Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_kumpelos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
jakie odchudzić się??? On ma 140 kilo mięśni, niech je wykorzysta ;)
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Dokładnie, popatrzcie na Sappa, jego cep ma taką siłę, że jest w stanie złamać kręgosłup, Sapp ma więcej mięsa od Mariusza ale ten drugi trenował karate i boks więc z techniką raczej problemów mieć nie będzie. Nie mówiąc już o dynamice i kondycji.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

-schudnąć gdzieś do 110kg,


Za dużo. Straciłby zbyt wiele na swoim największym atucie. 125 kg to IMO będzie najkorzystniej.

-rozciągnąć się


Z tym problemów nie ma.

-nabrać siły dynamicznej,


Z tym tymbardziej.

-ćwiczyć boks np. z Kosedowskim
-kick boxing,
-karate w zakresie low kicków.


Zgoda. Chociaż ciekawi mnie poziom jaki prezentuje w boksie/karate. Staż przecież nic tu nie znaczy.

-kondycja do tego.


To też ma.


Co do wieku - nie taki młody jak na rozpoczynanie kariery fightera :wink:

Chociaż byłoby miło jakby jego sportowa "podstawa" wystarczyła do szybkiego nadrobienia braków w technice.


PZDR
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
i na początek Pudzian vs Sapp ;)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
pudzian by slam ;)
  • 0

budo_samuray-x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Miałem przyjemność dwa razy trenować z Pudzianem.

On sobie robił taki lightowy trening ale i tak to co pokazał zwaliło z nóg.

Dynamika niesamowita, zero problemów przy takich obciążeniach jak 300kg w martwym, 250 przysiad etc.

To był trening trójboistów, więc chłopaki też swoje mogli dźwignąć, ale Pudzian zaprezentował się jak przybysz z kosmosu ...

Miałem tez informację z Budowlanych Łódź, gdzie Pudzian trochę bawił się w rugby, że spisywał się znakomicie. Głównie chodziło o dynamikę i waleczność. Nie zagrał nic więcej poza dwoma meczami, bo była całkiem realna groźba, ze przeciwnicy jeżeli nie będą mogli sobie z nim poradzić to skasują mu kolano (to akurat w rugby nie jest problemem) .
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
a ja slyszalem ze jeszcze za mlodu pudzian jezdzil na zgrupowania dwuboistow, jednak trener spisal go na straty bo mial slaba dynamike, poza tym co tutaj piszesz to raczej cwiczenia na sile maxymalna a nie dynamiczna. pudzian jest dobry w tym co robi czyli zawody przekrojowe na sile, a dywagacje czy mialby szanse sa lekko po dupie, ogolnie jak dadza mu dobrego fightera to raczej nie zadziala, chyba ze lucky pancz (cos w ten desen) jak dadza mu jakiegos slabiaka na poczatek moze sie rozwinac i potem moze dawac pokazy w stylu freak szow, bo raczej shiltem czy rayem sefo to on nie zostanie

Slava
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Perun piszesz jakbyśmy tu mówili o pierwszym lepszym szczawiu znikąd. A tak naprawdę za dużo rzeczy jest niewiadomych, żeby cokolwiek tu stwierdzić, ale od razu spisywac go na straty to niepoważne (jako najlepszego Strongmana, fightera, gościa niebywale zbudowanego, silnego i szybkiego jak na swoje warunki).

A w ogóle o co Ci chodzi z tą Slavą, to Twoje imię?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Dajcie spokoj, gdyby przejscie z dyscypliny do dyscypliny bylo takie proste, to ciezarowcy (najsilniejsi ludzie swiata), z wag ciezkich, poszliby np. do boksu zarobic pare groszy. Ale tak sie jakos nie dzieje, widocznie nie lubia pieniedzy. To samo byloby z rugbystami - szliby np. do MMA, boksu.
Nawet taki Szagajew nieobdarzony mocnym ciosem poradzil sobie z Walujewem, ktory jednak obok poteznych gabarytow jednak jest jakby nie patrzec, w stosunku do Pudziana porofesjonalnym bokserem.
Wiec niech kazdy zostanie przy swojej dyscyplinie.
Reasumujac - glowa nie ma miesni.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
ze strongmen czolowy, ze osiagnal w tym sporcie tyle ze nikt dotychczas tyle nie zrobil to zgoda, ale po pierwsze nie spisuje go na straty, ciekawe jak bedzie walczyl, poprostu nie wroze mu wielkiej kariery w k-1 (checa by mila byla jakbym sie mylil), a zachwycanie sie jaka on to ma sile dynamiczna (na podstawie czego?) jest lekka przesada. wieloletnie trening boksu czy kyokushinkaia to tez pewnie poprostu troche na wyrost (to normalne jak sie buduje zyciorys to sie troche wyolbryzmia wszystkie zajecia i dokonania jakim to sie bylo za mlodu). podsumowujac, ja tu nie podcinam skrzydel, nie uprawiam krytykanctwa, staram sie krytycznie podejsc do sytuacji, swietnie ze chce probowac (i tu jeszcze jedna watpliwosc, ma podstawie jednej notki w brukowcu nagle powstal 4 stronicowy watek o przekrojowej analize pudziana do startu w zawodach).

PS
tak w kregach tru slavic wojow, bractw rycerskich i tak dalej 'Slava' to rodzaj pozdrowienia jak czesc , dziendobry dowidzenia i uznalem ze pzdr to oklepane i zaczeli tego uzywac inni (wiec niech oni dumnie dzierza schede 'pzdr' ja pozdrawiam 'Slava')

Slava
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Miałem tez informację z Budowlanych Łódź, gdzie Pudzian trochę bawił się w rugby, że spisywał się znakomicie. Głównie chodziło o dynamikę i waleczność. Nie zagrał nic więcej poza dwoma meczami, bo była całkiem realna groźba, ze przeciwnicy jeżeli nie będą mogli sobie z nim poradzić to skasują mu kolano (to akurat w rugby nie jest problemem) .


A ja słyszałem, że silny to on jest ale o rugby to pojęcia nie ma :-)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
A ja myslalem, ze chciales zdobyc slawe na forum budo :cry:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

PS
tak w kregach tru slavic wojow, bractw rycerskich i tak dalej 'Slava' to rodzaj pozdrowienia jak czesc , dziendobry dowidzenia i uznalem ze pzdr to oklepane i zaczeli tego uzywac inni (wiec niech oni dumnie dzierza schede 'pzdr' ja pozdrawiam 'Slava')

Slava

a dlaczego nie "Sława"? slowianscy wojownicy nie uzywaja "w" i polskich liter?
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

tak w kregach tru slavic wojow, bractw rycerskich i tak dalej 'Slava' to rodzaj pozdrowienia jak czesc , dziendobry dowidzenia i uznalem ze pzdr to oklepane i zaczeli tego uzywac inni (wiec niech oni dumnie dzierza schede 'pzdr' ja pozdrawiam 'Slava')

Slava


Jesteś tru slavic wojem? Masz skórzane i płóciennie ciuchy i taką fajną brodę? :) :) Poka poka! :)

Co do Pudzianowskiego---> to nie tylko notka w brukowcu, ale też wywiad sprzed x lat
Podstawy są bardzo solidne ^__^
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

...gdyby przejscie z dyscypliny do dyscypliny bylo takie proste, to ciezarowcy (najsilniejsi ludzie swiata), z wag ciezkich, poszliby np. do boksu zarobic pare groszy. Ale tak sie jakos nie dzieje, widocznie nie lubia pieniedzy. To samo byloby z rugbystami - szliby np. do MMA, boksu...

Podpisuję się pod tym.

Panowie, ile to już razy było o przejściu Pudziana do Pride czy K1 :roll:

Porównywanie Pudziana do Sappa także nie ma sensu. Sapp to wyjątek :!: Jedyny zawodnik futbolu amerykańskiego, który tak dobrze radził sobie w K1 i Pride...
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Musze was rozczarowac, nie naleze do zadnego bractwa nie latam z mieczami po polach i nie zywie sie brukwia i kasza jaglana, ale sympatyzuje z tym ruchem, nie mam brody ani nic w tym rodzaju, troche dluzsze wlosy niz normalnie (w trakcie zapuszczania), a Slava pisze przez l i v bo chcialem troche to umiedzynarodowic

Slava
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
true Slowianin internacjonał. dobrze, ze chociaz lacinski alfabet zostawiles. w hebrajskim to dopiero byloby miedzynarodowo, zo hoho! :twisted:

pzdr
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
nie bluznij !!! :evil: poprostu niewszyscy slowianie uzywaja alfabetu lacinskiego poza tym nie wszyscy uzywaja go w takiej formie jaka funkcjonuje w polsce, a 'Slava' jest przyjeta ze tak sie wyraze panslawicznie , dobra koniec offtopa

Slava
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
co w ogóle te slava znaczy?
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Sława, cześć (w sensie gdy komus oddajemy czesc nie gdy sie witam 'czesc')

Slava
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024