Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Dla mnie to cyrk na kółkach, ani Najman ani Pudzianowski nie mają pojecia o MMA a poprostu mają fajną rozrywke za którą dostaną zapewne sporą kase. Ani jednego ani drugiego nie można traktować poważnie, ja ich widze jako clownów którzy kaleczyć będą moją ulubioną dyscypline sportu.
Nie moge traktowac poważnie goscia ktory jest profesjonalnym strongmanem i nagle bierze sie za MMA stajac do walki z kims takim jak Najman (kims kto jest bardziej znany z rzekomego dymania żony swojego kumpla, niz z sukcesów w ringu).
Chleb powinien wypiekac piekarz a strongman powiniem podnosic ciezarówki.

Spodziewam się brzydkiej walki na bardzo niskim poziomie technicznym, bedacej przeniesieniem podwórkowej solówy do realiów sportowej rywalizacji. Cyrk za duże pieniadze.
Chetnie obejrze tę walke bo trudno o lepszy kabaret.

To nie bedzie walka dla koneserów a i tak wywoła wiekszą burze medialna niz inne pojedynki na duzo wyzszym poziomie. To bedzie parodia MMA ku uciesze gawiedzi która MMA nazywa walkami w klatkach.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
tyle razy przewalał się tutaj temat: Koks vs Zawodnik - większość ćwiczących SW będzie ciekawa konfrontacji
Na tej fali sukces komercyjny organizatorzy mają zapewniony - a o to przede wszystkim im chodzi.
Jeśli natomiast Pudzian pokaże coś więcej, niż muskuły, będą zadowoleni również idealiści zawodów MMA ;) , więc chyba wszystko jest ok?
Niezależnie od pobudek $$$ Pudziana, będę mu kibicował - za kozerę i odwagę postawienia na szali tego, co już zdobył (włącznie z Tańcem z Gwiazdami haha :D )
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Mate, po części się zgadzam.

Chociaż ja na to patrzę trochę inaczej - Pudzian osiągnął w swojej dyscyplinie dużo, teraz chciałby spróbować czegoś nowego. I fajnie - w sumie jego sprawa, że chce się sprawdzić w takiej dyscyplinie.

To, że walka z Najmanem to będzie kaleczenie to fakt. Tylko, zaletą tej walki nie jest ukazanie piękna tego sportu, tylko reklama. Taka promocja może przynieść ogromne korzyści dla KSW, jak i całego MMA. O ile się ją dobrze wykorzysta.

W mojej ocenie - jeśli taki freakshow może przynieść wiele dobrego naszej dyscyplinie, to ja jestem skłonny nawet zapłacić za bilet i obejrzeć walkę na żywo. To nie jest duże poświęcenie :wink:

Niezależnie od pobudek $$$ Pudziana, będę mu kibicował - za kozerę i odwagę postawienia na szali tego, co już zdobył (włącznie z Tańcem z Gwiazdami haha :D )


Niezależnie od wyniku, poziomu walki, pomijając, że nie jestem fanem strongman to w mojej opinii jako sportowiec osiągnął zbyt wiele by móc to stracić przez 1 walkę :wink:

Po prostu, jak już wspomniałem- nowa okazja do zarobienia pięniążkow, dodatkowo okazja do spełnienie być może dziecięcych fantazji. Sam bym na jego miejscu skorzystał :wink:

PZDR
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Jeśli pudzian umie trzymać gardę i wyprowadzać uderzenia to Najman jest zabity.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Chyba nikt z nas nie widział, jak walczy Pudzian.
Sam Pudzianowski twierdzi, że potrafi przypierdolić i wygląda na takiego. Często opowiada również o swoim stażu w karate - może na budo jest ktoś, kto z nim ćwiczył, wtedy taka osoba mogłaby wiarygodnie podsumować jego umiejętności.
Gość ma olbrzymią siłę, wywodzi się z rejonów okolice Pruszkowa k/Wawy, na Żbikowie bywał a tam samo napinanie nie wystarczało nigdy.
Nie róbcie więc z niego lamusa, bo takim chyba nie jest. Jeśli zejdą do parteru, stawiałbym na Pudziana, bo Najman to bąka najwyżej pusci.
W nogach pewnie podobnie ze wskazaniem na Pudziana i nie chciałbym lowa od niego dostać a ćwiczy teraz właśnie tajski.
Najman może sobie ćwiczyć unikanie wejść w nogi i punktować ale Pudzian może ćwiczyć wejścia i ... też punktować - jak taj boksera. W końcu go zgarnie łapą i zastanawiam się, jak bardzo musiałby się napinać, żeby po złości złamać Najmanowi którąkolwiek z kończyn... :roll:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Chyba nikt z nas nie widział, jak walczy Pudzian.
Sam Pudzianowski twierdzi, że potrafi przypierdolić i wygląda na takiego. Często opowiada również o swoim stażu w karate - może na budo jest ktoś, kto z nim ćwiczył, wtedy taka osoba mogłaby wiarygodnie podsumować jego umiejętności.
Gość ma olbrzymią siłę, wywodzi się z rejonów okolice Pruszkowa k/Wawy, na Żbikowie bywał a tam samo napinanie nie wystarczało nigdy.
Nie róbcie więc z niego lamusa, bo takim chyba nie jest. Jeśli zejdą do parteru, stawiałbym na Pudziana, bo Najman to bąka najwyżej pusci.
W nogach pewnie podobnie ze wskazaniem na Pudziana i nie chciałbym lowa od niego dostać a ćwiczy teraz właśnie tajski.
Najman może sobie ćwiczyć unikanie wejść w nogi i punktować ale Pudzian może ćwiczyć wejścia i ... też punktować - jak taj boksera. W końcu go zgarnie łapą i zastanawiam się, jak bardzo musiałby się napinać, żeby po złości złamać Najmanowi którąkolwiek z kończyn... :roll:

hehe już ja widzę jego mobilność w biodrach
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
...Karate kyokushin trenuje od 11 roku życia do dziś. Obecnie posiada 4 kyū. Przez niecałe 7 lat (15-22 lat) uprawiał również boks. ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Więc może jednak co nieco potrafi używać lowkicki i trzymać gardę...
Z nich obu to chyba Najman bedzie walczył tylko dla kasy...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
To dobrze, że ćwiczył...
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
o tyle dobrze, że będzie miał większe szanse niż Agata Wróbel np.
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Chyba nikt z nas nie widział, jak walczy Pudzian.
Sam Pudzianowski twierdzi, że potrafi przypierdolić i wygląda na takiego. Często opowiada również o swoim stażu w karate - może na budo jest ktoś, kto z nim ćwiczył, wtedy taka osoba mogłaby wiarygodnie podsumować jego umiejętności.

Widziałem kiedyś relacje z zawodów w których brał udział. Nie powiem żeby był jakiś szczególnie techniczny, raczej wywalał po prostu przeciwniku za linię(za co dostał zresztą ochrzan od sędziego). Ale jakiś potencjał ma w sobie, byle nie był zbyt pewny siebie, bo wtedy na bank przegra.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Tak jak wczesniej ktos powiedzial w temacie, dla mnie powinien przylozyc sie do zapasow, chcialbym zobaczyc jak korzysta ze swojej sily nie tylko na oponach od traktora ale na zywym przeciwniku :twisted: A w lowkicki z jego masa to bym sie raczej nie bawil. Tak durny program jak taniec z gwiazdami pokazal jak ciezko u niego z mobilnoscia bioder. Musi zrobic uzytek z tych 140 kilogramow miesni :twisted:
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

hehe już ja widzę jego mobilność w biodrach

Pudzian robi pogobno szpagat.

Najmana rozklepie bez problemu.
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Pudzian nie będzie walczył z Najmanem.
Wg. mnie to pomyłka. Pudzian nie zniży się do takiego poziomu bo musiałby się położyć.

Pewnie Najman takie plotki rozsiewa. Nic więcej mu nie pozostało.
Z młodym Wawrzykiem w 2 rundzie dwa razy deski zaliczyć to:
koniec boksera a początek kelnera.

W sumie to dziwię się Mariuszowi że wybrał MMA. Do K1 ma bliżej.

Wydaje mi się że wybierze się do stanów lub Japonii.
W USA jest znany- może UFC się nim zainteresuje.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Plotki Remy? A newsa na konfrontacja.com czytał? ;]
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
a czy będzie kontrola antydopingowa ?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??


hehe już ja widzę jego mobilność w biodrach

Pudzian robi pogobno szpagat.

Najmana rozklepie bez problemu.

ja z kolei słyszałem, że robi fiflaka
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??


hehe już ja widzę jego mobilność w biodrach

Pudzian robi pogobno szpagat.

Najmana rozklepie bez problemu.

ja z kolei słyszałem, że robi fiflaka
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Widzę, że jesteś uprzedzony do Pudziana w MMA :wink:

Ja może jestem optymistą nadmiernym, ale wydaje mi się, że może nie być tak źle. Jest sportowcem z dobrą bazą - jest piekielnie silny, kondycję również ma na wysokim poziomie, co do rozciągnięcia - w "Dominatorze" można było zobaczyć, że stretching był częścią jego treningów więc też nie powinno być najgorzej.

Nawet jeśli ten jego kilkuletni trening boksu/kk ograniczał się do jednego tygodniowo, to wydaje mi się, że to już zawsze coś. Skoro Sapp, dawał radę, mimo, że IMO był gorszym atletą od Pudziana to i naszemu może się udać.

Nikt chyba nie oczekuje, że będzie lał Fedora :wink:


PZDR
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??


hehe już ja widzę jego mobilność w biodrach

Pudzian robi pogobno szpagat.

Najmana rozklepie bez problemu.

ja z kolei słyszałem, że robi fiflaka

ale na drutach

Wookash - racja
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Walka Najmana z Pudzianowskim nadal aktualna!

Od wczoraj w internecie chodzą plotki, że najsilniejszy człowiek świata Mariusz "Dominator" Pudzianowski nabawił się poważnej kontuzji, która może przekreślić dożywotnio jego karierę sportową. Uspokajamy wszystkich i informujemy, że plotkarskie portale, w tym m.in. Pudelek.pl mówią nieprawdę.
Faktem jest, że Pudzianowski podczas wczorajszych zawodów nabawił się urazu, lecz nie jest to zerwanie mięśnia bicepsa tylko jego naderwanie. - Wczoraj około godziny dwudziestej pierwszej rozmawiałem z Mariuszem. Kontuzja nie jest poważna, a więc nasz pojedynek jest nadal sprawą aktualną. Co więcej, w tym tygodniu ma dojść do spotkania Pudziana z właścicieli federacji KSW - usłyszałem od Marcin Najman, rywala "Dominatora" w formule MMA.



ksw
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024