Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nitrobolon (Efekty)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_60cmwbicu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nitrobolon (Efekty)
Witam wszystkich chciałbym się dowiedzie czy nitrobolon naprawdę tak mocno pompuje i jeśli tak to czy może ma ktoś z was zdjecie jak wyglądał zanim użył nitro i jak wygladał po skończeniu cyklu (hehe wiem że prosze o niemożliwe ale chciałem ostatnio kupi i chce najpierw zobaczy efekty) ;d hehe
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
Ech kolejny...

Na efekty wpływ mają dieta i trening. Suple są dodatkiem.

Wszelkiego typu zdjęcia przed/po cyklu nie są miarodajne bo efekty zależą od zbyt wielu czynników. To tak w skrócie.


PZDR
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
Urośniesz 3 metry i zaczniesz ziać ogniem, ale po co Ci nitro, jak masz 60cm w bicu??
:roll:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
Cos czuje ze to ta sama osobo co w podobnym temacie nizej.

Powiedz mi jedno. Dlaczego i po co trenujesz?
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
aby miec 61 w bicu

Slava
  • 0

budo_60cmwbicu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)

Cos czuje ze to ta sama osobo co w podobnym temacie nizej.

Powiedz mi jedno. Dlaczego i po co trenujesz?



hehe Ktos ci juz odpowiedział po co trenuje po to by mie 61 w bicu :D hehe :)

A na serio pytam bo zainteresował mnie ten środek ja osobiście cwiczę już 4 lata zaczołem jak miałem 17 lat i cwicze na sucho bez żadnych dopingów bo one nic nie dają wole sam się wyrobi niż za pomoca jakiegoś gówna wypompowac się i stracic to wszykstko gdy tylko przestanę cwiczyc hehe :) lecz ostatnio nie widziałem mojego sąsiada przez miech podobno wyjechał do cioci pomóc jej.... kiedy wrócił wygladął tak samo jak ja a nawet lepiej na ogół wyglada jak taka mała ciotka zawsze musiałem go bronic jak szliśmy na dyske itp :)
Zapytałem go co zrobił że jest taki wyjebany to nie możliwe że tak się wyrobił w miech a on mi tylko powiedział że znalazł środek który niexle pompuje.Zaczołem szuka na necie i znalazłem nitrobolon który bardzo mnie zaciekawił i postanowiłem kupi go i zobaczyc jak bede wyglądał po nim.

Ps.O co chodziło z tym na pewno to ta sama osoba która pisała inny post czy coś takiego :)

Przepraszam za pisownie ale mam mały problem z kompem i nie moge pisa wszystkich znaków :oops:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)

Zapytałem go co zrobił że jest taki wyjebany to nie możliwe że tak się wyrobił w miech a on mi tylko powiedział że znalazł środek który niexle pompuje.

Dołączona grafika
:)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
przed wakacjami ludzie sie pompuja wiec napompuj sie i ty
jak nadejdzie spadkow pora narzuc bluze z kapturem i bedzie cacy :roll:
  • 0

budo_60cmwbicu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)

przed wakacjami ludzie sie pompuja wiec napompuj sie i ty
jak nadejdzie spadkow pora narzuc bluze z kapturem i bedzie cacy :roll:


Hehe a te spadki będą duże jestem bardzo dobrze zrobiony rzeźba idealna hehe (chce by skromny) więc jeśli wezmę nitro to mam nadzieje że jak zaczną się te spadki to nie stane się zbyt sflaczały hehe :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
Ciagle nie rozumiem po co sie 'napompowac'? Rozumiem, cwicze zeby byc silnym, sprawnym, zdrowym, szybkim, rozciagnietym, bo lepiej sie czuje po cwiczeniach fizycznych, bo to moje hobby, sposob na zycie, ale cwicze po to zeby sie napompowac? I powiedz mi co to Ci da? Koledzy spojrza i powiedza ' wow ale z niego zabijaka' ' patrzcie jakie ma wielkie miesnie to pewnie super koles' stary to dziala w druga strone. Jak Cie po miesiacu zobacza 3 razy wiekszego pomysla 'ale sie debil skoksowal, ze tez nie szkoda mu zycia'. Czemu teraz za wszelka cene jeden w drugim chce wzbudzac strach wygladem. A najbardziej mnie smiesza ludzie ktorzy mysla ze jak beda cwiczyc na silowni 'to sie beda dobrze bili'.
  • 0

budo_60cmwbicu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
hehe przepraszam za 2 posty i za to że pytanie troche odchodzi od tematu ale ....

Mój brat ma 15 lat od 5 miesiecy cwiczy intensywnie ze mna na siłce też na sucho i ma już 35 cm w bicu (wzrost 185 waga nie wiem wyglada na 76-8 :) )

Pytanie mojego brata ile powinien miec w tym wieku w bicu znaczy cholera jak by to powiedzie pytał się mnie czy to duzo miec 35 w bicu w tym wieku no ja mu powiedziałem że jak na niego to dużo ale kazął mi zapyta się ekspertów czy według was to dużo mie 35 w bicu w wieku 15 lat czy to mało hehe)

Ps.Sory za głupie pytanie no ale obiecałem mu to się zapytam ;d
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
niech tacy ludzie zaczna pisac na foum kulturystow.. tam tez ich polowa zjedzie, ale przynajmniej cel jest ten sam..
  • 0

budo_60cmwbicu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)

Ciagle nie rozumiem po co sie 'napompowac'? Rozumiem, cwicze zeby byc silnym, sprawnym, zdrowym, szybkim, rozciagnietym, bo lepiej sie czuje po cwiczeniach fizycznych, bo to moje hobby, sposob na zycie, ale cwicze po to zeby sie napompowac? I powiedz mi co to Ci da? Koledzy spojrza i powiedza ' wow ale z niego zabijaka' ' patrzcie jakie ma wielkie miesnie to pewnie super koles' stary to dziala w druga strone. Jak Cie po miesiacu zobacza 3 razy wiekszego pomysla 'ale sie debil skoksowal, ze tez nie szkoda mu zycia'. Czemu teraz za wszelka cene jeden w drugim chce wzbudzac strach wygladem. A najbardziej mnie smiesza ludzie ktorzy mysla ze jak beda cwiczyc na silowni 'to sie beda dobrze bili'.


Chce się napompowac nie dlatego by ktoś się mnie bał na tym mi nie zależy jak chciałbym by ktos sie mnie bał to wyszedł bym na ulice i zaczoł la wszystkich po kolei wicze bo tak jak ty jest to moje hobby i sens życia chce po prostu dobrze wygląda i przy okazji miec trochę siły.
Co do ludzi którzy sa ,,zabijakami,,, większośc koksów (tak uważam) to cioty wyskoczy do ciebie zapyta się czy chcesz wpierdal a ty mu powiesz lajtowym głosem no pewnie i co on zrobi odwróci się i spierdoli bo zobaczy że się go nie boisz najwyżej kupi sobie wiecje koksu albo synhol(nie wiem czy dobrze napisałem) i wyskoczy za 3 miechy jak bedzie 5x taki jak był a ty znów go spławisz hehe :D

Nitrobolon jest mi potrzebyn tylko po to by coś zobaczyc nigdy nie brałem odżywek i nie bede brął chciałem po prostu 1 zakosztowac kupic troche tego nitro i zobaczyc jak mnie powiększy hehe ale napewno nie bede go brał dłużej niż 1 cykl
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
wpisz nitrobolon w google, kliknij w pierwszy link i bedziesz mial odpowiedzi na swoje pytania. a nam oszczedzisz swojej pisowni.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
przy okazji jedz dobrze przynajmniej tyle skozystasz z tego napompowania.milimetr czy 2 zostanie a nie zero.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
Dołączona grafika
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
Zbliża się wiosenno-letni okres, co oznacza wysyp na sportowych forach sezonowców.

Nic nowego.

I tak brawa, że ludzie zaczynają robić formę już w lutym, a nie w maju :)

Trzeba przecież jakoś wyglądać na plaży i mieć na co wyrywać lachony...

Tylko faktycznie, nie rozumiem dlaczego takie tematy na forum o SW.
Przecież to od zawsze była forma na wszyskich forach kulturystyszyno-siłowych :wink:


60CmWBicu, z Twojego sposobu pisania odnoszę dziwne wrażenie, że "Twój brat" i Ty sam to jedna osoba. Ktoś ma podobnie? :wink:



PZDR

P.S.
Novo- użytkownicy for kulturystycznych prezentujących wyższy poziom mają inny cel niż letnie napompowanie i bic ponad 35cm :)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
a mi sie tam nick podoba, oryginalny, jeszcze chyba nikt tego rodzaju nicku nie mial, jak beda nominacje na ten rok to trzeba zglosic:D mimo ze troll

Slava
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
To skup sie na tym zeby dobrze wygladac i zalapac troche sily a nie zeby sie napompowac. Napompowanie kojarzy mi sie z materacem. Cienka warstwa gumy a w srodku powietrze. Tak chcesz byc 'dobrze' zbudowany? Poza tym dopoki nie sprobujesz tej odzywki to sie nie dowiesz. Nikt tutaj nie zna Twojej genetyki, sposobu odzywiania, treningu, zycia codziennego. Nitro mnie napompuje a Ciebie nie (lub odwrotnie). Rozumiesz o co chodzi...
  • 0

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon (Efekty)
mnie nitro nawet niezle spompowalo, ale spadki pozniej byly tragiczne, ale to juz z powodow osobistych (przestalem chodzic na silke)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024