest temat dla merytorycznych, inteligentniejszych dyskusji.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
O klubie w zasadzie napisze bo jest to związane z tematem.Nie ze sie chwale ale narazie z tego co wiem, tylko u mnie w Krakowie mogą sie nauczyć kopać i uderzać + pozostałe techniki taja tak jak powinno to wygladać. Nigdy żaden z zawodników nie odszedł do innego klubu, bo mam ich w sumie 5 z czego aktywnych w zasadzie 3. Nigdy żaden z innych trenerów prowadzących u zajęcia u mnie nie wyszkolił żadnego zawodnika. Wogole o dobrych trenerów jest bardzo ciężko.Dlatego właśnie tyle pisze o konieczności szkoleń trenerskich. Papier instruktora tylko opłacony to za mało.

Ozzz to mi się właśnie u was nie podoba że wciskacie ludziom kit (jak gladiatorzy pasy) ze na MT macie wyłacznośc . Kiedyś atakowaliście PZKB ze to czysty kick i nie mają prawa do taja i była to prawda ale pojawił się Janowski i już nie jest. On propaguje prawdziwe Muay thai w PZKB. Nastepna sprawa to wklejanie na strone papierków z głowami ludzi których często jedyną zasługą w MT jest to że zapłacili wam składke i za kurs. To wklejanie ma te z zapewne jakiś inny sens (nie oszukujmy się tym ze ono cokolwiek uwiarygadnia) bo znikają z tamtąd ludzie z którymi się pokłóciliście, a przeciez logicznie rzecz biorąc ktos odchodząc z organizacji i przestając płacić składkę nie powinien tracić uprawnień instruktorskich? co więc znaczy umieszczenie na tej stronie?

Szkolić zawodników nie mając trenerów to ciężka sprawa.To jest (powinno być) jednym z głównych celów organizacji.Dwa to organizacja imprez i turnieji ale ona nie zastąpi szkolenia, jest tylko jego koniecznym uzupełnieniem.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Ja kochanie mówię wprost o osobach twojego pokroju. Czy możesz przybliżyć mi jeszcze na jakiej podstawie ty przeprowadziłaś egzamin w swoim klubie? Jako organizacja to sankcjonowała. Czy ludzi wiedzą o tym, że egzamin zrobiony przez Ciebie jest bezprawny.
Możesz coś bliżej powiedzieć o pisanych przez ciebie wymaganiach na stopnie w MT. Mam nadzieję, że Arek rozumie o co chodzi. Ty wycierając sobię tyłek ISKA robisz jakąś prywatę bezprawnie. Masz jakieś wizję i dlatego tworzysz stopnie w MT. Kobieto kim ty jesteś? Pomijając, że stopnie w MT to bzdura, ale czy ISKA nie boi się, że ktoś kiedyś wytknie organizacji, że członkowie robią co chcą.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
Egzamin robię wewnętrzny ale otwarty (ja nie zamykam żadnych imprez, nawet sparingów klubowych :) ) Przyznaje stopnie uznaniowo, bez certyfikatów i opłacania ich w związku ponieważ nie biore za to pieniędzy nie mam więc czego zgłaszać.Wymagania masz na stronce w podstronie zakładki sekcja Muay Thai, K 1. Poczytaj sobie, chętnie o nich podyskutuje.
Ciekawe który miałbyś stopień ? :wink:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysły na rozwój MT w Polsce
O tym to już pogada z Toba ktoś inny.

Egzamin wewnętrzny ale otwarty. Dobre :)

DObre

Dużo ciekawych rzeczy się od Ciebię dowiedziałem. :)

Zresztą zainteresowałaś swą osobą, nie tylko mnie. Miałem dzisiaj telefon, w twojej sprawie czuje że będzie wesoło. NIe wiem czy ty jesteś tak głupia, czy tak zarozumiała ale zapamiętaj rzymską starą paremię IGNORANTIA URIS NOCET. Na psychologii chyba miałaś łacinę to sobię przetłumacz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024